Testiranje stabilnosti i ispravnosti grafičke

poruka: 172
|
čitano: 115.511
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Testiranje stabilnosti i ispravnosti grafičke
nicky.sl kaže...

intalira san msi afterburner i u njemu namistija napajanje na 1300 i neda više. Ista stvar ništa bolje nego sa catalistom

Dali to sve utječe na gameplay?!

Nije Ivsa, nego bi trebalo biti: Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju bio glup, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
10 godina
offline
Re: Testiranje stabilnosti i ispravnosti grafičke
Ne utjece. Dobija san nekoliko frameova i 3d mark odvrti bez problema s boljim rezultatom nego na stocku, ali ide mi na zivce i tija bi znat do cega je.
nicky.sl
14 godina
offline
Testiranje stabilnosti i ispravnosti grafičke

Moje je mišljenje da je to samo neki bug, odnosno da program ne očitava dobro, ili očitava dobro ali to očitanje nije ispravno!?

Nije Ivsa, nego bi trebalo biti: Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju bio glup, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Testiranje stabilnosti i ispravnosti grafičke

kada instaliram i zelim a pokrenem FurMark prikaze mi ovo
hitno pomoc!!! 

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.6.2013 12:05 (pruna123).
 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Testiranje stabilnosti i ispravnosti grafičke

može li se s ovim programom testirati artefakti i kako?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Testiranje stabilnosti i ispravnosti grafičke
GaMeR112 kaže...

može li se s ovim programom testirati artefakti i kako?

Artefakte ako imaš vidjet ćeš ih sam, njih nemaš što testirati .. o.O

GL&HF
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.9.2013 23:53 (AmD).
10 godina
protjeran
offline
Re: Testiranje stabilnosti i ispravnosti grafičke

ok znaci u furmarku cu ih vidjeti?

10 godina
protjeran
offline
Testiranje stabilnosti i ispravnosti grafičke

Pitanje,kad igram Far Cry 3,Mafiu 2,Saints Row IV,Metro LL kad gledam direktno u neki zid u u igri,i onda malkoc okrenem u lijevo,desno,gore ili dolje textura zida počne ludovati.NAj izraženije je u Metru i Sanis Row.

Zalman tec
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Testiranje stabilnosti i ispravnosti grafičke
Oni koji imaju pad u gpu usageu na 63-64% bez obzira na dizanje power limita, je onda cisto stvar drivera vec provjereno, morate si naci drivere koji pasu furmarku druge nema, iako vam se to nigdje drugdje nece desavati(ak vam to smeta u potragu:-))!lp
||| Core™ inside |||
12 godina
protjeran
offline
Re: Testiranje stabilnosti i ispravnosti grafičke
Ivsa kaže...

Moje je mišljenje da je to samo neki bug, odnosno da program ne očitava dobro, ili očitava dobro ali to očitanje nije ispravno!?

procitaj moj post iznad!{#}  ocitanje je normalno jer se dobije drasticno manji skor kad se to desava! LP

||| Core™ inside |||
11 godina
neaktivan
offline
Testiranje stabilnosti i ispravnosti grafičke

Pozdrav Svima...

Izvinjajem se ako sam Pogrijesio temu {#}

 

Ovako interesujeme dal ce ova Graficka biti stabilna sa ovim napajanjem...

HD 5850 XFX 1GB + BQT E5-500W

 

i Opet se izvinjajem ako sam pogrijesio temu ...

Googlao sam al opet volim da cujem (vidim) druga misljenja...

 

Hvala i LP{#}


Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Testiranje stabilnosti i ispravnosti grafičke

Da ! Be Quiet su dobra napajanjâ i bit ce dovoljno !

Music As A Weapon !!
13 godina
online
Testiranje stabilnosti i ispravnosti grafičke

Dali je 30min u full loadu 61stupanj max previše za HD7750 1GB??

Strm
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Testiranje stabilnosti i ispravnosti grafičke
Strm kaže...

Dali je 30min u full loadu 61stupanj max previše za HD7750 1GB??

Kaj pitaš gluposti?

13 godina
online
Re: Testiranje stabilnosti i ispravnosti grafičke
SolidSnakeCRO kaže...
Strm kaže...

Dali je 30min u full loadu 61stupanj max previše za HD7750 1GB??

Kaj pitaš gluposti?

NErazumijem?? Prije mi usljed lijeta nije prelazila 45,a kad sam imao MSI do 40MAX!Sad odjednom 61 iz vedra neba,riječ je o ASUS HD7750 1GB OC

Strm
14 godina
offline
Testiranje stabilnosti i ispravnosti grafičke

Ma htjel sam reć da je to faking furmark. Jel si ga radio i po ljetu i dobio te tempe ili si nekaj igral? Ajde odi odigraj nekaj zahtjevno i vidi max temp. I zatim očisti fan i zamjeni pastu pa onda opet vidi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Testiranje stabilnosti i ispravnosti grafičke
SolidSnakeCRO kaže...

Ma htjel sam reć da je to faking furmark. Jel si ga radio i po ljetu i dobio te tempe ili si nekaj igral? Ajde odi odigraj nekaj zahtjevno i vidi max temp. I zatim očisti fan i zamjeni pastu pa onda opet vidi.

GRafa je čista,61 supanj nakon 30min  Far Cry 3 i dostigao sam 61stupanj max.A prije tokom lijeta nije prelazila 50,45 u vrh glace...A MSI-eva ni je ni 40 prelazila pa me čudi kako po zimi imam veče temp nego po ljeti.Grafa je isp7uhana.

Strm
14 godina
offline
Testiranje stabilnosti i ispravnosti grafičke

Eto nebi znao zakaj imaš te temperature. Jel na grafi ima ikakvih znakova oštećenja tipa napuhani kondenzatori? Ako grafa radi stabilno i prolazi full load testove nebi se trebal neš brinut, nebude joj niš bilo...pa ti čipovi mogu durati do 90-100 a di si ti od toga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Testiranje stabilnosti i ispravnosti grafičke
SolidSnakeCRO kaže...

Eto nebi znao zakaj imaš te temperature. Jel na grafi ima ikakvih znakova oštećenja tipa napuhani kondenzatori? Ako grafa radi stabilno i prolazi full load testove nebi se trebal neš brinut, nebude joj niš bilo...pa ti čipovi mogu durati do 90-100 a di si ti od toga.

Ok samo pitam,grafa je stara 2mj. pa mi je malo čudno..

Strm
16 godina
offline
Testiranje stabilnosti i ispravnosti grafičke

61 je sasvim ok. I 80 je ok.

Twitter: @191x7
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Testiranje stabilnosti i ispravnosti grafičke

Dali netko zna u čemu je problem grafički ili necem drugome to mi se pojavljivalo i na starom monitoru a ovaj je dosao jucer...Ako netko zna u cemu je problem bio bih mu jako zahvalan !!!

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.2.2014 17:23 (Alan00).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Testiranje stabilnosti i ispravnosti grafičke

Pomoc radio sam testiranje pomocu tog programa i javljao se ekran u raznim bojama i s crtama u bojama i kompjuter je samo najedanput zastekao sto to znaci ?? 

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.2.2014 20:52 (Rahadid).
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Testiranje stabilnosti i ispravnosti grafičke
Rahadid kaže...

Pomoc radio sam testiranje pomocu tog programa i javljao se ekran u raznim bojama i s crtama u bojama i kompjuter je samo najedanput zastekao sto to znaci ?? 

to znaci da ti se grafa ili pregrijala tokom testa ili je vec pri izdisaju...(prvo neznamo jer nisi javio max temp tokom testa)...

Intel® Core™ i7-4770S inside
10 godina
neaktivan
offline
Re: Testiranje stabilnosti i ispravnosti grafičke

Javit cu sutra nadam se da nije nesto s njom jer je graficka odlicna {#}{#}

10 godina
neaktivan
offline
Testiranje stabilnosti i ispravnosti grafičke

Evo izmejrio sam danas temperaturu i te sve gluposti. Kao prvo imam Ati radeon hd 5850 graficku karticu. temperatura tijekom testa je bila 75-85 C makslimalna je bila 85 a minimalna je 58 stupnjeva. test je trajao samo 1 minutu jer je racunalo zablokiralo i nisam vise nista mogao uciniti. Na ekranu su se pokazivale ovakve stvari evo stavio sam sliku i bilo je u svim zivim bojama xD to mi se nekada prikaziva u igricama npr skyrim i tok se to pokaze racunalo zablokira. neznam sto mi je ciniti a da se to vise uopce ne prikaziva nigdje i da racunalo vise ne blokira jer mi to stvarno vise ide na K.... ako netko zna rijesenje molim ga ko boga da se javi hvala puno. :)

 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Testiranje stabilnosti i ispravnosti grafičke
Rahadid kaže...

Evo izmejrio sam danas temperaturu i te sve gluposti. Kao prvo imam Ati radeon hd 5850 graficku karticu. temperatura tijekom testa je bila 75-85 C makslimalna je bila 85 a minimalna je 58 stupnjeva. test je trajao samo 1 minutu jer je racunalo zablokiralo i nisam vise nista mogao uciniti. Na ekranu su se pokazivale ovakve stvari evo stavio sam sliku i bilo je u svim zivim bojama xD to mi se nekada prikaziva u igricama npr skyrim i tok se to pokaze racunalo zablokira. neznam sto mi je ciniti a da se to vise uopce ne prikaziva nigdje i da racunalo vise ne blokira jer mi to stvarno vise ide na K.... ako netko zna rijesenje molim ga ko boga da se javi hvala puno. :)

kao prvo moras rastaviti karticu i skinuti staru pastu i nanijeti novu, nakon toga vidjeti na koliko ti se max stupnjeva penje grafa ili ako rikava pratiti temp da vidis na kojoj se to tocno temp desava! no prije toga svega mozes odnijeti grafu kod frenda i vidjeti dali ti se to i kod njega desava jer moze cak biti i do napajanja..treca solucija i najgora je da je grafa gotova{#}..LP

Intel® Core™ i7-4770S inside
11 godina
offline
Testiranje stabilnosti i ispravnosti grafičke

nakon sto OC graficku sa cim je najbolje provjeriti dali je stabilno, i dali moze biti razlog nestabilnosti pre slabo napajanje ili igra ulogu samo gpu i memory clock ako je krivo podeseno... i power limit settings na sta je najbolje namjestiti

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Testiranje stabilnosti i ispravnosti grafičke
dennocro kaže...

nakon sto OC graficku sa cim je najbolje provjeriti dali je stabilno, i dali moze biti razlog nestabilnosti pre slabo napajanje ili igra ulogu samo gpu i memory clock ako je krivo podeseno... i power limit settings na sta je najbolje namjestiti

pa jedan od njih je furmark(opengl) no trebas i u recimo nekom 3dmarku(najbolje zadnji 2013) kao i takoder u nekoj novijoj zahtjevnijoj igri da vidis kako se kartica drzi pod loadom u dx naslovima! sto se tice stabilnosti i napajanje moze biti razlog i to kakav, a power limit mozes bez problema staviti na najace jer on sluzi da kartici dok je klokana da malo vise napona da moze stabilnije raditi na vecim taktovima i to ti je totalno bezopasno no imat ces mrvicu vece temp sto je i normalno s obzirom na overklok!lp

Intel® Core™ i7-4770S inside
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.2.2014 18:14 (Stjepanj).
11 godina
offline
Testiranje stabilnosti i ispravnosti grafičke

jel moguce zbog loseg procesora da na benchmarku npr bude dosta losiji rezultat, kad ju OC bude slabiji od sapphire 290 

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.2.2014 18:27 (dennocro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Testiranje stabilnosti i ispravnosti grafičke
dennocro kaže...

jel moguce zbog loseg procesora da na benchmarku npr bude dosta losiji rezultat, kad ju OC bude slabiji od sapphire 290 

naravno, samo to ovisi koji benchevi neki su samo gpu bound(heawen,valey itd) a neki kombinirani cpu+gpu(tipa 3dmarkovi)...LP

Intel® Core™ i7-4770S inside
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice