NVIDIA Ampere 30xx izdvojena tema

poruka: 11.274
|
čitano: 1.784.290
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Bero_ng95 kaže...

Mislioc i ostala 3060 ti ekipa eto vam sad banana koji kurac serete stalno 3060ti best buy...

Debilu ako je itko rafi tebe prodao 3070 da kupi ovo sranje po ovoj cijeni mogu mislit kako se osjeća samo radi osoba koje predpostavljaju.

Prestanite srat sve se obestinilo kako sam naglasio zao mi je sto ljudi razmisljaju srcem a ne razumom

Znaci jednom te sjebali uvjek će zašto i pomisliš da će sada biti razlike. A sada mi i amd boysi i 3060 ti boysi jebite sve po redu da vam bude lakše jer ste u najmanju ruku pričali gluposti i trolali.

 

 Ajde pazi malo na riječnik čobane s periferije. Tako se doma razgovaraj s ukućanima. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2020 9:42 (mislioc).
 
11 0 hvala 0
10 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Prodane kartice za 4300 eto imali ste priliku...

 Malo si me za živac potegao, slažem se da riječnik nije prikladan niti stoji nekom starijem i ozbiljnom.

Nije da niso zaslužio ali tko sam ja da nekome sudim, stoga se ovim putem ispričavam svakome tko se našao uvrijeđen.

Bero
Moj PC  
1 2 hvala 0
6 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Bero_ng95 kaže...

Mislioc i ostala 3060 ti ekipa eto vam sad banana koji kurac serete stalno 3060ti best buy...

Debilu ako je itko rafi tebe prodao 3070 da kupi ovo sranje po ovoj cijeni mogu mislit kako se osjeća samo radi osoba koje predpostavljaju.

Prestanite srat sve se obestinilo kako sam naglasio zao mi je sto ljudi razmisljaju srcem a ne razumom

Znaci jednom te sjebali uvjek će zašto i pomisliš da će sada biti razlike. A sada mi i amd boysi i 3060 ti boysi jebite sve po redu da vam bude lakše jer ste u najmanju ruku pričali gluposti i trolali.

 

 smiri zivce stari moj i modificiraj rjecnik, bar se potrudi biti kulturan, ako vec nisi 

 

Promster evo me tu sam, i ponovno sam bio u pravu KLIK  i KLIK

 

i ponovno ponavljam, pogledajte tko  je distributer sa koju robu u hrvatskoj prije nego pocnete kukat i vikat kak vas ducani iskoristavaju sa visokim cijenama

 

dobro se zna tko je distributer za koji brand u hrvatskoj, pa vicite na distributere a ne na maloprodajne ducane, koji nemaju izbora vec kupoovati po visokim veleprodajnim cijenama, za pojedine brendove koje ne mogu kupovati direktno

 

 

Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
3dfx kaže...
Promster evo me tu sam, i ponovno sam bio u pravu KLIK  i KLIK

 

i ponovno ponavljam, pogledajte tko  je distributer sa koju robu u hrvatskoj prije nego pocnete kukat i vikat kak vas ducani iskoristavaju sa visokim cijenama

 

dobro se zna tko je distributer za koji brand u hrvatskoj, pa vicite na distributere a ne na maloprodajne ducane, koji nemaju izbora vec kupoovati po visokim veleprodajnim cijenama, za pojedine brendove koje ne mogu kupovati direktno

 

 

Ajde bio si u pravu.

 

Di si ih iskopao, nije ih prije bilo u Linksu.

 

Ali majke ti mile i izvedbe, sve me strah performansi. 4k kn za ovakav hladnjak...

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2020 9:53 (Promster).
14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
3dfx kaže...
Bero_ng95 kaže...

Mislioc i ostala 3060 ti ekipa eto vam sad banana koji kurac serete stalno 3060ti best buy...

Debilu ako je itko rafi tebe prodao 3070 da kupi ovo sranje po ovoj cijeni mogu mislit kako se osjeća samo radi osoba koje predpostavljaju.

Prestanite srat sve se obestinilo kako sam naglasio zao mi je sto ljudi razmisljaju srcem a ne razumom

Znaci jednom te sjebali uvjek će zašto i pomisliš da će sada biti razlike. A sada mi i amd boysi i 3060 ti boysi jebite sve po redu da vam bude lakše jer ste u najmanju ruku pričali gluposti i trolali.

 

 smiri zivce stari moj i modificiraj rjecnik, bar se potrudi biti kulturan, ako vec nisi 

 

Promster evo me tu sam, i ponovno sam bio u pravu KLIK  i KLIK

 

i ponovno ponavljam, pogledajte tko  je distributer sa koju robu u hrvatskoj prije nego pocnete kukat i vikat kak vas ducani iskoristavaju sa visokim cijenama

 

dobro se zna tko je distributer za koji brand u hrvatskoj, pa vicite na distributere a ne na maloprodajne ducane, koji nemaju izbora vec kupoovati po visokim veleprodajnim cijenama, za pojedine brendove koje ne mogu kupovati direktno

 

 

 Hvala! Naručio ovu za 3900 kn 

14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Promster kaže...
3dfx kaže...
Promster evo me tu sam, i ponovno sam bio u pravu KLIK  i KLIK

 

i ponovno ponavljam, pogledajte tko  je distributer sa koju robu u hrvatskoj prije nego pocnete kukat i vikat kak vas ducani iskoristavaju sa visokim cijenama

 

dobro se zna tko je distributer za koji brand u hrvatskoj, pa vicite na distributere a ne na maloprodajne ducane, koji nemaju izbora vec kupoovati po visokim veleprodajnim cijenama, za pojedine brendove koje ne mogu kupovati direktno

 

 

Ajde bio si u pravu.

 

Di si ih iskopao, nije ih prije bilo u Linksu.

 

Ali majke ti mile i izvedbe, sve me strah performansi. 4k kn za ovakav hladnjak...

 

 3 g garancije, 1X8 pin napajanje, 3900 kn uz preuzimanje u poslovnici, meni savršena ako me ne zajebu. prodam staru gtx 1070 i miran sam 3-4 godine.

10 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

E to su već oke cijene ovo je def isplativo

Bero
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Jel bolje kupit 3060ti za 3900kn koja je 10% slabija od 3070 za 5100kn. I dužom garancijom od godinu dana. 1200kn razlika u cijeni za 10 fps-a. Da se razumijemo obje su preplaćene, ali majning divlja i oni ne pitaju za cijenu.
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

ne znam za ovu od 3900 ali u principu 3060 ti se solidno klokaju i relativno lako dobiješ tih 10% do rtx 3070. imaju dosta nasviran napon pa igra i sputanje napona i poprilično smanjivanje potrošnje.

 

 

 

došla potvrda od Linksa, trebalo bi biti sve OK 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
mislioc kaže...
Jel bolje kupit 3060ti za 3900kn koja je 10% slabija od 3070 za 5100kn. I dužom garancijom od godinu dana. 1200kn razlika u cijeni za 10 fps-a. Da se razumijemo obje su preplaćene, ali majning divlja i oni ne pitaju za cijenu.

 Ako je istina kao što se navodi na ovim HU  testovima da je slabija 10% od 3070,onda je svakako 3060ti isplativa kupnja pogotovo za 3900 kn.Čak i ja razmišljam o kupnji,prvo da se riješim strixice 2060 koja me lijepo služi.

14 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Kupio GAINWARD RTX 3060Ti Ghost OC. Za te novce već može, ono jutros je bila svinjarija.

 

Također ide moja Gainward RTX 2060 6GB GS na prodaju koja me također odlično služila.

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2020 11:00 (MasterOfDisaster).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Mislioče, gdje ima 3070 za 5100 ?
Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

još je jedino OC dostupna. ova moja otišla.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
DarthMarkus kaže...
Mislioče, gdje ima 3070 za 5100 ?

 Bile su prekjucer na linksu, kolega Bero ih je pokupovao i scalpao praveci se herojem pritom, procitaj zadnjih par strana :)

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Nema bila jučer KFA 3070 24mj garancije za 5100. Sad su 5800kn+,imaš Palit 3060ti za 3900kn u Linksu. Čekaj malo da ažuriraju ostali ponudu bit će ih danas. Uzmi 3060ti nemoj se zajebavat :), kaj će ti 3070. Uzmeš pravi IPS 27" 1440p i šta će ti 4k, lakše za gurat izgleda fenomenalno. Više od polovice nebi skužilo razliku 1440p vs 4k da ne zna o kojem monitoru se radi.
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2020 11:13 (mislioc).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
forumaš kaže...

 3 g garancije, 1X8 pin napajanje, 3900 kn uz preuzimanje u poslovnici, meni savršena ako me ne zajebu. prodam staru gtx 1070 i miran sam 3-4 godine.

 Ne mogu vjerovat da si uzeo taj najlošiji model.Namamila te cijena ali preskupo je za taj model, max 3500kn vrijedi. 

kradem mine iz minskog polja
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Bio sam uzeo 3080, pa jučer otkazao jer sam skužio da sam budala ako dam 8+ keka za grafu,lol. 3060ti. sam imao sa 1080 ti, pa mi nije privlačna. Pokušat ću uhvatit 3070 za 5 keka ili 6800 kad dođu.
Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Pa Markus uvijek možeš opravdat 3060ti pored 1080ti, ima RT i dlss zakaj daješ 5 keka za 3070 kad su malte ne isti vrag. Mislim na 3060ti vs 3070.
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2020 11:26 (mislioc).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Nisu baš. Da ima 3080 za 7 keka vjerovatno bi i to uzeo. Ove cijene su baš bruka.
Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
dery kaže...
forumaš kaže...

 3 g garancije, 1X8 pin napajanje, 3900 kn uz preuzimanje u poslovnici, meni savršena ako me ne zajebu. prodam staru gtx 1070 i miran sam 3-4 godine.

 Ne mogu vjerovat da si uzeo taj najlošiji model.Namamila te cijena ali preskupo je za taj model, max 3500kn vrijedi. 

 a budemo vidjeli kad dođe, dok to bude 3500 svoju 1070 ću morati baciti u smeće. meni izgleda sasvim OK.

 

https://www.techpowerup.com/gpu-specs/gainward-rtx-3060-ti-ghost.b8462

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2020 11:23 (forumaš).
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
forumaš kaže...
dery kaže...
forumaš kaže...

 3 g garancije, 1X8 pin napajanje, 3900 kn uz preuzimanje u poslovnici, meni savršena ako me ne zajebu. prodam staru gtx 1070 i miran sam 3-4 godine.

 Ne mogu vjerovat da si uzeo taj najlošiji model.Namamila te cijena ali preskupo je za taj model, max 3500kn vrijedi. 

 a budemo vidjeli kad dođe, dok to bude 3500 svoju 1070 ću morati baciti u smeće. meni izgleda sasvim OK.

 

https://www.techpowerup.com/gpu-specs/gainward-rtx-3060-ti-ghost.b8462

 Rekoh ti to zato jer vidim da je ova palit bučnija i toplija od ostalih iako ima tri venta i ogroman hladnjak. Dok je ova tvoja dva venta sa slabašnim hladnjakom. Ajd javi kakva je.

kradem mine iz minskog polja
14 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

ti bolji modeli će biti 4500+, vrlo blizu granici da ih ni ne gledaš nego čekaš rtx 3070 po normalnoj cijeni ili radonke u 2.mj. sa manjom cijenom. IMO.

koliko para toliko muzike.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Kolega bero još čeka svoju karticu a kf2 je ustupio jednom decku iz Samobora.

Nadam se da će biti 3060ti za sve.

Bero
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
forumaš kaže...

ti bolji modeli će biti 4500+, vrlo blizu granici da ih ni ne gledaš nego čekaš rtx 3070 po normalnoj cijeni ili radonke u 2.mj. sa manjom cijenom. IMO.

koliko para toliko muzike.

 Strixica i msi izgledaju robusno,vjerujem da će biti na razini..iako koliko vidim msi vuče puno više struje iako u sumnjam da će biti bolja po preformansama.Što se tiče hlađenja i buke  nema greške ni na jednom modelu to je sigurno,stoga će i cijena biti sigurno oko 5k ako ne i više nažalost.

13 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Nemogu opisati koliko sam salty upravo. Prije tjedan dana uzeo 5700xt i sad iz vedra neba padne ova 3060ti

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Bero_ng95 kaže...

Kolega bero još čeka svoju karticu a kf2 je ustupio jednom decku iz Samobora.

Nadam se da će biti 3060ti za sve.

 Opet iz samobora, pa te kartice idu samo u samobor i nigdje drugdje ha

11 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Uzeo Palit 3060 Ti Dual OC, nadam se da će biti ok.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
NVIDIA Ampere 30xx

ko god se trenutno misli uzeti ili ne 3060ti, neka je uzme odmah po ovim cijenama nema sta cekati. kako se prodaju, vec sutra ce biti skuplje, a pitanje je kad ce opet doci.

Moj PC  
2 1 hvala 0
10 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

 

Razlika od godinu dana sa istom cijenom, old vs new 

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice