Hitno 2500k grafa

poruka: 85
|
čitano: 7.804
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Hitno 2500k grafa

Pozz kupujem iskljucivo u linksu grafu do 2500kn pa me zanima sta mi je najbolje ja sam gledao na HD6950 i GTX 560 vas prijeldog

zvoneXP
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Hitno 2500k grafa
koko kaže...

Pozz kupujem iskljucivo u linksu grafu do 2500kn pa me zanima sta mi je najbolje ja sam gledao na HD6950 i GTX 560 vas prijeldog

nemoj gledati Links nego kupi u Protisu Zotac GTX 570 za 2520 kn.

naručiš, lijepo ti je pošalju za 45 kn.

 

kupit ćeš jeftino kvalitetniju grafičku od tvoje dvije navedene.

Sinu sam dao ime ŠOKRE ! Sad mu je u školi nadimak KREŠO.
15 godina
protjeran
offline
Hitno 2500k grafa

jos nesto uzmem npr radeona hd69xx ili gf 5xx ili pak radeon hd68xx dali ce svi raditi npr 3g onako na 1680 x 1050 da mi vrti glatko jer mi glupo dati 2500kn za grafu da za godinu dana bude kanta

zvoneXP
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Hitno 2500k grafa

grafe izmedu 1100 i 1500kn ce ti radit iduce 3 godine na toj rezi, a grafe od 2500 kn ce ti radit na 1900x1000 full hd rezoluciji sa sve na max.

 

koji monitor imas?

 

edit: NEMOJ kupovat u linksu ni HG spotu, rade u protis ili ADM

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.3.2011 22:59 (Skoll).
Moj PC  
1 6 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hitno 2500k grafa
Skoll kaže...

grafe izmedu 1100 i 1500kn ce ti radit iduce 3 godine na toj rezi, a grafe od 2500 kn ce ti radit na 1900x1000 full hd rezoluciji sa sve na max.

Baš i neće, 3g je predugo razdoblje da bi kartica glatko gurala FHD.

14 godina
protjeran
offline
Re: Hitno 2500k grafa

High Class PC Shop VS Webshop...

 

High Class WINS!

 

Šta kad Webshop propadne?

 

Ode jamstvo u Qurac... Sjeća se tko Vemulja? Ili recimo "Hardveraj-a"?

 

Hardveraj (tip koji je imao taj webshop) opet je nešto otvorio, uglavnom,

opet ispašataju kupci.

 

Slobodno kupi u Linksu, tamo su cijene kakve i moraju biti.

 

Webshopovi rade sa 1-2% marže, ali zato ne daju nikavu podršku.

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hitno 2500k grafa

Istina, evo moja HD4890 se jos drzi, ali mislim da ce novim shiftom i igrama koje nadalje budu izlazile lagano poceti gubiti bitku..

 

Autoru: Koju god grafu za 2500kn uzmes, prije ces morati promjeniti cijeli komp nego smanjiti rezoluciju {#}

15 godina
protjeran
offline
Hitno 2500k grafa

za sada me drzi GIGABYTE ili SAPPHIRE HD6950 ali ni 68 nie za odbacit samo nisam pametan sta da kupim

zvoneXP
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Hitno 2500k grafa
Don Kihoty kaže...

High Class PC Shop VS Webshop...

 

High Class WINS!

 

Šta kad Webshop propadne?

 

Ode jamstvo u Qurac... Sjeća se tko Vemulja? Ili recimo "Hardveraj-a"?

 

Hardveraj (tip koji je imao taj webshop) opet je nešto otvorio, uglavnom,

opet ispašataju kupci.

 

Slobodno kupi u Linksu, tamo su cijene kakve i moraju biti.

 

Webshopovi rade sa 1-2% marže, ali zato ne daju nikavu podršku.

pa nije adm web shop, imaju svoju trgovinu u zagrebu i imaju servis i sve, i puno realnije cjene u odnosu na links

 

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
13 godina
neaktivan
offline
Hitno 2500k grafa

@Don Kihoty

 

Kakve veze garancija ima hoće li neki webshop propast ili ne? Garanciju imaš od uvoznika, a ne kod prodavaća. Prodavać eventualno može u svom "servisu" napraviti koji test i zatim poslat proizvod uvozniku. No puno jednostavnije, brže i pouzdanije je doći direkt kod uvoznika s opisom kvara.

 

Ontopic: 6870 je dobra kupovina za tebe no ako te pare svrbe u đepu slobodno ti potegni 6950/560Ti. Kako konzole koće razvoj igara sve više i više (Crysis 2 npr.) mislim da će ti to biti dosta dugo dostatno za sve igre. E i nebi nikako Protis preporučio, ADM, Instar ili Links (ako se uzima na rate) je way to go.

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.3.2011 23:36 (Anphonic).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hitno 2500k grafa

ADM prvenstveno i je webshop, kao i protis, ista je stvar. Cijene nisu realnije, pogledaj microline.hr od kojega dosta ducana narucuje svoju robu, pa uracunaj jos njihov udio u svemu tome. Links ti tu naplacuje garanciju da ces imati servis, dok ADM uvozi od ko zna gdje, svaki artikl narucuje sa drugog mjesta, a sam adm-ov udio u proizvodu je minoran, tako da cu radije dat 50kn vise linksu i bit sigurniji.

 

@Anphonic: to i je problem kad neznas ko je uopce uvoznik kao kod ADM-a, kad je sve sa druge strane. Za Protis se slazem, dosta je forumasa imalo problema sa njima.

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.3.2011 23:36 (Mitsuoka).
13 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Hitno 2500k grafa

uzet cu u Linksu to je sigurno, i najverovatnije ce biti daj radeon HD6950 ili HD6970 ako budem htio

 

kolka je razlika u ovim igrama izmedu 6950 I 6970

 

DIRT 2

 

COD BLACK OPS

 

COD 4

 

BATTLEFILD BAD COMPANY 2

zvoneXP
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.3.2011 23:47 (koko).
Moj PC  
0 9 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Hitno 2500k grafa
Don Kihoty kaže...

High Class PC Shop VS Webshop...

 

High Class WINS!

 

Šta kad Webshop propadne?

 

Ode jamstvo u Qurac... Sjeća se tko Vemulja? Ili recimo "Hardveraj-a"?

 

Hardveraj (tip koji je imao taj webshop) opet je nešto otvorio, uglavnom,

opet ispašataju kupci.

 

Slobodno kupi u Linksu, tamo su cijene kakve i moraju biti.

 

Webshopovi rade sa 1-2% marže, ali zato ne daju nikavu podršku.

hm... ti imaš prodavaonicu informatičke robe kako sam čitao (ako se ne varam), možda podržavaš cijene u Linksu jer su i kod tebe previsoke i mislim da si djelomično u pravu.

 

web shopovi nisu rješenje za nikoga zbog razloga koje si naveo, no Protis, ADM rade super jako dugo godina a jeftiniji su preko 20% uvijek bili od LINKSA i zato smatram da Links "dere" narod "k`o musa jarca" i da je to nepošteno.

 

nepoštenje se vrati kad-tad i jako puno ljudi koje znam je nakon propasti Vemila i uzdrmanog HG-spota u Osijeku kupovalo robu u Linksu koji je odjednom procvjetao i to bahato iskoristio, te povisio cijene.

 

no, sad se većina prebacila na ADM i Protis jer su relativno korektni s cijenama.

Sinu sam dao ime ŠOKRE ! Sad mu je u školi nadimak KREŠO.
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.3.2011 0:03 (Bugofil).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hitno 2500k grafa
Mitsuoka kaže...
@Anphonic: to i je problem kad neznas ko je uopce uvoznik kao kod ADM-a, kad je sve sa druge strane.

Kaj god sam kupio kod njih došlo je s garantnim listom i pečatom uvoznika, dok sam prvi put imao problema s jednom pločom dečki su me savjetovali da ako mi se fakat žuri da odnesem sam kod uvoznika tako da sam od tada uvijek išao direktno kod uvoznika (2 puta asbis i jednom msan). Naravo govorim o proizvodima iz ADM-a, stoga tamo je i više no sigurno kupovati.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Hitno 2500k grafa

OK ako je tako, nisam nikada imao problema sa tehnoloskim stvarima i nista mi nije bilo na popravku za vrijeme garantnog roka, da kucnem u drvo, pa ne znam, jedino znam da ne uzimaju sve od jednog uvoznika nego lijevo desno amo tamo.

15 godina
protjeran
offline
Hitno 2500k grafa

dajte molim vas, ja sam pitao za grafu a ne sada adm protis mene to NE ZANIMA

zvoneXP
Moj PC  
1 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Hitno 2500k grafa

Nitko tebi nista ne naredjuje, ali ti svi forumasi svojom dobrom voljom pomazu i govore ti kako ces najbolje proci, tj. sta uzeti. 

 

Ako ti hoces ti uzmi HD6950 u Linksu za 2300kn, dok u Protisu za 2500kn imas GTX570 koja ju odere samo tako.

Turbo is my heart, nos is my blood and cars are my life! .. That's Low Life !
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hitno 2500k grafa

Pa eto sve ti je u tom cjenovnom rangu tu negdje na tebi je koji ti se tabor vise svida, 1 FPS +- na 70FPS-a bas i ne znaci puno.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Hitno 2500k grafa
koko kaže...

uzet cu u Linksu to je sigurno, i najverovatnije ce biti daj radeon HD6950 ili HD6970 ako budem htio

 

kolka je razlika u ovim igrama izmedu 6950 I 6970

 

DIRT 2

 

COD BLACK OPS

 

COD 4

 

BATTLEFILD BAD COMPANY 2

za to ti ne treba tak jaka grafa, a i te sve igre su na strani nvidie puno jace....pa ako ces izdvojiti za 6970 uzmi radije gtx570, sito dodju (30kn razlike) a ova ju dere u tim igrama

13 godina
neaktivan
offline
Re: Hitno 2500k grafa

to je to. al ako ti je do tih igrica, ja bi isao na ono kaj sam ti prvo preporucio, a biti ce daleko vise nego dovoljno. ne znam koju plocu imas, al kasnije bi lako mogao piknuti sli 560-tki, ako ti zatreba...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Hitno 2500k grafa

Tih 300kn se dugorocno isplati, to ispadane 100kn godisnje sto i nije neka velika cifra ako bi je ti zaista i koristio toliko dugo.

15 godina
protjeran
offline
Re: Hitno 2500k grafa
koko kaže...

uzet cu u Linksu to je sigurno, i najverovatnije ce biti daj radeon HD6950 ili HD6970 ako budem htio

 

kolka je razlika u ovim igrama izmedu 6950 I 6970

 

DIRT 2

 

COD BLACK OPS

 

COD 4

 

BATTLEFILD BAD COMPANY 2

Na full HD ili na toj tvojoj nema razlike, svega par FPS-ova tu i tamo. Grafičke su dosta blizu po snazi, a HD6970 je puno skuplja te se ne isplati kupovati sada. Sve te 4 igre ćeš vrtiti na full detaljima sa visokim FPS-om! HD 6970 u Linksu je po 2900 kuna tako da nez šta ti uostalom hoćeš kada pišeš najprije 2500 kuna samoxD

koko kaže...

dajte molim vas, ja sam pitao za grafu a ne sada adm protis mene to NE ZANIMA

Uzmi HD6950 u Linksu.

Gman kaže...

Nitko tebi nista ne naredjuje, ali ti svi forumasi svojom dobrom voljom pomazu i govore ti kako ces najbolje proci, tj. sta uzeti. 

 

Ako ti hoces ti uzmi HD6950 u Linksu za 2300kn, dok u Protisu za 2500kn imas GTX570 koja ju odere samo tako.

Evo ova mu je OK za te pare. klik

Sapphire je kvalitetan brand, a ako još ubodeš prvu pošiljku grafi možeš se ju i otključati u HD 6970 bez problema u tri poteza sa jednim malenim programom sa neta! Dobiješ punokrvnu HD 6970 sa 1536 umj 1408 shaders i taktove 880/1375MHz. Radi savršeno. btw Gigabyte ne uzimaj jer imaju problema sa coolerima te dizanjem taktova na kartici 6950. poz

i know i know a dirty word hello how low?
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.3.2011 1:06 (stoncin3).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hitno 2500k grafa
stoncin3 kaže...
koko kaže...

uzet cu u Linksu to je sigurno, i najverovatnije ce biti daj radeon HD6950 ili HD6970 ako budem htio

 

kolka je razlika u ovim igrama izmedu 6950 I 6970

 

DIRT 2

 

COD BLACK OPS

 

COD 4

 

BATTLEFILD BAD COMPANY 2

Na full HD ili na toj tvojoj 1920x1200 nema razlike, svega par FPS-ova tu i tamo. Grafičke su dosta blizu po snazi, a HD6970 je puno skuplja te se ne isplati kupovati sada. Sve te 4 igre ćeš vrtiti na full detaljima sa visokim FPS-om! HD 6970 u Linksu je po 2900 kuna tako da nez šta ti uostalom hoćeš kada pišeš najprije 2500 kuna samoxD

koko kaže...

dajte molim vas, ja sam pitao za grafu a ne sada adm protis mene to NE ZANIMA

Uzmi HD6950 u Linksu.

Gman kaže...

Nitko tebi nista ne naredjuje, ali ti svi forumasi svojom dobrom voljom pomazu i govore ti kako ces najbolje proci, tj. sta uzeti. 

 

Ako ti hoces ti uzmi HD6950 u Linksu za 2300kn, dok u Protisu za 2500kn imas GTX570 koja ju odere samo tako.

Evo ova mu je OK za te pare. klik

Sapphire je kvalitetan brand, a ako još ubodeš prvu pošiljku grafi možeš se ju i otključati u HD 6970 bez problema u tri poteza sa jednim malenim programom sa neta! Dobiješ punokrvnu HD 6970 sa 1536 umj 1408 shaders i taktove 880/1375MHz. Radi savršeno. btw Gigabyte ne uzimaj jer imaju problema sa coolerima te dizanjem taktova na kartici 6950. poz

bas sam gledao neki dan da ne ide vise otkljucavanje...a i ovaj GTX 560 Golden sample, ne da je ozbiljan konkurent 6950, nego je i pobjedjuje na nekim mjestima. a k tome je kloknuta na 900Mhz {#} al ja bi mozda na kraju cak isao na phantoma, dosta je jeftin

15 godina
protjeran
offline
Hitno 2500k grafa

u srijedu cetvrtak idem po grafu pa ako bude GTX 570 raspoloziva nju cu uzet a ako ne onda HD6970

zvoneXP
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hitno 2500k grafa
koko kaže...

za sada me drzi GIGABYTE ili SAPPHIRE HD6950 ali ni 68 nie za odbacit samo nisam pametan sta da kupim

Ja sam uzeo Sapphire 6950 2GB , zapala me ona koja se neda otključati, ali se da clockat ko kuga ( 1010/1450 @ 1.3v ) , kupio u MagazinRS ( koji posluje već 7 godina na istoj lokaciji bez ikakvih problema sa ostvarivanjem jamstva i sl. ), cijena je bila 1880kn i svakako imaš moju preporuku, vrti sve bez problema . 

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1663451
15 godina
offline
Re: Hitno 2500k grafa
Don Kihoty kaže...

High Class PC Shop VS Webshop...

 

High Class WINS!

 

Šta kad Webshop propadne?

 

Ode jamstvo u Qurac... Sjeća se tko Vemulja? Ili recimo "Hardveraj-a"?

 

ADM ima sasvim normalan ducan u Zagrebu. Izgleda kao i bilo kakav drugi ducan IT opreme.

 

A i VeMil kojeg navodis kao primjer "sta kad propadne" je bas bio u kategoriji High Class shopa jer je imao ducane po cijeloj Hrvatskoj i bio je tu negdje uz HG Spot (koji je isto prakticno propao) u borbi za najveci lanac ducana informaticke opreme u Hrvatskoj. Zaboravi sad price ekipe okolo koja ce doci sa spikama kao su im prodavaci i serviseri bili mutavi, ali po svojoj strukturi Vemil je definitivno u tvojoj gornjoj podjeli spadao u High Class shopove i svejedno je propao.

 

Sto se tice Hardveraja - to je sasvim druga prica jer ne znam tko uopce zaozbiljno uzima ducan u kojem ti platis unaprijed, a onda oni narucuju tu robu za tebe. Ja u takvom ducanu nebi nista kupio.

Ali u ADM-u ne placas nista unaprijed, pa onda oni narucuju. Tamo odes, stavi ti tu robu na policu, ti ju provrtis po rukama/pogledas, platis i nosis kuci. Sasvim normalan ducan koji je k tome i jeftiniji od vecine drugih ducana.

If you're not paranoid, you're not paying attention
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.3.2011 9:38 (Mauro).
15 godina
protjeran
offline
Hitno 2500k grafa

imam jos jedno pitanje

 

 

kolika je razlika izmedu ovih kombinacija i dali uopce puno igri podrzava CF

 

GTX 570 VS 2X 6850

 

GTX 570 VS 2X 6870

 

6950 VS 2X 6850

 

6950 VS 2X 6870

 

6970 VS 2X 6850

 

6970 VS 2X 6870

zvoneXP
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice