Fotografija-pomoć

poruka: 4
|
čitano: 1.761
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Fotografija-pomoć

dal postoji koji fotić ili softver ili dodatak na fotiću koji bi slikal znači jednu te istu sekvencu svakih 5-15min.znači konkretno fotić bi bil postavljen na jednoj zgradi i bil bi usmjeren prema drugoj na kojoj bi se vršili radovi te mi je potrebano slikanje te druge zgrade svakih 5-15min.znači ja bi postavil fotoaparat i da on sam slika to određeno vrijeme koje ja postavim.znači da okine jednu fotku svakih 5-15 min samostalno.thx

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Fotografija-pomoć

postoji naravno...

 

dslr aparat i dodatak žičani daljinski (koji ima opciju timelapse fotografije) gdje podešavaš broj fotografija i vremenski razmak...ostaviš cijelu stvar i dobiješ ono što želiš...

 

naravno neki dslr aparati već sami imaju ugrađenu tu mogućnost ako se nevaram...

samo krupno, ništa sitniš
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.7.2011 13:45 (oly570).
16 godina
neaktivan
offline
Fotografija-pomoć

a ima koji jeftiniji to aparat?ne znam kolko si upoznat sa hakiranim CHDK firmwareom za canon.dal bi mogel možda prek toga.ima koji drugi način?

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Fotografija-pomoć

naravno da ima ,bez ikakvih krekiranih firmwarea, original soft ti treba a to imaš u: PENTAX K-R koji ima timelapse fotografije  i kombinaciju sa navigacijom GPS koja se stavi (naravno da je i to original) na mjesto vanjskog blica da ti prati fokus onak kak to unaprijed isprogramiraš,naravno da je to svega u par stupnjeva ali bolje i to nego da je samo mogučnost fiksnoga fokusa ,mislim da ti to nema ni jedan dslr osim PENTAX K-R i puno skuplji K-5 i još puno puno skupljeg 645D, za ono kaj tebi treba ovo je savršena kombinacija {#}{#}  ako si u mogučnosti  u utorak u zagrebu na cvijetnom  12.7. u 17.30 pentax organizira druženje uz: kavu-isprobavanje nove opreme-kupnja uz popust i tak malo više toga kaj sve slijedi uz takvo edukativno druženje {#}{#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.7.2011 20:42 (struić).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice