NVIDIA Ampere 30xx izdvojena tema

poruka: 11.274
|
čitano: 1.783.694
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
DarthMarkus kaže...
Legalan je. Sa garom iz Linksa. 10/10.

Ma nebitno je apsolutno gdje je gara i od koga uzima robu... pitanje je koliko je on legalan kao "pravni subjekt", ako uopće to i je.

It is always darkest just before the dawn.
12 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Brate, račun i gara Links, kartica neotvarana, a on prodaje preko fiktivne firme. O čem pričamo…?

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
DarthMarkus kaže...

Brate, račun i gara Links, kartica neotvarana, a on prodaje preko fiktivne firme. O čem pričamo…?

Pa zato i kažem da ga se može lako sjebati ako je crnjak prodaja pod okriljem "firme" koja ne postoji.

 

Ovo što sam govorio da je nebitno gdje je jamstvo i od koga kupuje sam mislio na način da ako je primjerice sve ok i pravni subjekt je uredan... nitko mu ne može zabraniti da kupi nešto i preproda po većoj cijeni. Npr. ADM može kupiti od Linksa 3060Ti za 3899 i prodati po 4699kn i ništa nezakonito nisu napravili.

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2020 14:43 (mrsmith).
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
mrsmith kaže...
DarthMarkus kaže...

Brate, račun i gara Links, kartica neotvarana, a on prodaje preko fiktivne firme. O čem pričamo…?

Pa zato i kažem da ga se može lako sjebati ako je crnjak prodaja pod okriljem "firme" koja ne postoji.

 

Ovo što sam govorio da je nebitno gdje je jamstvo i od koga kupuje sam mislio na način da ako je primjerice sve ok i pravni subjekt je uredan... nitko mu ne može zabraniti da kupi nešto i preproda po većoj cijeni. Npr. ADM može kupiti od Linksa 3060Ti za 3899 i prodati po 4699kn i ništa nezakonito nisu napravili.

 Teoretski da. Čisto sumnjam da je lik pod imenom Bajamaher u stanju izvesti tu vrstu exploita.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
10 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Ispričavam se što sam lapio još jednu rtx 3070 samo da se zna ide za člana foruma. Ova palit za 4900
Bero
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Bero - etički skalper. 

 

Za cijenu ćevapa usrećuje forum.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Promster kaže...
dery kaže...

Otišlo je ovo u kurazzzzz, mislim 3060ti

Hahahah, kako dobro.

 

Strix, Aorus i Gaming X Trio preskaču i 3080 u cijeni onda, jel?

 Nije toliko lose koliko san mislija - evo Aorus, evo Gaming X Trio na CU. Gaming X na lageru.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2020 18:02 (LogicusMPS).
10 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
LogicusMPS kaže...
Promster kaže...
dery kaže...

Otišlo je ovo u kurazzzzz, mislim 3060ti

Hahahah, kako dobro.

 

Strix, Aorus i Gaming X Trio preskaču i 3080 u cijeni onda, jel?

 Nije toliko lose koliko san mislija - evo Aorus, evo Gaming X Trio na CU. Gaming X na lageru.

 kako nije lose 400eura MSRP mid range kartica dodje preko 550 eura. zalite se na nase trgovce, a izgleda da su u HR najjeftinije 

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
jovial kaže...
LogicusMPS kaže...
Promster kaže...
dery kaže...

Otišlo je ovo u kurazzzzz, mislim 3060ti

Hahahah, kako dobro.

 

Strix, Aorus i Gaming X Trio preskaču i 3080 u cijeni onda, jel?

 Nije toliko lose koliko san mislija - evo Aorus, evo Gaming X Trio na CU. Gaming X na lageru.

 kako nije lose 400eura MSRP mid range kartica dodje preko 550 eura. zalite se na nase trgovce, a izgleda da su u HR najjeftinije 

 Nije kod nas najeftinije, ova msi kod nas će biti preko 5000kn

kradem mine iz minskog polja
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
LogicusMPS kaže...
Promster kaže...
dery kaže...

Otišlo je ovo u kurazzzzz, mislim 3060ti

Hahahah, kako dobro.

 

Strix, Aorus i Gaming X Trio preskaču i 3080 u cijeni onda, jel?

 Nije toliko lose koliko san mislija - evo Aorus, evo Gaming X Trio na CU. Gaming X na lageru.

To je Njemačka, nemaju oni veze s nama.

9 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Svrbi me... al ne dam

14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Promster kaže...
LogicusMPS kaže...
Promster kaže...
dery kaže...

Otišlo je ovo u kurazzzzz, mislim 3060ti

Hahahah, kako dobro.

 

Strix, Aorus i Gaming X Trio preskaču i 3080 u cijeni onda, jel?

 Nije toliko lose koliko san mislija - evo Aorus, evo Gaming X Trio na CU. Gaming X na lageru.

To je Njemačka, nemaju oni veze s nama.

 Nisam reka da imaju, samo gledam cijene i dostupnost. Baš na CU san zadnje 3-4 grafe kupija, kod nas nisam jedno od 2007.me

13 godina
online
NVIDIA Ampere 30xx

Zovem ujutro links za gamingpro palitku. Bedasto mi sad platit pa moguće čekat dok ne dođe opet na stanje. Može meni netko objasnit kak links ima istu cijenu za jednokratno i rate? Barem na stranici stoji kao informativno. Kaj onda na keševinu niš ne spuštaju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Ma to je za webshop kad plaćaš u dućanu onda je skuplje za keš. Barem je tako bilo jedno vrijeme.
I ova Nvidia svašta izbaci 100$ više doslovno 10 fps-a razlike:
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2020 20:53 (mislioc).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
dax-lax kaže...

Zovem ujutro links za gamingpro palitku. Bedasto mi sad platit pa moguće čekat dok ne dođe opet na stanje. Može meni netko objasnit kak links ima istu cijenu za jednokratno i rate? Barem na stranici stoji kao informativno. Kaj onda na keševinu niš ne spuštaju?

 

Pa naruči sad i plaćanje staviš prilikom preuzimanja, dobit ćeš obavijest odmah sutra  da dođeš po nju ako su na lageru, a usput ih i nazoveš, čisto da si osiguraš primjerak.Na webu imaju istu cijenu za sve načine plaćanja, dok je u poslovnici nešto skuplje iako sam do sada sve od njih preko weba kupovao.

13 godina
online
NVIDIA Ampere 30xx

Tnx, tako sam i napravio. Sutra je novi dan. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
mislioc kaže...
Ma to je za webshop kad plaćaš u dućanu onda je skuplje za keš. Barem je tako bilo jedno vrijeme.
I ova Nvidia svašta izbaci 100$ više doslovno 10 fps-a razlike:

 cijena je ista svugdje i sa bilo kojim nacinom placanja, na webu jedino imas na pojedinim artiklima web popust

12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Znam kad sam uzimao nvme ima tome godinu i pol vozim se u autu reko idem ubost nvme pogledam cijenu na webu jedna kad sam platio kešom druga u poslovnici nisam naručivao preko weba. Skuplje za keš. Pitam lika na blagajni veli on to je web cijena koju ste gledali. Ali možda je bio web popust da pa mi je promaklo, još si mislim koja retardacija od dućana:)
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2020 21:43 (mislioc).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

https://m.youtube.com/watch?v=GQN-ycTQp-s

6800 vs 3060 ti=6,7 fpsa razlika

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2020 0:57 (DarthMarkus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Spremno za Cyberpunk

Moj PC  
15 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
3dfx kaže...
mislioc kaže...
Ma to je za webshop kad plaćaš u dućanu onda je skuplje za keš. Barem je tako bilo jedno vrijeme.
I ova Nvidia svašta izbaci 100$ više doslovno 10 fps-a razlike:

 cijena je ista svugdje i sa bilo kojim nacinom placanja, na webu jedino imas na pojedinim artiklima web popust

 

Web ima prednost malu, znaju imati komponente na popustu samo preko web-a, te dobiješ virtualnog keša, recimo meni se skupilo 50kn od kupnje. I ako ga želiš iskoristiti možeš i to na proizvode koji već i imaju popust što sam i napravio za Xiaomi 34" monitor.

Tako da sam ga platio -50kn uz webshop popust koji je već imao.

everyday i'm shuffling...
3 godine
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Statistika za Palit 3060ti, Gainward bi trebao biti ista stvar. Neki ruski review.
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Ljudi moji, šta je ovo ovaj Eagle ide na 92C. Da li je ovo samo loš primjerak ili je stvarno tako. Je li neko dobavio ovo?

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2020 8:40 (frey85).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Stigla Giga Gaming OC 3060Ti :) Javim dojmove ako nekoga zanima, samo da je montiram popodne.

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
8 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
mrsmith kaže...

Stigla Giga Gaming OC 3060Ti :) Javim dojmove ako nekoga zanima, samo da je montiram popodne.

 Hej i meni stiže za par sati ista. Javi kakve su temperature i performanse. Gigabyte ima i PRO model koji ima 1x8pin i 1x6 pin koji vjerovatno omogućava veći overklok te kartice, ali nisam ga mogao nabaviti.

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
frey85 kaže...
mrsmith kaže...

Stigla Giga Gaming OC 3060Ti :) Javim dojmove ako nekoga zanima, samo da je montiram popodne.

 Hej i meni stiže za par sati ista. Javi kakve su temperature i performanse. Gigabyte ima i PRO model koji ima 1x8pin i 1x6 pin koji vjerovatno omogućava veći overklok te kartice, ali nisam ga mogao nabaviti.

Da, minimalna razlika doduše naspram PRO - kažu tako barem. Anyway, javim tek popodne jer sam na poslu do 16:00.

 

Ovo za Eagle da radi na 92C mi je suludo, mora biti neka greška..

 

Guru3D review za Gaming OC je imao 61c temperature, ali je navodno dosta glasna na defaultu OC biosu (44 dB), tako da ću je isprobati sa Silent bios (onda radi na samo 34 dB i 66c).

It is always darkest just before the dawn.
6 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Haha važi i ja sam na poslu do 16.00, tako da se čujemo poslije :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
DarthMarkus kaže...

https://m.youtube.com/watch?v=GQN-ycTQp-s

6800 vs 3060 ti=6,7 fpsa razlika

 U svim recenzijama navi je jača oko 20% na 1440p tako da hmmm. Razlika je 20-30fps-a po igri.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2020 10:13 (dery).
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Brža i 180$ skuplja logično.
 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice