NVIDIA Ampere 30xx izdvojena tema

poruka: 11.274
|
čitano: 1.784.032
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

 

Bloodraven kupio si  isprobao i sad bi još zaradio, kako pohlepno. Nažalost možete kako hoćete kad ih nema na stanju. Ali s obzirom na pohlepu nadam se da nećeš prodat!

 

Bero
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Jos se tu hvalio kak on uvijek uzme odma bez pitanja za cijenu i kak mora uvijek imat najnovije odma i slicno, a sad hoce da i drugi plate ne samo tu bolesnu cijenu koju je on dao nego jos i vise zeli zaradit, koji lik e...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
offline
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Još dns je fraer tražio 9k za karticu i to koja ima 2godine garancije. Nadam se da mu nitko karticu neće kupit kako njemu tako i ostalim pohlepnicima, što više dao Bog da vam rikne kartica.

Platili je negdje 6.5k za 9k, šta tu cijenu nije stavio na forumu da ga spuste na zemlju.

 

Bero
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
NVIDIA Ampere 30xx

pa zaaaasto? pa, ko ima para neka s njima radi sta oce. 

Moj PC  
3 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

 to je moja :)

 

15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Ovoliko negativnosti zbog komada plastike nisam vidio. Ne razumijem sta osobi koja je i ne planira kupit znaci koliko sam je platio

i za koliko je prodajem.  

 

 

 

Cijena je 7900 tko hoce neka se javi. 

 

 

[url=http://profile.xfire.com/migok2903][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/wow/type/0/migok2903.png[/img][/url]
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
forumaš kaže...

AC Unity RTX 3080 4K 40-50 fpsa master race

 

 AC Unity je 2014. izgledao zaista impresivno međutim to je bila i ostala jedna od najdefektnijih ubisoftovih igara (od brojnih bugova pa do optimizacije).

Upravo ju sada igram i imam stabilnih 60fpsa na 4k Ultra (rtx 2080ti) samo anti-aliasing mi je na FXAA. MSAA i TXAA ubijaju performance.

 

forumaš kaže...

 evo ti RT i DLSS i konzolaški 30 FPS-a na RTX 3090. toliko o "nemaš brige" :D :D :D :D

 

 

Ray Tracing je još uvijek po meni eksperimentalna tehnologija. Isključi RT i budeš imao 60fps.

Nismo mi u nikakvim next-gen vremenima. Trenutno smo u crossoveru između dvije generacije, a generacijama nažalost upravljaju konzole koje već godinama sakate napredak gaminga.

Svi primjeri koje si naveo su u biti PC portovi.

forumaš kaže...
 da još jedan, a PC single player gaming se svodi na 50% ubisoftovih igara, te svakih pet godina jedna CD red igra. ostalo je online napucavanje gdje sigurno ne treb ni RT ni grafe od soma eura.a ti sad skidaj detalje, miči oblake i ostalo na grafi od soma eura. ili spuštaj rezoluciju, jer gdje je taj 4K 60 FPS-a gaming, u snovima.
evo još jedna, situacija malo bolja 50-60 fpsa, makar padne i ispod 50, igra sa 0 RT-a

 

 Ovo je još i dobro. To znači da će ga moja buduća 3090 gurati na stabilnih 60fps.

 

Nego poštovani kolega, moraš shvatiti da su davno prošla vremena kada si za 4 some kn mogao dobiti top karticu i svi najnoviji naslovi bi ti letili na 720p

 

Bloodraven kaže...

Ovoliko negativnosti zbog komada plastike nisam vidio. Ne razumijem sta osobi koja je i ne planira kupit znaci koliko sam je platio

i za koliko je prodajem.  

 

 Cijena je 7900 tko hoce neka se javi.

 Ljudi ne vole ratno profiterstvo

 

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2020 1:11 (sylar951).
4 godine
neaktivan
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Zanimalo me ako mi netko moze reci, je li msi gaming x trio 3080 uspjela doci na nase trziste ili ju jos nitko nije ni vidio? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Evo još par vijesti iz teme Ampere prema pisanju Extreme techa:

I u 2021. godinu RTX seriju će biti teško pronaći. Izvor: ovdje.

Nvidija prestavial Ampere A100, GPU sa 80 GB VRAM-a i propusnosti od 2 TB/s. Izvor: ovdje.

To je to za danas.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx
palit 7100kn nova zapakovana ne otvarana pa eto vi sto lajete/galamite da ocete uzet a nema nigdje, evo vam prilike :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Novi COD bench rasterizacija,RT i RT+DLSS

Ampere vs Navi2

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2020 16:45 (MEGATAMA).
Moj PC  
4 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

https://videocardz.com/newz/nvidia-geforce-rtx-3060-ti-founders-edition-pictured to se zove kartica za 400$ brža od 2080 Super oko 3500-4000kn 

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2020 18:16 (mislioc).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
400$=4000kn 😂
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
3060ti=PS5
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...

Novi COD bench rasterizacija,RT i RT+DLSS

Ampere vs Navi2

 

 

 nema potrebe da vise postas ista jer je RDNA nebitan kada se prica o RT performansama, to je i Stevo reko na zakljucku...

Dakle ako te ne zanima niti RT niti DLSS i mislis da je to sugavo za tebe onda lijepo uzmes RDNA 2 karticu i kraj... za sve ostalo tu je RTX, iako ja ne bih uzeo RDNA 2 da i nema DLSS-a

Bnet: mNik987#2148
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Dok RT bude standard za nove igre proći će još koja godinica. Do tada će i ove 3000 biti kamilica za trejsanje.
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2020 18:32 (mislioc).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
NVIDIA Ampere 30xx

koliko trgovci placaju kartice? 

 

539 ojra trgovina plati 3070 distributeru po kartici, na to dodaj pdv i marzu od 50ak eura i dobijes cijenu u trgovini.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Ja vidim da je rdna 2 veliki fail kad se RT aktivira, e sad jedno pitanje hoće li nvidia izbacivati gtx seriju bez RT-a. Znači ono što sad amd ima sirovu snaznu graficku kao što je 6800xt ili 6900xt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
jovial kaže...

koliko trgovci placaju kartice? 

 

539 ojra trgovina plati 3070 distributeru po kartici, na to dodaj pdv i marzu od 50ak eura i dobijes cijenu u trgovini.

 

 

 ja ne kužim kako se bilo kome može isplatiti prodavati artikl koji košta 4000-5000 kn za maržu od 350-400 kn, nije mi to nikako jasno

10 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Cansee kaže...
jovial kaže...

koliko trgovci placaju kartice? 

 

539 ojra trgovina plati 3070 distributeru po kartici, na to dodaj pdv i marzu od 50ak eura i dobijes cijenu u trgovini.

 

 

 ja ne kužim kako se bilo kome može isplatiti prodavati artikl koji košta 4000-5000 kn za maržu od 350-400 kn, nije mi to nikako jasno

pa niko ih ne tjera. da im se ne isplati sigurno bi radili nesto drugo.

14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Pa marža na informatičku opremu je užasno mala, barem je bila prije 6 godina kad sam radio u IT trgovini. Marže od 1% posto su bile skroz normalna stvar kad se pojavila nabava.net, kad su online trgovine postale popularne, sigurne i ljudi se navikli naručivati online. Za razliku od marža koju drže trgovine autodijelovima i onda ide do 200%, mislim da je svima jasno zašto su cijene 3080 takve kakve jesu. Nisu samo dućani krivi, krivi su naravno i dobavljači, ali sasvim je logično da ovi dućani žele malo zaraditi - uostalom, ista situacija je u ostalim zemljama u Europi sa svega par iznimki.

 

Svakih par dana provjerim cijene kako na nabavi tako i na njušci, baš se dobro nasmijem kad vidim onog lika sa Palit karticom kak spušta sa 10.000 pa na 9.000 pa eto sad na 7.900kn haha, komedija - još će je prodati i ispod nabavne cijene. :)

What doesn't kill you only makes you stronger.
10 godina
neaktivan
offline
NVIDIA Ampere 30xx

odustao od ampera,uzet lagano 4ktv i ps5,a gtx 1080 nek gura jos dok ne krepa,8000 za graficku nedam,nekad se sklapao cijeli pc sa monitorom za 6000,

miran bio 3god!gjde je ovo sve oslo,muzu nas ko ovce,a sta ces kad ima ko da plati,pa i daleko vise nego sto vrijede,tako nam i treba

 

 
23 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Kako misliš dok postane standard? Uskoro izlazi cyberpunk, nakon toga svaka aaa igra će to podržavat od sljedeće godine.
Što treba da i indie igre to ubace da bi postalo 'standard'
8 godina
protjeran
offline
NVIDIA Ampere 30xx

DLSS & RT ubojita kombinacija 

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
ivanlotz kaže...

DLSS & RT ubojita kombinacija 

U 4K je jos gora situacija ali steta da nema rtx2080s/ti da se vidi naspram Turinga.

8 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...
ivanlotz kaže...

DLSS & RT ubojita kombinacija 

U 4K je jos gora situacija ali steta da nema rtx2080s/ti da se vidi naspram Turinga.

 ako je ovako na 1440p onda vjerujem da na 4k ni najbolja kartica svijeta rtx 3080 ne drži 60 fps stabilno

 

dost dobro

#YOLO
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice