GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

poruka: 15.736
|
čitano: 1.354.240
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Tako je, bome nije OK. Jos je zima....

Kakvo je kuciste?

coffe,coffe,coffe.....
14 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
rokonja kaže...

 Dal je normalna temperatura kod msi gtx 1080 ti gaming x oko 81C? Tako mi je kad igram PUBG.

 Nije, imaš loše kućište.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
14 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

 I dal da ju nosim u trgovinu jer još ima garanciju? Ili je to ono li-la, tamo će možda zamjenit pastu i to je to? Et ovako nešto od kućišta MS WINSTON. Jer tu i tamo samo izleti iz igre isto red redemption 2, pubg... Ostalo kao nejde preko 80. I instalirao Hw pa MSI Afterburner i sve isto kaže. Cpu nema šanse preko 60.

 

edit: kupljeno u adm-u 1.18.2018, ja se nadam da ima još garanciju.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.12.2019 20:01 (rokonja).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
rokonja kaže...

 I dal da ju nosim u trgovinu jer još ima garanciju? Ili je to ono li-la, tamo će možda zamjenit pastu i to je to? Et ovako nešto od kućišta MS WINSTON. Jer tu i tamo samo izleti iz igre isto red redemption 2, pubg... Ostalo kao nejde preko 80. I instalirao Hw pa MSI Afterburner i sve isto kaže. Cpu nema šanse preko 60.

 

edit: kupljeno u adm-u 1.18.2018, ja se nadam da ima još garanciju.

 Jel imas ventove u kucistu ? Ja imam doticno kuciste sa 2x 140 naprijed, 1x 120 iza i 1x120 gore i temperature mi ne dolaze nit do 70 (u bf5 se tokom dama vrti na oko ~65 stupnjeva) sa klokanom 1660ti 

14 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
hahhaajaads kaže...

 Jel imas ventove u kucistu ?

 

  Imam dva od naprijed jedan gore i jedan sa zadnje strane, u mom kučištu sve ukupno ima sa svim hrdverima 8 ventilatora (4 kućište, 2 gpu, 1 cpu, 1 napajanje), mislim.... Ljudi dajte neke pametne savjete, dal da nosim na servis makar i zamjenili pastu?

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.12.2019 20:22 (rokonja).
10 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
rokonja kaže...

 

  Imam dva od naprijed jedan gore i jedan sa zadnje strane, u mom kučištu sve ukupno ima sa svim hrdverima 8 ventilatora (4 kućište, 2 gpu, 1 cpu, 1 napajanje), mislim.... Ljudi dajte neke pametne savjete, dal da nosim na servis makar i zamjenili pastu?

 Nemas tu nikakve brige da ce ti crknut jer to nije neka sad jako strasna temperatura... Jel imas ukljucenu onu opciju di ti se vent ne pali do 60 stupnjeva ? Ako imas onda to iskljuci, mozes si nastimat i fan curve preko msi afterburnera

14 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

 A dal se da stavit da ventilatori vrte a da je ugašen MSI Afterburner? Mislim da će ona fino na njuškalo.

Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
rokonja kaže...

 A dal se da stavit da ventilatori vrte a da je ugašen MSI Afterburner? Mislim da će ona fino na njuškalo.

Pa kakav ti je fan curve? Možda si jednostvno podesio ventilatore na premalu brzinu.

14 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

 Ajmo reć "razvrtio" sam ih i na nižim temperaturana, al...

13 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
rokonja kaže...

 Ajmo reć "razvrtio" sam ih i na nižim temperaturana, al...

 Na koliko su RPM-a kod tih 81 stupnjeva? 

14 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

na 95%, al opet ode temperatura k vragu. malo ću se jo igrat s tom krivuljom al... ne vjerujem ja baš tome.

temp temp
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.12.2019 21:53 (rokonja).
13 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
rokonja kaže...

na 95%, al opet ode temperatura k vragu. malo ću se jo igrat s tom krivuljom al... ne vjerujem ja baš tome.

To je puno, i definitvno nebi trebale biti temp. tako visoke pri tim okretajima. A ništa, makni bočnu stranicu kućišta pa onda vidi kakve će biti temperature, iako kažeš da imaš 2 venta naprijed. A i pogledaj malo karticu, dal se fakat brzo vrte ventovi, možda je krepal jedan...Nije to normalno, još ta Gaming X ima jedno od boljih hlađenja.

14 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Eto sad još i ovo, sretni praznici.... A fortnite sa unlock fps dođe do 75, kad ga lockam na 60 onda je oko 62. Anno 1800 kuhanje koje ne ide ispod 80. Neće ona krepat nego samo crasha igru.  Rdr2 sam odustao igrat jer moram misiju i po 5 puta ponavljati. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.12.2019 9:28 (rokonja).
8 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Pastu mjenjaj. Ja sam na trio x 1080 ti skinuo 20 c. Sad lijepo sa full agresivnom krivuljim radi 100% opterećenje na 55-59 ovisno o igri...
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
rokonja kaže...

Eto sad još i ovo, sretni praznici.... A fortnite sa unlock fps dođe do 75, kad ga lockam na 60 onda je oko 62. Anno 1800 kuhanje koje ne ide ispod 80. Neće ona krepat nego samo crasha igru.  Rdr2 sam odustao igrat jer moram misiju i po 5 puta ponavljati. 

 rokonja

Ma reklamiraj ako imaš još garanciju.

Mislim nebi to bilo tako puno da se igre ne ruše.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.12.2019 15:30 (hummer0).
14 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

 To je ono 84c i onda se gasi igra, tako da ju nemreš uništit. A pastu neću sam mjenjat dok ima garanciju,  makar volio bi sam to uarditi al... 

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.12.2019 16:45 (rokonja).
14 godina
protjeran
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
rokonja kaže...

 Dal je normalna temperatura kod msi gtx 1080 ti gaming x oko 81C? Tako mi je kad igram PUBG.

Ako kuciste nije bas dobro ventilirano i ako se uz to nakupilo malo prasine, moguce je...

14 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

 U mom raćunalu nema prašine, redovito ga čistim.  Grafa je mainala i kada sam je kupio to je bilo 3-4mm onako tvrde prašine na njoj, kao da je bila u blatu (bila jako povoljna i garu ima) . I skinuo stranicu bočnu s kutije i opet velike temperatute. Ma odvest ću ju u pon. na servis pa neka joj tamo promjene pastu i neka ju testiraju. Mene je samo zanimalo dal su to normalne temperature i što mi je činit... 

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.12.2019 16:55 (rokonja).
11 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Nemoj im govorit da mjenjaju pastu..nego da te hebe i rusi se...mozda dobis novu seriju

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
4 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
mariolla79 kaže...

Nemoj im govorit da mjenjaju pastu..nego da te hebe i rusi se...mozda dobis novu seriju

  E hvala od srca na savjetu. Ja ću reć da sam keramičar i da nemogu igrat igre, a zašto to neznam. Sutra ode ja s njom do adma i nek se s njom kako znaju i umiju... 

14 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
rokonja kaže...
mariolla79 kaže...

Nemoj im govorit da mjenjaju pastu..nego da te hebe i rusi se...mozda dobis novu seriju

  E hvala od srca na savjetu. Ja ću reć da sam keramičar i da nemogu igrat igre, a zašto to neznam. Sutra ode ja s njom do adma i nek se s njom kako znaju i umiju... 

 hahaahahhhahaha, apsolutni bog!

13 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
rokonja kaže...
mariolla79 kaže...

Nemoj im govorit da mjenjaju pastu..nego da te hebe i rusi se...mozda dobis novu seriju

  E hvala od srca na savjetu. Ja ću reć da sam keramičar i da nemogu igrat igre, a zašto to neznam. Sutra ode ja s njom do adma i nek se s njom kako znaju i umiju... 

 Ako ju prije ne prodaš na njuškalu. 

14 godina
protjeran
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
rokonja kaže...

  E hvala od srca na savjetu. Ja ću reć da sam keramičar i da nemogu igrat igre, a zašto to neznam. Sutra ode ja s njom do adma i nek se s njom kako znaju i umiju... 

Bitno da nisi parketar...

14 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

 Očeš kupit?

13 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
rokonja kaže...

 Očeš kupit?

 Ako je povoljna.

Ma zezam se dosta mi je i previše ova moja MSI GeForce GTX 1080 Gaming X 8G.

14 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

 Eto grafa predana na servis. Ipak su temp. puno prevelike, a ima i garancij. Ja se nadam da će mi riješit problem u najkraćem roku. E sad ovaj u servisu veli da bi to moglo potrajat i do 2mj, ako je šalju proizvođaču. Ja bi ipak da to riješe u lijepoj našoj u par radnih dana. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Kakvih 2mj  To se rjesava u roku od tjedan dana...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
hahhaajaads kaže...

Kakvih 2mj  To se rjesava u roku od tjedan dana...

Sad su blagdani pa ga pripremaju za slucaj loseg iznenadjenja. 

 

Nadam se da ce kolega imati na cemu igrati i da ce reklamacija bit korektno rijesena. Jer mi ovdje pratimo sve, AMD, ADM i NVidiu i Intel cak znamo imati. :)

coffe,coffe,coffe.....
13 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
rokonja kaže...

 Eto grafa predana na servis. Ipak su temp. puno prevelike, a ima i garancij. Ja se nadam da će mi riješit problem u ndoajkraćem roku. E sad ovaj u servisu veli da bi to moglo potrajat i 2mj, ako je šalju proizvođaču. Ja bi ipak da to riješe u lijepoj našoj u par radnih dana. 

Hahaha to su i meni jednom rekli iz dučana, pa sam im proslijedio mail od servisa u kojem čovjek veli da se grafe nikako ne šalju u tvornicu natrag. Nemoj dati da te natežu, moja reklamacija je trajala 10 dana, ajde sad su blagdani pa je razumljivo da malo duže potraje. 

14 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
metallic kaže...

 

Nadam se da ce kolega imati na cemu igrati 

  Ma snašo se budem ja oko igranja, meni je samo da korektno završi reklamacija. A ovo siroće na pultu jedva vidi ekran i radi preko...  Neka mu bude ipak poćinju veseli i pozitivni dani. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice