The Walking Dead

poruka: 3.294
|
čitano: 398.842
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: The Walking Dead
pogledo 6 epizodu premoto dosadno bilo..
Sedma kraj zanimljiv..a sta reci koju posluku porati??
Cekat cemo 2. Mjesec
GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN
15 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
MilkMan kaže...
pogledo 6 epizodu premoto dosadno bilo..
Sedma kraj zanimljiv..a sta reci koju posluku porati??
Cekat cemo 2. Mjesec

Kako možeš gledati nešto s premotvanjem?

 

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
14 godina
offline
Re: The Walking Dead
zato jer mi je dosadno a i gledam bez prijevoda tako da mrvicu tog necujem il neskuzim..al neda mi se gledat njih kako cakulaju o tome kako je ova trudna ova ljubomorna ovi si prijete...
GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN
15 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
MilkMan kaže...
zato jer mi je dosadno a i gledam bez prijevoda tako da mrvicu tog necujem il neskuzim..al neda mi se gledat njih kako cakulaju o tome kako je ova trudna ova ljubomorna ovi si prijete...

Ali to je dio serije, budeš li preskako djelove vidjet češ kako se polako gubiš u seriji ( mada sapunica dio i mene nervira ), nakraju osjetiš da nešto fali, neisplati se.

A što se tiče prijevoda, pa skini s interneta, nije problem naći prijevod.

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
15 godina
offline
The Walking Dead

Cek sta nece biti sad epizoda 8 do drugog mjeseca????

15 godina
offline
The Walking Dead

Yep, koliko vam puta treba ponovit i koliko vam puta treba dati link na wikipediju ili imdb da prihvatite činjenicu da novih epizoda "the walking dead" nema do 2. mjeseca 2012.?

20 years old and still scared of girls. -Forever Alone lvl 44-
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.12.2011 2:36 (Hyperion).
13 godina
offline
The Walking Dead

12.2 je blizu pa da oživimo temu......soon soon bitch

16 godina
offline
The Walking Dead

Super epizoda, ali ova Lori je glupa ko kita. Koji je vrag išla u grad po njih trojicu, pa taj potez nema apsolutno nikakvog smisla.

 

Btw, izgleda da se Rick mijenja. Iz dobrice koji gleda na sve i svima želi pomoći u nešto ozbiljnijeg vođu koji se brine za svoju skupinu prije svega i to mi se sviđa.

I used to play a little, but a little wouldn't do it, so the little got more and more.
13 godina
offline
The Walking Dead

Kakva tuka majko Isusova....al dobro bilo je za ocekivat da ce se desit nesto takvo...dugo nije bilo problema...cccc

14 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

Tko spoila, dolazim mu na vrata i radim double tap {#}

 

{#}

No matter where you go, there you are.
14 godina
offline
Re: The Walking Dead
Nije me se nešto posebno dojmila epizoda, al' mi je drago da je Rick postao više baddass.
Pričam i serem bezveze
14 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

Uvijek isto kad ženama daš volan.

I kartu.

U kombinaciji.

No matter where you go, there you are.
14 godina
offline
Re: The Walking Dead
Ma čim je krenula smo svi znali da će bit sranja
Pričam i serem bezveze
15 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
The Unforgiven kaže...
Ma čim je krenula smo svi znali da će bit sranja

Ma takve situacije unaprijed vidis po kameri. Kao u crticima, odlomice se ona stijena koja bojom odudara od cjeline.

http://www.youtube.com/watch?v=8EoukRWQ-ec
14 godina
offline
The Walking Dead

Evo doso do 7. epizode i serija me pocinje nervirat, ko sapunica, jos se Derly i Carol zblizavaju jbt. Samo da prestanu trazit ovu Sofiju. Cuo sam da je prosle nedelje pocela na FoxCrime, sutra znaci 9. epizoda druge sezone, stici cu pa cu tu pocet gledat . 

dzix
12 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

pogledo sam cjelu prvu sezonu, super je serija , samo sto mi je uvijek smjesno, glavni lik je onako uvijek dobar, cim je netko u nevolji ide pomoci bez obzira na sve on ce ici pomoci ,i onda ono što prića crncu preko woki tokija,ko zna jel crnac uopce slusa

ili nekuzim zast ne uzmu tenkove pa onda fino snjima{#}

15 godina
offline
The Walking Dead
E to s tenkovima i mene zanima, i oni helikopteri sto su svuda. Likovi u seriji su zapravo jako glupi. Inace prvi dio druge setone je bezveze ali ova nova epizoda je dobra.
14 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
golatificon kaže...

ili nekuzim zast ne uzmu tenkove pa onda fino snjima{#}

 

mar123 kaže...
E to s tenkovima i mene zanima, i oni helikopteri sto su svuda

 

Vas dva ste uistinu genijalci, svaka vam dala.

Znate vi možda voziti tenk ili helikopter (odnosno letjeti) ?

Kladim se da ne bi znali voziti ni šleper s priključnicom da vam život o tome ovisi

a kamoli išta kompliciranije.

{#}

No matter where you go, there you are.
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
forzzuk kaže...
golatificon kaže...
mar123 kaže...

A sta ces tek sa gorivom, znas li koliko trosi tenk(to je u slucaju da ga uopce znas voziti), da za vrijeme apokalipse normalne rade benziske, jos te pitaju da ti operu sajbu?!

Remember, remember the Fifth of November, The Gunpowder Treason and Plot, I know of no reason Why Gunpowder Treason Should ever be forgot.
15 godina
offline
The Walking Dead
Dobro pusti tenkove i to sad. Kad su dosli u onaj vojni bunker sto nisu uzeli automatske puske od vojske?
15 godina
offline
The Walking Dead

Ma ja neznam kako je uopče vojska mogla izgubiti tenkove, nisu im valjda zombači postavljali mine i gađali ih rpgom{#}

Kog vraga su uopče izlazili van, nisu trebali čak ni pucati samo da su se vozili i gazili ih riješili bi ih samo tako.

13 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

kad ste kod tenkova i tog, evo još jedna(starija sa 9gaga)

 

Da te volim dusa zna,draga moja BiH
15 godina
offline
The Walking Dead
Meni je uopce nejasno kako je hrpa glupih zombija pobila tolku vojsku naoruzanu svime i svacime i zasto ameri nisu upotrebljavali letjelice pa bacali mine i napalme po gradu.
15 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
mar123 kaže...
Meni je uopce nejasno kako je hrpa glupih zombija pobila tolku vojsku naoruzanu svime i svacime i zasto ameri nisu upotrebljavali letjelice pa bacali mine i napalme po gradu.

U svakom zombie filmu je tako više manje, jednostavno ih je previše i viruse se prebrzo širi, jedna osoba uništi cijeli grad, vojska ni nemoe trošiti toliko nauržanja bez razloga, safe zoneovi su im vjerojatno bitiniji.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
Mr.greenx kaže...
forzzuk kaže...
golatificon kaže...
mar123 kaže...

A sta ces tek sa gorivom, znas li koliko trosi tenk(to je u slucaju da ga uopce znas voziti), da za vrijeme apokalipse normalne rade benziske, jos te pitaju da ti operu sajbu?!

problemi sa gorivom, pa ne znam zast koriste tolko auta i motor

 

dobro naravno da ne znaju vozit tenk al sve se moze isprobat pa naucit , vremena imaju...{#}

12 godina
odjavljen
offline
The Walking Dead
Nebi tenk uzeo sigurno, stane malo ljudi i troši litru na kilometar...
14 godina
offline
Re: The Walking Dead
Najbolje da odu do nekog raketnog centra i lansiraju se na mjesec, tamo valjda nema zombija... još.
Pričam i serem bezveze
15 godina
offline
The Walking Dead

Nego šta zombiji nebi trebali crknut nakon kojeg tjedna? Malo je glupo da "žive" cijelo vrijeme, a nemaju hrane.


Recimo u 28 dana kasnije su zombiji crknuli nakon par tjedana pa ih nisu ni morali dokrajčit.

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts while the stupid ones are full of confidence. - Charles Bukowski
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.2.2012 20:54 (Hyperion).
15 godina
offline
The Walking Dead

meni u tim zombi filmovima/serijama nikad nije bilo jasno kako sva vojska/policija sve one tajne sluzbe tipa cia, fbi itd. umru a neka skupina kretena koji su naoruzani nekim hladnim oruzjem u pocetku prezive. ameri imaju sve one super duper vojne jedinice i sto oni svi umru od nekih sporo kretajucih stvorenja koja ni ne nose oruzje nego ubijaju ugrizom? uvijek su te zombi price suplje i likovi su zakinuti u glavi jer su im postupci preglupi.

12 godina
odjavljen
offline
The Walking Dead
Opusti se, to je serija.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice