Imam problem sa grafickom karticom

poruka: 8
|
čitano: 2.566
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Imam problem sa grafickom karticom

Bump!

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.1.2013 19:13 (nino1234).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Imam problem sa grafickom karticom

ovak imam problem sa asus4650 grafickom znaci nasnimao sam nowe windowse directx 9.0 al kad drivere za grafičku instaliram resetiram komp onda mi je smao crna slika a čujem kako ulazi u windows

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Imam problem sa grafickom karticom
kuky007 kaže...

ovak imam problem sa asus4650 grafickom znaci nasnimao sam nowe windowse directx 9.0 al kad drivere za grafičku instaliram resetiram komp onda mi je smao crna slika a čujem kako ulazi u windows

Isprobaj na drugom stroju, ako je i tamo ista stvar, šalji na reklamaciju ili kupi novu.

11 godina
neaktivan
offline
Imam problem sa grafickom karticom
Ovako kupio ljetos MSi HD7750(novu) i od kako sam je kupio u nekim igrama se jednostavno pojave neki pixeli npr u the hunter igri trava u daljini ili drvece sve neke sitne kockice ili u TDU2 mi je znala poludit pa su se poceli pojavljivat artefakti blesavih boja pa me interesuje sta bi to moglo znacit dali je moguce da je fabricki neispravna?
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Imam problem sa grafickom karticom

the hunter ima neki bug očito,sjećam se da sam ju instalirao na i3 2.4ghz i 7670m i bile su kockice kao u minecraftu xD

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Imam problem sa grafickom karticom
kivic15 kaže...

the hunter ima neki bug očito,sjećam se da sam ju instalirao na i3 2.4ghz i 7670m i bile su kockice kao u minecraftu xD

Ebemu ja platio mebership da malo igram nije valjda do tog buga nisam nasao po netu nigdje da ima neko slican problem a sta je onda sa TDU2 tu je znala isto mjesat boje i blinka citav ekran toliko da moram resetat pc a stavljao sam razne drivere i uvjek isto :(,poslao sam ja nju pa nek je oni ispitaju pa sta bude!

11 godina
neaktivan
offline
Imam problem sa grafickom karticom

Evo sad mi lik javlja da mi testira karticu vec 6h i kaze da je sve uredu i da ce je testirat 12h i da je moguce da imam neki drugi problem u racunaru haj sad znaj staje jbt.........

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.4.2014 17:24 (began).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Imam problem sa grafickom karticom

Kupio sam r7 260 2 gb sapphire i dogada mi se da ekran potpuno bude crn nakon nekog vremena i moram ga restartat da sve bude uredu. Drivere sam stavio nove cak sam i betu sad stavio i opet se dogada. Ima li tko kakvu ideju zasto se to dogada?

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice