AMD Vega

poruka: 3.223
|
čitano: 428.467
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
protjeran
offline
Re: AMD Vega
Dr. Vicko kaže...

Hvala svima,

 

Obzirom da ionako u zadnje vrijeme iskljucivo igram WoT, bez ikakvog OC-a kartica odlicno vrti na tv-u u 60 slicica i ne treba mi bolje pa i necu vise ni radii nikakav OC.

 

u planu je ionako bila zamjena napojne za neku bolju modularnu pa kada to dodje na reprtoar onda cu baciti opet OC da vidim kako ce se ponasati. 

 Ma ja sam velim svoju 64-tvorku gonio 3 mjeseca na 500w...stock bez problema radi,problem je u power limitu. Ako njega odvrnes do daske uzece ona i 300 wati u igrama. steeve iz GN-a je nekim modanim biosóm 56-ticu opalio daleko iznad perf gtx1080 ali tu je power limit bio na 300+ ako se nevaram. 

Htio sam samo ti jos preporuciti da pogledas HBM jelli od Hynix-a ili Samsung-a pa imas i tu prostora da se poigras sa tajmingom(dva imas na izboru profila) i mozda s kojim Mhz jos kada se dohvatis malo boljeg napajanja, klok od cipa nebi dirao na tvome mjestu ipak imas hladnjak koji je optimiran za malo slabiju 56-ticu. Sto se napajanja tice, dosta 650W od nekog poznatijeg proizvodjaca tipa seasonic, be quiet, fortron,

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.8.2020 23:15 (HCgamingCRO).
11 godina
offline
Re: AMD Vega
Što kažete na ovako loš skor vege, jel to amd gimpa stare grafe da bi nove izgledale bolje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: AMD Vega

Pa da ali nije overklokana ili ? Jer ta kartica kada se kloka dolazi blizu gtx 1080.

Edit:Uostalom ovo je los port , tako da tu nista ne bi trebalo biti cudno.

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.8.2020 10:18 (MGloc).
11 godina
offline
Re: AMD Vega
Nebitno jel ocana ili ne, pa pogledaj kako su je zgimpali da jedva ide u korak sa gtx 1060 :(

A još je igra max optimizirana za amd hw, to se vidi po tome da navi doslovno leti na ovoj igri. Nove grafe ubrzali, stare usporili...
5 godina
protjeran
offline
Re: AMD Vega
picajzla0707 kaže...
Nebitno jel ocana ili ne, pa pogledaj kako su je zgimpali da jedva ide u korak sa gtx 1060 :(

A još je igra max optimizirana za amd hw, to se vidi po tome da navi doslovno leti na ovoj igri. Nove grafe ubrzali, stare usporili...

 Da ali sam znas da tu nesto smrdi kada je vega na razini perf sa rx580-tkom. To nema ama bas nikakve logike, driver team je sjebal vjerojatno ili idu na to da ubiju stare grafe radi novih.

Ali van svih parametra normale nemoze vega biti perf sa 580-tkom. Da je onda 580tka na 20 fps-a reko bi ma daj ubijaju stare ghrafe ali ovako smrdi mi na drivere.

11 godina
offline
Re: AMD Vega
Rx580 se još proizvodi i prodaje, vega više ne :)
5 godina
protjeran
offline
Re: AMD Vega
picajzla0707 kaže...
Rx580 se još proizvodi i prodaje, vega više ne :)

Vec sam bio u ovoj temi jednom pisao kako je driverima vega u nekim igrama ugusena i do 10-15 frejmova sto je po meni poprilicno dosta i primjeti se.

Nisam igrao HZD ali po netu vidim da nije ni blizu 60fps-a u full hd-u, Death stranding isto izgleda odlicno pa se vrti odlicno,a isto port pa nevjerujem da je guerilla games nesposoban. Ceka se AMD oce ili nece, vidim po reddit-u da se ekipa zalila pa je neko iz AMD-a obecao uputiti taj problem dalje na rijesenje. I radeon VII je isto GCN a imala je put gori nego vega 64/56, nakon svega 3 mj su joj ugusili proizvodnju, a odradila je posao vamo.

Zapravo se i vidi koliko je ova nova NAVI arhiktetura dobra i nevidim zasto nebi AMD uspio napraviti karticu koja je 30% posto jaca od 2080ti. Budimo realni, po specs konzola vidi se da je nova navi na razini 2080ti.

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.8.2020 12:50 (HCgamingCRO).
11 godina
offline
Re: AMD Vega
picajzla0707 kaže...
Što kažete na ovako loš skor vege, jel to amd gimpa stare grafe da bi nove izgledale bolje?

Ovo se desi kada proizvod kompletno izgubi softversku podrsku. 

10 godina
offline
Re: AMD Vega
picajzla0707 kaže...
Nebitno jel ocana ili ne, pa pogledaj kako su je zgimpali da jedva ide u korak sa gtx 1060 :(

A još je igra max optimizirana za amd hw, to se vidi po tome da navi doslovno leti na ovoj igri. Nove grafe ubrzali, stare usporili...

 A eto 

 je bas tam di bi i trebala bit, izmedju 1070ti i 1080.

11 godina
offline
Re: AMD Vega
Daj ostavi se tih lažnjaka s jubitoa, zar ti i hw unboxed nije dovoljno pouzdan nego stalno tražiš takva sranja.
10 godina
offline
Re: AMD Vega
picajzla0707 kaže...
Daj ostavi se tih lažnjaka s jubitoa, zar ti i hw unboxed nije dovoljno pouzdan nego stalno tražiš takva sranja.

 Pa ne ja to stavljam jer i vi stavljate svoje benchmarke koji su isto fake 

11 godina
offline
Re: AMD Vega
Ozbiljno? Hw unboxed ti je fake???
Pa ti si daleko gori slučaj od chaselola
10 godina
offline
Re: AMD Vega
picajzla0707 kaže...
Ozbiljno? Hw unboxed ti je fake???
Pa ti si daleko gori slučaj od chaselola

 Tko je rekao da je hw fake ? Nisi skuzio moju recenicu ili ? "i vi stavljate svoje benchmarke koji su isto fake"

11 godina
offline
Re: AMD Vega
Koji vi, koje svoje čmarkove? Imaš video, pogledaj ga, nisam stavio nekakve 'svoje' benčmarkove niti sam upisan u neko tajno društvo da me odmah vidiš kao grupu i govoriš mi 'vi'.
Jel tebe ganjaju opet neke prikaze ili nisi uzeo lijekove?
10 godina
offline
Re: AMD Vega
Hw unboxed je dobar izvor, ali radi se samo o jednom testiranju gdje je moguća greška.
Ovo da AMD namjerno softverski gimpa Vegu je teorija zavjere, zašto onda ne gimpa Radeon VII?
Definitivno je zanimljiv rezultat, ali trebalo bi jos malo istrazit prije nego se krene bacat takve zakljucke, pogotovo od nekoga tko u svakom drugom postu hvali dlss i dize nvidiju u nebesa 🤭
10 godina
offline
Re: AMD Vega
picajzla0707 kaže...
Koji vi, koje svoje čmarkove? Imaš video, pogledaj ga, nisam stavio nekakve 'svoje' benčmarkove niti sam upisan u neko tajno društvo da me odmah vidiš kao grupu i govoriš mi 'vi'.
Jel tebe ganjaju opet neke prikaze ili nisi uzeo lijekove?

 Ne govorim samo o tebi nego o nekolicini sa foruma. Vi imate teoriju da ak netko nije na forumu da odma pravi lazne bencheve, a dok je na forumu odma su pravi. Isto mislim da tebe ganjaju, jer ti vjerujes samo u ono sta zelis :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.8.2020 15:07 (hahhaajaads).
10 godina
neaktivan
offline
AMD Vega

Vega se jo uvijek aktivno koristi kroz stolne i mobilne APUe.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: AMD Vega
hahhaajaads kaže...
picajzla0707 kaže...
Koji vi, koje svoje čmarkove? Imaš video, pogledaj ga, nisam stavio nekakve 'svoje' benčmarkove niti sam upisan u neko tajno društvo da me odmah vidiš kao grupu i govoriš mi 'vi'.
Jel tebe ganjaju opet neke prikaze ili nisi uzeo lijekove?

 Ne govorim samo o tebi nego o nekolici sa foruma. Vi imate teoriju da ak netko nije na forumu da odma lazi lazne bencheve, a dok je na forumu odma su pravi. Isto mislim da tebe ganjaju, jer ti vjerujes samo u ono sta zelis :)

 Radi se i tome da benchmark u igri jednostavno nije slika onoga sto ces zapravo igrati na ekranu. NIsam igrao taj HZD ali vidim da cisti gameplay tamo gdje si u onim livadama na 1080 nijedna vega nemoze natjerati ni 50 frejmova u sekundi. 

Ima jos par igara koje mi padaju na pamet tipa metro exodus gdje sam u prvim i zadnjim misijama u snijegu/tunelima imao na sve ultra konstantno preko 60 a kad sam dosao u pustinju naprijem uzas slide show skoro dok njisam spustiio sjene/osvjetljene. 

Tako da u ovom benchmarku od HZD nevidim nista osim scena iz dok nekakvog grada.

A po obicaju i DF je napravio opet ogromnu usporedbu medju postavkama i ps4-ke

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.8.2020 15:19 (HCgamingCRO).
11 godina
offline
Re: AMD Vega
Vjerojatno će se to sredit driverima, izraz 'gimpa' sam upotrijebio da začinim raspravu ne zato što stvarno mislim da amd nešto muti :))))

A dlss jest čudo i treba ga hvaliti
10 godina
offline
Re: AMD Vega
Kresaux kaže...
Hw unboxed je dobar izvor, ali radi se samo o jednom testiranju gdje je moguća greška.
Ovo da AMD namjerno softverski gimpa Vegu je teorija zavjere, zašto onda ne gimpa Radeon VII?
Definitivno je zanimljiv rezultat, ali trebalo bi jos malo istrazit prije nego se krene bacat takve zakljucke, pogotovo od nekoga tko u svakom drugom postu hvali dlss i dize nvidiju u nebesa 🤭

 Slazem se, da AMD pogorsava kartice onda bi se to vidjelo daleko vise no ovdje se ocito radi o nekoj gresci (osim ako random ljudi sa yta nisu fejkali brojke Vege 56/64 ). Inace mora on hvalit DLSS, ipak je to buducnost igranja igri koje skupe jedva 1000 igraca pa ono, zanimljivo kak ne podrzava ovu igru, ipak se radi o SP (a DLSS to obozava). Ne znam jel ibme ima igru pa da nam nabaci neki "fejk" bench 

HCgamingCRO kaže...
hahhaajaads kaže...
picajzla0707 kaže...
Koji vi, koje svoje čmarkove? Imaš video, pogledaj ga, nisam stavio nekakve 'svoje' benčmarkove niti sam upisan u neko tajno društvo da me odmah vidiš kao grupu i govoriš mi 'vi'.
Jel tebe ganjaju opet neke prikaze ili nisi uzeo lijekove?

 Ne govorim samo o tebi nego o nekolici sa foruma. Vi imate teoriju da ak netko nije na forumu da odma lazi lazne bencheve, a dok je na forumu odma su pravi. Isto mislim da tebe ganjaju, jer ti vjerujes samo u ono sta zelis :)

 Radi se i tome da benchmark u igri jednostavno nije slika onoga sto ces zapravo igrati na ekranu. NIsam igrao taj HZD ali vidim da cisti gameplay tamo gdje si u onim livadama na 1080 nijedna vega nemoze natjerati ni 50 frejmova u sekundi. 

Ima jos par igara koje mi padaju na pamet tipa metro exodus gdje sam u prvim i zadnjim misijama u snijegu/tunelima imao na sve ultra konstantno preko 60 a kad sam dosao u pustinju naprijem uzas slide show skoro dok njisam spustiio sjene/osvjetljene. 

Tako da u ovom benchmarku od HZD nevidim nista osim scena iz dok nekakvog grada.

A po obicaju i DF je napravio opet ogromnu usporedbu medju postavkama i ps4-ke

 Pa istina da nije, ali ovdje se radi iskljucivo o benchmark vs benchmark.

5 godina
protjeran
offline
Re: AMD Vega
hahhaajaads kaže...

 

Pa istina da nije, ali ovdje se radi iskljucivo o benchmark vs benchmark.

 Steta jer sam se veselio ovom portu, a i cudi me iskreno buduci da je death stranding isto portan sa isitm decima engine-om tako da...Mozda je i do devosa sami, relativno je i skupa igra jos pa se ionako vecinom ceka steam sale neki. A dotad se iskreno nadam da ce netko vec iz nvidie/amd nesto novo izbaciti.

12 godina
offline
AMD Vega

Netko je napisao na youtube da vega nije bila na 100%loadu..

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Vega
hahhaajaads kaže...

Inace mora on hvalit DLSS, ipak je to buducnost igranja igri koje skupe jedva 1000 igraca pa ono, zanimljivo kak ne podrzava ovu igru, ipak se radi o SP (a DLSS to obozava). Ne znam jel ibme ima igru pa da nam nabaci neki "fejk" bench 

 Pa istina da nije, ali ovdje se radi iskljucivo o benchmark vs benchmark.

 moraš bit slijepac ili totalno bedast da ne vidiš koliko je dlss dobra stvar i svi skupa se trebamo nadati da će raditi u svim budućim igrama, jer 50-90% boost u perfomansama bez utjecaja na izgled doista jest čudo

i sasvim je nebitno od koga dolazi tehnologija jer će natjerati i konkurenciju da ponudi isto i da to postane novi standard

 

 

a ovo drugo nije "benchmark vs benchmark" jer se s jedne strane nalazi respektabilna ekipa kod koje točno znaš što i kako benčaju, dok je s druge strane no name jubiter 

i to baš ti često radiš, čim ti ne paše rezultat lak i sa takvih izvora, tražiš po jubitu kojekakve fejkere 

slično kao da kad hrupec ovdje objavi tekst ti nađeš random ravnozemljaša s jubitoa i postaviš to kao relevantan izvor

10 godina
offline
Re: AMD Vega
picajzla0707 kaže...
hahhaajaads kaže...

Inace mora on hvalit DLSS, ipak je to buducnost igranja igri koje skupe jedva 1000 igraca pa ono, zanimljivo kak ne podrzava ovu igru, ipak se radi o SP (a DLSS to obozava). Ne znam jel ibme ima igru pa da nam nabaci neki "fejk" bench 

 Pa istina da nije, ali ovdje se radi iskljucivo o benchmark vs benchmark.

 moraš bit slijepac ili totalno bedast da ne vidiš koliko je dlss dobra stvar i svi skupa se trebamo nadati da će raditi u svim budućim igrama, jer 50-90% boost u perfomansama bez utjecaja na izgled doista jest čudo

i sasvim je nebitno od koga dolazi tehnologija jer će natjerati i konkurenciju da ponudi isto i da to postane novi standard

 

 

a ovo drugo nije "benchmark vs benchmark" jer se s jedne strane nalazi respektabilna ekipa kod koje točno znaš što i kako benčaju, dok je s druge strane no name jubiter 

i to baš ti često radiš, čim ti ne paše rezultat lak i sa takvih izvora, tražiš po jubitu kojekakve fejkere 

slično kao da kad hrupec ovdje objavi tekst ti nađeš random ravnozemljaša s jubitoa i postaviš to kao relevantan izvor

 Pa ja postavljam takve videe jer i vi isto postavljate i radite neke svoje fake bencheve.  A opet, s jedne strane imas graf a s druge snimak cijelog benchmarka, i onda je no name jubiter kriv 

 Za DLSS nema se sta govorit, ako dodju neke bolje igre na to onda budemo pricali 

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.8.2020 16:13 (hahhaajaads).
11 godina
offline
Re: AMD Vega
hahhaajaads kaže...

 Pa ja postavljam takve videe jer i vi isto postavljate i radite neke svoje fake bencheve.  A opet, s jedne strane imas graf a s druge snimak cijelog benchmarka, i onda je no name jubiter kriv 

opet ti meni govoriš vi, s kim sam ja to u nekoj grupi ili dogovoru 

i tko radi fejk benčeve, ne znam kad sam zadnji put nešto benčao osim ovog horizona i to sam stavio čisto za usporedbu da nisu samo high end konfe

 

stvar je što ti stavljaš no name jubitere naspram benča koji odradi kvalitetna ekipa poput hw unboxed kojoj ljudi vjeruju i to onda hoćeš da se uzme kao ravnopravno - jer tebi nešto ne paše što oni pokažu

a s druge strane bez problema prihvaćaš i linkaš njihove rezultate kad ti to odgovara

 

ostavi se no name jubitera, stavi svoj benč ili stavi neki relevantan izvor, ne radi dokazivanja ničega i natezanja kožice, nego zbog rasprave, zabave i onoga čemu ovakav forum služi

kad cherry pickaš po jubitou od no name izvora gdje nemaš pojma što je i kako testirao, od likova koji nemaju nikakvog kredibiliteta, normalno da se to ne uzima kao ozbiljan argument

 

eto, tamo u i7 temi si imao priliku dokazati vlastitim benčanjem svoje tvrdnje, pa si ostao posran

10 godina
offline
Re: AMD Vega
picajzla0707 kaže...
hahhaajaads kaže...

 Pa ja postavljam takve videe jer i vi isto postavljate i radite neke svoje fake bencheve.  A opet, s jedne strane imas graf a s druge snimak cijelog benchmarka, i onda je no name jubiter kriv 

opet ti meni govoriš vi, s kim sam ja to u nekoj grupi ili dogovoru 

i tko radi fejk benčeve, ne znam kad sam zadnji put nešto benčao osim ovog horizona i to sam stavio čisto za usporedbu da nisu samo high end konfe

 

stvar je što ti stavljaš no name jubitere naspram benča koji odradi kvalitetna ekipa poput hw unboxed kojoj ljudi vjeruju i to onda hoćeš da se uzme kao ravnopravno - jer tebi nešto ne paše što oni pokažu

a s druge strane bez problema prihvaćaš i linkaš njihove rezultate kad ti to odgovara

 

ostavi se no name jubitera, stavi svoj benč ili stavi neki relevantan izvor, ne radi dokazivanja ničega i natezanja kožice, nego zbog rasprave, zabave i onoga čemu ovakav forum služi

kad cherry pickaš po jubitou od no name izvora gdje nemaš pojma što je i kako testirao, od likova koji nemaju nikakvog kredibiliteta, normalno da se to ne uzima kao ozbiljan argument

 

eto, tamo u i7 temi si imao priliku dokazati vlastitim benčanjem svoje tvrdnje, pa si ostao posran

 Sta sam imao dokazat ? Da dokazem sa necim sto nemam, evo kako da ne. Uostalom, i tad bi bio posran jer bi imao ono sta sam rekao, pa bi govorili da sam napravio fake bench  I jel mi mozes objasnit zbog cega imas toliku potrebu srat po ostalim likovima koji bace tu i tamo koji bench i bace ga na yt ? Ti stvarno mislis da preko msi afterburnera/rivatunera mozes fejkat FPS ? I ti onaj bench sa tim horizonom sta si stavio je fejk, samo nisam htio to naglas reci...

16 godina
online
AMD Vega

Nikada necu skuziti likove koji se šrešucavaju na vega temi, a kod njih u kompovima nvidia graficke kartice 

 

Je li vam fakat toliko dosadno u zivotu 

 

 

 

 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Vega

Fejkat se može sve, ali ne serem po svima koji postaju na jubito benčeve nego serem po onima koje ti izvučeš od tkozna gdje i od tkozna koga, a najčešće budu sasvim suprotni od renomiranih recenzenata.
Jednostavno ne vjerujem svakom, pogotovo ne no name jubiterima.
A što se tiče mog benča, tebi je on fejk isključivo zato jer moj prastari i5 ima duplo bolji minimalni fps od tvog rajzena i to te jebe toliko da ga nazivaš fejkom.
Misli što hoćeš, što god ti smiruje okp dobro ti je, a meni osobno se ionako jebe što ti misliš jer i da tr dovedem doma i benčam pred tobom ti bi opet izmislio nešto da je to fejk samo da smiriš psihozu :))))

 

Dr. Vicko kaže...

Nikada necu skuziti likove koji se šrešucavaju na vega temi, a kod njih u kompovima nvidia graficke kartice 

 

Je li vam fakat toliko dosadno u zivotu 

 

 

 

 a što tebe to toliko peče, kao da na drugim temama ne sudjelujemo svi, bez obzira tko što ima u kompu

valjda bi trebali ovdje postati samo oni koji hvale vegu, da se slučajno pahuljice ne bi uznemirile

uostalom, u dječjem kompu imam rajzena sa vegom - jel imam sad dozvolu za postanje u ovoj ekskluzivnoj temi? 

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.8.2020 21:39 (picajzla0707).
10 godina
offline
Re: AMD Vega
picajzla0707 kaže...

Fejkat se može sve, ali ne serem po svima koji postaju na jubito benčeve nego serem po onima koje ti izvučeš od tkozna gdje i od tkozna koga, a najčešće budu sasvim suprotni od renomiranih recenzenata.
Jednostavno ne vjerujem svakom, pogotovo ne no name jubiterima.
A što se tiče mog benča, tebi je on fejk isključivo zato jer moj prastari i5 ima duplo bolji minimalni fps od tvog rajzena i to te jebe toliko da ga nazivaš fejkom.
Misli što hoćeš, što god ti smiruje okp dobro ti je, a meni osobno se ionako jebe što ti misliš jer i da tr dovedem doma i benčam pred tobom ti bi opet izmislio nešto da je to fejk samo da smiriš psihozu :))))

 

Dr. Vicko kaže...

Nikada necu skuziti likove koji se šrešucavaju na vega temi, a kod njih u kompovima nvidia graficke kartice 

 

Je li vam fakat toliko dosadno u zivotu 

 

 

 

 a što tebe to toliko peče, kao da na drugim temama ne sudjelujemo svi, bez obzira tko što ima u kompu

valjda bi trebali ovdje postati samo oni koji hvale vegu, da se slučajno pahuljice ne bi uznemirile

uostalom, u dječjem kompu imam rajzena sa vegom - jel imam sad dozvolu za postanje u ovoj ekskluzivnoj temi? 

 Bencheve "izvlacim" sa yta ili reddita, fejkat fps se nemre nikak nit preko benchmarka nit preko rivatunera. Tvoj lijepi i5 isto ima duplo bolji min fps i od 6700k tako da nemamo o cem pricat, jedino sam ja malo fejkao min fps da ne bude previsok  Ali ajde, ti si taj koji misli da je sve fejk pa eto... Nebi se cudio da govoris i da je tvoj bench fake, jer ipak si ti "no name".

16 godina
online
Re: AMD Vega
picajzla0707 kaže...

Fejkat se može sve, ali ne serem po svima koji postaju na jubito benčeve nego serem po onima koje ti izvučeš od tkozna gdje i od tkozna koga, a najčešće budu sasvim suprotni od renomiranih recenzenata.
Jednostavno ne vjerujem svakom, pogotovo ne no name jubiterima.
A što se tiče mog benča, tebi je on fejk isključivo zato jer moj prastari i5 ima duplo bolji minimalni fps od tvog rajzena i to te jebe toliko da ga nazivaš fejkom.
Misli što hoćeš, što god ti smiruje okp dobro ti je, a meni osobno se ionako jebe što ti misliš jer i da tr dovedem doma i benčam pred tobom ti bi opet izmislio nešto da je to fejk samo da smiriš psihozu :))))

 

Dr. Vicko kaže...

Nikada necu skuziti likove koji se šrešucavaju na vega temi, a kod njih u kompovima nvidia graficke kartice 

 

Je li vam fakat toliko dosadno u zivotu 

 

 

 

 a što tebe to toliko peče, kao da na drugim temama ne sudjelujemo svi, bez obzira tko što ima u kompu

valjda bi trebali ovdje postati samo oni koji hvale vegu, da se slučajno pahuljice ne bi uznemirile

uostalom, u dječjem kompu imam rajzena sa vegom - jel imam sad dozvolu za postanje u ovoj ekskluzivnoj temi? 

Iskreno ne pece me nista pa ni ona stvar medju nogama na svu srecu 

 

Ti pisi slobodno sta zelis i gdje zelis, ja da imam klince kod kuce, poput tebe,  sigurno bih radje vrijeme koje utrosim u prepucavanje na forumu na neku beznacajnu temu i raspravu potrosio sa njima ali ocigledno nismo isti mentalitet ljudi sto je sasvim normalno 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice