HD 7850 Club

poruka: 2.299
|
čitano: 297.131
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: HD 7850 Club
=xfact= kaže...

srecom pa se 580 nemoze oc..  no dobro.. za 1500kn je odlican buy

A baš. haha! Ako imaš jednu ne žališ za drugom i obrnuto. Zašto sve uspoređivati...?

11 godina
neaktivan
offline
HD 7850 Club

Jel se moze uopće dizati voltaža na ovoj kartici? Koji mi je program najbolji za oc core iznad 1050hz i mem i core ov? trixx podrzava iznad 1050, s AB nisam uspio preko 1050, a OV mi podrzava samo Asus Gpu Tweak. Upravo koristim Asus za OV i onda trixx za OC. imate ideja?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
HD 7850 Club

Imam MSI 7850 oc 2gb ddr5 twin frozr ,znaci grafa je pre tiha necuje se uopste...Nisam je clockao nikada ,ako neko jest mozeli mi reci da li da i ja clockam...I ako imate savjet za neki kuler za procesor posto mi je stock kuler sto dodje sa AMD fx-om...

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: HD 7850 Club
HeWe4cz kaže...

Imam MSI 7850 oc 2gb ddr5 twin frozr ,znaci grafa je pre tiha necuje se uopste...Nisam je clockao nikada ,ako neko jest mozeli mi reci da li da i ja clockam...I ako imate savjet za neki kuler za procesor posto mi je stock kuler sto dodje sa AMD fx-om...

IMAM ISTU! Ovisi za sto ti treba, ali ako oces jos preformansi, u vecini slucajeva se izvuce 1200Mhz na core, 1450Mhz memory, ja sam stavio na 1,150V, naravno 120% onaj power shit i sve je super i stabilno.

Za hladnjak za proc ovisi koliko planiras novaca uloziti i oc, evo link na temu koja to obraduje, pitaj ih tamo: http://www.bug.hr/forum/topic/procesori-mbo/koji-cpu-cooler-kupiti/122115.aspx

14 godina
neaktivan
offline
HD 7850 Club
Slobodno svi clockajte grafu. Ima veliki potencijal i bilo bi stata da to ne iskoristite! Btw koji power shit si ti stavio na 120%?
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: HD 7850 Club
Bruno Matejcic kaže...
Slobodno svi clockajte grafu. Ima veliki potencijal i bilo bi stata da to ne iskoristite! Btw koji power shit si ti stavio na 120%?

POWER TARGET, koliko ja kuzim to je kao koliko dopusta da grafa koristi struje vise od defaulta, stavi na maks da ti to ne smeta pri oc-u. 120% je meni max

12 godina
protjeran
offline
Re: HD 7850 Club
TomislavZG-2 kaže...

Jel se moze uopće dizati voltaža na ovoj kartici? Koji mi je program najbolji za oc core iznad 1050hz i mem i core ov? trixx podrzava iznad 1050, s AB nisam uspio preko 1050, a OV mi podrzava samo Asus Gpu Tweak. Upravo koristim Asus za OV i onda trixx za OC. imate ideja?

sapphire trixx je najbolji za mjenjanje Clockova - a napone promjenis rucno u onom fileu sto sam vec ovdje pisao - ali to samo ako ti u niti jednom programu nece promjenit - ja samo mogu  u oc guru 2 mjenjati napon u svim drugim programima mi je zakljucano - ali najlakse sam promjenio u Profiles fileu i sejvao i oko toga vise nemam razmisljanja - samo u trixxu dignem na najvise a da je stabilno i to je to

13 godina
neaktivan
offline
HD 7850 Club

MSI AB, PP iskljucen, dva profila za 2D i 3D, i to je meni licno bolja opcija nego Sapphire Trixx.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HD 7850 Club

koje drivere koristite za ovu grafu??

 

Ja imam Sapphire hd 7850, kada instaliram drivere koje sam dobio sa grafom slika na ekranu mi se smanji iako je rezolucija 1920x1080...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HD 7850 Club
Instaliraj najnovije beta drivere!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HD 7850 Club
ToMisLaW kaže...

koje drivere koristite za ovu grafu??

 

Ja imam Sapphire hd 7850, kada instaliram drivere koje sam dobio sa grafom slika na ekranu mi se smanji iako je rezolucija 1920x1080...

Bas sam jucer stavio 12.11 beta 8 i OK su !

Music As A Weapon !!
14 godina
neaktivan
offline
Re: HD 7850 Club
Haf932 kaže...
ToMisLaW kaže...

koje drivere koristite za ovu grafu??

 

Ja imam Sapphire hd 7850, kada instaliram drivere koje sam dobio sa grafom slika na ekranu mi se smanji iako je rezolucija 1920x1080...

Bas sam jucer stavio 12.11 beta 8 i OK su !

meni nevalja... slika je manja a i kada otvorim slike imaju zelenu boju po sebi :O

 

a u igrama je sve uredu ...

13 godina
neaktivan
offline
Re: HD 7850 Club
ToMisLaW kaže...
Haf932 kaže...
ToMisLaW kaže...

koje drivere koristite za ovu grafu??

 

Ja imam Sapphire hd 7850, kada instaliram drivere koje sam dobio sa grafom slika na ekranu mi se smanji iako je rezolucija 1920x1080...

Bas sam jucer stavio 12.11 beta 8 i OK su !

meni nevalja... slika je manja a i kada otvorim slike imaju zelenu boju po sebi :O

 

a u igrama je sve uredu ...

Imaš u AMD vision control centru opciju da za monitor povećaš SCALLING, to potraži i poštelaj si da ti budep o cijelom ekranu slika.

16 godina
offline
HD 7850 Club
Eto javili mi iz Linksa da mi je moja XFX 6950 otišla u vječna lovišta, pa mi je lik ponudio bez nadoplate također XFX 7850 pošto nemaju 6950, na brzinu sam preletio po netu i vidio da je dosta dobra grafička, tu su negdje po performansama pa se nadam da sam ispravno postupio. Koliko vidim i OC potencijal je dosta velik što me jako veseli :)
Koristite blage riječi i jake argumente BF3 nick: Dorjan_CRO
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HD 7850 Club
karlek10 kaže...
ToMisLaW kaže...
Haf932 kaže...
ToMisLaW kaže...

koje drivere koristite za ovu grafu??

 

Ja imam Sapphire hd 7850, kada instaliram drivere koje sam dobio sa grafom slika na ekranu mi se smanji iako je rezolucija 1920x1080...

Bas sam jucer stavio 12.11 beta 8 i OK su !

meni nevalja... slika je manja a i kada otvorim slike imaju zelenu boju po sebi :O

 

a u igrama je sve uredu ...

Imaš u AMD vision control centru opciju da za monitor povećaš SCALLING, to potraži i poštelaj si da ti budep o cijelom ekranu slika.

otkrio sam problem.

problem je u HDMI Kablu. spoio onaj d-sub ili dvi sta je vise  i sve radi..

 

btw. znaci ovi 12.11 su najbolji driveri za sada?

11 godina
offline
Re: HD 7850 Club
Dodinho kaže...
Eto javili mi iz Linksa da mi je moja XFX 6950 otišla u vječna lovišta, pa mi je lik ponudio bez nadoplate također XFX 7850 pošto nemaju 6950, na brzinu sam preletio po netu i vidio da je dosta dobra grafička, tu su negdje po performansama pa se nadam da sam ispravno postupio. Koliko vidim i OC potencijal je dosta velik što me jako veseli :)

Imaš sriće, moja xfx 4870 krepala za 6 mijeseci posli isteka garancije... 7850 je doslovno SHOW! {#}

13 godina
offline
Re: HD 7850 Club
ToMisLaW kaže...

btw. znaci ovi 12.11 su najbolji driveri za sada?

Meni vise-manje jesu !

Music As A Weapon !!
11 godina
neaktivan
offline
Re: HD 7850 Club
Zanima me kakva je MSI R7850, po mogucnosti iskustva nekoga tko je posjeduje
It's hardware that makes a machine fast. It's software that makes a fast machine slow.
11 godina
neaktivan
offline
Re: HD 7850 Club
TheAtomicMiner kaže...
Zanima me kakva je MSI R7850, po mogucnosti iskustva nekoga tko je posjeduje

Za performanse prosurfaj po forumima, super je za gaming. Necujna je, super oc potencijal. Dobra garancija. Odlićna kartica.....

16 godina
online
HD 7850 Club

budem uzeo gigabyte 7850 koja ima dvi,hdmi i 2xDP. Ovako imam zasad 2 monitora koja oba imaju dvi i vga i mislim tv spojit koji će imat hdmi. Sad me zanima kako to sve spojit. Primarni dell će biti DVI,a sekundarni hdmi>DVI a tv DP>hdmi. To je sve ok? Ovi konverteri koje vidim na ebayu za DP su samo za MAC? Pretpostavljam da nisu. I još me zanima na koju foru radi konverter DP>2xhdmi i da li se zaspravo dobije dva hdmia?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
HD 7850 Club

DP moze u jedan HDMI, to ces dobit s grafičkom, kao imaš sreće

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: HD 7850 Club

Hvala na savjetu... :)

16 godina
offline
HD 7850 Club

Stigla je, zadovoljan sam :)

Koristite blage riječi i jake argumente BF3 nick: Dorjan_CRO
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: HD 7850 Club
Dodinho kaže...

Stigla je, zadovoljan sam :)

Kakvo je to xfx-ovo hladenje? mozes testirat temperature?

16 godina
offline
Re: HD 7850 Club
TomislavZG-2 kaže...
Dodinho kaže...

Stigla je, zadovoljan sam :)

Kakvo je to xfx-ovo hladenje? mozes testirat temperature?

Ima jedan vent koji kao ne privlači prašinu, tako piše na kutiji. Kad sam završio sa BF-om 3, oko sat vremena sam igrao temperatura preko drivera je prikazivala 40 stupnjeva.

Koristite blage riječi i jake argumente BF3 nick: Dorjan_CRO
14 godina
neaktivan
offline
HD 7850 Club
Nema šanse da u igranju bf3-a temperatura samo 40C. Grafa se ohladi cim prestane opterecenje, gledaj temperaturu dok se igra vrti.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HD 7850 Club
Bruno Matejcic kaže...
Nema šanse da u igranju bf3-a temperatura samo 40C. Grafa se ohladi cim prestane opterecenje, gledaj temperaturu dok se igra vrti.

Zato sam i rekao da je to temperatura kad sam završio s igranjem. Nisam od jučer pa da neznam, kad budem imao priliku pogledat ću kolika je temperatura u igri.

Koristite blage riječi i jake argumente BF3 nick: Dorjan_CRO
11 godina
neaktivan
offline
Re: HD 7850 Club
Dodinho kaže...
Bruno Matejcic kaže...
Nema šanse da u igranju bf3-a temperatura samo 40C. Grafa se ohladi cim prestane opterecenje, gledaj temperaturu dok se igra vrti.

Zato sam i rekao da je to temperatura kad sam završio s igranjem. Nisam od jučer pa da neznam, kad budem imao priliku pogledat ću kolika je temperatura u igri.

Od korisnih informacija su idle temperatura i max load temperatura ili npr temp za vrijeme igranja neke igre a ne neka random temperatura nakon igranja!

16 godina
offline
Re: HD 7850 Club
TomislavZG-2 kaže...
Dodinho kaže...
Bruno Matejcic kaže...
Nema šanse da u igranju bf3-a temperatura samo 40C. Grafa se ohladi cim prestane opterecenje, gledaj temperaturu dok se igra vrti.

Zato sam i rekao da je to temperatura kad sam završio s igranjem. Nisam od jučer pa da neznam, kad budem imao priliku pogledat ću kolika je temperatura u igri.

Od korisnih informacija su idle temperatura i max load temperatura ili npr temp za vrijeme igranja neke igre a ne neka random temperatura nakon igranja!

 

Sve mi je jasno, ono je bila usputna informacija, u mirovanju je temperatura bila od 29-32 stupnja. Za ful load ću sutra javiti.
Koristite blage riječi i jake argumente BF3 nick: Dorjan_CRO
14 godina
neaktivan
offline
HD 7850 Club
Bez brige, ne napadamo te:) Temperature su svima minimalne, tebi također iako imas malo losije hlađenje nebi trebalo biti loše. Ako nisi znao grafa je jako dobra za OC-anje. Trebao bi postoći taktove od 1050/1250 uz malo povećanje napona
Moj PC  
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice