Vodič za odabir grafičke kartice izdvojena tema

poruka: 40.464
|
čitano: 5.549.322
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
3dfx kaže...

 

1. fakt = nvidia ima brze graficke kartice u velikoj vecini igara

 

 

malo ti štekaju te činjenice, ako gledamo usporedno po cijenama AMD je brži u svim cijenovnim razredima naspram konkurencije iz nvidia. Cijene ću uzimati sa nabva.net, ignoriram extreme digital i ipon, ne uzimam u obzir zujalice sa jednim ventom:

RTX2060 Super (COLORFUL GeForce RTX 2060 SUPER trenutno na akciji 3.229kn inače je preko 3.400kn) vs RX5700 XT (RX 5700 XT THICC II Ultra 3.409kn)

 

As expected, the Radeon 5700 XT looks to still have the RTX 2060 Super’s number. If anything, the Radeon is fairing a little better today than it did six-plus months ago.

At 1080p the 5700 XT was 9% faster on average, enjoying its biggest win in Borderlands 3 while also making out well in Monster Hunter World, Metro Exodus, DiRT Rally 2 and half a dozen other titles. The only real upsets for AMD came in The Outer Worlds, PlayerUnknown’s Battlegrounds and Warhammer Vermintide 2. Humorously, Vermintide 2 is an AMD sponsored title.

 

klik

 

In our previous test we found the Radeon 5700 XT was on average 10% faster at 1440p and today we’re finding essentially the same thing. This time it’s 8% faster which is explained by the removal of F1 2019 which favors AMD GPUs quite heavily. We removed F1 2019 from our suite due to stability issues. The latest patch causes the game to crash frequently and performance appears to be all over the place.

 

klik

 

 

The 5700 XT remains the superior performer for the most part. Though we have to say the Borderlands 3 result is somewhat of an outlier, we saw a strong performance advantage in favor of the Radeon GPU in Deus Ex: Mankind Divided, Call of Duty, For Honor, Monster Hunter World, World War Z, and a number of other games.

 

RTX2060 (Gigabyte WF RTX2060 2.809kn) vs RX5700 (XFX RX5700 Challenger D 2.899kn)

1080p 



1440p

 

GTX1060 (Gigabyte G1 GTX1060 6GB 2.199kn) vs RX580 (AsRock Phantom RX580 8GB 1.489kn) - ovo je više kao neki prikaz na čemu su oni koji su prije neku godinu birali između gtx1060 i rx580

 

At 1080p the RX 580 was 5% faster on average and looking at the results overall, you have a much better chance of receiving an extra 10% or more performance with the Radeon GPU in modern titles. Many of the newly released titles where the RX 580 didn’t look so great use the Unreal Engine such as The Outer Worlds and PUBG, for example.

Of the 32 games tested, 10 of them saw margins within 5%, which we'd consider a tie. There were 16 games where the RX 580 was faster by a 6% margin or greater and just 6 games where it was slower by a 6% margin or greater. The RX 580 is clearly the more consistent performer in 2020.

 

klik

 

The margins grow in AMD’s favor at 1440p. Here the RX 580 was 8% faster on average, it’s biggest win over the GTX 1060 since this battle started. It would seem as though the extra 2GB of VRAM is now coming into play and we certainly saw this in titles such as Red Dead Redemption 2, for example.

 

klik

 

Na jednom od videa gore se vidi da je i rx5600xt jako blizu (pa čak u nekim naslovima i brža) obicnoj rtx2060 tako da je nema smisla uspoređivati sa gtx1660ti

5 godina
protjeran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
3dfx kaže...
Jakovp kaže...
Tip je teski nvidia troll. Ma bilo kom drugom forumu bi za takvo pisanje vec odavno dobio ban.

hm, daj mi objasni kako trollam?

 

sve sto sam napisao su empirijski dokazane cinjenice

 

ne govorim o proslosti niti buducnosti, sta je bilo ili sta ce biti.

 

danas kada covjek kupuje graficku situacija je generalno ovakva "across the board"

 

1. fakt = nvidia ima brze graficke kartice u velikoj vecini igara

 

2. fakt = nvidijine graficke kartice se manje griju

 

3. fakt = nvidijine graficke kartice su tise

 

4. fakt = nvidijine graficke kartice imaju puno manje problema sa driverima

 

5. fakt = nvidijine graficke kartice su skuplje

 

 

naravno da ima sitnih razlika od modela do modela, od proizvodaca do proizvodaca

 

ako je to trollanje, slobodno me prijavite adminima, nemam nista protiv 

 

savjetovati nekome da kupi bilo sto, bez obzira da mu se ukaze na trenutno stanje toga proizvoda i moguce alternative je puno vecca glupost

 

na kraju krajeva, sam ce potrositi svoje novce na sto hoce, nase je da mu "savjetujemo" a ne popujemo sta da kupuje 

 

 

 1. fakt di drzi vodu oke donekle, ali ako neuzmes u obzir xx80ti onda su to male razlike izmedju amd i nvidie koje se nevide ni neprimjete bez fps countera.

2. fakt je tako da AMD ima duplo manji node od nvidije i normalno je da ce se vise grijati- fizika.

3. fakt se nadovezuje sa drugim tako da...

4. fakt je bio do prije zadnjih par drivera da ali i to su sredili grafe od AMD sada rade bolje nego ikad i boostaju jos vise k tomu

5. fakt nemam sta reci jbga skuplje su da...

ako je gejming u pitanju onda nvidia vs amd nije nebo i zemlja bas osim xx80ti, isplati se uzeti zelene grafe da ako ti treba CUDA a samo gejming spremi visak para u djep i vrti AMD vrlo laka poanta.

 

deluxe13 kaže...
3dfx kaže...

 ovo boldano je tocno, slazem se, go for it

 

nisam ljubitelj robnih marki, vec proizvoda, kada kupujem ne cekam nista, nego kupim najbolje za novce koje imam taj dan 

 

recimo htio sam gainward, ali ih nije bilo pa sam uzeo asus, jer mi se ne ceka nista

 

sretno sa grafom

 Ma sad samo razmisljam o mindfactoryju jer mi je problem zbog garancije i toga ako nesto ne bude štimalo moram slati nazad opet poštarina bla bla...Ima li tko iskustva s reklamiranjem preko mindfactorya, za svaki slučaj? 

 Nisam nikada reklamirao ali su vrlo brzi pri odgovorima, par puta sam im slao email oko nekih hardwera i odgovore u roku pola sata- sat, tako da uvijek mozes pitati odgovorit ce ti se.

a evo ti vamo reklamacijski list ako si izvana, mozes normalno im poslati defektan hardwer ako si i iz afrike samo nesalju svugdje po europi pri kupnji proizvoda online.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
HCgamingCRO kaže...

 Nisam nikada reklamirao ali su vrlo brzi pri odgovorima, par puta sam im slao email oko nekih hardwera i odgovore u roku pola sata- sat, tako da uvijek mozes pitati odgovorit ce ti se.

a evo ti vamo reklamacijski list ako si izvana, mozes normalno im poslati defektan hardwer ako si i iz afrike samo nesalju svugdje po europi pri kupnji proizvoda online.

Hvala!
Ja sam dosta skeptičan oko cijene tu mindfactoryju jer zasto je tu skoro 40 eura manje nego recimo u computeruniverse (ista grafa) dok su cijene nekih drugih grafi identične kao recimo gtx1660super koja je drugi izbor. Tj opcenito su cijene rx5600xt dosta niže. 

7 godina
protjeran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
hahhaajaads kaže...
 Nemoj te fejkare slat...

 

 

ibme74 kaže...
1080p


1440p


Na jednom od videa gore se vidi da je i rx5600xt jako blizu (pa čak u nekim naslovima i brža) obicnoj rtx2060 tako da je nema smisla uspoređivati sa gtx1660ti

 

Vidis, ja stavim link, fejkeri, ti stavis link, nisu fejkeri.

 

Sto to govori o ljudima na forumu? Imaju dupli standard.

 

Ista stvar je i sa svim vjernicima - salju djecu na silu u crkvu, i vrlo cesto se desi zlostavljanje

i pedofilija od strane svecenika, i jedini odgovor je "pa nisu svi takvi". Dupli standardi.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
10 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
deluxe13 kaže...

Hvala!
Ja sam dosta skeptičan oko cijene tu mindfactoryju jer zasto je tu skoro 40 eura manje nego recimo u computeruniverse (ista grafa) dok su cijene nekih drugih grafi identične kao recimo gtx1660super koja je drugi izbor. Tj opcenito su cijene rx5600xt dosta niže. 

 Ne moras bit skeptik, to je jedna od najpopularnijih trgovina u Njemackoj/Austriji, da salju svugdje normalno bila bi i u Europi vjerovatno (a neki ne znaju za doticne, tj. mailboxde i slicne.). Vec je bilo dosta narudzbi iz hrv sa mindfactorija preko mailboxa samo ovdje na forumu, pa eto. Ak citaju ovo nek dodaju svoje misljenje   Mindfactory jos daje free igre uz RX grafe, tj. sa RX 5600 XT dobivas Monster Hunter world, RE3 i xbox game pass (koji ima na tonu igara). Tak da ak recimo kupis RX 5600 XT za 280€, mozes te igre prodat za ok cijenu (RE3 je najjeftiniji 31€, monster hunter je cca 35€, a xbox game pass je na 3mj sto je negdje oko 15-20€) sto znaci da si tu RX 5600 XT platio oko 200€ sto je pljacka 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
hahhaajaads kaže...
deluxe13 kaže...

Hvala!
Ja sam dosta skeptičan oko cijene tu mindfactoryju jer zasto je tu skoro 40 eura manje nego recimo u computeruniverse (ista grafa) dok su cijene nekih drugih grafi identične kao recimo gtx1660super koja je drugi izbor. Tj opcenito su cijene rx5600xt dosta niže. 

 Ne moras bit skeptik, to je jedna od najpopularnijih trgovina u Njemackoj/Austriji, da salju svugdje normalno bila bi i u Europi vjerovatno (a neki ne znaju za doticne, tj. mailboxde i slicne.). Vec je bilo dosta narudzbi iz hrv sa mindfactorija preko mailboxa samo ovdje na forumu, pa eto. Ak citaju ovo nek dodaju svoje misljenje   Mindfactory jos daje free igre uz RX grafe, tj. sa RX 5600 XT dobivas Monster Hunter world, RE3 i xbox game pass (koji ima na tonu igara). Tak da ak recimo kupis RX 5600 XT za 280€, mozes te igre prodat za ok cijenu (RE3 je najjeftiniji 31€, monster hunter je cca 35€, a xbox game pass je na 3mj sto je negdje oko 15-20€) sto znaci da si tu RX 5600 XT platio oko 200€ sto je pljacka 

 Onda je odlučeno, bit će to rx5600xt ovaj xfx thicc iii ultra (prsti zabole dok napisem ime). Jedna stvar oko te grafe sto je gddr6 zakljucan na 12gbita dok su na ostalima 14 ali vjerujem da ce novim biosima otključati i to.

10 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
deluxe13 kaže...

 Onda je odlučeno, bit će to rx5600xt ovaj xfx thicc iii ultra (prsti zabole dok napisem ime). Jedna stvar oko te grafe sto je gddr6 zakljucan na 12gbita dok su na ostalima 14 ali vjerujem da ce novim biosima otključati i to.

 Novi biosi to otkljucavaju, iako i one dolaze sad sa najnovijim biosima. Sad ovisi koju ti posalju i kolko je stajala u ducanu.

5 godina
protjeran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
deluxe13 kaže...
HCgamingCRO kaže...

 Nisam nikada reklamirao ali su vrlo brzi pri odgovorima, par puta sam im slao email oko nekih hardwera i odgovore u roku pola sata- sat, tako da uvijek mozes pitati odgovorit ce ti se.

a evo ti vamo reklamacijski list ako si izvana, mozes normalno im poslati defektan hardwer ako si i iz afrike samo nesalju svugdje po europi pri kupnji proizvoda online.

Hvala!
Ja sam dosta skeptičan oko cijene tu mindfactoryju jer zasto je tu skoro 40 eura manje nego recimo u computeruniverse (ista grafa) dok su cijene nekih drugih grafi identične kao recimo gtx1660super koja je drugi izbor. Tj opcenito su cijene rx5600xt dosta niže. 

 ma nista skepticizam oko MF-a postoje gotovo 25 godina i u zadnjih 10 godina sam ja sastavio 3 pc-a kod njih bez ikakvih problema. Imas uvijek nekih akcija, svaki mj je neki drugi vendor, uvijek neki pokloni uz hardware skoro, ako imas nekoga u njemackoj najbolje ti je tako preko te osobe onda a postarina za paket do 2-3 kile a to je i grafa sama je 7 ili 8 eura postarina sa dhl-om, sta je to 50 kuna do RH.

I btw ako u MF-u kupujes za preko 150 eura iza ponoci do 6 ujutro ti je besplatna postarina u svabiji.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.4.2020 22:34 (HCgamingCRO).
15 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
To za besplatnu postarinu nije istina, vise puta sam kupovao iza ponoći i nista od toga.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
11 godina
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

U kojem rangu nvidie je strix rx 5700 i dal se to isplati...imam kupca za svoju..a mogu dobit strix 5700 za 3000 novu..svoju prodajem za 1900...neznam kel financijski i splativo i koliki je pomak s 1070ti....ak nije nest zadovoljavajice ostajem na 1070ti..hvala

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

RX5700 = 2060 Super

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
protjeran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
mariolla79 kaže...

U kojem rangu nvidie je strix rx 5700 i dal se to isplati...imam kupca za svoju..a mogu dobit strix 5700 za 3000 novu..svoju prodajem za 1900...neznam kel financijski i splativo i koliki je pomak s 1070ti....ak nije nest zadovoljavajice ostajem na 1070ti..hvala

Ne isplati se, dodat ces skoro 60% novaca za prosjecni dobitak od 15-16% u performansama...

11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
ansha kaže...
mariolla79 kaže...

U kojem rangu nvidie je strix rx 5700 i dal se to isplati...imam kupca za svoju..a mogu dobit strix 5700 za 3000 novu..svoju prodajem za 1900...neznam kel financijski i splativo i koliki je pomak s 1070ti....ak nije nest zadovoljavajice ostajem na 1070ti..hvala

Ne isplati se, dodat ces skoro 60% novaca za prosjecni dobitak od 15-16% u performansama...

 i to si puno rekao

11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Treba uzeti u obzir i garanciju, ta gtx1070ti je garant bez ili pri kraju garancije i prodati je takvu za 1.900kn je jackpot te dodati za novu karticu sa nove 3 godine garancije i nije toliko losa investicija (gledajuci da ces ponovno uzezi novu nekoristenu karticu sa kojom si siguran 3 godine i opet je i nesto brza).

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.4.2020 11:10 (ibme74).
12 godina
neaktivan
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

Nisam ipak još uzeo onu  grafičku sto sam pitao jučer i danas se pojavi klik. Ugl ista graficka ali jedna je 14 gbit a jedna 12, razlika 50 eura, jel to znaci da za ovu s 12 gbita nece izaci bios update za s 14 gbit kako je rečeno? Ako netko prati pa možda zna više

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

to je ista graficka samo ova druga dolazi sa novim biosom iz tvornice.

ne vrijedi 50 eura, ne vrijedi ni 10 eura razlike 

 

 

https://www.xfxforce.com/gpu/5600xt-vbios

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.4.2020 11:25 (nixass).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
nixass kaže...

to je ista graficka samo ova druga dolazi sa novim biosom iz tvornice.

ne vrijedi 50 eura, ne vrijedi ni 10 eura razlike 

 

 

https://www.xfxforce.com/gpu/5600xt-vbios

 Ali ne vidim nigdje za ovu 12 gbit update na 14, tj otkljucavanje. Svugdje se spominje samo core clock a ne memory clock update biosom, zbog toga pitam

16 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

dakle to je 6GB XFX Radeon RX 5600 XT THICC III Ultra

 

https://www.xfxforce.com/gpu/5600xt-vbios

 

stock 1495 / 1620
boost 1375 / 1560
novi bios 1660 / 1750
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
nixass kaže...

dakle to je 6GB XFX Radeon RX 5600 XT THICC III Ultra

 

https://www.xfxforce.com/gpu/5600xt-vbios

 

stock 1495 / 1620
boost 1375 / 1560
novi bios 1660 / 1750

 Kuzim, to je to zapravo. 

Bit ce red naruciti ovo kroz koji dan :D

5 godina
protjeran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Patrick_cro kaže...
To za besplatnu postarinu nije istina, vise puta sam kupovao iza ponoći i nista od toga.

 Zato sto je besplatna za najjeftiniji oblik dostave a to je sa hermes paket sluzbom. Ako si nesto drugo tipa dhl ili ups kliknuo moras nadoplatiti da, i to si onda platio 2-3 eura mozda a ne punih 8.99...

Isto tako su paketi od preko 25 kila mislim isto moraju platiti jer idu pod spediciju.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.4.2020 12:22 (HCgamingCRO).
14 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
dreadmoore kaže...
Jakovp kaže...
hahhaajaads kaže...
Jakovp kaže...
macgyver 53 kaže...

Hvala na preporukama, sada se dvoumim izmedu nove RX 5600 XT i polovne GTX 1070 8gb Zotac AMP Extreme

 Nije ti to baš ista klasa, 5600XT je bliže gtx1080.

Zanimljivi TD-i... RX 5600 XT se svrstava izmedju RTX 2060 i RTX 2060 Super, a i ptice na grani znaju da je RTX 2060 nesto slabija od 1080 a 2060 super nesto jaca, sto ju svrstava tu u gtx 1080 rang. Po ovome, onda bi jedna GTX 1660 Super (koja je bolja od GTX 1070) bila bolja od RX 5600 XT 

 

Ma TD-i uopće nisu zbog sadržaja posta, to su trollovi koji mi serijski dijele td ove. Jedan od njih je stjpanj koji se uzjebo jer sam ga skužio.

 Da imas vjerne pratitelje koji te prate u stopu gdje ti stavis post oni odmah prate tebe i pucaju ti td.Jer to je tvoj posao bio zadnjih niz godina.Evo sad sam ti i na ovaj stavio td cisto onako usput, jer ti i meni isto to radis.Bez da si se uopce udostojio napraviti repliku na bilo koji post.Meni td ne smetaju lupaj ih koliko kod hoces.Inace evo pratim tebe i jos par forumasa koji isto zasluzuju td ali da na svaki tvoj post pucam na td ne bas ali dogodi se.Da se mene pita na ovom forumu mogao bi udariti td samo uz repliku bilo tko od forumasa.To bi bila najbolja opcija ali tako je kako je. 

Aspolutno se slazem sa tobom dreadmore, momak sjedi na forumu i lupa svima td-e zadnjih par godina. Bez neke prevelike replike i izazove revolt kod ljudi koji njemu sada lupaju td-e na sve i svasta. Ja sam takoder jedan od njih koji ce ga pocastiti td-om na svaki njegov post na koji naletim 

11 godina
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

Ibme74 moja je jos pod garancijom do 21.08.2021..zato i pitam koliko je isplativo ili da ostanem na njoj

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Ne isplati se, nećeš bez frapsa vidjeti tih 10-ak posto razlike, s nadoplatit ćeš debelo. Pusti ove priče o novoj garanciji za tolike pare, radije idi na evgu i nadoplati 20 eura za pet godina garancije.
Toliko to vrijedi - 20 dolara, a davat tolike pare za nevidljivi upgrejd u perfomansama i dodatnu godinu garancije je porez na budale
11 godina
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

Ansa ni je 60% za svoju dobivam 1900+ a ovu placam 3000...1100kn je razlika...makar po svemu je i to puno?

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
mariolla79 kaže...

Ibme74 moja je jos pod garancijom do 21.08.2021..zato i pitam koliko je isplativo ili da ostanem na njoj

A zavisi, ukoliko želiš jaču karticu ja bi pecao rabljene 1080Ti, možda se nešto nađe...Jer razliku između 1070Ti i RX5700 nećeš osjetiti, dok je 1080TI nešto preko 30% jača i to se itekako osjeti.

10 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
mariolla79 kaže...

U kojem rangu nvidie je strix rx 5700 i dal se to isplati...imam kupca za svoju..a mogu dobit strix 5700 za 3000 novu..svoju prodajem za 1900...neznam kel financijski i splativo i koliki je pomak s 1070ti....ak nije nest zadovoljavajice ostajem na 1070ti..hvala

Naravno da se ne isplati, pogotovo ne strix 5700. Evo npr. nova 5700 XT Gigabyte za 2950kn: https://www.mindfactory.de/product_info.php/8GB-Gigabyte-Radeon-RX-5700-XT-GAMING-OC-8G_1326179.html Dobijes 2 igre dzabe, ako ispunis formular, kao i XBOX Gaming pass na 3mj. Dostava ti je 100kn do HR preko Mailboxde (https://www.mailboxde.com/shipping-calculator.html), a dostava u slucaju bas ove grafe od Mindfactorya do Mailboxde adrese je besplatna. Znaci 3050kn s gaming bundleom, novo. Nova 5700 se za gaming na FHD ne isplati ni pored 5600XT, ako gledas 14Gbps BIOS.

10 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
The_Fichek kaže...

Naravno da se ne isplati, pogotovo ne strix 5700. Evo npr. nova 5700 XT Gigabyte za 2950kn: https://www.mindfactory.de/product_info.php/8GB-Gigabyte-Radeon-RX-5700-XT-GAMING-OC-8G_1326179.html Dobijes 2 igre dzabe, ako ispunis formular, kao i XBOX Gaming pass na 3mj. Dostava ti je 100kn do HR preko Mailboxde (https://www.mailboxde.com/shipping-calculator.html), a dostava u slucaju bas ove grafe od Mindfactorya do Mailboxde adrese je besplatna. Znaci 3050kn s gaming bundleom, novo. Nova 5700 se za gaming na FHD ne isplati ni pored 5600XT, ako gledas 14Gbps BIOS.

 I dok prodas igre/xbox game pass dodje te ~2300kn 

15 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
HCgamingCRO naručivao sam vise puta, isto tako 2 grafe koje nema sanse da budu 25kg, nikakve posebne dostave i uvijek sam platio postarinu, makar je bilo iza ponoci. Uzeo kod njih robe za cca 4k Eura.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.4.2020 17:58 (Patrick_cro).
11 godina
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

Ma gledao sam 1080ti ali su cijene nenormalne..kao da je opet bitvoin era

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
mariolla79 kaže...

Ansa ni je 60% za svoju dobivam 1900+ a ovu placam 3000...1100kn je razlika...makar po svemu je i to puno?

1900 -> 3000 je skok od, kao sta rekoh, skoro 60%.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice