NVIDIA Ampere 30xx izdvojena tema

poruka: 11.274
|
čitano: 1.788.352
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Još jednom - dva svjedoka su dovoljna i bez zajebancije s javnim bilježnikom. Dva svjedoka su dovoljna za oporuke vrijedne milijune, kamo li neće za grafu od par tisuća kuna
13 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Koja je šansa za očekivati hoće li netko pristati na zamjenu klasične 3070 za 3080lhr? 1:1 ili sitna nadoplata. Priorit mi je na igrama.
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Koji bona javni bilježnik..pa ja sam kupio zvucnik i oojacala od 25K-30Kkn kn iz Francuske..sto sam porotu trebao dovest prilikom preuzimanja i otvaranja posiljke!
Kupovina od pouzdanih trgovaca i to je to..ovo sto se desilo je izolirani slucaj,hebes ga nije imao srece,netko ga naguzio,moram priznat da sam svasta cuo ali za ovo prvi put!!
AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Takve trgovine zahtijevaju javni linc . Objavite svoj slucaj po svim javnim mrezama, kontaktirajte novinare .

Kada shvate da ce izgubiti vise od vrijednosti jedne grafe odmah ce se nagoditi.

Ja bih na njegovom mjestu vratio sto sam dobio i zatrazio refund. Oni krse prava kupaca .

Zar nije roba u transportu osigurana ??

Eire
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx
dax-lax kaže...
Koja je šansa za očekivati hoće li netko pristati na zamjenu klasične 3070 za 3080lhr? 1:1 ili sitna nadoplata. Priorit mi je na igrama.

 

to bi neki rudar možda uzeo, ali vjerujem uz neku nadoplatu, jer mu 3070 rudari oko 58-62 mh/s, a 3080 lhr oko 70 mh/s

11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Da mi je znati, sto moze faliti rtx3070 u gamingu..?

 

dax-lax 

Survivor - eye of the tiger
8 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
volegradele kaže...
Koji bona javni bilježnik..pa ja sam kupio zvucnik i oojacala od 25K-30Kkn kn iz Francuske..sto sam porotu trebao dovest prilikom preuzimanja i otvaranja posiljke!
Kupovina od pouzdanih trgovaca i to je to..ovo sto se desilo je izolirani slucaj,hebes ga nije imao srece,netko ga naguzio,moram priznat da sam svasta cuo ali za ovo prvi put!!

 Ma da je kupio i na amazonu dobio bi drugu graficku ili novce natrag. Ovi su bas uzasni.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
13 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Cansee kaže...
dax-lax kaže...
Koja je šansa za očekivati hoće li netko pristati na zamjenu klasične 3070 za 3080lhr? 1:1 ili sitna nadoplata. Priorit mi je na igrama.

 

to bi neki rudar možda uzeo, ali vjerujem uz neku nadoplatu, jer mu 3070 rudari oko 58-62 mh/s, a 3080 lhr oko 70 mh/s

 Na daggeru mi kalkulator kaže 48mh/s za 3080lhr. Možda je krivi izračun, ali je u skladu sa ostalim lhr modelima prepolovljen score. Plus, 3070 ima max score na 125w, a ova na jedno 220w. Naravno, moguće da pratim krive rezultate

metallic kaže...

Da mi je znati, sto moze faliti rtx3070 u gamingu..?

 

dax-lax 

 Samo vr igre igram pa uvijek fali đusa. Čak bi i 70ti trebala biti nešto moćnija

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.11.2021 10:30 (dax-lax).
9 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx
dax-lax kaže...
Cansee kaže...
dax-lax kaže...
Koja je šansa za očekivati hoće li netko pristati na zamjenu klasične 3070 za 3080lhr? 1:1 ili sitna nadoplata. Priorit mi je na igrama.

 

to bi neki rudar možda uzeo, ali vjerujem uz neku nadoplatu, jer mu 3070 rudari oko 58-62 mh/s, a 3080 lhr oko 70 mh/s

 Na daggeru mi kalkulator kaže 48mh/s za 3080lhr. Možda je krivi izračun, ali je u skladu sa ostalim lhr modelima prepolovljen score. Plus, 3070 ima max score na 125w, a ova na jedno 220w. Naravno, moguće da pratim krive rezultate

metallic kaže...

Da mi je znati, sto moze faliti rtx3070 u gamingu..?

 

dax-lax 

 Samo vr igre igram pa uvijek fali đusa. Čak bi i 70ti trebala biti nešto moćnija

 

možda i je, ja sam samo guglao i na nekoj stranici pronašao 70 za rtx3080lhr. Ako je tako kao što ti kažeš onda bi to bio no brainer za nekog rudara

13 godina
online
NVIDIA Ampere 30xx

Ima ođe koji majner? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Samo posteni gejmeri brajo moj. ;)

Survivor - eye of the tiger
14 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Maloprije bio drop na notebooksbilliger.de, ugrabio točno ništa :)

3070, 3070Ti, 3080 otišle u roku par minuta, taman stisnuo na plaćanje i nema 

 

EDIT: Pošto pratim onu telegram grupu, kakve su razlike kada piše DE i NL, samo o skladištu ili? Naručujem iz HR

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.11.2021 14:22 (Trawis).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx
:D
11 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Koliko je losija 3060ti od 3070ti? Znam da je mala razlika izmedju 3060ti i 3070? Nudi mi se 3060ti bijela vision i doplata..ak bi igrao,igrao bi na 2k

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
mariolla79 kaže...

Koliko je losija 3060ti od 3070ti? Znam da je mala razlika izmedju 3060ti i 3070? Nudi mi se 3060ti bijela vision i doplata..ak bi igrao,igrao bi na 2k

Ne idi u rikverc kolega!

Survivor - eye of the tiger
11 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Tak si ja razmisljam..jedini rikverc bi bio samo na 3070...pitao neki dan i augia80 jel bi mjenjao on ima gamerock 3070ti ali me pitao samo koji ja imam model i to je to..a vidim da je nekog pitao za 6700xt za zamjenu...mislio sam posto on tak i onak mjenja d mu je onda svejedno koju 3070ti ce zamjenit..ja bi tu gamerock sebi rado udomio 😉

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.11.2021 17:17 (mariolla79).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Maloprije bio drop na notebooksbilliger.de, ugrabio točno ništa :)

3070, 3070Ti, 3080 otišle u roku par minuta, taman stisnuo na plaćanje i nema 

 

EDIT: Pošto pratim onu telegram grupu, kakve su razlike kada piše DE i NL, samo o skladištu ili? Naručujem iz HR

 

 

 

I mene to interesira. Jel šalju u HR ? Evo i sada na ldlc 3060 ti za 419 ojra, sunce ti ljubim . Kaj ću morati uzeti GO i pratiti da bi došao do grafičke po normalnoj cijeni. Kud plovi ovaj brod. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.11.2021 19:08 (ajeto007).
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

To je vjerojatno onda FE a to sigurno nesalju vam drzave za koju je vec (fr ili es)

12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
R4zOR229 kaže...

To je vjerojatno onda FE a to sigurno nesalju vam drzave za koju je vec (fr ili es)

 

 

Mailbox ne prolazi ?

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

ldlc nema de verziju kolko znam, al nigdje ni na .de mailbox nija prolazio za FE modele ili reference kartice od AMDa sa mailboxom. (bar meni)

13 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Šta reči, volim FTW3

 
13 0 hvala 1
14 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Vidim da cijene i dalje divljaju, sad smo već došli na 13tkn za 3080 i kad izbace nešto za 12-12.5k, svi navale hahaha. 

 

S obzirom da se ne isplati čekati jer cijene samo rastu, a ne planiram plaćati 2x MSRP čak ni preko R1, mislim da je vrijeme da jednostavno zamjenim ovaj 3440x1440 UW sa dva-tri 2560x1440 monitora i čekam RTX 4000 seriju za koju ne vjerujem da će biti puno jeftinija, ali će mi se barem upgrade sa 1080Ti isplatiti na duže staze... Baš me zanima koliko ljudi je išlo na alternativu da smanjuju rezoluciju da mogu i dalje nesmetano koristiti trenutne grafičke kartice koje imaju, trenutno mi to djeluje kao dobra opcija haha.

What doesn't kill you only makes you stronger.
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Kakvo mijenjanje monitora, spusti s ultra na high i to je to...

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Cansee kaže...

 

možda i je, ja sam samo guglao i na nekoj stranici pronašao 70 za rtx3080lhr. Ako je tako kao što ti kažeš onda bi to bio no brainer za nekog rudara

 Osnovna brzina je 45mhs. Međutim prije dva-tri tjedna nbminer je izbacio update, a svi ostali su slijedili nakon, gdje se otključa nekih 74% od običnog hasha.

Dakle negdje oko 70-74mhs.

 

Sad jel bi majner kupio bez nadoplate, vjerovatno ne. Ovisi koliko mu je bitna potrošnja.

LHR kartice više ne zaostaju puno performansama, ali i dalje piju dosta više od običnoh kartica.

 

Ja nebi, ipak više memorije, novija kartica, a možda nekad bude i 100% otključana. Pogtovo jer mineri koji kupuju ove grafe, obično im nisu prve, i mineri rijetko prodaju, pogotovo ne za manje...

Radije je gledaj utopiti pa onda kupiti što želiš 

dax-lax kaže...

Ima ođe koji majner? 

 Ima, ali se bojimo pisati, da nebi dizali niske strasti ovdje 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
3 godine
neaktivan
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Ljudi moze pomoc, imam RTX 3060 Ti, pojavljuje mi se u igrama screen tearing, onak zatrzava slika ali FPS je konstantan, probao sam FPS lockati pa unlockati pa Vsync ukljucim pa iskljucim i ne pomaze nista, napravim restart kompa i onda radi normalno nekoliko sati ili jedan dan pa opet pocne, ne pomaze mijenjanje drivera, pomaze samo restart, negdje sam procitao da je mozda napajanje, a glupo mi kupiti bezveze, jel zna netko mozda kako to rijesiti ? Monitor je FreeSync spojen Display port kabelom

 

hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Igor1000 kaže...

Ljudi moze pomoc, imam RTX 3060 Ti, pojavljuje mi se u igrama screen tearing, onak zatrzava slika ali FPS je konstantan, probao sam FPS lockati pa unlockati pa Vsync ukljucim pa iskljucim i ne pomaze nista, napravim restart kompa i onda radi normalno nekoliko sati ili jedan dan pa opet pocne, ne pomaze mijenjanje drivera, pomaze samo restart, negdje sam procitao da je mozda napajanje, a glupo mi kupiti bezveze, jel zna netko mozda kako to rijesiti ? Monitor je FreeSync spojen Display port kabelom

 

hvala

 Da napišeš točno ostale komponente što imaš, snagu napajanja, monitor?

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.11.2021 18:48 (iMik).
3 godine
neaktivan
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Ma nije tako jednostavan problem da je slabo napajanje :) Silverstone 600W, monitor je AOC Q3279VWFD8, nisam nista dirao po monitoru...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Da li ti je G-sync uključen? Ako je isključi ga.

3 godine
neaktivan
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Pa ako iskljucim onda mi nece raditi free sync...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Upali vsync u igrama
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice