Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

poruka: 9.376
|
čitano: 1.473.837
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Kupovina fotoaparata i foto opreme
11 godina

Današnje fotke Zale, potoka koji teče kroz Podkilavac, mjesto u zaleđu Rijeke na Grobniku. Za doći do velikog slapa se trebalo smočit do pojasa ali sve za fotke.
Zala proteče samo za iznimno obilnih kiša i dijelom je ponornica pa na dijelovima sa snimke inače ima vode doslovno samo jedan dan nakon proloma oblaka. Dan-dva poslije kiše ovo više nije moguće snimiti.

Napravio sam i kratki video koji možete pogledati na Youtube-u 

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2020 22:09 (deya100).
Moj PC  
8 0 hvala 1
11 godina
Re: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
deya100 kaže...

Današnje fotke Zale, potoka koji teče kroz Podkilavac, mjesto u zaleđu Rijeke na Grobniku. Za doći do velikog slapa se trebalo smočit do pojasa ali sve za fotke.
Zala proteče samo za iznimno obilnih kiša i dijelom je ponornica pa na dijelovima sa snimke inače ima vode doslovno samo jedan dan nakon proloma oblaka. Dan-dva poslije kiše ovo više nije moguće snimiti.

Napravio sam i kratki video koji možete pogledati na Youtube-u 

Svaka čast; moj naklon! 

Samo dvije stvari na svijetu imaju miris po ribi... jedna od njih je riba :-)
11 godina

Jedna s mobitela

Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
Bijeg iz smoga
morrisoN

2 0 hvala 0
12 godina
Bijeg iz smoga
morrisoN

0 0 hvala 0
5 godina

evo malo cb

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
Santana kaže...

evo malo cb

Lijepa serija; fino složeno; svaka čast!

Samo dvije stvari na svijetu imaju miris po ribi... jedna od njih je riba :-)
11 godina
Santana kaže...

evo malo cb

Zadnja i predzadnja slika izgledaju kao svaki dan zadnjih mjesec i pol dana

Do not feed the trolls!!
3 tjedna

Večer, par mojih fotki s Dslr-om, dosta ih ima svoj "naslov" da se dočara no tu nisam pisao, cijela forma za stavljanje fotografija je katastrofalna kao i rezolucija! neke fotke su i po 250mp pa sam se napatio dok sam to smanjio na bolesnih 3-4mbZivjeli!

10 0 hvala 0
11 godina
Santana kaže...

evo malo cb

Odlična, pogotovo ova s brezama i s kontra suncem.  

Boris grozni kaže...

Večer, par mojih fotki s Dslr-om, dosta ih ima svoj "naslov" da se dočara no tu nisam pisao, cijela forma za stavljanje fotografija je katastrofalna kao i rezolucija! neke fotke su i po 250mp pa sam se napatio dok sam to smanjio na bolesnih 3-4mbZivjeli!

Predobre fotke!  

11 godina

Par mobitelskih s današnjeg uspona na Hahlić i kratki video

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.1.2021 19:28 (deya100).
Moj PC  
8 0 hvala 0
5 godina
deya100 kaže...

Par mobitelskih s današnjeg uspona na Hahlić i kratki video

Nikak da gore odem, a vec se skoro godinu dana spremam.... fenomenalno izgleda

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.1.2021 20:43 (Santana).
11 godina

Definitivno, pogotovo ovako po snijegu. Ubio se danas kroz snijeg, na najstrmijem usponu ima najviše snijega sa zapusima u koje propadaš do pojasa i vjetar ti udara u prsa. Za preći 600m (dužinskih ne visinskih) mi je doslovno trebalo 45min a u dobroj sam kondiciji. Ali isplatilo se, kad sam izašao na vrh prevoja i maknuo se u zavjetrinu k'o da sam ušao u bajku - skoro ni daška vjetra i snježna idila.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
Malo zimskog ugođaja...
morrisoN

5 0 hvala 0
12 godina
morrisoN kaže...
Malo zimskog ugođaja...

Tek sam sad pregledao ove fotke koje sam postavio. Pa ovo što radi forumski algoritam za kompresiju slika pri uploadu je zločin protiv čovječnosti. Molim nekoga, npr Miro, da se u narednom periodu tehnički omugući, barem u nekim temama da se fotke uploaduju barem u FB kvaliteti. Ovo sto sad imamo je masakr nad fotografijama.

Hvala!

morrisoN
5 godina
deya100 kaže...

Definitivno, pogotovo ovako po snijegu. Ubio se danas kroz snijeg, na najstrmijem usponu ima najviše snijega sa zapusima u koje propadaš do pojasa i vjetar ti udara u prsa. Za preći 600m (dužinskih ne visinskih) mi je doslovno trebalo 45min a u dobroj sam kondiciji. Ali isplatilo se, kad sam izašao na vrh prevoja i maknuo se u zavjetrinu k'o da sam ušao u bajku - skoro ni daška vjetra i snježna idila.

malo kasnim s odgovorom...

taj vikend nakon tvog posta sam bio na Svetoj Geri, snijega kolko hoces, ali nazalost bila je magla tak gusta da ne vidis par metara ispred sebe. To jos nisam dozivio.

Evo dvije slike. Jedna je pocetak uspona, druga je na vrhu

vrh vrh
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Kupovina fotoaparata i foto opreme
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice