Tribute to Leonard Nimoy

poruka: 9
|
čitano: 2.572
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Tribute to Leonard Nimoy

Eto dragi moji i drage moje otišao nam dragi "Spock". Meni najdraži lik Star Trek-a i najbolja kombinacija glumca/lika. Nisam vjerovao da ću ikada biti tako tužan zbog nekoga koga "ne poznam". Kakav dojam je na vas ostavio sa svojim životom i djelom? 

 

 

 

X
15 godina
online
Tribute to Leonard Nimoy

Rest in peace

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.2.2015 19:03 (mind_challenge).
16 godina
offline
Tribute to Leonard Nimoy

 

Meni je drag, pogotovo zbog svojih stalnih prepirki sa Shatnerom, snimio je nešto albuma s njim, mislim da ima i nešto solo.. pod stare dane se bacio na fotografiju, nisam ekspert no svidjelo mi se par.

Who would have thought being hit by lightening would land you in hospital?
14 godina
neaktivan
offline
Tribute to Leonard Nimoy

"Fortunately, my ancestors spawned in another ocean than yours did. My blood cells are quite different.”

 

R.I.P. 

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
15 godina
offline
Tribute to Leonard Nimoy

Svi znamo da bez njega Star Trek nebi bio isti, postao je velika ikona u svijetu i pamtit će se još dugo vremena.

 

Nisam mogao vjerovat kad sam vidio vijest, valjda sam očekivao da će i mene nadživjet pošto je vulkanac, a oni žive preko 200 godina   

 

R.I.P

Fortune favours the brave
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tribute to Leonard Nimoy
Hyperion kaže...

Svi znamo da bez njega Star Trek nebi bio isti, postao je velika ikona u svijetu i pamtit će se još dugo vremena.

 

Nisam mogao vjerovat kad sam vidio vijest, valjda sam očekivao da će i mene nadživjet pošto je vulkanac, a oni žive preko 200 godina   

 

R.I.P

 poluvulkanac

 

Rip,zanima me oće li tbbt epizodu posvetiti njemu.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
13 godina
neaktivan
offline
Tribute to Leonard Nimoy

R.I.P. 
Evo sad sam u čast Leonardu po ko zna koji put pogledao The Wrath of Khan. Tko je gledao Star Trek zna zašto sam gledao baš taj film, a evo i citat na kraju filma.

 

We are assembled here today to pay final respects to our honored dead. And yet it should be noted that in the midst of our sorrow, this death takes place in the shadow of new life, the sunrise of a new world; a world that our beloved comrade gave his life to protect and nourish. He did not feel this sacrifice a vain or empty one, and we will not debate his profound wisdom at these proceedings. Of my friend, I can only say this: of all the souls I have encountered in my travels, his was the most... human.

16 godina
neaktivan
offline
Tribute to Leonard Nimoy

R.I.P

arguing over the internet is like competing in the special olympics..even if you win you're still retarded.
16 godina
neaktivan
offline
Tribute to Leonard Nimoy

Zivi dugo i uspjesno.

 

Pocivao u miru.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice