AMD Navi izdvojena tema

poruka: 9.269
|
čitano: 1.630.772
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
protjeran
offline
AMD Navi

Pa kako ti se samo da Santana, zar ne vidiš da te trola, ili mu je samo toliko stalo do jedne besramne korporacije da umjesto njih žali što su u retrospektivi mogli manje ulagati a da opet prodaju jednako kao konkurencija, no i takvo rezoniranje ne drži u potpunosti vodu jer radi tih featuresa za gejmere opet im kartice postižu višu cijenu, a i ostat će im ta tehnologija kad sesve vrati na staro

 

Pa nije nvidiji cilj da amd prodaje manje!?!? Njima je pobogu cilj da prodaju što više svoga, zato su i razvili te kerefeke, i to se inače zove kapitalizam. A zahvaljujući minerima prodaju sve što proizvedu pa zašto bi se onda žalili!!

 

Ono je samo razmišljanje fanboya koji želi da susjedu njemu omiljene štale (inače poslovično pune govana) crkne krava 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: AMD Navi
Spitfire_zg kaže...

Pa kako ti se samo da Santana, zar ne vidiš da te trola, ili mu je samo toliko stalo do jedne besramne korporacije da umjesto njih žali što su u retrospektivi mogli manje ulagati a da opet prodaju jednako kao konkurencija, no i takvo rezoniranje ne drži u potpunosti vodu jer radi tih featuresa za gejmere opet im kartice postižu višu cijenu, a i ostat će im ta tehnologija kad sesve vrati na staro

 

Pa nije nvidiji cilj da amd prodaje manje!?!? Njima je pobogu cilj da prodaju što više svoga, zato su i razvili te kerefeke, i to se inače zove kapitalizam. A zahvaljujući minerima prodaju sve što proizvedu pa zašto bi se onda žalili!!

 

Ono je samo razmišljanje fanboya koji želi da susjedu njemu omiljene štale (inače poslovično pune govana) crkne krava 

 Ma bil sam na poslu :P

Sigurno je nvidia-i bilo draze kad im je uz svu tu tehnologiju 2000 serija stajala na policama :)

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
offline
Re: AMD Navi
Santana kaže...

 ti pricas ko da ce to sad trajat 100 godina.

Zato velim da imas ludu teroriju. Kad tad vratit ce se stvari na normalnu i taj njihov ulog ce opet im dat prednost. Nece nista propast. Sada isto nista ne gube jer sve to naplate i sve prodaju.

 

Dobro velis treba mislit malo...

a što reć, govoriti tebi ili baciti u bunar sasvim je svejedno

tvoje je premisa da je nevidija zla korporacija, amd je dobra, mineri su zli jer zbog njih rastu cijene i nemereš kupit grafu = nevidija je za majnere, nemere bit drukčije

 

probaj postaviti stvari drukčije - koja je grupa ciljano tržište za nevidiju i za koga nevidija troši hrpu love, ne samo ranije kroz r&d, nego i trenutno kroz svaku grafu sa tensor i rt jezgrama

pritom probaj odbacit ove predrasude dobra/zla korporacija (naravno da to čine prvenstveno za sebe i konkurentnost svojeg proizvoda, ne radi dobrodušnosti i ljubavi prema gejmerima)

 

Spitfire_zg kaže...

Pa kako ti se samo da Santana, zar ne vidiš da te trola, ili mu je samo toliko stalo do jedne besramne korporacije...

 ma naravno, zaljubljen sam u nevidiju

8 godina
offline
Re: AMD Navi
picajzla0707 kaže...
Santana kaže...

 ti pricas ko da ce to sad trajat 100 godina.

Zato velim da imas ludu teroriju. Kad tad vratit ce se stvari na normalnu i taj njihov ulog ce opet im dat prednost. Nece nista propast. Sada isto nista ne gube jer sve to naplate i sve prodaju.

 

Dobro velis treba mislit malo...

a što reć, govoriti tebi ili baciti u bunar sasvim je svejedno

tvoje je premisa da je nevidija zla korporacija, amd je dobra, mineri su zli jer zbog njih rastu cijene i nemereš kupit grafu = nevidija je za majnere, nemere bit drukčije

 

probaj postaviti stvari drukčije - koja je grupa ciljano tržište za nevidiju i za koga nevidija troši hrpu love, ne samo ranije kroz r&d, nego i trenutno kroz svaku grafu sa tensor i rt jezgrama

pritom probaj odbacit ove predrasude dobra/zla korporacija (naravno da to čine prvenstveno za sebe i konkurentnost svojeg proizvoda, ne radi dobrodušnosti i ljubavi prema gejmerima)

 

Spitfire_zg kaže...

Pa kako ti se samo da Santana, zar ne vidiš da te trola, ili mu je samo toliko stalo do jedne besramne korporacije...

 ma naravno, zaljubljen sam u nevidiju

 Nemam ja nikakve predrasude. Nvidia je korporacija i to je to. Rade samo za svoj profit isto kao i AMD.
Gdje sam ja rekao da je AMD dobar ? Boli me ona stvar za njih.

 Nvidia nije za nikoga nego za sebe. Nit sam reko da je za minere nit sam reko da su za ikog drugog. Prodaju graficke svima.

 

Nvidia trosi lovu za sebe da se bolje pozicionira na trzistu jer ne zele bit intel koji je zaspao pa izgubio poziciju. Ne znam kaj tu nije jasno ?

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.3.2021 15:43 (Santana).
6 godina
offline
Re: AMD Navi
picajzla0707 kaže...
Santana kaže...
picajzla0707 kaže...
Santana kaže...

 svi placaju te tehnologije za igre bez obzira dal ih koristili ili ne.

 

Problem su graficke za rudarenje jer sluze samo jednoj svrsi i kad vise nece bit potreba za njima bacit ce ih u smece.

tim više nevidiji nije svejedno kome prodaje, jer koristi od love koju su ulupali u razvoj tehnologija za igre imaju samo od gejmera

trgovcu je svejedno kome prodaje, nevidiji sigurno nije

 Kaj ti mlatis ?

Lova za razvoj tehnologija dolazi od prodaje grafickih kartica i niceg drugog. Bez obzira kome prodali.

Developeri ne placaju nista za te njihove tehnologije.

jbga, ja drumom, ti šumom...

 

nevidija je kompletno razvoj zadnjih serija usmjerila na gejmerske tehnologije, jako puno love ulupali su u razvoj, naravno - najviše radi konkurentnosti svojih proizvoda i bolje prodaje

majnere boli q za te tehnologije, samim time nevidija puši od ovakvog razvoja situacije, jer lova koju su ulupali u to majnerima ne znači ništa i sva prednost koju imaju naspram konkurencije s tom tehnologijom u ovakvoj situaciji ne dolazi do izražaja

 

amd kaska s tim tehnologijama, njima čak i paše ovakav razvoj situacije jer prodaju sve što imaju, a dok pukne kripto balon i oni će lakše dostići prednost koju ima nevidija u gejmanju

 Tvoji argumenti bi imali smisla da postoji više od 2 proizvođača GPUa i neki drugi, kad bi imali bolje minig sposobnosti (viši hash rate) bi potisnuli ova 2 koje imamo danas. U realnom svijetu, imaš 2 proizvođača GPUa i Intel. Znači 2 proizvođača. Jedino što se možda može dogodit je da se neki postotak gamera prebaci na konzole. Sa druge strane, ako se kripto etablira, dobije stabilnost, ova 2 proizvođača će se bazirat na kriptu. Gaming jednostavno neće bit ni opcija. Njima je cilj prodat proizvod. Hoćeš ti to kurit u peći za centralno, rudarit, rendat, radit simulacije protoka fluida sa cudom, njih boli pi-pi. Baziranje proizvoda i marketing oko nečega nema veze ako se pojavi novi tok, snažnija struja. Kvartalno izvješće je jedini pokazatelj uspjeha u glavama dioničara. Brže, više, jače. Naš svijet.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
14 godina
offline
AMD Navi

To se trenutno i događa, boli ih lijevo jaje za gaming. Jedino što njih trenutno brine je pucanje balona i prodaja rabljnih grafa. Samo to. Naravno to neće nigdje izjaviti te gaming tehnologije i dalje razvijaju kao pričuvu ali im nije nikakav prioritet.

Pogotovo AMD_u kojem treba godina dana da izbaci neki oblik DLSS-a.

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
AMD Navi

Evo ako netko traži grafu, bug reklamira

 

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Navi
cvaja997 kaže...

 Tvoji argumenti bi imali smisla da postoji više od 2 proizvođača GPUa i neki drugi, kad bi imali bolje minig sposobnosti (viši hash rate) bi potisnuli ova 2 koje imamo danas. U realnom svijetu, imaš 2 proizvođača GPUa i Intel. Znači 2 proizvođača. Jedino što se možda može dogodit je da se neki postotak gamera prebaci na konzole. Sa druge strane, ako se kripto etablira, dobije stabilnost, ova 2 proizvođača će se bazirat na kriptu. Gaming jednostavno neće bit ni opcija. Njima je cilj prodat proizvod. Hoćeš ti to kurit u peći za centralno, rudarit, rendat, radit simulacije protoka fluida sa cudom, njih boli pi-pi. Baziranje proizvoda i marketing oko nečega nema veze ako se pojavi novi tok, snažnija struja. Kvartalno izvješće je jedini pokazatelj uspjeha u glavama dioničara. Brže, više, jače. Naš svijet.

kakvi moji argumenti i kakav smisao, pa majku mu poljubim, jel treba biti ajnštajn da bi nešto zaključio 

 

koliko je para nevidija zdrobila razvijajući tehnologije koje služe isključivo gejmerima, ne samo rt i dlss, nego i ostale pizdarije za strimanje, poništavanje buke, ansel i sve ostalo što itekako košta

minerima trebaju prodat samo grafe s memorijom i osnovnim čipom, sve ostalo kod minera sviri kujcu i jel toliko teško pretpostavit na koje kupce ciljaju, ne radi bilo čega drugog nego radi vlastite konkurentnosti kod kupaca koji su im osnova, koji će ostat i kad mining balon opet pukne

 

nekako se ovdje zaključci izvode iz zamišljenog stanja u kojem će kripto ludilo potrajat zauvijek, a nevidija je već odlučila da ih boli kujac za gejmere i sad samo prodaju da bi prodali

da je tako, zar ne bi već izbacili 'nepotrebne' rt i tensor jezgre i umjesto toga nadodali ono što podiže hashrate?

ali, tko s imalo mozga u multimilijunskog korporaciji može stavit sve karte da će ovakvo ludilo potrajat zauvijek ili makar godinama

 

govoriš o 'samo' dva proizvođača, pa jel treba više da se popuši - pogledaj što je samo amd napravio intelu u par godina

i koliko im je trebalo da dostignu nevidiju - dvije generacije navi grafa i već im pušu za vrat, jel stvarno misliš da intelova sranja nisu nevidiji upozorenje što se može dogoditi ako imalo zaostanu u razvoju

ne, nevidiji majneri baš nikako ne odgovaraju jer im poništavaju sav trud i svu lovu koju su zdrobili da bi bili konkurentniji od radeona, jer amd ne mora prodavat svoje grafe za manje love zbog tog zaostajanja kad mineri ionako kupuju sve i po bilo kojoj cijeni i jer tako imaju vremena i sve više sredstava da stignu i možda prestignu nevidiju, koja bi i bez minerskog ludila ionako rasprodala sve što može proizvest o nastavila povećavat svoj tržišni udio

8 godina
offline
Re: AMD Navi
picajzla0707 kaže...
cvaja997 kaže...

 Tvoji argumenti bi imali smisla da postoji više od 2 proizvođača GPUa i neki drugi, kad bi imali bolje minig sposobnosti (viši hash rate) bi potisnuli ova 2 koje imamo danas. U realnom svijetu, imaš 2 proizvođača GPUa i Intel. Znači 2 proizvođača. Jedino što se možda može dogodit je da se neki postotak gamera prebaci na konzole. Sa druge strane, ako se kripto etablira, dobije stabilnost, ova 2 proizvođača će se bazirat na kriptu. Gaming jednostavno neće bit ni opcija. Njima je cilj prodat proizvod. Hoćeš ti to kurit u peći za centralno, rudarit, rendat, radit simulacije protoka fluida sa cudom, njih boli pi-pi. Baziranje proizvoda i marketing oko nečega nema veze ako se pojavi novi tok, snažnija struja. Kvartalno izvješće je jedini pokazatelj uspjeha u glavama dioničara. Brže, više, jače. Naš svijet.

kakvi moji argumenti i kakav smisao, pa majku mu poljubim, jel treba biti ajnštajn da bi nešto zaključio 

 

koliko je para nevidija zdrobila razvijajući tehnologije koje služe isključivo gejmerima, ne samo rt i dlss, nego i ostale pizdarije za strimanje, poništavanje buke, ansel i sve ostalo što itekako košta

minerima trebaju prodat samo grafe s memorijom i osnovnim čipom, sve ostalo kod minera sviri kujcu i jel toliko teško pretpostavit na koje kupce ciljaju, ne radi bilo čega drugog nego radi vlastite konkurentnosti kod kupaca koji su im osnova, koji će ostat i kad mining balon opet pukne

 

nekako se ovdje zaključci izvode iz zamišljenog stanja u kojem će kripto ludilo potrajat zauvijek, a nevidija je već odlučila da ih boli kujac za gejmere i sad samo prodaju da bi prodali

da je tako, zar ne bi već izbacili 'nepotrebne' rt i tensor jezgre i umjesto toga nadodali ono što podiže hashrate?

ali, tko s imalo mozga u multimilijunskog korporaciji može stavit sve karte da će ovakvo ludilo potrajat zauvijek ili makar godinama

 

govoriš o 'samo' dva proizvođača, pa jel treba više da se popuši - pogledaj što je samo amd napravio intelu u par godina

i koliko im je trebalo da dostignu nevidiju - dvije generacije navi grafa i već im pušu za vrat, jel stvarno misliš da intelova sranja nisu nevidiji upozorenje što se može dogoditi ako imalo zaostanu u razvoju

ne, nevidiji majneri baš nikako ne odgovaraju jer im poništavaju sav trud i svu lovu koju su zdrobili da bi bili konkurentniji od radeona, jer amd ne mora prodavat svoje grafe za manje love zbog tog zaostajanja kad mineri ionako kupuju sve i po bilo kojoj cijeni i jer tako imaju vremena i sve više sredstava da stignu i možda prestignu nevidiju, koja bi i bez minerskog ludila ionako rasprodala sve što može proizvest o nastavila povećavat svoj tržišni udio

 dobro je reko Spitfire_zg

 

Ti mislis da su AMD-u problem novci da sustignu nvidia-u? Stari tu ti ide puno vise od novaca u igru.
Pogledaj intel kolko god novaca imaju jos nemreju prec kak spada na 10nm

 

Navi je sustigao Ampere u nekim segmentima bez novaca od minera i ove situacije. Kak sad to ?

 

 

Zbilja imas teorije da se smrznes.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.3.2021 21:38 (Santana).
6 godina
offline
AMD Navi

To i rade. GTX 1060 za mining se vraćaju. Njima su gameri trenutno sporedna stvar. Živiš u prošlosti, sve što si rekao je bilo. Vidjet ćemo što bude. Meni osobno neće bit dobro jer će mi kartice bit preskupe. Tako da će konzola bit za gaming, a APU kad grafa prdne za sve ostalo. Njima nije cilj da se tržište preplavi polovnim gaming grafama. Tu onda oni ne prodaju nove. Jasna stvar. Sve ovo je rasprave radi, osobno sam se pomirio da do jeseni neću imat ni prilike kupit nešto.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Navi

Nema smisla raspravljat ako ćeš ti meni govoriti što ja zapravo mislim, a da uopće ne čitaš što ti se piše. I kako si zaključio da ja mislim da je samo lova problem porrd svega što sam dosad pisao? Pa jel vidiš da sam i ja napisao da je navi sustigao ampere u samo dvije gen, i onda ti mene pitaš - kako to? 

 

8 godina
offline
Re: AMD Navi
picajzla0707 kaže...

Nema smisla raspravljat ako ćeš ti meni govoriti što ja zapravo mislim, a da uopće ne čitaš što ti se piše. I kako si zaključio da ja mislim da je samo lova problem porrd svega što sam dosad pisao? Pa jel vidiš da sam i ja napisao da je navi sustigao ampere u samo dvije gen, i onda ti mene pitaš - kako to? 

 

 Cijelo vrijeme trabunjas kak ce zbog majnera nvidia zaostat i da ce oni pomoc amd-u da ih prestignu

Pricas kak sad Nvidia gubi lovu (kaj nije istina)https://www.macrotrends.net/stocks/charts/NVDA/nvidia/stock-price-history

 

 

Ja ti velim da majneri tu nemaju nikakav velik utjecaj u AMD planu da prestigne nvidia-u. 

I da se RX serija ne prodaje dobro AMD bi nastavio istim tempom

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.3.2021 8:20 (Santana).
11 godina
offline
Re: AMD Navi
Vidiš da opet imputiraš što ja mislim, a i dalje ne čitaš. Ne, ne govorim kako nevidija puši lovu, niti je lova bila tema rasprave.
Tema je bila tvoje banaliziranje da je nevidiji svejedno kome prodaje. A lova je spomenuta u tom kontekstu kao nekakav pokazatelj tko im je ciljana grupa i ako su toliko love uložili za gejmerske tehnologije, da im nikako nije svejedno kome prodaju.
Kad toliko love uložiš da bi zadržao i privukao gejmere, s dugoročnim planovima i ulaganjem, onda ti nikako nemere bit svejedno jel to ulaganje i marketing otišlo u vjetar činjenicom da sad gejmeri ne mogu do grafa koje si radio za njih, ne za minere.

16 godina
offline
AMD Navi

Za majnere sasvim dost snage

 

AMD,........is that Epyc or what?
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: AMD Navi
rambox kaže...

Za majnere sasvim dost snage

 

 Pa evo, mos i zmirecki naruciti koliko ih ima. Samo moras biti pacijent kupiti 6700xt za tu lovu.

Nisam zadnjih par mjeseci vidio 10 modela jedne graficke, nije mi dobro. Mozes i 5 komada naruciti odmah. Cemu ova cijena ako ju ocito AMD stampa ka budale.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.3.2021 22:50 (Ivan Majstorovic).
15 godina
offline
Re: AMD Navi

Ne stampa ih ko budale, nego je ocito napravio odredenu kolicinu prije pustanja + u kombinaciji sa cijenom koju izgleda velika vecina ljudi nije spremna platit znaci dosta tih kartica. Da se prodaju za 600 il manje eura nestale bi.

3 godine
protjeran
offline
Re: AMD Navi
R4zOR229 kaže...

Ne stampa ih ko budale, nego je ocito napravio odredenu kolicinu prije pustanja + u kombinaciji sa cijenom koju izgleda velika vecina ljudi nije spremna platit znaci dosta tih kartica. Da se prodaju za 600 il manje eura nestale bi.

 Pa da, imate pravo, ipak za jednu 6800xt dobiju 2 6700xt pa je bilo jasno da ce ih biti malo vise nego ovih sa vecim DIE-om. Eto bas me zanima kad ce ova posiljka puknuti, i hoce li uopce. Pa ako im stoji i kupi prasinu mozda je ovo prva kartica ove godine koja ce kresati cijenu dole. Ali eto, misao postoji, ali nevjerujem da je to ostvarivo i realno.

 

BTW evo sada vidim tek da im i pise koliko su prodali. Pa bas me zanima, volio bih upoznati, pitati osobu kako mu je, kako se osjeca.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.3.2021 23:09 (Ivan Majstorovic).
15 godina
offline
AMD Navi

Pozdrav ekipa, kakva je 6800 ne xt verzija za 1440p u kombinaciji sa 5600x i 32 gb 3600 cl16 ramima. Hvala 

[url=http://profile.xfire.com/migok2903][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/wow/type/0/migok2903.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Navi
Bloodraven kaže...

Pozdrav ekipa, kakva je 6800 ne xt verzija za 1440p u kombinaciji sa 5600x i 32 gb 3600 cl16 ramima. Hvala 

 odličan/vrlo dobar, 4+

14 godina
offline
Re: AMD Navi
Bloodraven kaže...

Pozdrav ekipa, kakva je 6800 ne xt verzija za 1440p u kombinaciji sa 5600x i 32 gb 3600 cl16 ramima. Hvala 

  Iz osobnog iskustva - jako dobra, odlična.

14 godina
offline
Re: AMD Navi

Ako na mom r5 3600 i 3200mhz mem jebb mamu i poklanja djecu.

Sta tek onda na tvom ..

R33mba#2892
15 godina
offline
Re: AMD Navi

Ma uskoro cu uzimati grafu, pa me interesiralo da li cu puno izgubiti ako se ne budem mogao domoci 6800xt i uzmem 6800. 

 

Hvala 

[url=http://profile.xfire.com/migok2903][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/wow/type/0/migok2903.png[/img][/url]
11 godina
offline
Re: AMD Navi
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Navi

Iskreno nije nijedna grafa za 4k@60 RT.

Sve ce bit dynamic res na 1440p zbog PS5/XSX.

Najvise me veseli Nanite i Unreal Engine 5. Stvarno jako dobro optimiziran sa RT i micropolygon geometrija koja je streamana. Uzasno zanimljiv nacin programiranja za polygone i stedi dosta memorije...de facto sav scaling polygona je real time. Optimizirano je za 10 TFLOPSa tako da se Navi nece pretjerano mucit.

 

Da mi je netko rekao da ce ovako izgledat skaliranje polygona i ZBrush projekata za 4K ne bi im vjerovao.

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.3.2021 7:39 (Mitch).
14 godina
offline
Re: AMD Navi
Bloodraven kaže...

Ma uskoro cu uzimati grafu, pa me interesiralo da li cu puno izgubiti ako se ne budem mogao domoci 6800xt i uzmem 6800. 

 

Hvala 

 

A cuj sve ovisi sta ocekujes?JA nisam neki hardcoere gamer i meni sve oko 60fpsa odlicno.

Igor rdr2 sve mi je smooth, cp2027 isto 1440p sve glatko..

R33mba#2892
16 godina
odjavljen
offline
AMD Navi

Igor je dobar, da...

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: AMD Navi
Bloodraven kaže...

Ma uskoro cu uzimati grafu, pa me interesiralo da li cu puno izgubiti ako se ne budem mogao domoci 6800xt i uzmem 6800. 

 

Hvala 

 Pa ako ti se da odvojiti 2-3 min i probas je oc-ati na 2.5 ghz, bit ces jedno 5% od tvornickih postavki i performance 6800xt. 

 

15 godina
offline
Re: AMD Navi

Pa igram sve triple A igre, far cry, assasins creed, RDR2, BF5, Warzone, Total war serijal itd. Na 1440p. 

 

Hmmm zvuci interesantno, imas li kakav link ili nesto, nisam ulazio u to pretjerano?

[url=http://profile.xfire.com/migok2903][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/wow/type/0/migok2903.png[/img][/url]
3 godine
protjeran
offline
Re: AMD Navi
Bloodraven kaže...

Pa igram sve triple A igre, far cry, assasins creed, RDR2, BF5, Warzone, Total war serijal itd. Na 1440p. 

 

Hmmm zvuci interesantno, imas li kakav link ili nesto, nisam ulazio u to pretjerano?

 Svakako isprobajte, sto vidim po netu, 99% ih se bez problema digne na 2.5 GHz a 6800 ima tako smijesne temp da u nekim AAA igrama se ni nepokrene ventilaltor (ovisno o modelu naravno), red dragon ima npr dosta bolji hladnjak o nitro+.

 

https://wccftech.com/radeon-rx-6800-overclocked-and-tuned-can-it-catch-the-rx-6800-xt/

3 godine
protjeran
offline
AMD Navi

Evo koga zanima Navi RT u CP2077...jednostavno reci, srednja zalost. Na psycho postavkama i sve max u 1440p je neigrivo(15-20 fpsa), kad smanjite totalno RT onda dobijete konzolaskih 25-30 fps-a. Uzas, moras biti pacijent da izdas karticu sa RT podrskom bez nekog DLSS ficera, bas pacijent. Bez dlss-a, ove kartice su za igre gdje eventualno samo jedan aspekt RT-a dolazi do izrazaja, a ne kao u tipa CP2077 gdje imas sve od sjena do GI-a.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.4.2021 14:22 (Ivan Majstorovic).
 
3 1 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice