Fps limitator

poruka: 4
|
čitano: 3.165
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Fps limitator

Bok ovako zanima me postoji li fps limitator. I gdje se to moze nabaviti. World of Tanks mi przi graficku od 100 do 150 fps-a mislim to nema nikakve koristi to je previse npr na laptopu mi je cca 50 fps i igram isto ko i na kompu... Graficka je 8800 gts 320mb kad se zgrije ne radi dobro baci artefikate blicne monitor itd postoji li koje rijesenje za to osim przenja? Ima li tko da slaze graficke kartice? i koja je nvidia novi model u rangu s mojom 8800 GTS 320MB 320bit-a (za slucaj da se graficka nemoze sloziti)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Fps limitator

Ukljuci Vsync, vjerojatno imas 60FPS monitor i on ce ti ograniciti FPS na 60 slika po sekundi.

iclock2much
 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Fps limitator

mozes s programom MSI Afterburner

 

kad upalis program dole desno (tray) ti se pojavi njegova ikona i jos jedna ista sa roza oznakom 60 (msi on-screen display server - Riva tuner statistics server ) i tu imas gore desno ikonu francuskog kljuca, otvoris i pod prvim tabom General na dnu ti je framerate limiter, upises koliko fps-a, ok, i pusti program upaljen.

inace ja to koristim u fps igrama koje traze vsync (jer previse puca slika) da smanjim input lag (inace je neigrivo), limitiram fps na 58-59 i onda je koliko toliko ok.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Fps limitator

Da ne otvaram novu temu, pitat ću ovdje.

Trebao bi mi nekakav programčić sličan FPS Limiteru 0.2, ali da radi sa DX10 i DX11 igrama. Znači da mogu odabrati da ne prelazi toliko i toliko FPS-a.

 

Nemojte mi predlagati vsync jer on limitira FPS do resresh rate-a monitora ,a to mi neodgovara jer se osjeti kad FPS padne sa 60 na recimo 50. Radije bi da mi se stalno kreće na 30 ili 40.

 

Probat ću sa Afterburnerom pa ću vidjet.

 

EDIT: Izgleda da MSI Afterburner to dobro radi.

http://www.youtube.com/watch?v=Jl_3Yq36fSg&feature=related
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.9.2012 23:31 (dv14).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice