AMD Navi izdvojena tema

poruka: 9.269
|
čitano: 1.628.408
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Navi

 

Bit ce best buy u kategoriji 20-25 tisuca kn

Freak Show Inc.
3 godine
offline
Re: AMD Navi
Friday kaže...

 

Bit ce best buy u kategoriji 20-25 tisuca kn

 U kategoriji prosijecnog balkanskog auta

11 godina
offline
AMD Navi

ovo će bit idealno za xfx 6900 xtx pa dalje uobičajeni kilometar naziva u nastavku 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Navi
Jedno kratko pitanje, 6600xt hellhound ili red devil? Cijena ista
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Navi
Nekada davno, prije 15-tak godina bila je top grafa ATI X1900XTX :)
Yippee ki-yay, motherfucker! :)
15 godina
offline
Re: AMD Navi

Šta si odlučio? Probaj devila koliko vidim hladniji i tiši.

kradem mine iz minskog polja
15 godina
offline
Re: AMD Navi
rokonja kaže...
Friday kaže...
D3lBoy kaže...

Ima netko problema sa novim driverima?

 

A i to bi bila vijest kao da se Severina skinula gola...

 

A kad bi netko ko ja rekao da NEMAM problema. Kakova je to onda vijest?

 

-Ma ne meguće da nemaš problema pa imaš AMD... -e pa nema problema... -e al ti imaš od AMD-a hardver... -al stvarno nemam problema... -ma ne moguće....

 

Evo, ja isto nemam problema sa najnovijim AMD driverima za GPU, al' moje se možda i ne pika jer imam samo RX580 4GB.

 

Je, bilo je nedavno problema sa verzijom drivera i verzijom Radeon Softwarea, jednostavno su bile mismached verzije jednog i drugog.

 

 

Ali to na Windows 11 koji je i tako u to vrijeme bio na startnom DEV buildu pa se isto ne pika :P

 

A, sad za ozbiljno. Stvarno nikakvih problema s karticom od kako sam ju kupio.

 

 

Ni sa driverima, a već sam ne znam koliko verzija u ovih godinu i pol koliko je kod mene promjenio.

 

A, bilo je tu svega...i Beta i WHQL, što čistih re/instalacija (brisanje drivera s DDU) što prebrikavanja jedne verzije preko drugih.

 

Tako da ne bih rekao da su baš toliko loši AMD driveri.

 

 

Ima, dogodi se i curi dijete a da neće katkad situacija kad neka verzija drivera stvara određene probleme

 

userima, pa onda malo pričekaš s instalacijom, ne mora baš uvijek biti najnoviji driver isti tren na računalu.

 

Da, znam da ima ljudi koji imaju problema s istim, no kod mene radi sve pic pic ;)

 

Kad mi se dogodi kakvo sranje sa hardwareom ja pljucnem, ne štedim nikoga, baš me briga jel Intel, AMD ili Nvidia.

 

Ni rodbinu ne štedim kad neki vrag zeznu, pa neću ni  te trule kapitaliste.

On the Internet you can be anything you want. It is strange that so many people choose to be stupid.
11 godina
offline
Re: AMD Navi
fromcelltohell kaže...

 

...jer imam samo RX580 4GB.

 

...ne znam koliko verzija u ovih godinu i pol koliko je kod mene promjenio.

 prastara grafa, ne u smislu da ne valja, nego u smislu da je već odavno prošao 'probni rok' koji je najčešće izvor nezadovoljstva

kod amd-a najčešće (ne samo kod njih, ali kod njih najčešće), treba vremena da se novi hw 'ušteli' i prvo vrijeme bude svakojakih sranja

e onda netko nakon dvije, tri ili kao ti nakon pet godina kupi taj hw i kaže - ja nemam nikojakih problemov, te priče su gluposti

pa normalno da nemaš problema nakon toliko vremena, nije isti niti automobil u prvoj godini proizvodnje i u onoj zadnjoj prije nove serije

15 godina
offline
Re: AMD Navi
picajzla0707 kaže...
fromcelltohell kaže...

 

...jer imam samo RX580 4GB.

 

...ne znam koliko verzija u ovih godinu i pol koliko je kod mene promjenio.

 prastara grafa, ne u smislu da ne valja, nego u smislu da je već odavno prošao 'probni rok' koji je najčešće izvor nezadovoljstva

kod amd-a najčešće (ne samo kod njih, ali kod njih najčešće), treba vremena da se novi hw 'ušteli' i prvo vrijeme bude svakojakih sranja

e onda netko nakon dvije, tri ili kao ti nakon pet godina kupi taj hw i kaže - ja nemam nikojakih problemov, te priče su gluposti

pa normalno da nemaš problema nakon toliko vremena, nije isti niti automobil u prvoj godini proizvodnje i u onoj zadnjoj prije nove serije

 Sve 5, nisam ni ja rekao da su te priče gluposti. Nego iznio svoje osobno iskustvo.

I napomenuo sam da znam da ima korisnika koji imaju problema.

Jbg, to valjda kako kome "grah padne" ;)

On the Internet you can be anything you want. It is strange that so many people choose to be stupid.
11 godina
offline
Re: AMD Navi
fromcelltohell kaže...

 Sve 5, nisam ni ja rekao da su te priče gluposti. Nego iznio svoje osobno iskustvo.

I napomenuo sam da znam da ima korisnika koji imaju problema.

Jbg, to valjda kako kome "grah padne" ;)

 ma jasno, ja malo karikiram

meni rajzen s vegom radi bez ikakvih problema već nekoliko godina u drugom kompu, čak je bio i nova serija ploča i procoesora kad sam ga uzeo - plug 'n' play

15 godina
offline
AMD Navi

Hbte kako je ova xfx qck 319 dobra kartica... strasno..

Dakle cak i onaj junction temp (hot spot) ne ide visoko... da imam kvalitetnije kuciste sigurno 5 stupnjeva nize ako ne i vise

 

Re Village s RayTracingom radi odlicno i to bez fsra na mojim postavkama nesto izmedu high i ultra 1440p. AC Creed Valhalla nasao sam neke postavke online i vrti se 80+ fpsa... mrak sve u svemu.

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
AMD Navi

Prvo treba zadovoljit putaču kriptomajnera, a dalje zna se PC gejmeri eto vam konzola.

 

https://videocardz.com/newz/sapphire-powercolor-and-xfx-send-large-shipment-of-radeon-graphics-cards-to-cryptomining-hardware-retailer

AMD,........is that Epyc or what?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
AMD Navi

Lansiranje je 13.10, "a na kraju samo ostaje dilema oko realne maloprodajne cijene" fučkaj ga.

 

https://videocardz.com/newz/amd-radeon-rx-6600-final-specifications-and-official-performance-leaked

 

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.10.2021 20:06 (rambox).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
AMD Navi

koja dilema?

cijena 4000+ kn u hrvatskoj. promasena kupnja kao i cijeli AMD GPU line up 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Navi
Timo kaže...

koja dilema?

cijena 4000+ kn u hrvatskoj. promasena kupnja kao i cijeli AMD GPU line up 

 

Možda je promašena kupnja, ali očito nije promašena cijena kad se i ovako sve proda

11 godina
offline
Re: AMD Navi
segregator kaže...

 

Možda je promašena kupnja, ali očito nije promašena cijena kad se i ovako sve proda

s obzirom na ponudu nasih ducana, koja je pozamasna, rekao bih da se bas ne prodaju graficke, nestasica grafickih, na lageru nasih ducana po par komada, da je tolika ludnica od prodaje, ne bi bilo grafickih na webshopu 

 

mineri vise ne kupuju graficke, a obicni smrtnici nisu ludi placati ovakve cijene, kupuju samo oni koji stvarno nemaju izbora zbog posla ili zato sto im je riknula postojeca, ili ne mare za cijenu

15 godina
offline
AMD Navi

Izbacili u prodaju rx6600 na mindfactoy- pulse 500€, 6600xt nema ahahah pokupovalo sve.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Navi
dery kaže...

Izbacili u prodaju rx6600 na mindfactoy- pulse 500€, 6600xt nema ahahah pokupovalo sve.

 Pokupovalo da,ipak je RX 6600 realno najlošija ali uloženo-dobiveno najbolja grafa trenutno.Fučkaj ga takvo je tržište, majnanje+nestašica čipeka pa eto ti Konzola pa gejmaj.

 

 

Jedna RX 6600 vs za istu lovu dvije X Box Series S konzole, hm teška odluka.

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.10.2021 17:32 (rambox).
3 godine
offline
AMD Navi

Nova Msi 6600xt spojio u komp i imam black screen? vidim samo miš?Jebo ti AMD mater

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.10.2021 17:50 (Boris grozni).
Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Navi
Boris grozni kaže...

Nova Msi 6600xt spojio u komp i imam black screen? vidim samo miš?Jebo ti AMD mater

 To se događa, a ti kao kupac imaš pravo psovat proizvod ili brend kojeg si kupil.AMD ili Nvidija ista priča, "a tu je i Windows koji kak ti nikad nije krivac baš za ništa".

 

https://www.google.com/search?q=nwe+gpu+black+screen%2C+only+mous+epointer+is+wisible&oq=nwe+gpu+black+screen%2C+only+mous+epointer+is+wisible&aqs=chrome..69i57j33i10i160.20940j0j15&sourceid=chrome&ie=UTF-8

AMD,........is that Epyc or what?
15 godina
offline
Re: AMD Navi

Nije to do gpu-a isto se može dogodit sa bilo kojom.Probaj ctrl+shift+win+B  ili vidi koja se rješenja nude.Dok je stara grafa u kompu unistal drivera zlatno pravilo.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.10.2021 19:27 (dery).
16 godina
offline
AMD Navi

Dok se mi tu svađamo, eto bogati Švabe kupuju za njih nema krize.

 

 

Danas je Mindfactory prodal 350 komada RX 6600, i kolko vidim i dalje je na lageru dakle navali-coltaj 500eura i nosi.

 

https://www.mindfactory.de/product_info.php/8GB-Sapphire-Radeon-RX-6600-Pulse-Gaming-GDDR6-HDMI_1428371.html

 

 

 

 

AMD,........is that Epyc or what?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Navi

Kupi si bar jedno 10 komada kad su tak dobre.

16 godina
offline
AMD Navi

Početne cijene su veće nego za 6600XT kad su tek došle

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: AMD Navi

Pitanje... Ako smo kupili auto za 10.000 kuna i u 6 mjeseci ulozili jos 10.000 kuna, jel onda to prosječni ili ispod prosječni balkanjeros autos?

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
6 godina
offline
Re: AMD Navi

To smeće je 5600XT sa lošim RayTracingom. 500 eura? (zvuci hraćkanja i psovke).

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
10 godina
offline
Re: AMD Navi

Prije 5700XT sa lošim RT. Kartica po pitanju sirove snage je poprilicno dobra, pogotovo kad se uzme u obzir koliko trosi i koliko se grije.

Battlelog: D3lBoy-00
15 godina
offline
Re: AMD Navi

RX 6600 jednaka rx5700. Performanse/ cijena najbolja na tržištu jebat ga.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.10.2021 11:50 (dery).
16 godina
offline
Re: AMD Navi
D3lBoy kaže...

Prije 5700XT sa lošim RT. Kartica po pitanju sirove snage je poprilicno dobra, pogotovo kad se uzme u obzir koliko trosi i koliko se grije.

 Da vrlo štedljivo, u ovom slučaju testirano na vrlo dobrom PowerColor modelu.

 

https://www.techpowerup.com/review/powercolor-radeon-rx-6600-fighter/40.html

 

Precizni Švabe, ili nema ništa bez najbitnije stavke 1080p GPU performanse po watu.

 

https://www.computerbase.de/2021-10/amd-radeon-rx-6600-review-test/3/#diagramm-performance-pro-watt-1920-1080-max-fps

AMD,........is that Epyc or what?
3 godine
offline
AMD Navi

6600xt, diablo 2R se rusi svako malo, imam pak i nekakav desktop bug gdje mi se pojavi 1/4 lijevog dijela ekrana bijela pozadina(radeon andrenalin), bugovima i problemima nema kraja

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice