NVIDIA Ampere 30xx izdvojena tema

poruka: 11.274
|
čitano: 1.784.647
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Okej, hvala
Malo ću onda sačekat da se normaliziraju cijene bar ispod 8k kn.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Sad mi se mojih 7500kn ne čini tak strašno, a u miru božjem čekam Cyberpunk 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

@Megatama imas li ps5?

 

uglavnom ja sam odusevljen kako Spiderman izgleda i RT na njemu izgleda sasvim dobro.. da pace Control nema ovakav graficki izgled igre

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 15:17 (toxic).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
toxic kaže...

@Megatama imas li ps5?

 

uglavnom ja sam odusevljen kako Spiderman izgleda i RT na njemu izgleda sasvim dobro.. da pace Control nema ovakav graficki izgled igre

Nope,nemam ga gdje kupit a na ebayu novi oglas bude objavljen i minutu nakon toga 100+ pogleda na taj oglas tako da sam odustao za sad...pogotovo jer je dosao Shadowlands.

Spiderman je preljep,dajes prednost raytraceu pored 60fps?

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Izgleda dobro al nije to to od RT...pogledaj stakla u igri kad upalis, fali refleksija opcenito puno u igrici i sa RT
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Mitch kaže...
Izgleda dobro al nije to to od RT...pogledaj stakla u igri kad upalis, fali refleksija opcenito puno u igrici i sa RT

Da,optimizacija.

Imas u jednom DF videu o tome detaljno.

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...
toxic kaže...

@Megatama imas li ps5?

 

uglavnom ja sam odusevljen kako Spiderman izgleda i RT na njemu izgleda sasvim dobro.. da pace Control nema ovakav graficki izgled igre

Nope,nemam ga gdje kupit a na ebayu novi oglas bude objavljen i minutu nakon toga 100+ pogleda na taj oglas tako da sam odustao za sad...pogotovo jer je dosao Shadowlands.

Spiderman je preljep,dajes prednost raytraceu pored 60fps?

Stari ovaj Hisense ima tako dobar Motion da ne kuzim 60 real vs 60 u motionu dok recimo Sony ne radi tako dobar motion, ne znam kakva je situacija s tvojim TV-om ali da zasto ne imati upaljen maksimalni graficki prikaz kad mi ovako dobro radi. 

 

Mitch kaže...
Izgleda dobro al nije to to od RT...pogledaj stakla u igri kad upalis, fali refleksija opcenito puno u igrici i sa RT

 Ma ne znam do cega je i kako no meni je ovo super.

Doduse na pocetku igre nisam ostao wow s nicim ali kasnije kako sam se priblizavao kraju mi je bilo sve na mjestu...

Gledma na ps4 stari spiderman isto izgleda dosta dobro ali ipak je ovo ps5 i novi i to sve jos izgleda bolje...

 

Sad picim rdr2 i to mi izgleda isto ko i na ps4 s razlikom sto ne cujem konzolu :)

Bnet: mNik987#2148
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
toxic kaže...
MEGATAMA kaže...
toxic kaže...

@Megatama imas li ps5?

 

uglavnom ja sam odusevljen kako Spiderman izgleda i RT na njemu izgleda sasvim dobro.. da pace Control nema ovakav graficki izgled igre

Nope,nemam ga gdje kupit a na ebayu novi oglas bude objavljen i minutu nakon toga 100+ pogleda na taj oglas tako da sam odustao za sad...pogotovo jer je dosao Shadowlands.

Spiderman je preljep,dajes prednost raytraceu pored 60fps?

Stari ovaj Hisense ima tako dobar Motion da ne kuzim 60 real vs 60 u motionu dok recimo Sony ne radi tako dobar motion, ne znam kakva je situacija s tvojim TV-om ali da zasto ne imati upaljen maksimalni graficki prikaz kad mi ovako dobro radi. 

 

Mitch kaže...
Izgleda dobro al nije to to od RT...pogledaj stakla u igri kad upalis, fali refleksija opcenito puno u igrici i sa RT

 Ma ne znam do cega je i kako no meni je ovo super.

Doduse na pocetku igre nisam ostao wow s nicim ali kasnije kako sam se priblizavao kraju mi je bilo sve na mjestu...

Gledma na ps4 stari spiderman isto izgleda dosta dobro ali ipak je ovo ps5 i novi i to sve jos izgleda bolje...

 

Sad picim rdr2 i to mi izgleda isto ko i na ps4 s razlikom sto ne cujem konzolu :)

Insomniacive igre imaju opcenito dobar framepacing pa su smooth i na 30fps,i ja cu igrat tako kad stigne ps5 i igra.

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...
toxic kaže...
MEGATAMA kaže...
toxic kaže...

@Megatama imas li ps5?

 

uglavnom ja sam odusevljen kako Spiderman izgleda i RT na njemu izgleda sasvim dobro.. da pace Control nema ovakav graficki izgled igre

Nope,nemam ga gdje kupit a na ebayu novi oglas bude objavljen i minutu nakon toga 100+ pogleda na taj oglas tako da sam odustao za sad...pogotovo jer je dosao Shadowlands.

Spiderman je preljep,dajes prednost raytraceu pored 60fps?

Stari ovaj Hisense ima tako dobar Motion da ne kuzim 60 real vs 60 u motionu dok recimo Sony ne radi tako dobar motion, ne znam kakva je situacija s tvojim TV-om ali da zasto ne imati upaljen maksimalni graficki prikaz kad mi ovako dobro radi. 

 

Mitch kaže...
Izgleda dobro al nije to to od RT...pogledaj stakla u igri kad upalis, fali refleksija opcenito puno u igrici i sa RT

 Ma ne znam do cega je i kako no meni je ovo super.

Doduse na pocetku igre nisam ostao wow s nicim ali kasnije kako sam se priblizavao kraju mi je bilo sve na mjestu...

Gledma na ps4 stari spiderman isto izgleda dosta dobro ali ipak je ovo ps5 i novi i to sve jos izgleda bolje...

 

Sad picim rdr2 i to mi izgleda isto ko i na ps4 s razlikom sto ne cujem konzolu :)

Insomniacive igre imaju opcenito dobar framepacing pa su smooth i na 30fps,i ja cu igrat tako kad stigne ps5 i igra.

 iskljuci si filmgrain prije nego krenes igrat...

al eto jbte proso vec 2 igre a i Astro je na kraju na ps5... dakle 3 eksluzive od mogucih 4 cu proc :)

sada ide rdr2 s obzirom da ga nisam prosao pa cu vidjet sto dalje

Bnet: mNik987#2148
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
toxic kaže...
MEGATAMA kaže...
toxic kaže...
MEGATAMA kaže...
toxic kaže...

@Megatama imas li ps5?

 

uglavnom ja sam odusevljen kako Spiderman izgleda i RT na njemu izgleda sasvim dobro.. da pace Control nema ovakav graficki izgled igre

Nope,nemam ga gdje kupit a na ebayu novi oglas bude objavljen i minutu nakon toga 100+ pogleda na taj oglas tako da sam odustao za sad...pogotovo jer je dosao Shadowlands.

Spiderman je preljep,dajes prednost raytraceu pored 60fps?

Stari ovaj Hisense ima tako dobar Motion da ne kuzim 60 real vs 60 u motionu dok recimo Sony ne radi tako dobar motion, ne znam kakva je situacija s tvojim TV-om ali da zasto ne imati upaljen maksimalni graficki prikaz kad mi ovako dobro radi. 

 

Mitch kaže...
Izgleda dobro al nije to to od RT...pogledaj stakla u igri kad upalis, fali refleksija opcenito puno u igrici i sa RT

 Ma ne znam do cega je i kako no meni je ovo super.

Doduse na pocetku igre nisam ostao wow s nicim ali kasnije kako sam se priblizavao kraju mi je bilo sve na mjestu...

Gledma na ps4 stari spiderman isto izgleda dosta dobro ali ipak je ovo ps5 i novi i to sve jos izgleda bolje...

 

Sad picim rdr2 i to mi izgleda isto ko i na ps4 s razlikom sto ne cujem konzolu :)

Insomniacive igre imaju opcenito dobar framepacing pa su smooth i na 30fps,i ja cu igrat tako kad stigne ps5 i igra.

 iskljuci si filmgrain prije nego krenes igrat...

al eto jbte proso vec 2 igre a i Astro je na kraju na ps5... dakle 3 eksluzive od mogucih 4 cu proc :)

sada ide rdr2 s obzirom da ga nisam prosao pa cu vidjet sto dalje

Demon Souls?

Btw stavio sam u Navi temu bench Controla sa full raytrace ON na rx6800xt tu se vidi kako rdna2 vrti igre sa vise RT tehnika.

Nije niti cudno da se na konzolama u globalu odlucuju ili na sjene ili refleksije itd ali u vecini slucajeva ne vise od jedne tehnike.

6 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

decki kriva tema, PS5 tema je this way

Moj PC  
11 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
3dfx kaže...

decki kriva tema, PS5 tema je this way

 PS5 je trenutno sve samo ne ps5 tema... ali da imas pravo

Bnet: mNik987#2148
16 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

To  je  trenuto  tak  dok ne prođe hype i skalpanje talk

15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Ne samo da nema jampera i navija nego su makli sve stare osim gtx1660 i rtx2060.Nešto mid range ima rx5600/5700. Nema spuštanja cijene a svi čekaju nove mid i hi end pa je nekakva status quo situacija. Nit se ima šta kupit nit prodat, ne spuštaju cijenu starim kojima ova cijena sad nikako ne odgovara.Ne sječam se da je ovako bilo na prijašnjim prelascima generacija.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Trenutno bez kartice tlak iz dana u dan sve veći 

Još sam bio napaljen jer sam posudio evga 3080 radi testa. Čekao i čekao i sada tek nema ništa.

Ispucani svi aduti sa strane i filmovi i serije.

Krenit ću dnevnik pratit.

S obzirom na sadašnje cijene brijem da ću na 1080ti i strpit se dok ne nadođu.

Bero
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Bero_ng95 kaže...

Trenutno bez kartice tlak iz dana u dan sve veći 

Još sam bio napaljen jer sam posudio evga 3080 radi testa. Čekao i čekao i sada tek nema ništa.

Ispucani svi aduti sa strane i filmovi i serije.

Krenit ću dnevnik pratit.

S obzirom na sadašnje cijene brijem da ću na 1080ti i strpit se dok ne nadođu.

 

ak si zainteresiran možda za gtx 1080 prodajem ju ja za 1500 kn

7 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Ponudi The Unforgiven, jer trenutno nema graficku karticu, a Cyberpunk je pred vratima...

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
16 godina
online
NVIDIA Ampere 30xx

Ništa čudno, navodno Nevidija dosta Ampere čipova odma šalje/prodaje profi Majning ekipi.Gejmeri su uvijek u drugom planu, a lova od Majnera ne smrdi to sigurno fučkaj ga sad.

 

AMD,........is that Epyc or what?
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Koja ciganska posla dostupne samo 3090 kartice dao Bog da nijednu ne prodaju.

Bravo i za jedne i za druge *ebem i njih i njihove najave.

Badav obećavanja kad moraš igrat lutriju da kupiš karticu od 1000eura.

Vi koji ste nabavili čestitke uživat će te u cp.

 

 

Bero
Moj PC  
5 0 hvala 3
16 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Dostupne su jer skoro niko ne kupuje  

Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
4mal kaže...

Dostupne su jer skoro niko ne kupuje  

 Kupuje, kupuje... Sad čitam na PCexpertu frajer je napravio ovo Nvidia GeForce RTX 3080 Founders New Image a4 | eBay i prodao... Da nemam savjesti i ja bi to napravio...

 

edit: krivo pročitao ali svejedno je vezano za temu, jebo sliku svoju

Sve Vas Volim
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2020 11:51 (Srce Isusovo).
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Srce Isusovo kaže...
4mal kaže...

Dostupne su jer skoro niko ne kupuje  

 Kupuje, kupuje... Sad čitam na PCexpertu frajer je napravio ovo Nvidia GeForce RTX 3080 Founders New Image a4 | eBay i prodao... Da nemam savjesti i ja bi to napravio...

 

edit: krivo pročitao ali svejedno je vezano za temu, jebo sliku svoju

Tko bi drugi 

It is always darkest just before the dawn.
5 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Da, da, sad se je frajer pohvalio na temi od 3080... tehnički, nije u krivu... al opet... 

Sve Vas Volim
11 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Rtx3070 ima rasplozivih po raznim trgovinama u DE ali rtx3080 bas i ne vidim....

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Tako mi se cini i u HR, tu i tamo pogledam nase webshopove cisto zbog znatizelje i zna se pojavit RTX 3070, svakakvi modeli, od MSI, Gigabyte, Palit itd. , ali 3080 nisam nijednom uspio vidjeti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Konačno stigla i moja Amperica  Aorus konfiguracija je gotova. Daleko sam podcijenio koliko je to apsolutno masivna kartica - 4 slota mi zauzima! Support bracket mi je premali 

Anyway evo par slikica i stock bencheva, vidimo se za nekoliko godina (nadam se ne prije), kada se bude radilo nešto novo! 

Ako tko ima pitanja oko ove kartice i konfiguracija ili ako treba što provjeriti, pucajte :)

kutija kutija
kartica kartica
u kištri u kištri
u kištri 2 u kištri 2
masivna je masivna je
cinebench cinebench
passmark passmark
geekbench geekbench
passmark 2 passmark 2
tomb rider tomb rider
3DMark Time Spy 3DMark Time Spy
3DMark Port Royal 3DMark Port Royal
heaven benchmark extreme heaven benchmark extreme
Moj PC  
38 0 hvala 4
13 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx
Zeus_CM kaže...

 vidimo se za nekoliko godina (nadam se ne prije)

Vidjet ćemo se mi već nagodinu (nadam se ne prije).

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Ja nemam živaca toliko slikati i benchati kao kolega gore. Ali evo postoje, postoje!

 

 

Idem se igrat. Bok.

Moj PC  
17 0 hvala 2
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice