AMD Navi izdvojena tema

poruka: 9.270
|
čitano: 1.634.446
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
protjeran
offline
Re: AMD Navi
superJozo kaže...

Fan mod adds AMD's FidelityFX Super Resolution to GTA V, can you spot the difference?

 

 

Počeli znalci sami ubacivati fsr u igre koje to i ne podržavaju, na redditu komentiraju da je potrebno 2-3 sata za implementaciju.

 Ma nema sumnje da će to nadmašiti DLSS, jednostavno za implementaciju i open source, još kad krene na konzolama to će biti ogroman boost za popularnost.

2 godine
protjeran
offline
Re: AMD Navi

Ne znam da li samo citate naslove ili zapravo procitate ili pogledate o cemu se radi. U tim videima se prvenstveno usporeduje trivijalni upscaler koji postoji u samom GTA 5 i FSR, i po tome FSR ispada bolji. Realno to je kao da kazes da je FSR bolji sharpening filtercica i budes sretan zbog toga. Sa nativnom rezolucijom naravno da nema usporedbe zbog cinjenice sto kvaliteta slike nije niti priblizno dobra sa FSR-om. 

 

Jednog dana kada se FSR poslozi kako treba ce to biti odlicna stvar, nazalost jos smo jako daleko od toga.

13 godina
offline
Re: AMD Navi
H0wYesN0 kaže...

Sa nativnom rezolucijom naravno da nema usporedbe zbog cinjenice sto kvaliteta slike nije niti priblizno dobra sa FSR-om.

 Ovo iz iskustva ili?

 

Inače, apeliram sve forumaše da prije nego što stvore svoje mišljenje o nečemu i prezentiraju to kao činjenicu, da i sami isprobaju istu stvar.

Dota 2 je besplatna, jes da je download nekih 60GB, ali to ne bi trebao bit problem na optici, te ima fantastičnu implementaciju FSR-a, gdje je moguće sliderom namještat nativnu rezoluciju u zeru.

 

Ako to sve zaista napraviš, i nastaviš tvrditi da slika nije ni približno dobra na quality presetu (~77% render scaling), ja dan nakon idem kod optičara da mi izmjeri dioptriju.

Say hello to my little friend
2 godine
protjeran
offline
Re: AMD Navi

Cak i na kompresiranim yt videima se vidi razlika na 4k gdje FSR radi najbolje, a di nece uzivo...

 

Ne vidm zasto bi itko sumnjao koliko je FSR dobar ili los kad su ga testirali svi najpopularniji kanali i kod svih je ocjena ista, 4k je ok, 1440p tesko prolazi i na ultra quality, a 1080p je neupotrebljiv.

 

Po tome su DLSS 1.0 i sharpening filtercici super stvar...

 

Na kojoj rezoluciji si ti igrao dotu?

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.7.2021 10:37 (H0wYesN0).
13 godina
offline
Re: AMD Navi
H0wYesN0 kaže...
 Na kojoj rezoluciji si ti igrao dotu?

 Na "neupotrebljivoj" i monitoru od 24".

Say hello to my little friend
2 godine
protjeran
offline
Re: AMD Navi

Eto zasto se je bolje slusati profesionalce, a ne random forum tipove. Iako na 1080p je degradacija kvalitete toliko ocita da se to iz aviona vidi.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.7.2021 10:40 (H0wYesN0).
11 godina
offline
Re: AMD Navi

Pa i ti si random forum tip kao i mi. S razlikom od godina i godina staza...

 

Ne brini se za AMD i fsr, bit ce sve OK.

Survivor - eye of the tiger
2 godine
protjeran
offline
Re: AMD Navi
Samo sto ja pored zdravih ociju prenosim i ono sto su rekli redom svi tech kanali.

Slazem se da ce FSR biti ok, samo sto to trenutno nije slucaj i proci ce jos dosta vremena dok bude kako spada.
11 godina
offline
Re: AMD Navi
H0wYesN0 kaže...
Samo sto ja pored zdravih ociju prenosim i ono sto su rekli redom svi tech kanali.

Slazem se da ce FSR biti ok, samo sto to trenutno nije slucaj i proci ce jos dosta vremena dok bude kako spada.

Kolega, normaliziraj.

Survivor - eye of the tiger
2 godine
protjeran
offline
Re: AMD Navi
metallic kaže...

Pa i ti si random forum tip kao i mi. S razlikom od godina i godina staza...

 

Ne brini se za AMD i fsr, bit ce sve OK.

 Ako nastave ovim tempom ne da će im biti ok nego odlično, sjećam se kako se na svim mogućim forumima i IT člancima prognoziralo propast AMD-a, pa se dogodio Zen, nakon toga je Intel postao predmet sprdnje, izgubio status branda tj više nisi faca ako imaš Intel nego budget oriented gamer  . Svake godine se prognozira propast nečega što AMD napravi, freesync je bio fail pa eto... isto tako i FSR je prema nekima sada fail pa bi moglo završiti vrlo slično kao i freesync. Dok s druge strane kod Nvidie imamo physx, gsync i slično pa eto i dalje vlada optimizam. Sve su to samo puste želje i nadanja od strane fanboysa iz suprotnog tabora, no realnost je dosad bila bitno drugačija, a siguran sam da će i za FSR.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.7.2021 11:33 (Osvrtnik).
2 godine
protjeran
offline
Re: AMD Navi
Za sad FSR ne podrzava niti jedna igra za koju vrijedi izdvojiti vrijeme, a Dotu 2 ne igram. Druga stvar je ta da imam 1440p monitor i tu se razlika sa FSR-om vidi cak i na kompresiranim yt videima i slikama tako da mi je to i vise nego dovoljno informacija.
 
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: AMD Navi
H0wYesN0 kaže...
Za sad FSR ne podrzava niti jedna igra za koju vrijedi izdvojiti vrijeme, a Dotu 2 ne igram. Druga stvar je ta da imam 1440p monitor i tu se razlika sa FSR-om vidi cak i na kompresiranim yt videima i slikama tako da mi je to i vise nego dovoljno informacija.

 Kad već idemo na adoption rate, koliko je DLSS dugo na tržištu i koliko igara podržavaju? I kakav start je imao DLSS? Koliko dugo je FSR na tržištu, koliko igara podržava i koliko je najavljeno za ovu godinu?

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.7.2021 13:17 (Osvrtnik).
8 godina
offline
AMD Navi

DLSS 1.0 je bio smece

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: AMD Navi
DLSS je izgledao tragicno i imao jednak takav start, tu se nema sto za reci. Medutim sada je prica skroz drugacija, izgleda odlicno i svako malo iskacu igre koje ga podrzavaju, sto novi blockbusteri sto stariji naslovi.

FSR je u startu kvalitetom bolji, iako nspram DLSS-a 1.0 to i nije ne znam kakav uspjeh posto su cak Sharpening filteri bili bolji. Za sada je podrzan u nebitnim igrama i najavljen tek za dvije igre koje vrijede. Kako ce izgledati iduca godina cemo vidjeti, osobno zbog slabe kvalitete FSR-a mislim da nece biti popularan dok ne sloze nesto konkretno.
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.7.2021 13:20 (H0wYesN0).
2 godine
protjeran
offline
Re: AMD Navi
H0wYesN0 kaže...
DLSS je izgledao tragicno.


 Točno to, epic fail start, adoption rate kriminalno loš, 2 godine čekali na nešto konkretno, dakle sve ono što FSR neće biti, Open source, već u startu bolji u svemu, dostupan svim brendovima, konzole će ih pogurati jako, sad već dosta više igara  ima najavljeno nego što je DLSS u godinu dana postojanja postigao. Nije ništa drugačije bilo i sa freesyncom, i isto tako su tebi slični srali po tom rješenju, da bi pazi ironije na kraju 99% hardcore Nvidia fanboysa završilo na freesync monitorima. Povijest se ponavlja, uvijek slušamo iste priče.

2 godine
protjeran
offline
Re: AMD Navi

Opet pravis usporedbu koja nema smisla, moras hvatiti da su g-sync i freesync davali jednake rezultate dok kod DLSS-a i FSR-a to niti priblizno nije tako. Kod DLSS-a i FSR-a takoder veliku ulogu igra koji ce studio implementirati koju tehnologiju, veliki igraci htjeti ce imati bolju soluciju jer nitko ne zeli preci sa konja na magarca pa ce odabrati DLSS. Stvarno nema smisla vise spominjati freesync jer ta usporedba nikako ne drzi vodu i cijela argumentacija bazirana na tome ti je bezvrijedna.

 

FSR je jedino bolji od DLSS-a 1.0 iz razloga sto u startu nudi bolju kvalitetu, isto kao i Sharpening filtercici koji su sa razlogom brzo zaboravljeni. To sto je FSR u startu podrzan u 5 nebitnih igara je kud i kamo losije nego biti podrzan u dvije dobre igre kao sto je to DLSS 1.0 bio u Tomb Raideru i BF 5.

 

Kako ce se stvari razvijati treba vidjeti, mozda i AMD u dvije godine uspije sklepati nesto konkretno tipa FSR 2.0 pa ce se moci usporedivati sa trenutnim DLSS-om i tek onda cemo imati situaciju freesync vs g-sync.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.7.2021 14:43 (H0wYesN0).
2 godine
protjeran
offline
AMD Navi

Freesync je isto imao nadogradnje i poboljšanja, Nvidia je predstavljala svoju tehnologiju kao superiorniju itd, sve već viđeno, znamo kakva je situacija danas, pobijedit će ona tehnologija koja je dostupnija, lakša za implementirati, dostupna na više platformi, sad se možemo prebaciti na neku drugu temu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: AMD Navi
Problem sa freesyncom je jedino bio sto su ga podrzavali i srot monitori, tu su bili krivi jeftini paneli, a ne sami freesync. On je svoj posao odradivao od pocetka, a to je bilo sprecavanje tearinga i stuttera.

Pobjedit ce bolja i kvalitetnija opcija kao i uvijek, naravno. Tema je zapravo od pocetka bila jasna... Dobro, negdje je bila ipak mutnija.
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.7.2021 15:08 (H0wYesN0).
3 godine
protjeran
offline
Re: AMD Navi
H0wYesN0 kaže...
Od kad je bug.hr bio relevantan za bilo kakvu recenziju, a u ovom slucaju samo misljenje i puste zelje...

FSR ce postat odlican kad promijeni tehnologiju na kojoj radi. Trenutno zbog nacina na koji radi se na rezolucijama ispod 4k gubi previse detalja koje FSR ne uspijeva uljepsati. U prevedenom nacekat cemo se.

 Pa na koji nacin to radi? Trabunjas cilo vrime o tome a nekazes nista... i dlss i fsr su upscaling metode koje rendaju sliku na grafi u nizoj rezi i onda je kroz par koraka ispravljaju i peglaju. I kako to sada radi FSR i DLS, jednako, jedino ih razlikuje kako ih se implementira, za dlss treba ti superracunalo.

Puno trabunjas a nemas ni karticu i nisi probao, vrlo bezobrazno od tebe dizati porasinu po forumu bezveze. Evo u dva posta cu ti objasniti kako FSR u svojoj prvoj inacici  i nije toliko los i na 1440p nije los, 1440p sa FSR-om izgleda bolje nego nativno 1080P iako bi mu to sa FSR ultra trebala biti izlazna rezolucija.

1080p 1080p
FSR FSR
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.7.2021 15:09 (Ivan Majstorovic).
 
2 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
AMD Navi

Eto..

FSR FSR
1440p 1440p
 
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: AMD Navi
H0wYesN0 kaže...
Problem sa freesyncom je jedino bio sto su ga podrzavali i srot monitori, tu su bili krivi jeftini paneli, a ne sami freesync. On je svoj posao odradivao od pocetka, a to je bilo sprecavanje tearinga i stuttera.

Pobjedit ce bolja i kvalitetnija opcija kao i uvijek, naravno.

Upravo to sam i napisao, ono što je dostupnije, otvoreno i lakše za implementirati, drago mi je da se slažemo.

2 godine
protjeran
offline
Re: AMD Navi
Gore sam ti stavio link pa si malo prouci kako radi koja tehnologija, nisu nimalo iste.
Laicki receno FSR radi sa onime sto ima tj onoliko piksela koliko ima rezolucija sa koje upskejla i onda zaobljuje rubove, slicno kao AA. DLSS slozi piksele tamo gdje oni fale i normalno da je zato razlika u kvaliteti i detaljima neusporediva.
Iz tog razloga na 4k FSR izgleda ok posto sa rezolucije koje upskejla ima dosta podataka, medutim na nizim rezolucijama se detalji gube i tu se slika vise ne uspjeva uljepsati do gledljive razine.
Samo pitaj i sve ce se objasniti.
2 godine
protjeran
offline
Re: AMD Navi
Razumijem da ti je jos samo preostala igra rijecima, pomalo tuzno, ali sta je tu je.
Daleko kalitetniji prikaz kroz sve rezolucije, a ne samo onu najmanje zastupljenu tj 4k daje DLSS tako da se o boljoj opciji nema sto pricati dok AMD ne slozi pravog konkurenta. FSR je trenutno samo prolazno opravdanje da kazu kako imaju konkurenciju za DLSS.
Cujemo se na kraju godine cisto da potvrdim sve sto sam napisao. Do tada polako disite i samo realno.
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.7.2021 15:26 (H0wYesN0).
3 godine
protjeran
offline
Re: AMD Navi
H0wYesN0 kaže...
Gore sam ti stavio link pa si malo prouci kako radi koja tehnologija, nisu nimalo iste.
Laicki receno FSR radi sa onime sto ima tj onoliko piksela koliko ima rezolucija sa koje upskejla i onda zaobljuje rubove, slicno kao AA. DLSS slozi piksele tamo gdje oni fale i normalno da je zato razlika u kvaliteti i detaljima neusporediva.
Iz tog razloga na 4k FSR izgleda ok posto sa rezolucije koje upskejla ima dosta podataka, medutim na nizim rezolucijama se detalji gube i tu se slika vise ne uspjeva uljepsati do gledljive razine.
Samo pitaj i sve ce se objasniti.

 Pa jeli ti vidis molim te lipo gore da je nebo i zemlja razlika izmedju 1080p i 1440p FSR(koji renda zapravo 1080p) nema tu nikakvih sharpening filtercica kako ti spominjes ili AA, jasno se vidi po kamenu, travi, gljivi da na 1080p fali piksela. Razlika je ta sto DLSS trenira svoje rezultate u superracunalu a AMD u pipeline-u. I naravno da ce FSR biti u roku godinu dana u vise igara nego dlss u ove 3 godine ili sto je vec vani.

Ali koji je tvoj cilj uopce, hrpa ljudi po redditu i drugim portalima sa slabijim konfama su sretni, i ovo nebi dobio nikada od nvidie, jedino AMD gura open source. A nemas pojma sto znaci open source nekom devosu ili moderu.

 

Eto primjer GTA5, igra o kojoj nije bilo spomena. Nadam se da si igrao i znas koliko je MSAA i trava tamo teska u performancama. Covjek jucer gledam, sa 3090 na 4K u travnatom podrucju ima fps u 50-tima i upali FSR ultra ima 70-tak frejmova, covjek bio sretan rezultatom a tjera zamisli 3090 koja nema dlss u gta5. A budimo realni, GTA5 online jos uvijek nekako zivi i ima klinaca kojima je ovo potrebno. Niko nepita za tvoje cjepidlacno misljenje, bitna je masa i sta oni zele, a oni zele jeftine kartice i dam imaju DLSS svugdje a to ce FSR sa devosima i moderima dati. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.7.2021 15:30 (Ivan Majstorovic).
2 godine
protjeran
offline
Re: AMD Navi
H0wYesN0 kaže...
Razumijem da ti je jos samo preostala igra rijecima, pomalo tuzno, ali sta je tu je.
Daleko kalitetniji prikaz kroz sve rezolucije, a ne samo onu najmanje zastupljenu tj 4k daje DLSS tako da se o boljoj opciji nema sto pricati dok AMD ne slozi pravog konkurenta. FSR je trenutno samo prolazno opravdanje da kazu kako imaju konkurenciju za DLSS.

 Čitao sam ja i za freesync crne prognoze, AMD-ovu propast itd, sve od tzv stručnjaka sličnih tebi, no to su bile samo želje i nadanja. Pomalo tužno je praviti accounte samo za trollanje, no šta je tu je, ne mogu svi biti sretni.

3 godine
protjeran
offline
Re: AMD Navi
Osvrtnik kaže...
H0wYesN0 kaže...
Razumijem da ti je jos samo preostala igra rijecima, pomalo tuzno, ali sta je tu je.
Daleko kalitetniji prikaz kroz sve rezolucije, a ne samo onu najmanje zastupljenu tj 4k daje DLSS tako da se o boljoj opciji nema sto pricati dok AMD ne slozi pravog konkurenta. FSR je trenutno samo prolazno opravdanje da kazu kako imaju konkurenciju za DLSS.

 Čitao sam ja i za freesync crne prognoze, AMD-ovu propast itd, sve od tzv stručnjaka sličnih tebi, no to su bile samo želje i nadanja. Pomalo tužno je praviti accounte samo za trollanje, no šta je tu je, ne mogu svi biti sretni.

 Lik nerazumije da se vamo radi i prica o svima, ne o AMD-u i kako  ce on razbijati DLSS sa FSR-om. Po meni se cini da FSR nikada i nezeli to biti, to je jednsotavno standard, open source tehnologija da mogu svi uzivati u njoj. O tome se radi, da covjek sa starim pascalom ili polarisom moze jos izvuci nesto perf iz svoje graficke. Ima hrpa ljudi koji ne mijenjaju komponente dugi niz godina, i onih plithih djepova koji si nemogu priustiti top navi ili apmere graficku sa dlss-om. Covjek je po meni bezobrazan, nema pojma da vrijedja sve te ljude koji su sretni da su dobili FSR. 

 

Isto tako nerazumjem plakanje oko odabira igara, lik spominje godfall i terminator a nevidi da je odmah i ANNO podrzan- AAA naslov koji ima duboku proslost i tradiciju u uvijek pohvalne recenzije. Nije igrao pa nezna sto je anno u 4K sa velikim gradom i totalno zoomiranje da gledas sto tvoji potomci rade. Novi RE je isto AAA naslov visokog budgeta, The riftbreaker je jos u poliranju i testiraju ga cak Esports profesionalci, bit ce hit, onda novi FAR CRY koji je isto AAA naslov a mislim da bi mogao ovaj biti i najbolji od drugog dijela cak. Eto to su odmah doslovno u stratu 4-5 AAA naslova i sada gta5 dokazuije da ce uskoro sve sto se moze modati, moci ubaciti FSR. Ovaj puta su gameri bas dobili sto i zasluzuju, a on je vjv placenik nvidie kao ovi iz AMD-a pa nevidi zapravo sto se zbiva.

Najsmijesnije od svega je to da sam the riftbreaker sada isprobavao sa 3060ti , a igra nema DLSS a izgleda bas lipo sa RT-om i svime. Imam sada i DLSS i FSR sto je win-win za mene a on je vjv ljut sto je narod dobio nekaj besplatno.

 

2 godine
protjeran
offline
Re: AMD Navi
Ivan Majstorovic kaže...

 Lik nerazumije da se vamo radi i prica o svima, ne o AMD-u i kako  ce on razbijati DLSS sa FSR-om. Po meni se cini da FSR nikada i nezeli to biti, to je jednsotavno standard, open source tehnologija da mogu svi uzivati u njoj. O tome se radi, da covjek sa starim pascalom ili polarisom moze jos izvuci nesto perf iz svoje graficke. Ima hrpa ljudi koji ne mijenjaju komponente dugi niz godina, i onih plithih djepova koji si nemogu priustiti top navi ili apmere graficku sa dlss-om. Covjek je po meni bezobrazan, nema pojma da vrijedja sve te ljude koji su sretni da su dobili FSR. 

 

Isto tako nerazumjem plakanje oko odabira igara, lik spominje godfall i terminator a nevidi da je odmah i ANNO podrzan- AAA naslov koji ima duboku proslost i tradiciju u uvijek pohvalne recenzije. Nije igrao pa nezna sto je anno u 4K sa velikim gradom i totalno zoomiranje da gledas sto tvoji potomci rade. Novi RE je isto AAA naslov visokog budgeta, The riftbreaker je jos u poliranju i testiraju ga cak Esports profesionalci, bit ce hit, onda novi FAR CRY koji je isto AAA naslov a mislim da bi mogao ovaj biti i najbolji od drugog dijela cak. Eto to su odmah doslovno u stratu 4-5 AAA naslova i sada gta5 dokazuije da ce uskoro sve sto se moze modati, moci ubaciti FSR. Ovaj puta su gameri bas dobili sto i zasluzuju, a on je vjv placenik nvidie kao ovi iz AMD-a pa nevidi zapravo sto se zbiva.

Najsmijesnije od svega je to da sam the riftbreaker sada isprobavao sa 3060ti , a igra nema DLSS a izgleda bas lipo sa RT-om i svime. Imam sada i DLSS i FSR sto je win-win za mene a on je vjv ljut sto je narod dobio nekaj besplatno.

 

 Ma ne sikiraj se, nije on vidio DLSS-a, a sad neće ni foruma.

14 godina
offline
AMD Navi

Bude li na 1440p/4K FSR stvarno jednako dobar kao DLSS, nvidiu ništa ne spriječava da FSR jednosatvno preimenuje u DLSS kao što radi sa fryssyncom i liujepi na monitore gsync podrška.

U svakom slučaju za mene super, i što više igara bude imalo DLSS/FSR to bolje. Jedino me strah, da sobzirom sami sebi skaču u želudac i drastično produljuju aktualnost trenutnih grafa, ne počnu namjerno fušati, jedni i drugi, dogovorno, prešutno.

Jer ista su to govna. Nvidija zaključava nove tehnologije na svoj brend, ali zaključava ih i od svojih korisnika starijih modela, dok AMD FSR ne bi niklada ni izbacio da niej bilo DLSS-a, jer jednako tako ih boli penis za PC korisnike, dokle god se grafe dobro prodaju rudarima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: AMD Navi
forumaš kaže...

Bude li na 1440p/4K FSR stvarno jednako dobar kao DLSS, nvidiu ništa ne spriječava da FSR jednosatvno preimenuje u DLSS kao što radi sa fryssyncom i liujepi na monitore gsync podrška.

U svakom slučaju za mene super, i što više igara bude imalo DLSS/FSR to bolje. Jedino me strah, da sobzirom sami sebi skaču u želudac i drastično produljuju aktualnost trenutnih grafa, ne počnu namjerno fušati, jedni i drugi, dogovorno, prešutno.

Jer ista su to govna. Nvidija zaključava nove tehnologije na svoj brend, ali zaključava ih i od svojih korisnika starijih modela, dok AMD FSR ne bi niklada ni izbacio da niej bilo DLSS-a, jer jednako tako ih boli penis za PC korisnike, dokle god se grafe dobro prodaju rudarima.

 FSR će isto dobivati poboljšanja kao i DLSS, a uz to ima znatno bolji start i open source je što će dodatno ubrzati napredak. A za ovo boldano je rješenje 3 veliki igrač na tržištu koji će bockati duopol Nvidije i AMD-a, čeka se veliki Intel.

14 godina
offline
AMD Navi

Da bi Intel GPU stavrno bio konkurentan moralo bi proći barem pet godina ako ne i duže. Ovo su im prvi pokušaji i za sad su tragično loši. Bitno da su najavili sve i svašta, a za sada samo integrirana grafa u obliku desktop grafe. 

Da drže do sebe skrivali bi ju ko zmija noge. Dok oni pokušavaju izbaciti bilo što, nove arhitekture su odavno u pripremi...pa onda bu mo valjda čekali du uhvate taj dio...

 

Nisam optimista, AMD i Nvidia vide jako dobro po kojim cijenama mogu prodavati grafe, i bili bi blesavi da se toga odreknu u budućnosti. Znači biti će skupe. Tak da su ove besplatne performanse prilično izenađenje, do prije par godina nitko ih nije ni sanjao, iako je

tehnologija postojala čak i na starom PS4 kroz checkerboarding.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice