AMD Navi izdvojena tema

poruka: 9.269
|
čitano: 1.629.826
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: AMD Navi
dery kaže...
toxic kaže...

Sto cekas? ti jos uvijek na rx580... cini mi se da ces je samo sanjati jer inace ko puno laje ne grize...

 Čekam mid range i neku igru radi koje se isplati išta uzet. Stalker i bf6 su jedini koji su vrijedni.

Tebi... dakle generaliziras... Dodatno, ne mislis uzet graficku, kenjas jer ti to daje osobni uzitak, osjecas se super i HIGH?

 

Bnet: mNik987#2148
15 godina
offline
Re: AMD Navi
toxic kaže...
dery kaže...
toxic kaže...

Sto cekas? ti jos uvijek na rx580... cini mi se da ces je samo sanjati jer inace ko puno laje ne grize...

 Čekam mid range i neku igru radi koje se isplati išta uzet. Stalker i bf6 su jedini koji su vrijedni.

Tebi... dakle generaliziras... Dodatno, ne mislis uzet graficku, kenjas jer ti to daje osobni uzitak, osjecas se super i HIGH?

 

 Imam hardwerogazam dok mamojebajem sve i high sam do plafona.

kradem mine iz minskog polja
15 godina
offline
Re: AMD Navi
dery kaže...
toxic kaže...
dery kaže...
toxic kaže...

Sto cekas? ti jos uvijek na rx580... cini mi se da ces je samo sanjati jer inace ko puno laje ne grize...

 Čekam mid range i neku igru radi koje se isplati išta uzet. Stalker i bf6 su jedini koji su vrijedni.

Tebi... dakle generaliziras... Dodatno, ne mislis uzet graficku, kenjas jer ti to daje osobni uzitak, osjecas se super i HIGH?

 

 Imam hardwerogazam dok mamojebajem sve i high sam do plafona.

 ocito je to sve sto mozes

priznajem samo true fanboyse ostali su fejk i nebitni, pogotovi ovi koji puno laju a ne grizu

 

dakle ti si mops

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2020 17:56 (toxic).
15 godina
offline
Re: AMD Navi
toxic kaže...

 ocito je to sve sto mozes

priznajem samo true fanboyse ostali su fejk i nebitni, pogotovi ovi koji puno laju a ne grizu

 Zašto si takav. Ja bi želio biti fanboy. Hočeš mi ikada oprostiti.

kradem mine iz minskog polja
15 godina
offline
Re: AMD Navi
dery kaže...
toxic kaže...

 ocito je to sve sto mozes

priznajem samo true fanboyse ostali su fejk i nebitni, pogotovi ovi koji puno laju a ne grizu

 Zašto si takav. Ja bi želio biti fanboy. Hočeš mi ikada oprostiti.

i MOPS zeli biti velik... no medutim kad kihne ispadnu mu oci

Bnet: mNik987#2148
15 godina
offline
Re: AMD Navi
toxic kaže...
dery kaže...
toxic kaže...

 ocito je to sve sto mozes

priznajem samo true fanboyse ostali su fejk i nebitni, pogotovi ovi koji puno laju a ne grizu

 Zašto si takav. Ja bi želio biti fanboy. Hočeš mi ikada oprostiti.

i MOPS zeli biti velik... no medutim kad kihne ispadnu mu oci

 Uzet ću jednu rx6700 samo da te sodomiziram u bf-u. Valjda ćeš mi priznat onda da sam veliki mops

kradem mine iz minskog polja
15 godina
offline
Re: AMD Navi
mislioc kaže...
Nisu cijenu pogodili jer Nvidia puno bolje kotira kod populacije. 6800XT je trebala biti 580$,a ovo obična 500$ onda bi dobili dosta kupaca.

 Kotirala je.Ova gamad ima sad jaće i to se traži kako rekoh. Sa techpowerup:

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2020 20:33 (dery).
11 godina
offline
Re: AMD Navi
picajzla0707 kaže...
Kad se sjetim hrce i njegovih 'najava' kako će navija biti na lopate, kak će za cijenu 3080 kupit 5600x, matičnu i 6800xt...
A fino sam mu rekao da će pojest govno, da pojest - prejest se i još će mu za zimnicu ostat... :D
Šteta što su ga kartonirali

Lik je pisao o rx6900xt za 499eu pa kasnije prepravljao postove.....koliko to moras bit odvojen od stvarnosti.

Ali zanimljivo je da to sto i jeste kao dostupno je skuplje od  Ampere ponude,pretpostavljam da je razlog tih 16gb vrama za tako visoke cijene....pitanje je i kakve je uvjete amd dogovorio za proizvodnju tih najvecih cipova.

 

9 godina
offline
Re: AMD Navi
dery kaže...
mislioc kaže...
Nisu cijenu pogodili jer Nvidia puno bolje kotira kod populacije. 6800XT je trebala biti 580$,a ovo obična 500$ onda bi dobili dosta kupaca.

 Kotirala je.Ova gamad ima sad jaće i to se traži kako rekoh. Sa techpowerup:

 Kakva veze ima ova anketa sa tvojim odgovorom?

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2020 21:24 (miki_the_pirat).
16 godina
offline
AMD Navi

Pa super, zbilja se sad isplati uzimat Radeonke umjesto Ampera 

 

Lijep pozdrav ;)
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2020 22:11 (Dado_ZG78).
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
AMD Navi

Opet su sj*bali. Jel ima jedan jedini shop igdje koji je imao ovih kartica na stanju? 

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Navi
cvaja997 kaže...

Opet su sj*bali. Jel ima jedan jedini shop igdje koji je imao ovih kartica na stanju? 

 Nisam primjetio...

Lijep pozdrav ;)
12 godina
offline
Re: AMD Navi
Ma kaj bi ih bilo pa i Lisa Su se igra na Nvidiji.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Navi
cvaja997 kaže...

Opet su sj*bali. Jel ima jedan jedini shop igdje koji je imao ovih kartica na stanju? 

 

Ljudi traže na krivom mjestu...solo kartica ima slabo, ali u računalima, ima

 

https://www.digitalo.de/products/1386538/Joy-it-Gaming-PC-AMD-Ryzen-9-5900X-32GB-2-x-1TB-SSD-AMD-Radeon-RX-6800-XT-Windows-10-Pro-64-Bit.html

 

 

14 godina
offline
Re: AMD Navi

tko zna što oni stavljaju unutra kad ima 12 gb vrama.

12 godina
offline
AMD Navi

Kako nitko nije stavio link.
Onaj njemac derbauer kako se već zove klokao je powercolor red devil na 2700 Mhz... sa stock coolerom i temp mu netaknu niti 70?? A ovaj drugi youtuber bitwit na 2600 Mhz.... ??????

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
AMD Navi

To je normalno za RDNA2. Druga stvar, kartica nema. 3. košta 800€, što nije loše, al ipak čekam nešto za 3-3500 kuna.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Navi
Luka123 kaže...

Kako nitko nije stavio link.
Onaj njemac derbauer kako se već zove klokao je powercolor red devil na 2700 Mhz... sa stock coolerom i temp mu netaknu niti 70?? A ovaj drugi youtuber bitwit na 2600 Mhz.... ??????

Biti će da nikoga ne zanima kartica koja na 2700Mhz, 70c na otvorenom benchu (vjerojatno 80+ u kućištu sa 100% fan speed na 3000 rpm) bude sporija od 2080Ti 

It is always darkest just before the dawn.
10 godina
offline
Re: AMD Navi
mrsmith kaže...
Luka123 kaže...

Kako nitko nije stavio link.
Onaj njemac derbauer kako se već zove klokao je powercolor red devil na 2700 Mhz... sa stock coolerom i temp mu netaknu niti 70?? A ovaj drugi youtuber bitwit na 2600 Mhz.... ??????

Biti će da nikoga ne zanima kartica koja na 2700Mhz, 70c na otvorenom benchu (vjerojatno 80+ u kućištu sa 100% fan speed na 3000 rpm) bude sporija od 2080Ti 

 Pa zanima ih kartica koja se nece vrtit u kucistu na 80+ stupnjeva na 100% fan speed (osim ako se radi o kucistu od 50kn, no tu ce se i 3070 vrtit na 100% na 80 stupnjeva), zanima ih raw perf a ne te RT zbrckotine koje nitko ne koristi u igri koju igra 3000 ljudi.

12 godina
offline
Re: AMD Navi
Control pa to je u rangu Ashes of the Singularity.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
AMD Navi

Ajme što smo osjetljivi :) Malo šale ne šteti

 

Ali da, proljev dobijem od open bench temperatura... Valjda 0.1% ljudi drži otvorenu ploču na stolu. Tih 70c na open benchu je barem 7-10c više u kućištu (pogotovo ako ima kaljeno staklo), bez obzira na airflow... u onom koje je šit dodaj i 15-20c.

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.11.2020 17:03 (mrsmith).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: AMD Navi
mrsmith kaže...

Ajme što smo osjetljivi :) Malo šale ne šteti

 

Ali da, proljev dobijem od open bench temperatura... Valjda 0.1% ljudi drži otvorenu ploču na stolu. Tih 70c na open benchu je barem 7-10c više u kućištu (pogotovo ako ima kaljeno staklo), bez obzira na airflow... u onom koje je šit dodaj i 15-20c.

 A tko kaze da se ja ne salim 

16 godina
offline
AMD Navi

Ipak očekivano, dakle RX 6800XT ima limit na GPU frekvenciju od 2.8ghz.

 

https://twitter.com/patrickschur_/status/1333078578767028226

 

RX 6900XT hm valjda dokle ide, a to je tih 3ghz fučkaj ga sad.

AMD,........is that Epyc or what?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Navi
mrsmith kaže
Biti će da nikoga ne zanima kartica koja na 2700Mhz, 70c na otvorenom benchu (vjerojatno 80+ u kućištu sa 100% fan speed na 3000 rpm) bude sporija od 2080Ti 

 Kad vidim ovaj graf igre control za koji piz matere ove grafe koštaju do 15k kn. Jesu svi slijepi postali išlo sve u kur.. .

                   

kradem mine iz minskog polja
14 godina
offline
Re: AMD Navi
mrsmith kaže...
Luka123 kaže...

Kako nitko nije stavio link.
Onaj njemac derbauer kako se već zove klokao je powercolor red devil na 2700 Mhz... sa stock coolerom i temp mu netaknu niti 70?? A ovaj drugi youtuber bitwit na 2600 Mhz.... ??????

Biti će da nikoga ne zanima kartica koja na 2700Mhz, 70c na otvorenom benchu (vjerojatno 80+ u kućištu sa 100% fan speed na 3000 rpm) bude sporija od 2080Ti 

 55% fan speed.

10 godina
offline
AMD Navi

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Navi
hahhaajaads kaže...

 Ovaj kao i steve kaže da uglađenije radi ima bolji frametime nego jamper.

kradem mine iz minskog polja
10 godina
offline
Re: AMD Navi
dery kaže...
hahhaajaads kaže...

 Ovaj kao i steve kaže da uglađenije radi ima bolji frametime nego jamper.

 Zbog toga sto ima headroom sto se tice klokanja... U testovima sto sam gledao sto se tice Ampere je ono razlika izmedju FE i Strix modela 1-2 fpsa, i kad ju kloknes opet nikakav napredak... 

16 godina
offline
Re: AMD Navi
dery kaže...
hahhaajaads kaže...

 Ovaj kao i steve kaže da uglađenije radi ima bolji frametime nego jamper.

 Još da se može kupiti negdje....  

Lijep pozdrav ;)
5 godina
offline
AMD Navi

Kakvo je stanje s 5600XT driverima u zadnje vrijeme ? Popeglani ?

Apoc
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice