Nove slike 9800GX2

poruka: 80
|
čitano: 11.595
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nove slike 9800GX2
Nije stvar do love, nego se mora znati da je njihova najjača. Te kartice služe više za marketing nego za prodaju.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nove slike 9800GX2
Paolo2612 kaže...
Nije stvar do love, nego se mora znati da je njihova najjača. Te kartice služe više za marketing nego za prodaju.
Tu ima istine! :) 

Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
16 godina
protjeran
offline
Nove slike 9800GX2

Evo zašto mislim da će se ati vratit:

 

 http://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_ATI_graphics_processing_units#Radeon_R700_series

 

Posebnu pažnju posvetite release dateovima...

 

Te kartice će se temeljit na potpuno novoj novcatoj arhitekturi,dok hd3870(r680) vuče korijene još od r600 arhitekture...

 

phhh,k'o da me briga,potpis...'ko to još piše...
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.3.2008 23:41 (darkswordwarrior).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nove slike 9800GX2

A čujte...mogu napraviti što god hoće... Neka stave 8 grafičkih čipova, takt jezgre 2Ghz, propusnost od megabajta i cijenu od 20 milja. I kakvog to smisla ima?? Nikakvog. Ljudi će još više stajati ispred kompjutera, igrati igrice i gubiti vrijeme...A da o potrošnji energije ne pričam...Bolje da sade cvijećeNamigiva

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nove slike 9800GX2

Sve je u lovi! Pa marketin služi da bi imao prodaju, bez prodaje nema ni zarade, a to je cilj svimaNamigiva

16 godina
protjeran
offline
RE: Nove slike 9800GX2
Jean-Luc kaže...

A čujte...mogu napraviti što god hoće... Neka stave 8 grafičkih čipova, takt jezgre 2Ghz, propusnost od megabajta i cijenu od 20 milja. I kakvog to smisla ima?? Nikakvog. Ljudi će još više stajati ispred kompjutera, igrati igrice i gubiti vrijeme...A da o potrošnji energije ne pričam...Bolje da sade cvijećeNamigiva

 Ima tu smisla,ali šta radit u kišne dane kada atomske padaju i moraš ostati unutar svog skloništa(čitaj kuće) i nekak kratit dokone trenutke a sam si???

phhh,k'o da me briga,potpis...'ko to još piše...
16 godina
neaktivan
offline
Nove slike 9800GX2

Da,zna biti dosadno za takvih i sličnih dana...Ali, ako smo prije kiše posadili cvijeće, biti će nam ga lijepo gledati kako raste nakon kiše.Namigiva

  'I gle malu voćku poslije kiše,

  Puna je kapi, pa ih njiše

  i svijetlim suncem obasjana

  čudesna raskoš njenih grana...'

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nove slike 9800GX2
...igrati igrice...
Kaže se igrati igre ;-)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nove slike 9800GX2

Mnogi su govorili kada je ATI radeon HD3870 X2 izašao "što nvidia ima za reč na to"

read`m and whip

9800GX2 je njegov odgovor koji če ih baciti na koljena

in your face ATI lovers

nvidia  4ever

http://tech.china.com/zh_cn/hardware/diy/hangqing/11063184/20080319/images/2008031909433611979400.jpg

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.3.2008 20:47 (unknown).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nove slike 9800GX2
naxeem kaže...
Tu ima istine! :) 

 
 ti se svugdje slažeš sa ljudima ako se: pljuje po Nvidia-ji/hvali ATI-ja
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nove slike 9800GX2
brka kaže...
naxeem kaže...
Tu ima istine! :) 

 
 ti se svugdje slažeš sa ljudima ako se: pljuje po Nvidia-ji/hvali ATI-ja
 Koliko se sjećam, to baš i nije tako: u srednjem segmetnu uvijek preporučam 8800GT, a to je nVidia, ako se ne varam?

Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
16 godina
offline
Nove slike 9800GX2

Kolko sam vidio od nVidie sam očekivao više, mislio sam da če doslovno dati odgovor ati-ju, jer 9800x2 nije ništa puno jača od 3870x2, s tim da je cijena osijetno viša. Pa tako mislim da nVidia nije dala odgovor!

Kad je nVidia izbacila 8800GTX to je bila grafička, koja ja i do danas na tronu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nove slike 9800GX2

Pa gle, jača je od 0-15% čak, ali i košta puno više.Trenutno je nVidia opet na vrhu, to je sigurno.


Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
16 godina
offline
Nove slike 9800GX2

haha, kad bi slike bile prave, izgleda ko da joj treba jedna elektrana za napajnje

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nove slike 9800GX2
netko na početku ove teme je već prodao tu temu oko nuklearne elektrane
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nove slike 9800GX2
Nvidia je opet na tronu,bolje rečeno na vrhu izdala je oooppeet najjaču grafičku karticu sa paprenom cijenom(ali šta se može), isti slučaj je bio i sa 8800 Ultra(pa su cijene pale-doduše prvobitna cijena nije bila tako viskoga ali...)
--
Ja sam osobno očekivao to od Nvidie,počekala je(pametno) da vidi ATI pa je krenula u svoje staze.
--
Cijena će se stabilizirati za par mjeseci te će ta grafička kartica biti iznimno popularna(vidjet ćete;-) ).
--
Prednost ATI-jeve grafičke kartice jest definitivno cijena,ali sve će to doći na svoje i 9800 GX2 će se prodavati ko luda za par mjeseci( samo još treba da u Nvidii kažu da je zbog inflacije ;-) šalim se ).
--
Pozdrav
16 godina
neaktivan
offline
Nove slike 9800GX2

Prvo je bila sporija od 3870x2 u 3dmarku, iako nije bila ni izašla, sada je  malo  brža  ali skupa, nikako ugoditi, jedino da je uvrstimo u košaricu dobara koju kupuje prosječna četveročlana obitelj pa prosvjedovati jer ti treba više od prosječne plaće da kupiš jednu, a tu su opet četri osobeSmijeh

Kada je Nvidia imala katastrofalne proizvode bila je skuplja od ATi-a, a ne sada kada je bolja, imaju oni svoju računicu, možda ih kao i Iphone proizvode u malim količinama da bi stvarali umjetno visoku potražnju i visoku cijenu...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nove slike 9800GX2
PCMaster kaže...
Cijena će se stabilizirati za par mjeseci te će ta grafička kartica biti iznimno popularna(vidjet ćete;-) ).
--
Prednost ATI-jeve grafičke kartice jest definitivno cijena,ali sve će to doći na svoje i 9800 GX2 će se prodavati ko luda za par mjeseci( samo još treba da u Nvidii kažu da je zbog inflacije ;-) šalim se ).
--
Pozdrav
 
Hocemo okladu u gx2 da nikada ta kartica nece biti popularna? Belji se

BTW kad dode stabiliziranje cijena o kojem govoris (za par mjeseci) imat cemo vec R700/G100 derivate, tako da nitko nece ni gledati gx2... isto kao sto ni sad nitko ne gleda proslu seriju gx2... hint:


GX2 mozda je najjaca kartica trenutno, no nove serije gpua ce pokazati koliko bi ovo zapravo bila nerazborita stvar za kupit.

[IMG]http://i5.photobucket.com/albums/y184/dlek14/Inzaghisig.jpg[/IMG]
16 godina
neaktivan
offline
Nove slike 9800GX2
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nove slike 9800GX2

Popularne su te 9 serije bile sad vec padaju u zaborav,ja je imam osobno i zadovoljan sam perfomansama ,jedino procesorom nisam:D

 

CHE
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice