NVIDIA Ampere 30xx izdvojena tema

poruka: 11.274
|
čitano: 1.785.293
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Kakvo je sad stanje, nisam pratio temu zadnjih mjesec dana. Vidim ADM,Futura imaju dosta 3070 po cijeni od 6000kn. 3080tke futura ima po 10 tisuća kuna. Uglavnom da se nabaviti ali za masnu lovu? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
BeLLicus kaže...

Kakvo je sad stanje, nisam pratio temu zadnjih mjesec dana. Vidim ADM,Futura imaju dosta 3070 po cijeni od 6000kn. 3080tke futura ima po 10 tisuća kuna. Uglavnom da se nabaviti ali za masnu lovu? 

 Links je najbolji što se tiče cijena ja sam 3080-ku platio 6800kn, ostali opasno skalpiraju i po mome bezobrazno nabijaju cijene oliti koriste situaciju

AMD prljavi, pokvareni bugoviti gadovi
5 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
BeLLicus kaže...

Kakvo je sad stanje, nisam pratio temu zadnjih mjesec dana. Vidim ADM,Futura imaju dosta 3070 po cijeni od 6000kn. 3080tke futura ima po 10 tisuća kuna. Uglavnom da se nabaviti ali za masnu lovu? 

 Pričekaj super verzije, ove early beta verzije ne vrijede ni pola od toga, sa super verzijama ćemo dobiti ono što je Ampere trebao biti od početka, i neće im faliti vrama pa se onda nećeš morati tješiti da će ti 10 gb biti dosta za next gen igre.

12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Ako i zafali moze skresat detalje na medium.

5 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MGloc kaže...

Ako i zafali moze skresat detalje na medium.

 Za tu cijenu? ne hvala, ne pristajem na kompromise.

13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Riot kaže...

 Za tu cijenu? ne hvala, ne pristajem na kompromise.

Hoćeš kupiti super verziju kad izađe na tržište?

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Riot kaže...
MGloc kaže...

Ako i zafali moze skresat detalje na medium.

 Za tu cijenu? ne hvala, ne pristajem na kompromise.

 mda, a to što čip već sad stenje na 4k je sasvim nebitno

sve se može kresat sa ultra na high/mid, samo nedaj bože spustit koji detalj koji ždere ram

opsesija je jebena stvar kad te uhvati 

5 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Valentin17 kaže...
Riot kaže...

 Za tu cijenu? ne hvala, ne pristajem na kompromise.

Hoćeš kupiti super verziju kad izađe na tržište?

 Hocu ako ne misle ubrzo nakon toga pustiti u prodaju 4000 seriju. Isto sam tako preskocio originalnu 2000 i uzeo si 2080s.

12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Valentin17 kaže...
volegradele kaže...

Ekipa di se mogu kupi FE 3070ke!?Ubiti di se uopce Founders Edition u nas moze kupit?

Jedan prodavač sa Njuškala koji je u mojoj blizini je prodavao nedavno nove i zapakirane, ali je rasprodao.

 

https://www.njuskalo.hr/korisnik/mvukovic77

 Evo jedne za 6K kn..

https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/rtx-3070-founders-edition-stara-2-tjedna-oglas-32971367

AUDIOFIL
12 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Preporučena cijena za 3080 je oko 4300kn.

Da se na to doda i naš PDV, to je oko 5400kn, što je opet duplo manje nego te kartice koštaju u dućanu.

 

Uvijek su razlike, naravno. Ali ovo je potpuno suludo :D

 

Kad su najavili karticu, rekao sam da ću staviti 4500 sa strane i čekati kad će se u EU pojaviti 3080 po toj cijeni. Lol, koji naivac :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
CyberDemonVZ kaže...

Preporučena cijena za 3080 je oko 4300kn.

Da se na to doda i naš PDV, to je oko 5400kn, što je opet duplo manje nego te kartice koštaju u dućanu.

 

Uvijek su razlike, naravno. Ali ovo je potpuno suludo :D

 

Kad su najavili karticu, rekao sam da ću staviti 4500 sa strane i čekati kad će se u EU pojaviti 3080 po toj cijeni. Lol, koji naivac :D

Nebi rekao naivac, već realan čovjek...Najavljivalo se i čekalo 3080 ko drugi dolazak Isusa, a na kraju imamo cijenu kao i za 2080Ti, po kojoj smo svi pljuvali.

 

Cijene jednostavno nemaju veze s mozgom, dok s druge strane usprokos tolkim parama Nvidija nije sposobna popraviti flickering već mjesec dana...Ili sam si to sam kriv jer nisam kupio Jampere i vozim 4 godine staru 1080Ti.

14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Promster kaže...

Nebi rekao naivac, već realan čovjek...Najavljivalo se i čekalo 3080 ko drugi dolazak Isusa, a na kraju imamo cijenu kao i za 2080Ti, po kojoj smo svi pljuvali.

 

Cijene jednostavno nemaju veze s mozgom, dok s druge strane usprokos tolkim parama Nvidija nije sposobna popraviti flickering već mjesec dana...Ili sam si to sam kriv jer nisam kupio Jampere i vozim 4 godine staru 1080Ti.

Za označeno, ti mora biti jasno da ti je grafa stara dvije generacije i da ih više blago rečeno uopće ne zanima podrška za stare grafe, dodavat će u novim driverima podršku za nove igre, ali ispravljat greške nastale izlaskom novih drivera za stare grafe jednostavno ih to neće zanimati (ili će to ispravljati dva puta godišnje pa ti čekaj), dapače je to i poželjno jer će te to ispizdit i kupit ćeš novu grafu. Naravno sad ćeš ti reći pa onda ću otići na AMD, a Nvidia će reći slobodno, javi nam se nakon par mjeseci kakvi su tek driveri na AMD grafama, sve je to začarani krug gdje kupci nažalost nahebu, a oni i dalje masne pare okreću.

12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Promster kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Preporučena cijena za 3080 je oko 4300kn.

Da se na to doda i naš PDV, to je oko 5400kn, što je opet duplo manje nego te kartice koštaju u dućanu.

 

Uvijek su razlike, naravno. Ali ovo je potpuno suludo :D

 

Kad su najavili karticu, rekao sam da ću staviti 4500 sa strane i čekati kad će se u EU pojaviti 3080 po toj cijeni. Lol, koji naivac :D

Nebi rekao naivac, već realan čovjek...Najavljivalo se i čekalo 3080 ko drugi dolazak Isusa, a na kraju imamo cijenu kao i za 2080Ti, po kojoj smo svi pljuvali.

 

Cijene jednostavno nemaju veze s mozgom, dok s druge strane usprokos tolkim parama Nvidija nije sposobna popraviti flickering već mjesec dana...Ili sam si to sam kriv jer nisam kupio Jampere i vozim 4 godine staru 1080Ti.

 Realan ???

 

Prije naivan ko francuska sobarica (bez uvrede kolegi #inačemomdobromprijatelju).

 

Imao si Ti koju nisu mogao kupit kod nas ispod 9 keka i onda očekuješ da ćeš 4.5 keka kupit nešto brže.

 

E dečki moji...

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
3 godine
protjeran
offline
NVIDIA Ampere 30xx

I to jos 4500 stavio na stranu za sta komponente nejdu ni u americi jer ce i tamo malo prodavaci staviti marže od msrp-a, a gdje onda u Europi gdje se jos dodatni troskovi uvoza placaju itd... pa tek onda jos u HR  Ove cijene u LInksu od 6800/6900kn su vam super, neznam u kojoj bajci vi zivite, pa ni u Njemackoj nemas za ispod 6500...

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Riot kaže...
Valentin17 kaže...
Riot kaže...

 Za tu cijenu? ne hvala, ne pristajem na kompromise.

Hoćeš kupiti super verziju kad izađe na tržište?

 Hocu ako ne misle ubrzo nakon toga pustiti u prodaju 4000 seriju. Isto sam tako preskocio originalnu 2000 i uzeo si 2080s.

Misliš na nasljednika Ampere tj. Lovelace/Hopper?
To možeš da zaboraviš narednih par godina. I ovo što su prestavili seriju Ampere kao da su imali špijuna u AMD-u.

Moraš ti sinko moj, sam sa sobom prvo da se dogovoriš... a mi ćemo tebi lako naći najbolje ili najpovoljnije rješenje.

11 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

jel dobra msi 3070 suprim..kao bolja izvedba gaming x trio...mozda rijesim svoju ak uspijem u srijedu pa uzmem suprimku

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
DarthMarkus kaže...
Promster kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Preporučena cijena za 3080 je oko 4300kn.

Da se na to doda i naš PDV, to je oko 5400kn, što je opet duplo manje nego te kartice koštaju u dućanu.

 

Uvijek su razlike, naravno. Ali ovo je potpuno suludo :D

 

Kad su najavili karticu, rekao sam da ću staviti 4500 sa strane i čekati kad će se u EU pojaviti 3080 po toj cijeni. Lol, koji naivac :D

Nebi rekao naivac, već realan čovjek...Najavljivalo se i čekalo 3080 ko drugi dolazak Isusa, a na kraju imamo cijenu kao i za 2080Ti, po kojoj smo svi pljuvali.

 

Cijene jednostavno nemaju veze s mozgom, dok s druge strane usprokos tolkim parama Nvidija nije sposobna popraviti flickering već mjesec dana...Ili sam si to sam kriv jer nisam kupio Jampere i vozim 4 godine staru 1080Ti.

 Realan ???

 

Prije naivan ko francuska sobarica (bez uvrede kolegi #inačemomdobromprijatelju).

 

Imao si Ti koju nisu mogao kupit kod nas ispod 9 keka i onda očekuješ da ćeš 4.5 keka kupit nešto brže.

 

E dečki moji...

Ja sam shvatio 4500kn + kolko dobi za svoju 1080. Možda sam ga krivo shvatio, no ali 4500kn za 3080 nebi išlo ni u najvećim fantazijama. 

6 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Zašto ne 3060Ti?
3060 Ti-4600 hrk
3070-5400 hrk
Performanse su tu negdje. Ako nisi, uzmi u obzir.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
9 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Žalosno je što danas ne možeš ni PC sastaviti, znači kod nas u trgovinama RTX 3070 6000kn za keš, 7000kn ako ćeš na rate. Dati 6000kn za gpu sa 8GB Vrama je suludo i ta grafa je tek 3 po jačini, 1080Ti je derala guzove svima i bila je 6000kn, zamislite rikne vam grafa sada tipa 1080 i morate kupovati novu, i uopće nemaš izbora ili ćeš dati 6000kn ili biti bez kompa, jer nešto jeftinije se ne isplati uzimati. RTX 3070 ne bi smjela koštati više od 4500kn isto kao što 3080 nebi smjela biti više od 6000kn. Hoće li se i kada situacija popraviti, tko će ga znati. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.1.2021 14:30 (BeLLicus).
Moj PC  
13 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Svađate se oko 2 tabora a ne zna se tko nas više krade...

Pratite cijene još od maxwella kako idu. Ni amd nije ništa bolji, ništa novo od polarisa pa do sada nije izbacio u tome cjenovnom segmentu izuzev rx 5500xt koja je kao rx 590 a skuplja.

Bojkotirat ih ne možemo, situacija će biti još samo gora
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
petarjukic kaže...
Svađate se oko 2 tabora a ne zna se tko nas više krade...

* * *

Ja se ne svađam nego volim argumentovati.. Ako ćeš iskreno ja volim da me kradu Intel i Nvidija (kao pravim se da ne znam) nego da mi AMD džaba daje svoje proizvode.
I nije ovo trolanje ni fejmanje teme... samo sam iskren. Imam i jedan Hybrid Tablet AMD A1. 2 GB RAM-ima.. Windows 10.. uredno mi radii za što sam ga postavio da radi.

Zašto? Možda se pitaš? Pa ja volim računare i imam ih od kada znam za sebe, a za konfu sa Pentium II Desuthes u srednjoj dao sam 2001,00 DEM. Možeš to pomnožiti sa 2 u današnjim parama ili sa 4 da dobiješ u kunama. Dakle konfa oko 16.000 kn, a grafička je bilo dno dna.

Prije je napredak bio u tome da se desnim tipkom miša ispucava sekundardno oružje.. danas je napredak u igrama.. ne znam kako da ga opišem. Ovako: "Ajmo prodati maglu ljudima da igra čita misli.. kroz nekkave algoritme i AI i ovo i ono".

Dakle nema svađanja.. samo smo lijepu konferenciju održavamo kroz forum. 

13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
BeLLicus kaže...

Žalosno je što danas ne možeš ni PC sastaviti, znači kod nas u trgovinama RTX 3070 6000kn za keš, 7000kn ako ćeš na rate. Dati 6000kn za gpu sa 8GB Vrama je suludo i ta grafa je tek 3 po jačini, 1080Ti je derala guzove svima i bila je 6000kn, zamislite rikne vam grafa sada tipa 1080 i morate kupovati novu, i uopće nemaš izbora ili ćeš dati 6000kn ili biti bez kompa, jer nešto jeftinije se ne isplati uzimati. RTX 3070 ne bi smjela koštati više od 4500kn isto kao što 3080 nebi smjela biti više od 6000kn. Hoće li se i kada situacija popraviti, tko će ga znati. 

Baš gledam račun, na vrhuncu majnerskog ludila, GTX 1080Ti Aorus Xtreme 7700kn i to je jedan od najboljih high-end modela, pa je skup sam po sebi. Na istom računu Asus GTX 1060 Dual 6GB - 3400kn, a njeznin MSRP $250. Znači kod nas čistih $300 više od MSRP-a.

 

Tom logikom je ovih 7700kn još bio i dobar deal za 1080Ti...

 

Sve u svemu, nemoj mi najavljivati karticu po glupim cijenama koje se nikad neće dogoditi, pa ni pred EOL. Fino mi reci: "ovako ofčico, 3080 će ti biti 1100-1200 dolara pa si ti misli...". I tad ja fino znam da to nije uopće kartica za mene i gledam dalje kaj se nudi.

 

Scrolam malo po američkom Amazonu i najjeftinija 3080 je $1380 (8527kn), eto čak se ni ne razlikujemo toliko po cijeni, kod nas je EVGA 8634kn, 100kn razlike.

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.1.2021 15:58 (Promster).
13 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx
Imal neko da bi prodo rtx 3080 🤣
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Ja cu svoju TUF 3080 prodavat kad dodje 4080,znaci oko 2022...ako nije problem cekat? 😀😀😀

 

EDIT

Evo dobar deal,zapakirana Strix 3080 OC za 800eu,to je 10 minuta od mene udaljeno 🥂

 

Gerade bei #eBayKleinanzeigen gefunden. Wie findest du das?

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/neue-asus-geforce-rtx-3080-rog-strix-oc/1621303205-225-9674?utm_source=sharesheet&utm_medium=social&utm_campaign=socialbuttons&utm_content=app_android

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.1.2021 16:38 (MEGATAMA).
Moj PC  
2 1 hvala 0
3 godine
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Promster kaže...
BeLLicus kaže...

Žalosno je što danas ne možeš ni PC sastaviti, znači kod nas u trgovinama RTX 3070 6000kn za keš, 7000kn ako ćeš na rate. Dati 6000kn za gpu sa 8GB Vrama je suludo i ta grafa je tek 3 po jačini, 1080Ti je derala guzove svima i bila je 6000kn, zamislite rikne vam grafa sada tipa 1080 i morate kupovati novu, i uopće nemaš izbora ili ćeš dati 6000kn ili biti bez kompa, jer nešto jeftinije se ne isplati uzimati. RTX 3070 ne bi smjela koštati više od 4500kn isto kao što 3080 nebi smjela biti više od 6000kn. Hoće li se i kada situacija popraviti, tko će ga znati. 

Baš gledam račun, na vrhuncu majnerskog ludila, GTX 1080Ti Aorus Xtreme 7700kn i to je jedan od najboljih high-end modela, pa je skup sam po sebi. Na istom računu Asus GTX 1060 Dual 6GB - 3400kn, a njeznin MSRP $250. Znači kod nas čistih $300 više od MSRP-a.

 

Tom logikom je ovih 7700kn još bio i dobar deal za 1080Ti...

 

Sve u svemu, nemoj mi najavljivati karticu po glupim cijenama koje se nikad neće dogoditi, pa ni pred EOL. Fino mi reci: "ovako ofčico, 3080 će ti biti 1100-1200 dolara pa si ti misli...". I tad ja fino znam da to nije uopće kartica za mene i gledam dalje kaj se nudi.

 

Scrolam malo po američkom Amazonu i najjeftinija 3080 je $1380 (8527kn), eto čak se ni ne razlikujemo toliko po cijeni, kod nas je EVGA 8634kn, 100kn razlike.

 Svoju 1080ti sam platio 4300kn(nekakav ichill drek), to je bila najniza cijena za taj gpu, poslje su cijene suludo skočile. Prodao je nedavno za 2700k što nisam sanjao niti u najboljem svemiru, sad te perfomanse nemogu dobiti za 4000kn, nisam niti znao sjebo sam se što sam je uopče prodao.😬

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.1.2021 17:17 (Boris grozni).
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Riot kaže...
BeLLicus kaže...

Kakvo je sad stanje, nisam pratio temu zadnjih mjesec dana. Vidim ADM,Futura imaju dosta 3070 po cijeni od 6000kn. 3080tke futura ima po 10 tisuća kuna. Uglavnom da se nabaviti ali za masnu lovu? 

 Pričekaj super verzije, ove early beta verzije ne vrijede ni pola od toga, sa super verzijama ćemo dobiti ono što je Ampere trebao biti od početka, i neće im faliti vrama pa se onda nećeš morati tješiti da će ti 10 gb biti dosta za next gen igre.

Mi nismo od oni koji čekamo. Mi djelujemo. (Mi=Tirkizni, tj. kada pomiješaš plavu i zelenu boju)

Jer tamo u temi o Naviju na moju šalu "da čekamo 7000 seriju?".. svi zadrti AMD-ovci odgovorili "čekat ćemo".

13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...

Ja cu svoju TUF 3080 prodavat kad dodje 4080,znaci oko 2022...ako nije problem cekat? 😀😀😀

 

EDIT

Evo dobar deal,zapakirana Strix 3080 OC za 800eu,to je 10 minuta od mene udaljeno 🥂

 

Gerade bei #eBayKleinanzeigen gefunden. Wie findest du das?

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/neue-asus-geforce-rtx-3080-rog-strix-oc/1621303205-225-9674?utm_source=sharesheet&utm_medium=social&utm_campaign=socialbuttons&utm_content=app_android

 Moze uzimaj :)

12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Boris grozni kaže...
Promster kaže...
BeLLicus kaže...

Žalosno je što danas ne možeš ni PC sastaviti, znači kod nas u trgovinama RTX 3070 6000kn za keš, 7000kn ako ćeš na rate. Dati 6000kn za gpu sa 8GB Vrama je suludo i ta grafa je tek 3 po jačini, 1080Ti je derala guzove svima i bila je 6000kn, zamislite rikne vam grafa sada tipa 1080 i morate kupovati novu, i uopće nemaš izbora ili ćeš dati 6000kn ili biti bez kompa, jer nešto jeftinije se ne isplati uzimati. RTX 3070 ne bi smjela koštati više od 4500kn isto kao što 3080 nebi smjela biti više od 6000kn. Hoće li se i kada situacija popraviti, tko će ga znati. 

Baš gledam račun, na vrhuncu majnerskog ludila, GTX 1080Ti Aorus Xtreme 7700kn i to je jedan od najboljih high-end modela, pa je skup sam po sebi. Na istom računu Asus GTX 1060 Dual 6GB - 3400kn, a njeznin MSRP $250. Znači kod nas čistih $300 više od MSRP-a.

 

Tom logikom je ovih 7700kn još bio i dobar deal za 1080Ti...

 

Sve u svemu, nemoj mi najavljivati karticu po glupim cijenama koje se nikad neće dogoditi, pa ni pred EOL. Fino mi reci: "ovako ofčico, 3080 će ti biti 1100-1200 dolara pa si ti misli...". I tad ja fino znam da to nije uopće kartica za mene i gledam dalje kaj se nudi.

 

Scrolam malo po američkom Amazonu i najjeftinija 3080 je $1380 (8527kn), eto čak se ni ne razlikujemo toliko po cijeni, kod nas je EVGA 8634kn, 100kn razlike.

 Svoju 1080ti sam platio 4300kn(nekakav ichill drek), to je bila najniza cijena za taj gpu, poslje su cijene suludo skočile. Prodao je nedavno za 2700k što nisam sanjao niti u najboljem svemiru, sad te perfomanse nemogu dobiti za 4000kn, nisam niti znao sjebo sam se što sam je uopče prodao.😬

 

Pa možeš sa 3060Ti??? Čak i malo bolje...

Zar nije bila 4000kn palit-ova?

everyday i'm shuffling...
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Luka123 kaže...
Boris grozni kaže...
Promster kaže...
BeLLicus kaže...

Žalosno je što danas ne možeš ni PC sastaviti, znači kod nas u trgovinama RTX 3070 6000kn za keš, 7000kn ako ćeš na rate. Dati 6000kn za gpu sa 8GB Vrama je suludo i ta grafa je tek 3 po jačini, 1080Ti je derala guzove svima i bila je 6000kn, zamislite rikne vam grafa sada tipa 1080 i morate kupovati novu, i uopće nemaš izbora ili ćeš dati 6000kn ili biti bez kompa, jer nešto jeftinije se ne isplati uzimati. RTX 3070 ne bi smjela koštati više od 4500kn isto kao što 3080 nebi smjela biti više od 6000kn. Hoće li se i kada situacija popraviti, tko će ga znati. 

Baš gledam račun, na vrhuncu majnerskog ludila, GTX 1080Ti Aorus Xtreme 7700kn i to je jedan od najboljih high-end modela, pa je skup sam po sebi. Na istom računu Asus GTX 1060 Dual 6GB - 3400kn, a njeznin MSRP $250. Znači kod nas čistih $300 više od MSRP-a.

 

Tom logikom je ovih 7700kn još bio i dobar deal za 1080Ti...

 

Sve u svemu, nemoj mi najavljivati karticu po glupim cijenama koje se nikad neće dogoditi, pa ni pred EOL. Fino mi reci: "ovako ofčico, 3080 će ti biti 1100-1200 dolara pa si ti misli...". I tad ja fino znam da to nije uopće kartica za mene i gledam dalje kaj se nudi.

 

Scrolam malo po američkom Amazonu i najjeftinija 3080 je $1380 (8527kn), eto čak se ni ne razlikujemo toliko po cijeni, kod nas je EVGA 8634kn, 100kn razlike.

 Svoju 1080ti sam platio 4300kn(nekakav ichill drek), to je bila najniza cijena za taj gpu, poslje su cijene suludo skočile. Prodao je nedavno za 2700k što nisam sanjao niti u najboljem svemiru, sad te perfomanse nemogu dobiti za 4000kn, nisam niti znao sjebo sam se što sam je uopče prodao.😬

 

Pa možeš sa 3060Ti??? Čak i malo bolje...

Zar nije bila 4000kn palit-ova?

 Da al samo u Linksu tu i tam koji komad, vec dugo ih nema izgleda radi praznika itd. Ko je jamio jamio je, sad se samo treba nadat da nece znacajno poskupit kad se opet pojave.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Jebote kad ovako pogledaš min fps rtx2080ti i rtx3070  su goli kujac za ovog jamperčića, ma ne kujac nego prodavanje magle.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice