Ati 5770

poruka: 132
|
čitano: 25.290
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
online
Ati 5770

uskoro ju kupujem(sapphire verziju),pa me zanima da li jos uvijek dolazi voucher za dirt2 s tom grafom.i da mi kazete ako imate athlon 2 x3 435 ili x4 620,kako se ta grafa slaze s tim procovima u igrama

 

hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ati 5770

imam tu istu grafu samo XFX i nisam dobio nikakvu igricu uz nju sto me ne zamara bas

lako skines igricu s neta...

inace imam ti procesor amd phenoma x2 550 be, al sam mu otkljuco trecu jezgru i  cpuz ga prepoznaje kao athlona x3 450 i sad lijepo sa tri jezgre radi na 3.1GHz taktu

sta se tice slaganja s tom grafom mislim da je stvarno super.... do sada ama bas svaku igricu koju sam stavio na komp radi perfektno na high detaljima i rezi

tako da nebi trebo ni ti imat ikakvih problema... naigrat ces se vjeruj mi :)

Everyone makes mistakes. The trick is to make them when nobody is looking.
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Ati 5770

Sve ti je odlično objašnjeno u postu iznad, sad samo ne znam od koje firme dobiješ, i da li se i dalje dobija Dirt2....

grafa je odlična, dobro će ići s tim procesorom..

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ati 5770

Na Linksovoj stranici je Dirt2 naveden uz XFX grafe, ali tek sa 5850 i 5870 modelima. Nekako sumnjam da ćeš ju dobiti uz 5770 od bilo kojeg proizvođača. 

15 godina
offline
RE: Ati 5770
Badaboom kaže...

Na Linksovoj stranici je Dirt2 naveden uz XFX grafe, ali tek sa 5850 i 5870 modelima. Nekako sumnjam da ćeš ju dobiti uz 5770 od bilo kojeg proizvođača. 

 

ma gledo sam na netu unboxing xfx 5770 grafe i dobivao se il dirt 2 il onda battle rage... al jbg kod nas nema toga :S

Everyone makes mistakes. The trick is to make them when nobody is looking.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ati 5770

nedobije se ništa uz grafu ja ima 5770 vapor x......ništa nema od igrica

14 godina
online
RE: Ati 5770

steta,a bas sam se nadao napokon odigrati taj dirt 2 u originalu,i na netu...cini se da sam malcice zakasnio Plač,ipak cu se morat 'snac' nekak za igricuŠutim

 

nemogu docekat vise taj komp,sutra il preksutra ja se nadam dobit (buraz ceka placu,ja cekam njega da mi moze nadoplatit jos kojih 600 kn pa da sam miran Bogataš)

 

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Ati 5770

strpljen spašen.........šteta da i mene je razocaralo što nema ništa uz grafu.......

14 godina
offline
RE: Ati 5770
tiger_35 kaže...

strpljen spašen.........šteta da i mene je razocaralo što nema ništa uz grafu.......

Barem imaš super grafu, ja još uvijek imam HD2600Pro T_T

14 godina
neaktivan
offline
RE: Ati 5770

ja pre zadovoljan sa vapor x 5770 malo struje troš ne grije se a bogami igrice itekako dobro tera.....

14 godina
online
RE: Ati 5770
tiger_35 kaže...

strpljen spašen.........šteta da i mene je razocaralo što nema ništa uz grafu.......

strpljujem se vec preko 2 god

 

jos je i to dobro jer bi sad imo duplo slabiji komp za iste pare Šutim

 

edit: kolko si ti platio svoju i di si je kupovao?

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.2.2010 22:22 (lollik91).
15 godina
offline
RE: Ati 5770
tiger_35 kaže...

ja pre zadovoljan sa vapor x 5770 malo struje troš ne grije se a bogami igrice itekako dobro tera.....

 

haha oooo da... grafa je stvarno ubojica ^^

sam moja nije vapor-x al je svejedno gro tiha i ne pregrijava se

a inace ja sam svoju kupio u linksu prije mjesec dana tocno... oko 1300kn sam ju platio koliko se sjecam

Everyone makes mistakes. The trick is to make them when nobody is looking.
14 godina
offline
RE: Ati 5770
Scrappy kaže...
tiger_35 kaže...

ja pre zadovoljan sa vapor x 5770 malo struje troš ne grije se a bogami igrice itekako dobro tera.....

 

haha oooo da... grafa je stvarno ubojica ^^

sam moja nije vapor-x al je svejedno gro tiha i ne pregrijava se

a inace ja sam svoju kupio u linksu prije mjesec dana tocno... oko 1300kn sam ju platio koliko se sjecam

Kaj tvoja ima onaj novi cooler ili onaj stari koji su sve kartice imale na pocetku?

15 godina
offline
Ati 5770

da da s novim hladnjakom je i puno bolje izgleda tako i sve... stvarno nemam pogovora na nju

 

evo to je ta ista ista :D

 

 

XFX HD 5770 XFX HD 5770
Everyone makes mistakes. The trick is to make them when nobody is looking.
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.2.2010 22:58 (Scrappy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
RE: Ati 5770

evo ja sam naso u protisu vapor-x verziju za 1270kn Iznenađen

 

sad se dvoumim izmedju nje i one iz ADM-a (obicna verzija,pretpostavljam s v.2 coolerom) koja dodje oko 1245 kn Neodlučan

 

dvoumim se zato sto bi sve uzimao iz adm-a,samo kaj kod njih vapor-x dodje oko 1330 k,a kolko znam vapor-x nije oc-ana tvornicki jedino ima taj hladnjak,

 

sto vi kazete?

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2010 9:57 (lollik91).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ati 5770
lollik91 kaže...

evo ja sam naso u protisu vapor-x verziju za 1270kn Iznenađen

 

sad se dvoumim izmedju nje i one iz ADM-a (obicna verzija,pretpostavljam s v.2 coolerom) koja dodje oko 1245 kn Neodlučan

 

dvoumim se zato sto bi sve uzimao iz adm-a,samo kaj kod njih vapor-x dodje oko 1330 k,a kolko znam vapor-x nije oc-ana tvornicki jedino ima taj hladnjak,

 

sto vi kazete?

ako pare nisu problem, uzmi definitivno, pa ju sam klokneš

14 godina
online
RE: Ati 5770

moram vidjet,ako nju uzmem s svim ostalim onda ce mi trebat jos kojih 50 kn,jer sam vec 20 kn bio iznad budžeta,a morao bih(kao) pazit na novce,mozda nagovorim buraza za jos tolko Belji se

16 godina
neaktivan
offline
Ati 5770

XFX 5770 ti dolazi sa battleforgom, barem sam ja dobio to o.O

 

imam athlon x4 620 i sad neznam da li sam si to umislio ili su igre ovisne o procesoru ili da ta taj procesor ne moze nahraniti tu HD 5770 (ipak se radi skoro o snazi jedne 4870) ali klokanjem tog procesora sa 2.6GHz na 3GHz dobim npr 8-9 fremova vise u CoD4 na najvisim detaljima (rezolucija 1600x900)...

 

EDIT:  klokao sam ga na 3.25GHz i izmjerio prosjecni framerate sa frapsom

Every time two people have sex, an angel gets a boner
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2010 10:36 (AA-d00d).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ati 5770
lollik91 kaže...

... kolko znam vapor-x nije oc-ana tvornicki jedino ima taj hladnjak,

 

sto vi kazete?

Malo je clockana.

GPU clock je 860 umjesto defaultnih 850MHz.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Ati 5770
Scrappy kaže...

da da s novim hladnjakom je i puno bolje izgleda tako i sve... stvarno nemam pogovora na nju

 

evo to je ta ista ista :D

 

 

 

mislim da sa tim coolerom nakon duzeg igranja temp bi ti se povecale barem do one s prvom verzije.

Ne izgleda mi bas kao da skroz izbacuje topli zrak iz kucista pa jedan dio ostaje dalje cirkulirati u kucistu.

 

ma, moje misljenje samo

Every time two people have sex, an angel gets a boner
15 godina
offline
RE: Ati 5770
AA-d00d kaže...
Scrappy kaže...

da da s novim hladnjakom je i puno bolje izgleda tako i sve... stvarno nemam pogovora na nju

 

evo to je ta ista ista :D

 

 

 

mislim da sa tim coolerom nakon duzeg igranja temp bi ti se povecale barem do one s prvom verzije.

Ne izgleda mi bas kao da skroz izbacuje topli zrak iz kucista pa jedan dio ostaje dalje cirkulirati u kucistu.

 

ma, moje misljenje samo

 

neznam nisam nikad isprobavao vidjeti temperaturu nakon duzeg vremena igranja

iako mi bila visa jel sam podizo malo grafu 910/1315 MHz a cooler se cijelo vrijeme vrti na 35%, neznam jel bi trebalo malo dizat il kaj vec posto je na 35% otkako sam ju stavio u komp dok sam GPU i Memory clock dizao na maloprije navedeno

a inace di si ti kupio svoju grafulju i prije koliko??? i kakav ti model hladnjaka imas ???

Everyone makes mistakes. The trick is to make them when nobody is looking.
14 godina
online
RE: Ati 5770

s kojim programom vi to clockate? i za kolko mhz-a,ali na stock voltazi?

15 godina
neaktivan
offline
Ati 5770

kupio sam xfx5770 super grafa, i da dobije se igra battle forge samo se morate registrirati na njihovim stranicama na onom door hangeru(il kak se pise) imam licence key pa se regate pa tamo imate uputstva za skinut i ostalo...

Steam: CRO Hellboy
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ati 5770

kupio sam xfx5770 super grafa, i da dobije se igra battle forge samo se morate registrirati na njihovim stranicama na onom door hangeru(il kak se pise) imam licence key pa se regate pa tamo imate uputstva za skinut i ostalo...

Steam: CRO Hellboy
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Ati 5770
lollik91 kaže...

s kojim programom vi to clockate? i za kolko mhz-a,ali na stock voltazi?

ati catalyst pa imas pod opciju ati overdrive i tam podignest gpu i memory clock i eto

Everyone makes mistakes. The trick is to make them when nobody is looking.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ati 5770
Scrappy kaže...

a inace di si ti kupio svoju grafulju i prije koliko??? i kakav ti model hladnjaka imas ???

 

U ADMu. Imam onu prvu verziju hladnjaka (batmobileCool) a kupio sam ju...uh, fakat neznam sad tocno, prije 2 mjeseca negdje o.O

Every time two people have sex, an angel gets a boner
14 godina
online
RE: Ati 5770
AA-d00d kaže...
Scrappy kaže...

a inace di si ti kupio svoju grafulju i prije koliko??? i kakav ti model hladnjaka imas ???

 

U ADMu. Imam onu prvu verziju hladnjaka (batmobileCool) a kupio sam ju...uh, fakat neznam sad tocno, prije 2 mjeseca negdje o.O

i pretpostavljam da si dobio dirt2 uz nju?

14 godina
neaktivan
offline
Ati 5770

Napisao je da je dobio battleforge...

dirt2 očito dolazi samo sa 58xx, 59xx grafama....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
RE: Ati 5770
stipica_zd kaže...

Napisao je da je dobio battleforge...

dirt2 očito dolazi samo sa 58xx, 59xx grafama....

joj,da nisam vidio xd

 

dolazio je on prije mjesec-2 i s 57** verzijom grafa

16 godina
neaktivan
offline
RE: Ati 5770
lollik91 kaže...
stipica_zd kaže...

Napisao je da je dobio battleforge...

dirt2 očito dolazi samo sa 58xx, 59xx grafama....

joj,da nisam vidio xd

 

dolazio je on prije mjesec-2 i s 57** verzijom grafa

Mozda samo Sapphire-ova verzija

Every time two people have sex, an angel gets a boner
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice