Trebam titlove za.... izdvojena tema

poruka: 236
|
čitano: 95.216
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Kako prilagoditi titlove filmu
13 godina
neaktivan
offline
Trebam titlove za....

Trebam prijevod za njemački film "Manta, Manta", ako netko ima neka viče!

12 godina
neaktivan
offline
Re: Trebam titlove za....

@Rooswelt & Toxic

 

http://hr.podnapisi.net/the-dictator-2012-titlovi-p1698868 + Subtitle Editor da bi podesili željeni fps.

 

 

15 godina
offline
Trebam titlove za....

Konačno se pojavili prihvatljivi titlovi za BRrip The Dictator. Doduše srpski ali na latinici. Provjerio sam i odgovaraju filmu.

EDIT: Evo i hrvatskih titlova...

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.8.2012 22:32 (Micek).
13 godina
offline
Trebam titlove za....

Ima netko link hrvatskih titlova za A Bronx Tale? Našao sam jedne, ali su na 2 CD-a, što mi ne odgovara.

http://www.youtube.com/watch?v=Jl_3Yq36fSg&feature=related
11 godina
protjeran
offline
Re: Trebam titlove za....
dv14 kaže...

Ima netko link hrvatskih titlova za A Bronx Tale? Našao sam jedne, ali su na 2 CD-a, što mi ne odgovara.

  Izvoli prijatelju http://www.opensubtitles.org/hr/subtitles/3949236/a-bronx-tale-hr

11 godina
protjeran
offline
Re: Trebam titlove za....
rooswelt1991 kaže...

Jel tko našao neki balkanski prijevod za brrip ili neš tako za film The dictator?

  http://titlovi.com/titlovi/the-dictator-147288/

  http://titlovi.com/titlovi/titlovi.aspx?prijevod=the+dictator

 

EDIT:Sad sam vidio da ste dobili link

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.8.2012 23:09 (kuny1234).
11 godina
neaktivan
offline
Trebam titlove za....

Trebam točne titlove za film 8MM 2 (2005)!! Hvala unaprijed :-)

11 godina
protjeran
offline
15 godina
offline
Trebam titlove za....

Tribaju mi titlovi za "Its Always Sunny In Philadelphia.S05.720p.BluRay.x264-SiNNERS". Naša san neke ali ne odgovaraju.

Only the brave
12 godina
neaktivan
offline
Trebam titlove za....

neki od vas kao da su ćoravi... jesam li lijepu komentarčinu ispisao na prethodnoj strani kako skidat titlove i što činiti kada ne pašu a vi i dalje hoćete sve na gotovo...

zapamtite, vremena su danas takva da ako si sami ne pomognete, neće nitko umjesto vas...

12 godina
offline
Trebam titlove za....

poZz jel znate mozda di bih mogao naci jednu ili vise od ovih serija s prijevodom na nasem jeziku..??

a serije su the pretender,luther,psych,lax,breakout kings i the listener unaprijed hvala svima..:)

12 godina
neaktivan
offline
Trebam titlove za....

trebaju mi titlovi za step up revolution i the expentables 2!

13 godina
neaktivan
offline
Re: Trebam titlove za....
12 godina
neaktivan
offline
Trebam titlove za....

pa pogledao sam nema!

11 godina
neaktivan
offline
Trebam titlove za....

 

Potrudicu se da se ukljucim malo u temu, ali...

 

Ne mozete samo jednsotavno reci; e potreban mi je prevod za taj i taj film. To nije tako lako, ustvari lako je reci ali tesko je naci.

 

Ujedno bih i moderatora ili administratora zamolio ako je vec tema u TOP teme neka se edituje prvi post za koja ce psotojati pravila.

 

Evo citiracu filmove sa prvog posta,   tesko da ces naci prevod ako samo kazes potreban mi je za film The Dictator (2012 kao prvo film ti je piratski, moras navesti od koga je RIP (jer u vecini skidamo ripove) da bi lakse pronasli odgovaraju titl.  Kod svakog filma cemo naci nastavak od koga je RIP kao sto su npr. AMIABLE, MAX, UNKNOW, AXXO i ostali...

 

@pas101

 

Evo recimo ne znam kao bih ti mogao pomoci za titl sto se tice filma The Expendables 2 

 

No pretpostavljam da si skinuo The.Expendables.2.2012.TS.READNFO.XViD-INSPiRAL ili The Expendables (2010) DVDSCR XviD-MAX

 

Na www.titlovi.com i www.opensubtitles.org  (meni proverene adrese za titlove) nemas odgovarajucih titlova jos niko nije radio za ova 2 ripa. Pricekaj jos dan - 2 eventualo 3. i izaci ce prevod ali obrati paznju kada skidas titl na ovo boldirano

Ili recimo ako neki put neko ne moze da nadje prevod istog autora ripa moze da pokusa sa ostalima u 70% slucajeva se titlovi podudare u nekim slucajevima znaju biti u razmaku 2-3 sekunde sto i nije strasno vecina plajera koje koristimo (BSP, MV2, Splash Pro etc.) poseduju opciju podesavanja titla da li zuri ili zastaje.

 

p.s. Ne bih preporucio skidanje filmova u CAM/TS formatu narocito ne ovako kvalitetnih filmova. U ovom slucaju se tice glumacke postave ostalo cemo videti dok izadje neki bolji RIP :) 

 

Enjoy... 

 

Postoji samo jedan način da budemo srećni - živjeti za druge. L.N.Tolstoj
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.8.2012 2:17 (Mitko).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Trebam titlove za....

Sto se tice serija i prevoda za iste preporucio bih ti da posetis sledecu adresu;

www.prijevodi-online.org

Kao i sto sam naveo u prethodnom postu za filmove vazi i za serije.

Postoji samo jedan način da budemo srećni - živjeti za druge. L.N.Tolstoj
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.8.2012 2:23 (Mitko).
12 godina
neaktivan
offline
Trebam titlove za....

pocekat cu!a sta sa step up revolution?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Trebam titlove za....

Nema ni za taj nista na ova 2. sajta sto sam ja naveo, valjda se ne gleda bioskopski snimak prevodiocu pa zato i nema prevoda jos.. :)

Postoji samo jedan način da budemo srećni - živjeti za druge. L.N.Tolstoj
15 godina
neaktivan
offline
Trebam titlove za....

ili skinite bs player i u postavkama namjestite da vam automatski potrazi najbolji prijevod, uvijek nadje ispravan ako postoji ili skinite sublight - program za trazenje titlova..

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.8.2012 21:37 (Vesperian).
12 godina
neaktivan
offline
Trebam titlove za....

ja cekam al nikako da docekam!{#}{#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.8.2012 19:05 (pas101).
12 godina
offline
Trebam titlove za....

jel zna neko di se mogu skinuti sinkronizirani crtici konkretno Jugioh bi trebao sve epizode ako je moguce nac negdje..??

12 godina
neaktivan
offline
Trebam titlove za....

Skinuo sam The Lord of the Rings trilogiju u extended izdanju, no nemogu nikako pronaci odgovarajuce hrvatske titlove za ovu verziju:

 

Lord of the Rings Trilogy BluRay Extended 1080p QEBS5 AAC51 PS3 MP4-FASM

 

Stoga bih molio za pomoc u pronalasku titlova ako se je netko vec susreo s ovom verzijom.

 

Hvala.

it's not about the money it's about sending a message
14 godina
moderator
online
Trebam titlove za....

trebao bi HR titlove za Outpost: Black sun  ako netko ima

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Trebam titlove za....
De gustibus non est disputandum.
14 godina
moderator
online
Trebam titlove za....

te sam našao :) bit će dobri za sad

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
14 godina
offline
Re: Trebam titlove za....

Titlovi za seriju How i met your mother, sezona 8, epizoda 2?
itko? :)

Lockerz nagrade Z-List [+] T-Shirt [+] iPod Nano purple (5G) 16GB [+] PSP rock bundle [-] (otkazano od strane Lockerza) 50$ PayPal [-]
16 godina
offline
Re: Trebam titlove za....
x360gamer kaže...

Titlovi za seriju How i met your mother, sezona 8, epizoda 2?
itko? :)

http://www.prijevodi-online.org/serije/view/130/how-i-met-your-mother

14 godina
offline
Re: Trebam titlove za....

Premda mi je BSplayer nasao odmah cim su izisli tilovi, hvala svejedno:)

Lockerz nagrade Z-List [+] T-Shirt [+] iPod Nano purple (5G) 16GB [+] PSP rock bundle [-] (otkazano od strane Lockerza) 50$ PayPal [-]
11 godina
neaktivan
offline
Trebam titlove za....

Josip1.

 

Pozdrav svim članovima Foruma.Drago mi je biti sa Vama.

 

 

 Molim Vas Titlove Za Film:"Isus Iz Nazareta"720p.Cd-1.2.3.4.Svaki od Filmova ima 4.30Gb.Biti ću Vam veoma zahvalan!!

Jmatošin
11 godina
online
Trebam titlove za....

Pozdrav i tebi kolega. Izvoli titlove.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Kako prilagoditi titlove filmu
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice