NVIDIA Lovelace 40xx izdvojena tema

poruka: 3.464
|
čitano: 707.983
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx
Srce Isusovo kaže...
infeqt0r kaže...

Kupujte 4090 po tim cijenama i hranite bezobrazluk i pohlepu. Ni scalperi ih nece vise. 

 Ko te jebe što si siromašan.. 

Dno komunikacije. Onako pravo krkanski i bezobrazno. Valjda pripadaš toj skupini. Pare ne mogu kupit odgoj i manire, ali kao da je to tebi bitno. Zato i jesmo gdje jesmo (sumrak civilizacije).

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx

Ma ne dira mene to. Samo sam odgovorio da pokušam čovjeku objasniti zašto bi netko dao lovu.

14 godina
offline
NVIDIA Lovelace 40xx

sam kupujte, vaši novci. Ja se bilježim za par godina kupim od vas 1/3 cijene a vi možete RTX 5090 za 21999 kn kad se pojavi ili koliko bude u eurima :D

Ne mogu oni poskupjeti koliko mi možemo platiti, ko im hebe mater :D

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx
forumaš kaže...

sam kupujte, vaši novci. Ja se bilježim za par godina kupim od vas 1/3 cijene a vi možete RTX 5090 za 21999 kn kad se pojavi ili koliko bude u eurima :D

Ne mogu oni poskupjeti koliko mi možemo platiti, ko im hebe mater :D

 Ti ga razvališ. Ispravi cijenu bit će ojri

kradem mine iz minskog polja
14 godina
offline
NVIDIA Lovelace 40xx

Nema šanse da će nas hebat, ak treba raditi će mo i dvije godine za nju, pa nismo klošari.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx
MasterOfDisaster kaže...
Srce Isusovo kaže...
infeqt0r kaže...

Kupujte 4090 po tim cijenama i hranite bezobrazluk i pohlepu. Ni scalperi ih nece vise. 

 Ko te jebe što si siromašan.. 

Dno komunikacije. Onako pravo krkanski i bezobrazno. Valjda pripadaš toj skupini. Pare ne mogu kupit odgoj i manire, ali kao da je to tebi bitno. Zato i jesmo gdje jesmo (sumrak civilizacije).

 

 Slušaj, a i ovaj što poziva na bojkot nek posluša, nitko Nvidiu ne bojkotira iz principa nego zbog tanašnog novčanika; da i ti imaš para, dovoljno da te za tih 2k eura boli kurac, kupio bi je i ti - jer ti taj trošak ne znači ništa u životu s obzirom na ono što ti donosi.. Ko ima nek kupuje a ovi koji nemaju para a prozivaju druge to rade jer su malo zavidni. I oni bi da mogu ali ne mogu - tako da... Ko vas jebe kad ste siromašni.  Ja nemam, ali ni ne kukam niti govorim ovom koji ju je kupio da hrani zle korporacije i ostale parole siromašnih. 

Sve Vas Volim
14 godina
offline
NVIDIA Lovelace 40xx

A naravno, ak si bogat kolike su šanse da trošiš život na gaming...pa valjda ploviš na jahti, bariš komade, voziš sportske aute i dižu ti ego ispod volana. Više je u pitanju snobizam nego hrpa para za koje te boli kifla.

Opet, ne zanima me na tko što troši vlastiti novac, kaj se mene tiče može ga i zapaliti...osobno me zaboli i za buduće nadogradnje, uvijek mogu kupiti polovno ili uzeti konzolu, uopće nije problem, osim kaj Kožnati i baba SU dobivaju poruku, napravi nešto što je predmet satusnog simbola, i ljudi će se potrgati da to kupiti. Apple je to odavno shvatio.

Na kraju u kaj se pretvara PC paltforma...što je nekada bio PC hobista? Kupi jeftinije pa volt modaj i klokaj pa dobi više, otključaj zaključane jezgre, uloži manje da bi izvukao više. kaj je danas? Kupi skupo i nek ti "zavide". Kod mene je poptpuno suprotna reakcija od zavisti.

 

Moj PC  
7 0 hvala 0
9 godina
offline
NVIDIA Lovelace 40xx

Ja sam u nekoj novoj kategoriji... kupio bih (dobro možda ne baš za 2k€) al ne gejmam

Nemrem ni ovu svoju 2070S oznojit... možda jedino ako neki render uleti u fušu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx
Srce Isusovo kaže...
MasterOfDisaster kaže...
Srce Isusovo kaže...
infeqt0r kaže...

Kupujte 4090 po tim cijenama i hranite bezobrazluk i pohlepu. Ni scalperi ih nece vise. 

 Ko te jebe što si siromašan.. 

Dno komunikacije. Onako pravo krkanski i bezobrazno. Valjda pripadaš toj skupini. Pare ne mogu kupit odgoj i manire, ali kao da je to tebi bitno. Zato i jesmo gdje jesmo (sumrak civilizacije).

 

 Slušaj, a i ovaj što poziva na bojkot nek posluša, nitko Nvidiu ne bojkotira iz principa nego zbog tanašnog novčanika; da i ti imaš para, dovoljno da te za tih 2k eura boli kurac, kupio bi je i ti - jer ti taj trošak ne znači ništa u životu s obzirom na ono što ti donosi.. Ko ima nek kupuje a ovi koji nemaju para a prozivaju druge to rade jer su malo zavidni. I oni bi da mogu ali ne mogu - tako da... Ko vas jebe kad ste siromašni.  Ja nemam, ali ni ne kukam niti govorim ovom koji ju je kupio da hrani zle korporacije i ostale parole siromašnih. 

Malo da čitaš vidio bi da ja jedino komentiram tvoj način komunikacije, niti sam komentirao nikakav bojkot Nvidia-je, niti sam govorio da ne treba kupovati Nvidia-u. Tko ima para nek kupuje. Ja sam se osvrnuo samo na tvoj neukusan i bezobrazan način komunikacije. Tvoj način komunikacije je kao da si iz špilje pobjegao i sada nas tu častiš svoji verbalnim ispadima koji nemaju veze sa pameti.

2 godine
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx
Srce Isusovo kaže...

 

 Slušaj, a i ovaj što poziva na bojkot nek posluša, nitko Nvidiu ne bojkotira iz principa nego zbog tanašnog novčanika; da i ti imaš para, dovoljno da te za tih 2k eura boli kurac, kupio bi je i ti - jer ti taj trošak ne znači ništa u životu s obzirom na ono što ti donosi.. Ko ima nek kupuje a ovi koji nemaju para a prozivaju druge to rade jer su malo zavidni. I oni bi da mogu ali ne mogu - tako da... Ko vas jebe kad ste siromašni.  Ja nemam, ali ni ne kukam niti govorim ovom koji ju je kupio da hrani zle korporacije i ostale parole siromašnih. 

 Nije istina, nebi vjerovao ali ima ljudi koji imaju para a zamisli, troše razumnije od ostalih. Ja trenutno imam raspoloživog keša za dvije 4090, da li ću je kupit, naravno da ne po ovim lopovskim cijenama, jer nisam ovca i neželim bit ovca za šišanje da bi za pola godine sam sebi rekao ajme koja sam budala, vidi kolko sam mogao uštedit, naravno da to  ekipa koja je kupila neće napisat na forumu, ali bit će u zraku :). Kakva kupovina 4090 sad pred izlazak amd'a za 5 dana, iz aviona se vidi da će past cijene. Pa 4080 se nadje na ebay.de za 10000 kn, kolko su ispušili ovi šta su kupili prije tri tjedna, 3-4 000 kn u tri tjedna (tolko bi mogli popušit i kupci 4090), a sad ti njima po redu svima čestitaj za menađere godine, a nas razumne zovi zavidnima.

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.12.2022 17:37 (OnTime).
15 godina
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx
forumaš kaže...

A naravno, ak si bogat kolike su šanse da trošiš život na gaming...pa valjda ploviš na jahti, bariš komade, voziš sportske aute i dižu ti ego ispod volana. Više je u pitanju snobizam nego hrpa para za koje te boli kifla.

Opet, ne zanima me na tko što troši vlastiti novac, kaj se mene tiče može ga i zapaliti...osobno me zaboli i za buduće nadogradnje, uvijek mogu kupiti polovno ili uzeti konzolu, uopće nije problem, osim kaj Kožnati i baba SU dobivaju poruku, napravi nešto što je predmet satusnog simbola, i ljudi će se potrgati da to kupiti. Apple je to odavno shvatio.

Na kraju u kaj se pretvara PC paltforma...što je nekada bio PC hobista? Kupi jeftinije pa volt modaj i klokaj pa dobi više, otključaj zaključane jezgre, uloži manje da bi izvukao više. kaj je danas? Kupi skupo i nek ti "zavide". Kod mene je poptpuno suprotna reakcija od zavisti.

 

Ko da ja govorim isto mislimo.Bogataši imaju druge zanimacije, žive život drugačiji od našeg igraju se u stvarnosti. Ali nije to snobizam ovo su več extremi i čudne biljke tko pljune toliko samo za gpu radi igranja. Dok kupnja ovoga megalodona radi zarade je smisleno.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.12.2022 17:52 (dery).
13 godina
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx
OnTime kaže...
Srce Isusovo kaže...

 

 Slušaj, a i ovaj što poziva na bojkot nek posluša, nitko Nvidiu ne bojkotira iz principa nego zbog tanašnog novčanika; da i ti imaš para, dovoljno da te za tih 2k eura boli kurac, kupio bi je i ti - jer ti taj trošak ne znači ništa u životu s obzirom na ono što ti donosi.. Ko ima nek kupuje a ovi koji nemaju para a prozivaju druge to rade jer su malo zavidni. I oni bi da mogu ali ne mogu - tako da... Ko vas jebe kad ste siromašni.  Ja nemam, ali ni ne kukam niti govorim ovom koji ju je kupio da hrani zle korporacije i ostale parole siromašnih. 

 Nije istina, nebi vjerovao ali ima ljudi koji imaju para a zamisli, troše razumnije od ostalih. Ja trenutno imam raspoloživog keša za dvije 4090, da li ću je kupit, naravno da ne po ovim lopovskim cijenama, jer nisam ovca i neželim bit ovca za šišanje da bi za pola godine sam sebi rekao ajme koja sam budala, vidi kolko sam mogao uštedit, naravno da to  ekipa koja je kupila neće napisat na forumu, ali bit će u zraku :). Kakva kupovina 4090 sad pred izlazak amd'a za 5 dana, iz aviona se vidi da će past cijene. Pa 4080 se nadje na ebay.de za 10000 kn, kolko su ispušili ovi šta su kupili prije tri tjedna, 3-4 000 kn u tri tjedna (tolko bi mogli popušit i kupci 4090), a sad ti njima po redu svima čestitaj za menađere godine, a nas razumne zovi zavidnima.

 OnTime

Ako imaš toliko love ti je nećeš kupiti jer si škrt, a ne zato što nisi ofca.

Ne znam od kud vam pravo da drugima govorite što da rade sa svojom lovom i jel im to pametno ili nije.

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.12.2022 18:03 (hummer0).
11 godina
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx
dery kaže...
forumaš kaže...

A naravno, ak si bogat kolike su šanse da trošiš život na gaming...pa valjda ploviš na jahti, bariš komade, voziš sportske aute i dižu ti ego ispod volana. Više je u pitanju snobizam nego hrpa para za koje te boli kifla.

 

Ko da ja govorim isto mislimo.Bogataši imaju druge zanimacije, žive život drugačiji od našeg igraju se u stvarnosti. Ali nije to snobizam ovo su več extremi i čudne biljke tko pljune toliko samo za gpu radi igranja. Kupovanje ovoga megalodona radi zarade je smisleno.

 pričate gluposti obojica

imaš bogatih koji gejmaju i bogatih koji se voze na jahti i bare komade, a imaš i bogatih koji rade oboje

isto tako imaš 'siromašnih' koji gejmaju na rajzenu 2600 + rx570, a imaš i siromašnih koji te pare spiskaju pred trgovinom za pivo

14 godina
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx

gdje sam rekao da ih nema? Pitam se kolike su šanse da život gubiš uz gaming ako si bogat. Pod gaming mislim na redovni dugogodišnji gaming, ne zaigrat nešto jednom mjesečno, nego igrati. Da sam bogat ne bi imao vremena za gaming (čista ovisnost siromašnih), trošio bi vrijeme i novac daleko konkretnije.

 

13 godina
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx
forumaš kaže...

gdje sam rekao da ih nema? Pitam se kolike su šanse da život gubiš uz gaming ako si bogat. Pod gaming mislim na redovni dugogodišnji gaming, ne zaigrat nešto jednom mjesečno, nego igrati. Da sam bogat ne bi imao vremena za gaming (čista ovisnost siromašnih), trošio bi vrijeme i novac daleko konkretnije.

 

 A dobro budi onda iskren trošio bi na drogu i kurv* i umro mlad i lijep.

14 godina
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx
hummer0 kaže...
forumaš kaže...

gdje sam rekao da ih nema? Pitam se kolike su šanse da život gubiš uz gaming ako si bogat. Pod gaming mislim na redovni dugogodišnji gaming, ne zaigrat nešto jednom mjesečno, nego igrati. Da sam bogat ne bi imao vremena za gaming (čista ovisnost siromašnih), trošio bi vrijeme i novac daleko konkretnije.

 

 A dobro budi onda iskren trošio bi na drogu i kurv* i umro mlad i lijep.

 Bilo kaj...gaming na grafi od 17 000 kn je i dalje sport za sirotinju, a ne razbibriga bogatih. Tak da nisam impresioniran.

15 godina
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx
picajzla0707 kaže...

 pričate gluposti obojica

imaš bogatih koji gejmaju i bogatih koji se voze na jahti i bare komade, a imaš i bogatih koji rade oboje

isto tako imaš 'siromašnih' koji gejmaju na rajzenu 2600 + rx570, a imaš i siromašnih koji te pare spiskaju pred trgovinom za pivo

 Šta sam ja reko jesam li nekoga odgovarao ili prigovarao za kupnju? Reagiraš kao da je tako ili kao da se tebi netko obratio.Gaming je sport sirotinje uglavnom.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.12.2022 18:11 (dery).
5 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx
forumaš kaže...
hummer0 kaže...
forumaš kaže...

gdje sam rekao da ih nema? Pitam se kolike su šanse da život gubiš uz gaming ako si bogat. Pod gaming mislim na redovni dugogodišnji gaming, ne zaigrat nešto jednom mjesečno, nego igrati. Da sam bogat ne bi imao vremena za gaming (čista ovisnost siromašnih), trošio bi vrijeme i novac daleko konkretnije.

 

 A dobro budi onda iskren trošio bi na drogu i kurv* i umro mlad i lijep.

 Bilo kaj...gaming na grafi od 17 000 kn je i dalje sport za sirotinju, a ne razbibriga bogatih. Tak da nisam impresioniran.

  I ja bih htio biti siromašan i imati grafu od 17 soma kuna onda.

:)
14 godina
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx
Luka21 kaže...
forumaš kaže...
hummer0 kaže...
forumaš kaže...

gdje sam rekao da ih nema? Pitam se kolike su šanse da život gubiš uz gaming ako si bogat. Pod gaming mislim na redovni dugogodišnji gaming, ne zaigrat nešto jednom mjesečno, nego igrati. Da sam bogat ne bi imao vremena za gaming (čista ovisnost siromašnih), trošio bi vrijeme i novac daleko konkretnije.

 

 A dobro budi onda iskren trošio bi na drogu i kurv* i umro mlad i lijep.

 Bilo kaj...gaming na grafi od 17 000 kn je i dalje sport za sirotinju, a ne razbibriga bogatih. Tak da nisam impresioniran.

  I ja bih htio biti siromašan i imati grafu od 17 soma kuna onda.

 I dalje bi bio siromašan ako nemaš barem najosnovnije stavri u životu, poput vlastite kuće, obitelji, financijske sigurnosti da možeš bez posla barem par godina ako se razboliš, solidnog auta, poželjno i drugi auto da je supruga samostalna, da djeci osiguraš dodatno školovanje, putvanja itd.

To su neke osnove...recimo da uz to ako imaš grafu od 17 000 kn nisi totalna sirotinja, ali si i dalje sirotinja i bogati su ti nedostižan san, ako ti je san biti bogat.

15 godina
offline
NVIDIA Lovelace 40xx

Gaming je već godinama luksuz. Ako hoćeš High-end ili pogotovo Ultra high-end komponente. Nekoć je 8800 GTX koštala oko 5 000 kn. Još ranije od te 2006. su najjače kartice koštale valjda i manje od 5 000 kn, ne znam točno. Dobro, i jačina valute se mijenjala tijekom godina, ali opet... Sve do prije 3 godine su Nvidijine "80" kartice koštale 6-7 000 kn. I onda je to bilo itekako skupo. Gdje neće sada sa cijenom od 12 000 kn i naviše... I još uz skupoću svega ostalog. Vjerojatno će i RTX 4060 jednom kada izađe koštati oko 5 000 kn.

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.12.2022 18:19 (Izzy).
Moj PC  
1 1 hvala 0
18 mjeseci
protjeran
offline
NVIDIA Lovelace 40xx

Koliko sam ja tek siromasan sa svojom 4080 

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
NVIDIA Lovelace 40xx

Ajd nemojte kenjat kožnjak vam ga je dobro uvalio pogotovo rtx4080. Zavaljao vas niste ni prvi ni zadnji bar danas nam ga trgovina uvaljuje sve skuplje uz smanjivanje mase proizvoda. Uvalit će nam ga isto i baba lisa.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx
forumaš kaže...

gdje sam rekao da ih nema? Pitam se kolike su šanse da život gubiš uz gaming ako si bogat. Pod gaming mislim na redovni dugogodišnji gaming, ne zaigrat nešto jednom mjesečno, nego igrati. Da sam bogat ne bi imao vremena za gaming (čista ovisnost siromašnih), trošio bi vrijeme i novac daleko konkretnije.

 

 Evo kako se gubi život uz gejming, vidi kako on troši i vrijeme i novac na daleko konkretnije stvari, a u petak igra protiv Hrvatske, al ova izjava da je gejming čista ovisnost siromašnih? Di si to izvukao?

 

 

15 godina
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx
Cryogenic kaže...
forumaš kaže...

gdje sam rekao da ih nema? Pitam se kolike su šanse da život gubiš uz gaming ako si bogat. Pod gaming mislim na redovni dugogodišnji gaming, ne zaigrat nešto jednom mjesečno, nego igrati. Da sam bogat ne bi imao vremena za gaming (čista ovisnost siromašnih), trošio bi vrijeme i novac daleko konkretnije.

 

 Evo kako se gubi život uz gejming, vidi kako on troši i vrijeme i novac na daleko konkretnije stvari, a u petak igra protiv Hrvatske, al ova izjava da je gejming čista ovisnost siromašnih? Di si to izvukao?

 

 

 Moglo bi se izvuči nekakav zaključak po steam survey koji je gpu najzastupljeniji te koja je rezolucija najzastupljenija. Ili ovaj tvoj primjer pojedinca ima veči značaj?

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.12.2022 19:02 (dery).
12 godina
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx
dery kaže...
Cryogenic kaže...
forumaš kaže...

gdje sam rekao da ih nema? Pitam se kolike su šanse da život gubiš uz gaming ako si bogat. Pod gaming mislim na redovni dugogodišnji gaming, ne zaigrat nešto jednom mjesečno, nego igrati. Da sam bogat ne bi imao vremena za gaming (čista ovisnost siromašnih), trošio bi vrijeme i novac daleko konkretnije.

 

 Evo kako se gubi život uz gejming, vidi kako on troši i vrijeme i novac na daleko konkretnije stvari, a u petak igra protiv Hrvatske, al ova izjava da je gejming čista ovisnost siromašnih? Di si to izvukao?

 

 

 

 Moglo bi se izvuči nekakav zaključak po steam survey koji je gpu najzastupljeniji te koja je rezolucija najzastupljenija. Ili ovaj tvoj primjer pojedinca ima veči značaj?

 Forumaš priča o bogatima, a ne o prosječnima, bome je velik tvoj značaj nerazumijevanja ko šta piše. Smiri se i polako, čitaj sa razumijevanjem.

2 godine
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx
hummer0 kaže...

 OnTime

Ako imaš toliko love ti je nećeš kupiti jer si škrt, a ne zato što nisi ofca.

Ne znam od kud vam pravo da drugima govorite što da rade sa svojom lovom i jel im to pametno ili nije.

 Ajme kakvih li logika ovdje na forumu, ne želim kupit jer ne kupujem skuplje odnosno ne bacam pare u vjetar, ne dajem LOPOVIMA, ako je tebi ne bacanje para u vjetar i razumno trošenje para škrtost onda neznam šta bi ti reko. Jel ti ručaš svaki dan u restoranima ili kupuješ namirnice u Konzumu? Ako ne ručaš u restoranu svaki dan i kupuješ u Konzumu onda si po svojim izjavama škrt. A i imam pravo komentirati , na forumu smo, jesi ti pisao kakva prava pa da ih se trebamo držati?

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.12.2022 19:15 (OnTime).
11 godina
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx
dery kaže...

 Šta sam ja reko jesam li nekoga odgovarao ili prigovarao za kupnju? Reagiraš kao da je tako ili kao da se tebi netko obratio.Gaming je sport sirotinje uglavnom.

 nisam uopće spomenuo prigovore za kupnju, nego podjelu na bogate i na gejmere koja je bezvezna, kao i taj tvoj zaključak da je gejming sport za sirotinju

gejmeju oni koji vole gejmati, nebitno jesu li bogati ili siromašni, a osim toga između 'siromašnih' i bogatih (koji su ovdje okarakterizirani kao jahtaši), ima čitav spektar manje siromašnih i manje bogatih

to što je netko kupio grafu od 2k eura, ne znači da je dovoljno bogat za jahtu ili da može na toj jahti lovit pice, to su tako banalne podjele i bedasti zaključci

 

evo, ja osobno sad mogu uzeti komp od 5k eura ili novu 4090 bez ikakvih posljedica po moju financijsku situaciju, pa mi to ne pada na pamet

netko drugi tih 2k eura za 4090 možda mora skupljat mjesecima ili je ušao u minus

i što sad - njega ćeš staviti pod bogatog koji bi treba ići na jahtu, a mene pod siromašne? jel kužiš zašto su to bedastoće

14 godina
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx

Nije on jedini, tu je npr. Henry Cavill koji si zna sastaviti komp ili pokojni Ronin Williams koji je kćeri dao ime Zelda i neki drugi. 

Moj dojam, ne mora značiti da je istinit. Po meni gaming je ispušni ventil za sirotinju u koju spada im sam. Kao što rekoh da sam pun para provodio bi vrijeme daleko zabavnije bez potrebe za virtulanom "stvarnošću".

Igračka od 17 000 kn je drek na šibici u uporedbi sa milionskim igračkama.

15 godina
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx
picajzla0707 kaže...

evo, ja osobno sad mogu uzeti komp od 5k eura ili novu 4090 bez ikakvih posljedica po moju financijsku situaciju, pa mi to ne pada na pamet

 

 Zato jer imaš razum koji ti govori e nečeš mi ga uvalit jel da.Također.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.12.2022 19:42 (dery).
11 godina
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx
dery kaže...

 Zato jer imaš razum koji ti govori e nečeš mi ga uvalit jel da.Također.

 slažem se, ali isto tako sam uzeo svojevremeno i sisu prime od soma i pol kuna, kad je jedva malo lošija evga iste snage koštala upola - dakle pustio sam da mi 'uvale' samo zato jer je evga imala malo glasniji vent, uzeo sam i be quit ventove, iako su sasvim ok i oni arcticovi za pet puta manje love

svima se to nama događa, da na svoje gušte potrošimo više nego što treba, jbga

 

evo, danima sam u dilemi jel uzet sad nekakvu 3080 polovnu za 5k kuna ili čekat tu 4070ti koja će vjerojatno koštat bar 8k, a lako moguće da ćće bit ta druga opcija, jer donedavno mi je limit za grafu bio 5k kuna, sad se već mislim da i 8k mogu progutat, dok mi je 12k za 4080 ili 16k za 4090 još uvijek big no-no

ali to je meni tako, nekom je i 8k za 4070ti porez na budale

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice