NVIDIA Ampere 30xx izdvojena tema

poruka: 11.274
|
čitano: 1.784.881
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Links je imao Palit, Gainward, Asus i MSI, doduse samo u ducanima, ne na webshopu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Minneyar kaže...
toxic kaže...

Znaci ova gaming pro 3070 je bila jedna jedina dostupna u 5 i vise ducana... komedija...  :)

 Bolje verzije idu na bitnija trzista ocito :D

 ma dobra je ova .. samo da nije ona koja ima one sugave dijamante po sebi...

Bnet: mNik987#2148
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
3dfx kaže...

Links je imao Palit, Gainward, Asus i MSI, doduse samo u ducanima, ne na webshopu.

 Imali su ono šta je stevo iz hu vratio proizvođaću koji je proslijedio linksu nakon recenzije asusicu i msi.Ovo nije čak ni papir lanć nego toilet papir lanč.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2020 13:01 (dery).
12 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx
toxic kaže...
Minneyar kaže...
toxic kaže...

Znaci ova gaming pro 3070 je bila jedna jedina dostupna u 5 i vise ducana... komedija...  :)

 Bolje verzije idu na bitnija trzista ocito :D

 ma dobra je ova .. samo da nije ona koja ima one sugave dijamante po sebi...

 A da solidna je I guess. Mogli smo imati samo Inno3d dual fan modele recimo :P Ovo je barem high end model, iako ne najbolji, al prilicno solidan.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
16 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Ja sam izgleda ugrabio jednu jedinu Gigabyte Gaming OC. Taman peglam The Outer World (radi DLC-a kojeg nisam) i ono, sve Ultra, 1440p, ako lockam na 60 ventovi su ugašeni, a grafa na 52 stupnja.

Mafia: Definitive Edition, isto sve max uključujući i AA. Malo pješice, malo vožnje gradom i FPS od 100 do 170, oko 120 uglavnom. Zadovoljan, a nije ni glasna čak kad se upregne.
Shadow of the Tomb Raider, isto sve nafrljeno do daske + RT shadows + DLSS, 90 FPS-a je average na 2560x1440. A to znači da može i debelo preko 100 ako se odreknete par jedva primjetnih postavki.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Lovac kaže...

Ja sam izgleda ugrabio jednu jedinu Gigabyte Gaming OC. Taman peglam The Outer World (radi DLC-a kojeg nisam) i ono, sve Ultra, 1440p, ako lockam na 60 ventovi su ugašeni, a grafa na 52 stupnja.

Mafia: Definitive Edition, isto sve max uključujući i AA. Malo pješice, malo vožnje gradom i FPS od 100 do 170, oko 120 uglavnom. Zadovoljan, a nije ni glasna čak kad se upregne.
Shadow of the Tomb Raider, isto sve nafrljeno do daske + RT shadows + DLSS, 90 FPS-a je average na 2560x1440. A to znači da može i debelo preko 100 ako se odreknete par jedva primjetnih postavki.

 Ti si ugrabio ovu šta je techpowerup vratio gigabytu nakon recenzije.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2020 13:09 (dery).
16 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Natjerao si me da sad gledam serial :D Al različiti su, plus što je moja bila factory sealed, sve kako treba. Odma regao i imam 4 godine jamstva.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx
toxic kaže...
Minneyar kaže...
toxic kaže...

Znaci ova gaming pro 3070 je bila jedna jedina dostupna u 5 i vise ducana... komedija...  :)

 Bolje verzije idu na bitnija trzista ocito :D

 ma dobra je ova .. samo da nije ona koja ima one sugave dijamante po sebi...

 Ružna da, ali solidna perfomansama.

 

Mislim da je 5% ootb brža od referentnjače.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
11 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Najvisa temperatura koju sam imao na ovoj svojoj je 62c i pritom se ne cuje.

Igram WOW zadnja 3 dana i 4k sve max out grafa je na malo iznad 40c,nevjerovatno.....

Toliko shader jezgri,novi vram,radi na 2ghz i onda ovakve temps i necujna......

 

I da ne zaboravim skoro 34 teraflopsa na ovih 2Ghz

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2020 13:28 (MEGATAMA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Lovac kaže...

Ja sam izgleda ugrabio jednu jedinu Gigabyte Gaming OC. Taman peglam The Outer World (radi DLC-a kojeg nisam) i ono, sve Ultra, 1440p, ako lockam na 60 ventovi su ugašeni, a grafa na 52 stupnja.

Mafia: Definitive Edition, isto sve max uključujući i AA. Malo pješice, malo vožnje gradom i FPS od 100 do 170, oko 120 uglavnom. Zadovoljan, a nije ni glasna čak kad se upregne.
Shadow of the Tomb Raider, isto sve nafrljeno do daske + RT shadows + DLSS, 90 FPS-a je average na 2560x1440. A to znači da može i debelo preko 100 ako se odreknete par jedva primjetnih postavki.

Imao sam Gigabyte gtx 780 wf 3x oc tako nesto,jedna od najbolje izradjenih grafa koje sam imao.

Oni spadaju u sam vrh po kvaliteti izrade boljih modela.

13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...

Imao sam Gigabyte gtx 780 wf 3x oc tako nesto,jedna od najbolje izradjenih grafa koje sam imao.

Spada među bučnije modele.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
11 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2020 14:42 (MEGATAMA).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Jos jedan AMD sponzorirani naslov...ide ih,prvo Horizon pa sad ovo 😂😂😂😂

 

I jos bizarnije je da na Nvidiama radi....zasto sam ono opet uzeo Nvidiu?  🤫

 

https://www.dsogaming.com/pc-performance-analyses/dirt-5-pc-performance-analysis/

 

Even though Dirt 5 is an AMD-sponsored game, it had major issues on AMD’s GPUs. The game would constantly crash on the AMD Radeon RX580. On the other hand, and even though it did run on the AMD Radeon RX Vega 64, it had some awful square-ish/black artifacts. Ironically, the game performs fine and without any graphical glitches on both the NVIDIA RTX2080Ti and the GTX980Ti. Again, how on Earth this AMD-sponsored game has game-breaking issues on numerous AMD GPUs, yet performs fine on NVIDIA’s GPUs? Hilarious.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2020 15:06 (MEGATAMA).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Igrica neoptimizirana do bola i sad tu nešto uspoređivat nema smisla. Zašto takvo smeće od optimizacije uzimati kao referencu za nešto.
 
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...

Jos jedan AMD sponzorirani naslov...ide ih,prvo Horizon pa sad ovo 😂😂😂😂

 

I jos bizarnije je da na Nvidiama radi....zasto sam ono opet uzeo Nvidiu?  🤫

 

https://www.dsogaming.com/pc-performance-analyses/dirt-5-pc-performance-analysis/

 

Even though Dirt 5 is an AMD-sponsored game, it had major issues on AMD’s GPUs. The game would constantly crash on the AMD Radeon RX580. On the other hand, and even though it did run on the AMD Radeon RX Vega 64, it had some awful square-ish/black artifacts. Ironically, the game performs fine and without any graphical glitches on both the NVIDIA RTX2080Ti and the GTX980Ti. Again, how on Earth this AMD-sponsored game has game-breaking issues on numerous AMD GPUs, yet performs fine on NVIDIA’s GPUs? Hilarious.

 Igra koja jos nije ni releasana, stvara ti zadovoljstvo jer je bolja od GCN arhikteture. Ajde neka ti 1000 eura grafa da igras WOW na 60 fps-a.

 

Once upon a time bila dva prijatelja, zvali su se intel i nvidia....kraj price.
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...

Jos jedan AMD sponzorirani naslov...ide ih,prvo Horizon pa sad ovo 😂😂😂😂

 

I jos bizarnije je da na Nvidiama radi....zasto sam ono opet uzeo Nvidiu?  🤫

 

https://www.dsogaming.com/pc-performance-analyses/dirt-5-pc-performance-analysis/

 

Even though Dirt 5 is an AMD-sponsored game, it had major issues on AMD’s GPUs. The game would constantly crash on the AMD Radeon RX580. On the other hand, and even though it did run on the AMD Radeon RX Vega 64, it had some awful square-ish/black artifacts. Ironically, the game performs fine and without any graphical glitches on both the NVIDIA RTX2080Ti and the GTX980Ti. Again, how on Earth this AMD-sponsored game has game-breaking issues on numerous AMD GPUs, yet performs fine on NVIDIA’s GPUs? Hilarious.

 Pa u analizi vidis da nema nimalo determinizma. Nije uopce do kartice nego do engina same igre. AMD label gore je reklama nista drugo.

 

Gledaj DX12U, nove naslove itd. neces sigurno za god dana bazirat kupnju na Dirtu 5. Covjek u clanku ima 720p test...

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2020 15:20 (Mitch).
12 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx
mislioc kaže...
Igrica neoptimizirana do bola i sad tu nešto uspoređivat nema smisla. Zašto takvo smeće od optimizacije uzimati kao referencu za nešto.

 Pa AMD ju je uzeo za referencu, lol.

 

Mislioče, jel i tebe hakiralo danas ?

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
mislioc kaže...
Igrica neoptimizirana do bola i sad tu nešto uspoređivat nema smisla. Zašto takvo smeće od optimizacije uzimati kao referencu za nešto.

Pa ljudi se sprdaju da RTX 3090 ne može gurati WD Legions u 4k@60 stabilno, a igra je također neoptimizirano smeće i uzima se kao referenca :)

12 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx
FileFicho kaže...
mislioc kaže...
Igrica neoptimizirana do bola i sad tu nešto uspoređivat nema smisla. Zašto takvo smeće od optimizacije uzimati kao referencu za nešto.

Pa ljudi se sprdaju da RTX 3090 ne može gurati WD Legions u 4k@60 stabilno, a igra je također neoptimizirano smeće i uzima se kao referenca :)

 Sve je danas referenca.

 

Ako si na promo slajdu, onda valjda i treba raditi kako spada Ej !!!

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
14 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

sa tog linka dirt 5 na 4/4 procesoru radi OK dok na 4/8 pada na 3 fpsa. možda da su ipak formatirali windowse i potjerali te testove više puta, jer ovo nema nekog smisla.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Ako će tako radit imat će zagarantiran uspijeh kao Ashes of the Singularity.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
DarthMarkus kaže...
FileFicho kaže...
mislioc kaže...
Igrica neoptimizirana do bola i sad tu nešto uspoređivat nema smisla. Zašto takvo smeće od optimizacije uzimati kao referencu za nešto.

Pa ljudi se sprdaju da RTX 3090 ne može gurati WD Legions u 4k@60 stabilno, a igra je također neoptimizirano smeće i uzima se kao referenca :)

 Sve je danas referenca.

 

Ako si na promo slajdu, onda valjda i treba raditi kako spada Ej !!!

 Procitat cu 3 relevantna/realna reviewa za svaku karticu - logicno da necu se sjetit promo slideova s prezentacije onda. Sve nas zanima novi COD, Premiere, Metro Exodus, BL3...

12 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Mitch kaže...
DarthMarkus kaže...
FileFicho kaže...
mislioc kaže...
Igrica neoptimizirana do bola i sad tu nešto uspoređivat nema smisla. Zašto takvo smeće od optimizacije uzimati kao referencu za nešto.

Pa ljudi se sprdaju da RTX 3090 ne može gurati WD Legions u 4k@60 stabilno, a igra je također neoptimizirano smeće i uzima se kao referenca :)

 Sve je danas referenca.

 

Ako si na promo slajdu, onda valjda i treba raditi kako spada Ej !!!

 Procitat cu 3 relevantna/realna reviewa za svaku karticu - logicno da necu se sjetit promo slideova s prezentacije onda. Sve nas zanima novi COD, Premiere, Metro Exodus, BL3...

 I ja.

 

B550 i Ryzena uzimam svakako.

 

Za karticu se još nećkam. 

 

Malo me i prpa stabilnosti, black screenova i klasičnih AMD mušica, ali sam voljan riskirati budući da ovo paše jedno s drugim.

 

Uh, kud nije sutra 18.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
12 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Ljudi, koje su preporučene cijene 3070 i 3080 kad se preračuna u kune?

Ideja mi je da čekam tu cijenu kod nas pa kupim.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Moralo bi biti 4058kn za FE (to je MSRP+PDV); znači cca 5 soma za bolje nereferentne modele (3070). Ja sam za svoju dao još 500kn gore, al zalihe su takve da nisam htio čekati da li bude ili ne do izlaska C2077.
5685kn za 3080 FE i još više za nereferentne kartice. No sumnjam da će ta cijena tako skoro. Na žalost. Tu naravno ide još i različiti "marža" lokalnih trgovina.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
2 0 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...

Najvisa temperatura koju sam imao na ovoj svojoj je 62c i pritom se ne cuje.

Igram WOW zadnja 3 dana i 4k sve max out grafa je na malo iznad 40c,nevjerovatno.....

Toliko shader jezgri,novi vram,radi na 2ghz i onda ovakve temps i necujna......

 

I da ne zaboravim skoro 34 teraflopsa na ovih 2Ghz

 koja je to WOW igra, to nešta novo? 

14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
neampojma kaže...
MEGATAMA kaže...

Najvisa temperatura koju sam imao na ovoj svojoj je 62c i pritom se ne cuje.

Igram WOW zadnja 3 dana i 4k sve max out grafa je na malo iznad 40c,nevjerovatno.....

Toliko shader jezgri,novi vram,radi na 2ghz i onda ovakve temps i necujna......

 

I da ne zaboravim skoro 34 teraflopsa na ovih 2Ghz

 koja je to WOW igra, to nešta novo? 

 Jest nova iz 2004 godine sa raytracingom

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2020 16:11 (dreadmoore).
6 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
dreadmoore kaže...
neampojma kaže...
MEGATAMA kaže...

Najvisa temperatura koju sam imao na ovoj svojoj je 62c i pritom se ne cuje.

Igram WOW zadnja 3 dana i 4k sve max out grafa je na malo iznad 40c,nevjerovatno.....

Toliko shader jezgri,novi vram,radi na 2ghz i onda ovakve temps i necujna......

 

I da ne zaboravim skoro 34 teraflopsa na ovih 2Ghz

 koja je to WOW igra, to nešta novo? 

 Jest nova iz 2004 godine sa raytracingom

 pa ti developeri daju bolju podršku od applea 😂😂

10 godina
neaktivan
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Da li neko zna dal ovdje kod nas iko drzi EVGA graficke, naravno kad ih bude, zanimljiva mi je ftw3 3080

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
robyvk24 kaže...

Da li neko zna dal ovdje kod nas iko drzi EVGA graficke, naravno kad ih bude, zanimljiva mi je ftw3 3080

 nemaju ih niti oni na svojim stranicama dostupne... 

ovo sve je meni lose...

 

ne znam sto rade i kako rade no cinjenica je da su na vrijeme zasitil trziste grafickama dobili bi veliki dio kolaca... cim duze cekaju tim gore po njih...

 

Najgore kod ljudi je sto nisu strpljivi pa kupe npr 3070... (i ja sam takav) iako ce mozda biti losiji od konkurencije... No kako se blizi datum izlaska AMD kartica tako imaju manje sanse da kupim npr 3070 nasprem konkurencije...

Cinjenica je kod mene takva...

Bnet: mNik987#2148
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice