LinusTechTips@Bug

poruka: 7
|
čitano: 3.550
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
LinusTechTips@Bug Online

yo! evo posto na bug forumu nema ova tema! uglavnom vidim dosta se spominju ovdje na forumu njegove video recenzije uglavnom grafičkih kartica pa reko zasto ne...

linus tech linus tech
meni osobno njegovi uradci su mi nekako najsimpaticniji na youtubu od njemu slicnih a i dosta su korektno napravljeni!

mozete postati njegove nove/stare filmice, komentirati ili sta god zelite!

 

evo ja cu krenuti s kratkom video recenzijom zadnjeg predstavljenog nvidija gpu cipa gtx760 (koji se ocigledno po perfomansama i nebu proslavio)

 

gtx760

 

LP!{#}

 

||| Intel Core™ i7 inside |||
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.6.2013 0:13 (Stjepanj).
Moj PC  
8 11 hvala 0
13 godina
offline
Re: LinusTechTips@Bug Online
Stjepanj kaže...

yo! evo posto na bug forumu nema ova tema! uglavnom vidim dosta se spominju ovdje na forumu njegove video recenzije uglavnom grafičkih kartica pa reko zasto ne...

meni osobno njegovi uradci su mi nekako najsimpaticniji na youtubu od njemu slicnih a i dosta su korektno napravljeni!

mozete postati njegove nove/stare filmice, komentirati ili sta god zelite!

 

evo ja cu krenuti s kratkom video recenzijom zadnjeg predstavljenog nvidija gpu cipa gtx760 (koji se ocigledno po perfomansama i nebu proslavio)

 

gtx760

 

LP!{#}

 

Također gledam njegove recenzije! Baš kada sam gledao kupiti novu grafu i dvoumio se između njih pogledao njegove recenzije i odlučio! Šteta što nesnima recenzije low-end segmenta, više snima high-end, tu i tamo medium-end...

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasa
12 godina
odjavljen
offline
Re: LinusTechTips@Bug Online

Dobro pogledaj ovaj video.

 

10 godina
neaktivan
offline
LinusTechTips@Bug

Lik je i meni dosta pomogao oko odabira komponenti, kada radi bencheve ne koristi 3DMark i slicne stvari nego stavlja rezultate iz igara, sto meni, nadam se i vama puno vise pomogne nego gledat neki Score koji se zbrajao 5-6min ili koliko vec.

Da se mogu promijenit, nebi se promijenio
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
LinusTechTips@Bug

malo kasnim no evo jedan dobar i smjesan video od linusa!

slicnu stvar sam i ja napravi s svojim sistemom(pogledati video dolje), trenutno sam odustao od overklokanja i odlucio uzeti mini itx plocu(h81)!

{#} prezadovoljan!lp

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.6.2014 17:25 (Stjepanj).
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
LinusTechTips@Bug

kao i uvijek odlican linus video s novim i7 4790K ( Devils Canon) i Pentium-om G3258!

uzivajte i komentirajte! lik je car!

lp

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.7.2014 16:59 (Stjepanj).
Moj PC  
3 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
LinusTechTips@Bug

evo jedan opustajuci i zanimljiv{#} malo slaganja, prčkanja i overklokanja po biosu s intelovim xeon-om s 12 jezgri (24thread-s) i linusom osobno, naravno{#}

lp

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.8.2014 21:14 (Stjepanj).
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice