AMD Navi izdvojena tema

poruka: 9.269
|
čitano: 1.630.484
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: AMD Navi
mrsmith kaže...

 Evo ga momak...

 Ovo je vjerojatnije, ne možeš ti grafu TOLIKO OC-ati i biti hladan. 74 zapravo uopće nije loše obzirom na takt, al 60 stupnjeva su priče za djecu. Dobro da ne smrzava OC-om

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
15 godina
offline
Re: AMD Navi
HCgamingCRO kaže...

 Ja samo vidim da je po grafu vent vjv bio max 1000-1200rpm-a. Mislim to bi bila revolucija da imas 70-75 stupnjeva gpu pod tim okretajima. O em pricas Hladno je ovo ko eskim u sibiru.

Revolucija? Pa moja undervoltana 3080 radi na 64c u full loadu na 1200okr..

 

Ako pričamo o ovakvom sibiru.. onda moguće 

It is always darkest just before the dawn.
5 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi
mrsmith kaže...
HCgamingCRO kaže...

 Ja samo vidim da je po grafu vent vjv bio max 1000-1200rpm-a. Mislim to bi bila revolucija da imas 70-75 stupnjeva gpu pod tim okretajima. O em pricas Hladno je ovo ko eskim u sibiru.

Revolucija? Pa moja undervoltana3080 radi na 64c u full loadu na 1200okr..

 

Ako pričamo o ovakvom sibiru.. onda moguće 

 Funny kako je u vrijeme vege taj pojam bio diskriminacija. Sada je pojam novog OC-a. Drago mi je da ljudi mijenjaju stajalista jer onda je sve zanimljivije. 

Ali jedno moras shvatiti, nemoj krivitti mene ili koga ja znam vec dr Lisu Su, buduci da je ona izdala te kartice. Sad ako se neki osjecaju pogodjeni jer je AMD uspio nekaj napraviti, oke, ali da cu npr tvoju tvrdnju prihvatiti kao tocnu NE. postao sam ti sliku gdje je lik sa referentnjacom dosao na 2.5ghz-a i 65max na core-u...sa custom fan dizajnomm sve je naglasio. Tvoj gpuz ko poznaje gpuz vidjet ce da je u loa-u bila grafa max na tim 1200 okretajima. 6800 je 580 eura grafa- bit ce i od alphacool-a AIO za nekih 150-170 novaca kao i uvijek kome ce biti glasna referentnjaca... a imat ce i custom dizajne od partnera. 

ALi opet mislim da je referentnjaca najbolji odabir i kasnije na vodu pa je tih 2.5HZ macji kasalj jer su sve tri grafe isti DIE i to mogu.

BTW jesi li vidio 260W max na 2.5 GZ. E ako to nije revolucija. A ti imas custom RTX vamo pricamo o referentnom AMD dizajnu...cccc

Once upon a time bila dva prijatelja, zvali su se intel i nvidia....kraj price.
15 godina
offline
Re: AMD Navi
HCgamingCRO kaže...
mrsmith kaže...
HCgamingCRO kaže...

 Ja samo vidim da je po grafu vent vjv bio max 1000-1200rpm-a. Mislim to bi bila revolucija da imas 70-75 stupnjeva gpu pod tim okretajima. O em pricas Hladno je ovo ko eskim u sibiru.

Revolucija? Pa moja undervoltana3080 radi na 64c u full loadu na 1200okr..

 

Ako pričamo o ovakvom sibiru.. onda moguće 

 Funny kako je u vrijeme vege taj pojam bio diskriminacija. Sada je pojam novog OC-a. Drago mi je da ljudi mijenjaju stajalista jer onda je sve zanimljivije. 

Ali jedno moras shvatiti, nemoj krivitti mene ili koga ja znam vec dr Lisu Su, buduci da je ona izdala te kartice. Sad ako se neki osjecaju pogodjeni jer je AMD uspio nekaj napraviti, oke, ali da cu npr tvoju tvrdnju prihvatiti kao tocnu NE. postao sam ti sliku gdje je lik sa referentnjacom dosao na 2.5ghz-a i 65max na core-u...sa custom fan dizajnomm sve je naglasio. Tvoj gpuz ko poznaje gpuz vidjet ce da je u loa-u bila grafa max na tim 1200 okretajima. 6800 je 580 eura grafa- bit ce i od alphacool-a AIO za nekih 150-170 novaca kao i uvijek kome ce biti glasna referentnjaca... a imat ce i custom dizajne od partnera. 

ALi opet mislim da je referentnjaca najbolji odabir i kasnije na vodu pa je tih 2.5HZ macji kasalj jer su sve tri grafe isti DIE i to mogu.

BTW jesi li vidio 260W max na 2.5 GZ. E ako to nije revolucija. A ti imas custom RTX vamo pricamo o referentnom AMD dizajnu...cccc

Čekamo testove :) i prve kartice na forumu... nadam se prvom primjerku od tebe 

It is always darkest just before the dawn.
5 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi
mrsmith kaže...
HCgamingCRO kaže...
mrsmith kaže...
HCgamingCRO kaže...

 Ja samo vidim da je po grafu vent vjv bio max 1000-1200rpm-a. Mislim to bi bila revolucija da imas 70-75 stupnjeva gpu pod tim okretajima. O em pricas Hladno je ovo ko eskim u sibiru.

Revolucija? Pa moja undervoltana3080 radi na 64c u full loadu na 1200okr..

 

Ako pričamo o ovakvom sibiru.. onda moguće 

 Funny kako je u vrijeme vege taj pojam bio diskriminacija. Sada je pojam novog OC-a. Drago mi je da ljudi mijenjaju stajalista jer onda je sve zanimljivije. 

Ali jedno moras shvatiti, nemoj krivitti mene ili koga ja znam vec dr Lisu Su, buduci da je ona izdala te kartice. Sad ako se neki osjecaju pogodjeni jer je AMD uspio nekaj napraviti, oke, ali da cu npr tvoju tvrdnju prihvatiti kao tocnu NE. postao sam ti sliku gdje je lik sa referentnjacom dosao na 2.5ghz-a i 65max na core-u...sa custom fan dizajnomm sve je naglasio. Tvoj gpuz ko poznaje gpuz vidjet ce da je u loa-u bila grafa max na tim 1200 okretajima. 6800 je 580 eura grafa- bit ce i od alphacool-a AIO za nekih 150-170 novaca kao i uvijek kome ce biti glasna referentnjaca... a imat ce i custom dizajne od partnera. 

ALi opet mislim da je referentnjaca najbolji odabir i kasnije na vodu pa je tih 2.5HZ macji kasalj jer su sve tri grafe isti DIE i to mogu.

BTW jesi li vidio 260W max na 2.5 GZ. E ako to nije revolucija. A ti imas custom RTX vamo pricamo o referentnom AMD dizajnu...cccc

Čekamo testove :) i prve kartice na forumu... nadam se prvom primjerku od tebe 

 LOL disi ti bio day one na launchu... i oni koji su bili za 3080 nhisu se vise javljali otisli u miru igrati se a ja vamo ko idiot pokusavam jos uvijek malo progurati navi da ljudi nebacaju pare bezveze. 

Neki recezenti kao DR Igor vec imaju kartice, 16.11 tj prekosutra je sluzbeno dozvoljeno unboxing istih. Sve su vec oni testirali npr far cry je navodno 6800xt oderala 3080.. dx12 ultimate naslovi su AMD naslovi i nevidim gdje je tu problem?...a to su naslovi koji ce tek sada (su) poceli dolaziti.

https://twitter.com/CapFrameX/status/1326860662237245440

Once upon a time bila dva prijatelja, zvali su se intel i nvidia....kraj price.
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.11.2020 12:44 (HCgamingCRO).
15 godina
offline
Re: AMD Navi
HCgamingCRO kaže...

 LOL disi ti bio day one na launchu... i oni koji su bili za 3080 nhisu se vise javljali otisli u miru igrati se a ja vamo ko idiot pokusavam jos uvijek malo progurati navi da ljudi nebacaju pare bezveze. 

 

Ček ček ček ček... hoćeš reći da navija neće biti na launch day?  

 

Nije valjda paper launch kao nvidija 

It is always darkest just before the dawn.
5 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi
mrsmith kaže...
HCgamingCRO kaže...

 LOL disi ti bio day one na launchu... i oni koji su bili za 3080 nhisu se vise javljali otisli u miru igrati se a ja vamo ko idiot pokusavam jos uvijek malo progurati navi da ljudi nebacaju pare bezveze. 

 

Ček ček ček ček... hoćeš reći da navija neće biti na launch day?  

 

Nije valjda paper launch kao nvidija 

 Svako tko ce u prvih sat-dva htjeti vjv ce dobiti jednu od kartica. 6800 99% jer ce najveca navala ipoak biti na 6800xt-6900xt.

AMD ima priporemljenu posiljku vecu nego je nvidia imala od launch-a do sada. Tako da 6800 ce se moci nabaviti 99% i kao 5600x ostat ce u nekim trgovinama i nakon 18.11-tog.

Once upon a time bila dva prijatelja, zvali su se intel i nvidia....kraj price.
11 godina
offline
Re: AMD Navi
Svako će dobiti???
Ajd da i to vidimo
Opet se, mensčini, zaletavaš pojest govno :))))
12 godina
offline
Re: AMD Navi
Ma to će majneri razgrabit za to je najbolja, za igrice ima nekih nedostataka u odnosu na konkurenciju.
 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi
picajzla0707 kaže...
Svako će dobiti???
Ajd da i to vidimo
Opet se, mensčini, zaletavaš pojest govno :))))

 LOL pogledaj samo koliko ljudi je dobilo vec 5000 seriju ovaj sa foruma jada ceka grafu spoio sa cim gt700nesto.

AMD je povecao proizvodnju za 10-20% i imat ce sada na launch day-u kartica dovoljno. Barem 6800 6900xt ce otic u prvih pola sata vrlo vjv kao i 6800xt. ALi onda ces od MF-a opet vidjeti post npr kakv je to launch bio prodali na tisuce kartica..isto kao sa cpu pricom.

Once upon a time bila dva prijatelja, zvali su se intel i nvidia....kraj price.
5 godina
offline
AMD Navi

Sve ćemo znati za ravno 4 dana. Čemu prepucavanja ? 

Apoc
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Navi
HCgamingCRO kaže...

 Ja samo vidim da je po grafu vent vjv bio max 1000-1200rpm-a. Mislim to bi bila revolucija da imas 70-75 stupnjeva gpu pod tim okretajima. O em pricas Hladno je ovo ko eskim u sibiru.

 Sta je tu revolucionarno?

 

eto ja igram 3 sata u komadu Control grafa non stop na 99% vent od ventus X ne ide iznad 30%, temperature 68 stupnjeva, jel to revolucionarno? I to pazi u kucistu na kojem mi se ventovi skoro pa ne vrte i imam usis zraka samo s jedne strane kucista

Pogledaj malo gameplay na youtubeu twitch itd likova s rtx 3080 pa te graficke ne idu u full loadu preko 62-65 stupnja, tihe su skroz...

Fakat prestani biti tolki fanboy fakat nije normalno da tolko ides na stranu...

 

I na kraju da 74 stupnja s low rpmom je ok ali nije revolucionarno

 

Eto ti screen, znas li ista o decibelima ?

evo ti jos i taj screen pa pogledaj : https://audiology-web.s3.amazonaws.com/migrated/NoiseChart_Poster-%208.5x11.pdf_5399b289427535.32730330.pdf

 

 

 

Bnet: mNik987#2148
16 godina
offline
Re: AMD Navi
mrsmith kaže...

 Evo ga momak... stari moj, samo čekaj da dođu u konfe kod ekipe... ispod 70c neće biti ni na stocku u loadu.

 Jel ti vidiš da za Fan Speed piše 530 okretaja, a to je i sa tri GPU ventilatora okvirna tišina.

 

 

 

Dakle ako točno očitava brzinu venta, 74 stupnjeva je i više nego dobro za tipičan GPU+samo 530okretaja ventilatora.

 

800 okretaja ventilatora, to če ti več bitno spustit temperaturu bio to CPU ili GPU.

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.11.2020 13:17 (rambox).
15 godina
offline
AMD Navi

ja sam čekam koji mjesec da se svi vi fanovi isprsite pokupujee grafičke za 8000 kn i divite se grafovima i igrate w3 te minecraftove i sl.. Dok bude 3070 oko 4k kn... Ako nikad nema veze.. Nemogu si realno opravdat bacanje love.. Imam ali nedam..

Jedino sto posto kupujem ak mislioc napokon prestane mahat tuđim k..cem i kupi 3070.. odma kupujem malo skuplju..

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: AMD Navi
O di si bully, pa uzet ču 1060 6gb. Pa rekao sam ti to kaj nemreš zapamtit? Nemaš ti para za to samo trolaš.
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.11.2020 13:25 (mislioc).
 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi
toxic kaže...
HCgamingCRO kaže...

 Ja samo vidim da je po grafu vent vjv bio max 1000-1200rpm-a. Mislim to bi bila revolucija da imas 70-75 stupnjeva gpu pod tim okretajima. O em pricas Hladno je ovo ko eskim u sibiru.

 Sta je tu revolucionarno?

 

eto ja igram 3 sata u komadu Control grafa non stop na 99% vent od ventus X ne ide iznad 30%, temperature 68 stupnjeva, jel to revolucionarno? I to pazi u kucistu na kojem mi se ventovi skoro pa ne vrte i imam usis zraka samo s jedne strane kucista

Pogledaj malo gameplay na youtubeu twitch itd likova s rtx 3080 pa te graficke ne idu u full loadu preko 62-65 stupnja, tihe su skroz...

Fakat prestani biti tolki fanboy fakat nije normalno da tolko ides na stranu...

 

I na kraju da 74 stupnja s low rpmom je ok ali nije revolucionarno

 

Eto ti screen, znas li ista o decibelima ?

evo ti jos i taj screen pa pogledaj : https://audiology-web.s3.amazonaws.com/migrated/NoiseChart_Poster-%208.5x11.pdf_5399b289427535.32730330.pdf

 

 

 

 Pa zar vi nevidite sto pisete postate a sta ja postam? Pricamo o AMD REFERENT dizajnu-najjeftiniji oblik AMD-ovih kartica i hladjenja sto se tice ili netice jer vidimo da dere u hladjenju.

Znaci pricamo o referent dizajnu ne custom a vi samo bacate slike preko 3 slota custom gpu koji idu i do 2K obrtaja.

Once upon a time bila dva prijatelja, zvali su se intel i nvidia....kraj price.
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.11.2020 13:23 (HCgamingCRO).
15 godina
offline
Re: AMD Navi
rambox kaže...
mrsmith kaže...

 Evo ga momak... stari moj, samo čekaj da dođu u konfe kod ekipe... ispod 70c neće biti ni na stocku u loadu.

 Jel ti vidiš da za Fan Speed piše 530 okretaja, a to je i sa tri GPU ventilatora okvirna tišina.

 

 

 

Dakle ako točno očitava brzinu venta, 74 stupnjeva je i više nego dobro za tipičan GPU+samo 530okretaja ventilatora.

 

800 okretaja ventilatora, to če ti več bitno spustit temperaturu bio to CPU ili GPU.

Se praviš glup ili što? Pa vidiš da je current load 0% također.... memorija 2Mhz... to je trenutnih 500 okr bez loada. Pogledaj curve u testu na desno.

It is always darkest just before the dawn.
15 godina
offline
Re: AMD Navi

Ma imam.. Da nisi opet editirao post kupio bi i tebi jednu.. 

(G)jokaCRO ingame
12 godina
offline
Re: AMD Navi
Šteta ali ne igram ti ja igrice.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: AMD Navi
red_bull kaže...

ja sam čekam koji mjesec da se svi vi fanovi isprsite pokupujee grafičke za 8000 kn i divite se grafovima i igrate w3 te minecraftove i sl.. Dok bude 3070 oko 4k kn... Ako nikad nema veze.. Nemogu si realno opravdat bacanje love.. Imam ali nedam..


Totalna glupost, ja uopće nisam fan niti nvidia niti amd-a, uvijek kupujem što je jeftinije i daje odlične rezultate.
Ako mi 6800XT ima 16GB i daje rezultate slične 3080 po jeftinijoj cijeni, naravno da ću je kupiti.... čista logika, briga me jeli intel, adm također... kao što se vidi iz konfe. U trenutku kupnje 3700x je bio best buy, a matičnu sam kupio po cijeni od 1000kn (u prodaji je bila čak i do 2K).

5-10 fps-a mi neigra ulogu, ali kartica nakrcana sa 16GB VRAMA te Freesync koji mi treba se isplati kupiti po jetifinoj cijeni naspram 10GB RTX 3080 trenutno.

Jednostavno trenutni best buy. Čista logika.

A također napominješ "imam ali nedam" nitko ti nebrani da kupiš sebi što hoćeš i što odgovara tvom buđetu, ovdje ima onih koji sebi mogu priuštiti skuplje i oni koji mogu priuštiti jeftinijie.
Također kupnja RX 6900 me neprivlači jer je overkill trenutno, a 6800XT zlatna sredina kako bih rekli.

everyday i'm shuffling...
15 godina
offline
Re: AMD Navi
Luka123 kaže...
red_bull kaže...

ja sam čekam koji mjesec da se svi vi fanovi isprsite pokupujee grafičke za 8000 kn i divite se grafovima i igrate w3 te minecraftove i sl.. Dok bude 3070 oko 4k kn... Ako nikad nema veze.. Nemogu si realno opravdat bacanje love.. Imam ali nedam..


Totalna glupost, ja uopće nisam fan niti nvidia niti amd-a, uvijek kupujem što je jeftinije i daje odlične rezultate.
Ako mi 6800XT ima 16GB i daje rezultate slične 3080 po jeftinijoj cijeni, naravno da ću je kupiti.... čista logika, briga me jeli intel, adm također... kao što se vidi iz konfe. U trenutku kupnje 3700x je bio best buy, a matičnu sam kupio po cijeni od 1000kn (u prodaji je bila čak i do 2K).

5-10 fps-a mi neigra ulogu, ali kartica nakrcana sa 16GB VRAMA te Freesync koji mi treba se isplati kupiti po jetifinoj cijeni naspram 10GB RTX 3080 trenutno.

Jednostavno trenutni best buy. Čista logika.

A također napominješ"imam ali nedam" nitko ti nebrani da kupiš sebi što hoćeš i što odgovara tvom buđetu, ovdje ima onih koji sebi mogu priuštiti skuplje i oni koji mogu priuštiti jeftinijie.
Također kupnja RX 6900 me neprivlači jer je overkill trenutno, a 6800XT zlatna sredina kako bih rekli.

 Bold 1 govoriš isto kaj i ja..

 Bold 2  govoriš isto kaj i ja..

 Bold 3 ovo sam napisao samo Misliocu.. Počeo me omalovažavat...

(G)jokaCRO ingame
7 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Navi
mislioc kaže...
Šteta ali ne igram ti ja igrice.

 Znamo, jer vidimo da skupljaš postove po forumu ko pokemone.

AMD Fanboyčina
12 godina
offline
Re: AMD Navi
Vas dvojica stavite me pod autore koje pratim, nemojte se sramit.
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Navi
mislioc kaže...
Vas dvojica stavite me pod autore koje pratim, nemojte se sramit.

 Ne pratimo te mi, nego te tesko izbjec.

AMD Fanboyčina
12 godina
offline
Re: AMD Navi
GdjeSuBikovi kaže...
mislioc kaže...
Vas dvojica stavite me pod autore koje pratim, nemojte se sramit.

 Ne pratimo te mi, nego te tesko izbjec.

Ne da nema mene tvoji postovi nebi imali smisla kao ni od onog trola gore. Sad si malo stišćite TU jedan drugom hahah. Staviš me na ignore i bok riješio si problem. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.11.2020 15:29 (mislioc).
7 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Navi
mislioc kaže...
GdjeSuBikovi kaže...
mislioc kaže...
Vas dvojica stavite me pod autore koje pratim, nemojte se sramit.

 Ne pratimo te mi, nego te tesko izbjec.

Ne da nema mene tvoji postovi nebi imali smisla kao ni od onog trola gore. Sad si malon stišćite TU jedan drugom hahah. 

Ti dolaziš na navi i ryzen temu samo zapocimat svade, trollat i provocirat, te zbog to te ne volim. Na intel i ampare temama ti postovi i nisu losi. 

 Evo da citiram  Valentin17 sa ampere teme:

Nečiju kupnju i nečiji odabir uopće ne treba komentirati. Glavni problem u 4 teme (Nvidia GPU, AMD GPU, Intel i7/i9 i Ryzen) je nedostatak moderatora

koji kao da su digli ruke od svega i forumom vlada isključivo ratovanje, a baš bespotrebno i bezveze.

Meni osobno je drago i zbog jednih i zbog drugih, znam da sam jedno vrijeme pričao protiv AMDa, vlastitim iskustvom u slaganju računala baziranih

na procesorima Ryzen 1600, 1600AF i 3600 sam se uvjerio da AMD daje puno, tu osobno mislim na 1600AF model za 800 kn, a nadam se uskoro i 3600 model.

Trenutne cijene jednih i drugih su po meni pretjerane (nove serije procesora i kartica) i nemam nikakve namjere to podržati,

ali nemam nikakvo pravo pametovati nekome što da radi sa svojim novcima, zato u zadnje vrijeme samo čitam i pomažem onima koji pomoć traže koliko mogu i znam.

Sada smo u jednom po meni krasnom dobu, dobu kad ima izbora na pretek i svako si može pronaći nešto za sebe, ajde da budemo sretni jedni zbog drugih, umjesto

se prepiremo cijelo vrijeme, bit će nam svima bolje.

AMD Fanboyčina
12 godina
offline
Re: AMD Navi
red_bull kaže...
Luka123 kaže...
red_bull kaže...

ja sam čekam koji mjesec da se svi vi fanovi isprsite pokupujee grafičke za 8000 kn i divite se grafovima i igrate w3 te minecraftove i sl.. Dok bude 3070 oko 4k kn... Ako nikad nema veze.. Nemogu si realno opravdat bacanje love.. Imam ali nedam..


Totalna glupost, ja uopće nisam fan niti nvidia niti amd-a, uvijek kupujem što je jeftinije i daje odlične rezultate.
Ako mi 6800XT ima 16GB i daje rezultate slične 3080 po jeftinijoj cijeni, naravno da ću je kupiti.... čista logika, briga me jeli intel, adm također... kao što se vidi iz konfe. U trenutku kupnje 3700x je bio best buy, a matičnu sam kupio po cijeni od 1000kn (u prodaji je bila čak i do 2K).

5-10 fps-a mi neigra ulogu, ali kartica nakrcana sa 16GB VRAMA te Freesync koji mi treba se isplati kupiti po jetifinoj cijeni naspram 10GB RTX 3080 trenutno.

Jednostavno trenutni best buy. Čista logika.

A također napominješ"imam ali nedam" nitko ti nebrani da kupiš sebi što hoćeš i što odgovara tvom buđetu, ovdje ima onih koji sebi mogu priuštiti skuplje i oni koji mogu priuštiti jeftinijie.
Također kupnja RX 6900 me neprivlači jer je overkill trenutno, a 6800XT zlatna sredina kako bih rekli.

 Bold 1 govoriš isto kaj i ja..

 Bold 2  govoriš isto kaj i ja..

 Bold 3 ovo sam napisao samo Misliocu.. Počeo me omalovažavat...

 
Doslovno si rekao ovo: ja sam čekam koji mjesec da se svi vi fanovi isprsite pokupujee grafičke za 8000 kn i divite se grafovima i igrate w3 te minecraftove i sl.. Dok bude 3070 oko 4k kn... Ako nikad nema veze.. Nemogu si realno opravdat bacanje love.. Imam ali nedam..>

Boldao sam što si napisao jer nevidim kako se naši postovi podudaraju. Razlika je u načinu pisanja, možda ti je misao bila ista ali to nisi pokazao.

Isto tako ako te netko "umaložava" jednostavno ga ignoriraj.... moj savjet, samo zanemariš post i to je to.
Mislioc prema mom iskustvu provodi na forumu previše vremena, a izgleda da sve prihvaćaš osobno, tj. na nekoj privatnoj razini i onda to dovodi do ovakvih postov-a koji su brzinski napisani,
te nepridonose doslovno ničemu nego vlastitom zadovoljstvu "vratio sam mu" i stvara konfuziju što je pisac i kome je nešto htio reći.

Ali vidim što si htio napisati kada pročitam 3-4 puta , te zašto smatraš da je moj post isti kao tvoj. Jednostavno zanemari trollove... čuvaj zdravlje.

LP :)!

everyday i'm shuffling...
15 godina
offline
AMD Navi

Ma ne shavćam ja njega osobno ni slučajno...

Nekako samo reagiram kad počne srat i ispravljat postove(prvo provocira, kad zakuha i navuče rage od ljudi, lik editira post da ne ispadne kriv ili da se ne osramoti...)

Evo obećajem da nebudem srao više ništ, do dok god on ne serucka. U tom slucaju si nemogu pomoci. jače je od mene..

 

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: AMD Navi
red_bull kaže...

Ma ne shavćam ja njega osobno ni slučajno...

Nekako samo reagiram kad počne srat i ispravljat postove(prvo provocira, kad zakuha i navuče rage od ljudi, lik editira post da ne ispadne kriv ili da se ne osramoti...)

Evo obećajem da nebudem srao više ništ, do dok god on ne serucka. U tom slucaju si nemogu pomoci. jače je od mene..

 

 Ali moras ga stitit, ipak ste vi braca Intelovci 

12 godina
offline
Re: AMD Navi
red_bull kaže...

Ma ne shavćam ja njega osobno ni slučajno...

Nekako samo reagiram kad počne srat i ispravljat postove(prvo provocira, kad zakuha i navuče rage od ljudi, lik editira post da ne ispadne kriv ili da se ne osramoti...)

Evo obećajem da nebudem srao više ništ, do dok god on ne serucka. U tom slucaju si nemogu pomoci. jače je od mene..

 

 Ja editiram da se ne osramotim haha, ako ti ne paše stavi me na ignore ili šuti i trpi. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice