NVIDIA Ampere 30xx izdvojena tema

poruka: 11.274
|
čitano: 1.788.771
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Kaby kaže...
hahhaajaads kaže...

 Naravno da ima razlike, dobio bi jedno 2.5 fpsa

mislioc kaže...
To bi čak i Ryzen 1600 na 3.8ghz pristojno vrtio.

Koja dva nerazdvojna trola to je strašno nešto..

 

Pa u pravu su, lik je pitao za 4k.

9 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
jovial kaže...
hahhaajaads kaže...
jovial kaže...
Kaby kaže...
hahhaajaads kaže...

 Naravno da ima razlike, dobio bi jedno 2.5 fpsa

mislioc kaže...
To bi čak i Ryzen 1600 na 3.8ghz pristojno vrtio.

Koja dva nerazdvojna trola to je strašno nešto..

 znas kako je... svaka birtija ima dvije pijane budale koje konstantno lupetaju. 

 Sta ja lupetam ? Pa rekao sam istinu, nek ocekuje 2.5 fpsa ako i tolko, znaci razlike ima.

 

 imas pravo. mislioc je jedinstven.

dakle, radi se o samo jednom pijancu vu birtiji. ima u splitu jedan takav. u normalnim gradovima birtija je birtija, a u splitu je birtija citav grad... u glavnom, zvali smo ga krleza, ne znam jel jos ziv... on bi tako pijan bauljao i citirao krlezu. taj je isto neki mislioc bio.

 

da da, taki su najjači. To nisu pijanci, to su neshvaćeni boemi, pisci, pjesnici. Sve je on shvatio, i život i sreću i uspjeh i koronu, sve on zna sa tri i pol razreda osnovne

11 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Temperature i fan speed u full loadu na razini Gainwarda i Palita - tiša je doduše. Zato sam i rekao da su one 56c gluposti u loadu na stock postavkama kartice čista nebuloza - u pravim testovima kad se sve zakuca na full se vidi pravo stanje.

 

Svaka kartica kad se undervolta ili pak testira s otvorenim kućištem ili na open benchu i slično daje puno bolje rezultate u svim segmentima - no stock postavke u uvjetima kojima ih koristi 99% korisnika su nešto drugo.

It is always darkest just before the dawn.
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Ja samo vidim da je ASUS napravio odličan posao sa TUF-om, još kad se uzme u obzir da to nebi trebala biti 'top' izvedba (i 'top' cijena) ispadne još impresivnije.

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Promster kaže...

Ja samo vidim da je ASUS napravio odličan posao sa TUF-om, još kad se uzme u obzir da to nebi trebala biti 'top' izvedba (i 'top' cijena) ispadne još impresivnije.

Što jest, jest :) ali znamo to već od releasea.

It is always darkest just before the dawn.
12 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Evo dobrih vijesti za 1080p gamere... I one koji slažu nove budget konfe :)

Techradar izbacio da će 3060 model biti po snazi 2070, također govore da će imat početnu launch cijenu 2060 modela, te 8GB VRAM.

Napominjem source tech radar koliko pouzdan nezz...

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Znači ta 3060 je kao 2060S po malo višoj cijeni, bez veze.
 
11 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
mislioc kaže...
Znači ta 3060 je kao 2060S po malo višoj cijeni, bez veze.

 Da ne spominjemo da jos nije najavljena pa ne znamo ni hoce li se zapravo tako zvati :D

15 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Luka123 kaže...

Evo dobrih vijesti za 1080p gamere... I one koji slažu nove budget konfe :)

Techradar izbacio da će 3060 model biti po snazi 2070, također govore da će imat početnu launch cijenu 2060 modela, te 8GB VRAM.

Napominjem source tech radar koliko pouzdan nezz...

 Takva kartica bi trebala biti u rangu 2080 ili čak 2080 super da bi to bio pošteni napredak. Imajući na umu da je 3070 usporediva sa 2080 ti...

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
mislioc kaže...
Znači ta 3060 je kao 2060S po malo višoj cijeni, bez veze.

 Bolje onda kupit 2060S. Nema to smisla da bude u tom rangu ali ima nevidiji gledajuči kako to rade pametno.Znači po snazi jednaku staroj gen, prodaju po večoj cijeni ahahahah.Znaju posal nema šta.

Trebala bi bit u rangu 2080, Rtx 3060TI verzija rang 2080S onda je to dobar deal za nas. Ovako je dobar deal za njih.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.10.2020 11:35 (dery).
16 godina
neaktivan
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Evo prvi shop koji vidim da nije rasprodao zalihe u 10 sekundi nakon objave. Pitam se zašto:

https://www.galaxus.de/de/s1/product/zotac-geforce-rtx-3080-trinity-oc-10gb-grafikkarte-13874271

 

(čak jedan prodan u sat vremena otkako je ponuda na stranici)

You only got one finger left And its pointing at the door
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Vulgaris kaže...

Evo prvi shop koji vidim da nije rasprodao zalihe u 10 sekundi nakon objave. Pitam se zašto:

https://www.galaxus.de/de/s1/product/zotac-geforce-rtx-3080-trinity-oc-10gb-grafikkarte-13874271

 

(čak jedan prodan u sat vremena otkako je ponuda na stranici)

Još 1 ostala... nema više.. ide to odmah, u 10min sve gotovo - bez obzira što je Zotac i to po 1100€

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.10.2020 11:58 (mrsmith).
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
mrsmith kaže...
Vulgaris kaže...

Evo prvi shop koji vidim da nije rasprodao zalihe u 10 sekundi nakon objave. Pitam se zašto:

https://www.galaxus.de/de/s1/product/zotac-geforce-rtx-3080-trinity-oc-10gb-grafikkarte-13874271

 

(čak jedan prodan u sat vremena otkako je ponuda na stranici)

Još 1 ostala... nema više.. ide to odmah, u 10min sve gotovo - bez obzira što je Zotac i to po 1100€

 1100eu nije neko bogatstvo u DE.

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...
mrsmith kaže...
Vulgaris kaže...

Evo prvi shop koji vidim da nije rasprodao zalihe u 10 sekundi nakon objave. Pitam se zašto:

https://www.galaxus.de/de/s1/product/zotac-geforce-rtx-3080-trinity-oc-10gb-grafikkarte-13874271

 

(čak jedan prodan u sat vremena otkako je ponuda na stranici)

Još 1 ostala... nema više.. ide to odmah, u 10min sve gotovo - bez obzira što je Zotac i to po 1100€

 1100eu nije neko bogatstvo u DE.

Nekome nije cijelo bogatstvo ni u HR :) ali to nije poanta.. samo kažem da iako je to ZOTAC i za 1100€ (dakle 500€ više nego MSRP) - ide odmah anyway.

It is always darkest just before the dawn.
10 godina
neaktivan
offline
NVIDIA Ampere 30xx

sjajan posao radi ta nvidija fakat. najavili jefitine kartice, a prodaju ih po cijeni 2080ti i ide. genijalno. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
jovial kaže...

sjajan posao radi ta nvidija fakat. najavili jefitine kartice, a prodaju ih po cijeni 2080ti i ide. genijalno. 

 Nisu bezveze presisali Intel po vrijednosti.

Brand im je full jak.

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
jovial kaže...

sjajan posao radi ta nvidija fakat. najavili jefitine kartice, a prodaju ih po cijeni 2080ti i ide. genijalno. 

 Ne nevidija, sjajan posao rade trgovci svaka čas.

kradem mine iz minskog polja
15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Još ispada da su ovi naši njuškolovci jeftini na kraju

 

Eh da sam mogao, uzeo bi 2 komada za 5k kn svaki bez beda šteta.

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.10.2020 12:21 (mrsmith).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Tako se to radi, dok ima budala bit će i para.

kradem mine iz minskog polja
15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Evo "bajamaher" je odgovorio na upit za TUF-icu.... ima on penis, a ne brdo kartica na lageru. Složio 20 različitih "fiktivnih" konfiguracija pa ako se koja kakvim čudom proda u nju zagura tu jednu TUF-icu što ima. Pitao sam ga ako ima 3 komada za prodati. Možda je eventualno dobio još 1-2 Palitice... ali sumnjam da je više od toga ikad imao.

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

U Instaru sam jutros mogao kupiti Gainward Phoenix 3080 ili GS iste, ali po cijenama od 8 odnosno 9k kn...  nedam tolko. 

Ako je jedan Links mogao imati za 6,5k tu Gainwardicu nema šanse da ikom dam više od 7k.

Nastavlja se čekanje Radeonki...  

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Dado_ZG78 kaže...

U Instaru sam jutros mogao kupiti Gainward Phoenix 3080 ili GS iste, ali po cijenama od 8 odnosno 9k kn...  nedam tolko. 

Ako je jedan Links mogao imati za 6,5k tu Gainwardicu nema šanse da ikom dam više od 7k.

Nastavlja se čekanje Radeonki...  

 Neće radeonke promijenit ništa isto će bit skupe i nedostupne. Dok se tržište ne zatrpa navijem i jamperom nema spuštanja cijene.

kradem mine iz minskog polja
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Dado_ZG78 kaže...

U Instaru sam jutros mogao kupiti Gainward Phoenix 3080 ili GS iste, ali po cijenama od 8 odnosno 9k kn...  nedam tolko. 

Ako je jedan Links mogao imati za 6,5k tu Gainwardicu nema šanse da ikom dam više od 7k.

Nastavlja se čekanje Radeonki...  

 Ekvivalent 3080 ce bit Big Navi znaci najaca....sta mislis koliko ce ona kostat u nekoj boljoj nereferentnoj varijanti....?

Kao prvo takve ce doc u 2021 a kao drugo ne ocekuj takvo nesto na lopate jer top modeli u startu nisu dostupni u velikim brojevima...u globalu.

 

14 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Zna li itko kada stižu recenzije za rtx 3070?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Za 9 dana

kradem mine iz minskog polja
6 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...
Dado_ZG78 kaže...

U Instaru sam jutros mogao kupiti Gainward Phoenix 3080 ili GS iste, ali po cijenama od 8 odnosno 9k kn...  nedam tolko. 

Ako je jedan Links mogao imati za 6,5k tu Gainwardicu nema šanse da ikom dam više od 7k.

Nastavlja se čekanje Radeonki...  

 Ekvivalent 3080 ce bit Big Navi znaci najaca....sta mislis koliko ce ona kostat u nekoj boljoj nereferentnoj varijanti....?

Kao prvo takve ce doc u 2021 a kao drugo ne ocekuj takvo nesto na lopate jer top modeli u startu nisu dostupni u velikim brojevima...u globalu.

 

 nisi u toku, rambox je najavio 5% jača od 3090 😁

10 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
neampojma kaže...
MEGATAMA kaže...
Dado_ZG78 kaže...

U Instaru sam jutros mogao kupiti Gainward Phoenix 3080 ili GS iste, ali po cijenama od 8 odnosno 9k kn...  nedam tolko. 

Ako je jedan Links mogao imati za 6,5k tu Gainwardicu nema šanse da ikom dam više od 7k.

Nastavlja se čekanje Radeonki...  

 Ekvivalent 3080 ce bit Big Navi znaci najaca....sta mislis koliko ce ona kostat u nekoj boljoj nereferentnoj varijanti....?

Kao prvo takve ce doc u 2021 a kao drugo ne ocekuj takvo nesto na lopate jer top modeli u startu nisu dostupni u velikim brojevima...u globalu.

 

 nisi u toku, rambox je najavio 5% jača od 3090 😁

 rambox ima prav!

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
jovial kaže...

 rambox ima prav!

BIGNAVI

It is always darkest just before the dawn.
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
mrsmith kaže...
jovial kaže...

 rambox ima prav!

BIGNAVI

Zamisli da imamo crveni marker na forumu, kakvi bi to postovi bili.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice