Stargate Universe

poruka: 266
|
čitano: 56.768
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Stargate Universe
NIKAD SE SG1 nece prikazivati na HTvu
In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Stargate Universe
thabigjc kaže...

a nemozes vjerovat neznam zaista zasto pratim glupu seriju

jedna bude super druga dosadna za popi....

 

 

Slažem se, dosadna, i na kraju imaju sve već viđeno i prožvakano od drugih SF serija.

 

Puno zanimljivja mi je Fringe.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Stargate Universe
EnlightenedPhoenix kaže...
NIKAD SE SG1 nece prikazivati na HTvu

{#}...

{#}

Kadir beneath Mo Moteh
15 godina
neaktivan
offline
RE: Stargate Universe
To je rekao HTV ne ja :)


A nema veze... imaš torrente...
In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
13 godina
neaktivan
offline
RE: Stargate Universe
Bome su se isprsili sa zadnjom...tko ce docekat nastavak cc
The best way to be boring is to leave nothing out.
15 godina
odjavljen
offline
Stargate Universe

Sto je, je...

Ova zadnja epizoda se izdigla daleko iznad svih do sada. Konacno to na nesto lici, ali bojim se da ce se nakon slijedece sve vratiti na staro.

Sva nesreca pa moram na put, pa, ako ce nastavak biti slijedeci tjedan, odgledati cu ga sa zakasnjenjem.

13 godina
offline
Stargate Universe

Pozz....

Jesam ja možda u krivu,al koliko pratim po TV vidim da se serija više ne prikazuje...???

I to cca tjedan dana...

Mislim ono prekinuli usred radnje...pa rekoh možda se i prikazuje samo što ja ne znam termin...???

15 godina
neaktivan
offline
RE: Stargate Universe
Mrgud Veliki kaže...

Sto je, je...

Ova zadnja epizoda se izdigla daleko iznad svih do sada. Konacno to na nesto lici, ali bojim se da ce se nakon slijedece sve vratiti na staro.

Sva nesreca pa moram na put, pa, ako ce nastavak biti slijedeci tjedan, odgledati cu ga sa zakasnjenjem.

Ja mislim da je nastavak tek u travnju, odvritili su prvih 10 epizoda 2. sezone pa bi trebala biti pauza kako je bilo i nakon

pola prve sezone. Znači ništa od sci-fija do proljeća. Ima li netko kakvih prijedloga što {#} pratiti do tada ? 

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
16 godina
neaktivan
offline
Stargate Universe

previse galactice premalo star treka ima u seriji, makar se popravljaju, ima perspektive

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
15 godina
odjavljen
offline
RE: Stargate Universe
drnde kaže...

Ja mislim da je nastavak tek u travnju, odvritili su prvih 10 epizoda 2. sezone pa bi trebala biti pauza kako je bilo i nakon

pola prve sezone. Znači ništa od sci-fija do proljeća. Ima li netko kakvih prijedloga što {#} pratiti do tada ? 

Ako nisi pogledaj recimo - ancient aliens...

Radi se o dokumentarcu, po meni vrlo dobrome, samo sto su ga u drugoj sezoni razvodnili...
Ali bolje ista nego nista za SF 'fanatike'.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.12.2010 2:03 (Mrgud Veliki).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Stargate Universe
drnde kaže...
Mrgud Veliki kaže...

Sto je, je...

Ova zadnja epizoda se izdigla daleko iznad svih do sada. Konacno to na nesto lici, ali bojim se da ce se nakon slijedece sve vratiti na staro.

Sva nesreca pa moram na put, pa, ako ce nastavak biti slijedeci tjedan, odgledati cu ga sa zakasnjenjem.

Ja mislim da je nastavak tek u travnju, odvritili su prvih 10 epizoda 2. sezone pa bi trebala biti pauza kako je bilo i nakon

pola prve sezone. Znači ništa od sci-fija do proljeća. Ima li netko kakvih prijedloga što {#} pratiti do tada ? 

probaj ovo

 

Serija je u globalu nerealna totalno al meni se uvukla pod kozu :p

 

Daj joj priliku pa presudi sam

The best way to be boring is to leave nothing out.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Stargate Universe
koliko je lagano polovit pricu, posto nemam sto gledat, ukinuli mi star trek :((((((((((((((
to do list: natjerat tnakira da vrati magare, saznat bufferovo ime, izvalit bolesniju foru od mentalista, dat ivi zuti karton (on je meni 4) skrsit dannya i pirata u bc2,natjerat logica da kupi iphone
13 godina
neaktivan
offline
RE: Stargate Universe
Ako mislis na to da pocnes gledat od druge onda ti preprucujem da gledas od prve :p
Nije tolko komplicirana ako gledas po redu.
The best way to be boring is to leave nothing out.
16 godina
neaktivan
offline
Stargate Universe
Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.12.2010 21:54 (Paolo2612).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Stargate Universe
Paolo2612 kaže...

Uz tu vijest si mi trebao servirat i pistolj..

The best way to be boring is to leave nothing out.
15 godina
odjavljen
offline
RE: Stargate Universe
Sale_ds kaže...

Uz tu vijest si mi trebao servirat i pistolj..

Ako će to povući za sobom nastavak Atlantisa onakvog kakav je bio uz neki zaplet zbog kojeg će se morati vratiti borbi s Wraith-ovima, onda rađe top za konfete

Heart: _/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ Brain: __________________________
16 godina
offline
Stargate Universe

nakon mucenja prvih 10ak epizoda prve sezone (pogotove epizoda "Life") serija mi se pocela svidjat i onda ovakav nagli kraj! nadam se da ce barem nekako zaokruziti pricu...

eo ovdje nekoliko detaljnijh vijesti i reagiranja: http://www.gateworld.net/

 

 

FOR THE HORDE!!!
13 godina
offline
Stargate Universe

Ja kao veliki ljubitelj SG1 i Atlantis serijala sam se jako obradovao vesti o otkazivanju Universe-a, fala qutzu

Serija je teški promašaj, i nije mi čak bilo jasno kako su i drugu sezonu uspeli da snime.

Propali pokušaj mešanja star trek voyagera i bsg-a sa nečim tako cool kao što je stargate. 

takođe sam veliki fan i ove dve serije iz prethodne rečenice ali mislim da su scenaristi SG:U-a izvukli iz njih sve ono najgore i najdosadnije.

Jeste da je pojavljivanje žestokih neprijateljskih Alien-a u prvoj epizodi svakog SG serijala otrcan kliše, ali naspram ovog sranja to itekako pali. Da su odradili još jednu iteraciju SG1 tematike sigurno bi serija bila gledanija i nadasve zabavnija. 

Atlantis je koristio u svojoj priči mnoge epizode SG1 serijala koje su blago prepravljene da se uklope u tu priču sa wraith-ima i to je i upalilo, takođe je i lik Rodney-ja žešće pomogao da unese humor :)

14 godina
neaktivan
offline
Stargate Universe

Ruku na srce, serija nije bila Bog zna što, neuspjela fuzija 5 drugih sf serija.

 

Ali ipak sam je gledao u ovoj oskudici pravih  serija.

 

Tako da ipak, kvragu!

Kadir beneath Mo Moteh
15 godina
neaktivan
offline
Stargate Universe

Meni je SGU pravo osvježenje naprema SGA ({#}) koji je zapravo samo otrcana kopija SG1-a, i mislim da je šteta što će ga ukinuti.

Taman su se više okanili više onih kamenčića, dobili kontrolu nad brodom, jedino što je meni falilo je da možda malo

češće izađu iz njega, nalete na neke zanimljive planete i slično. Isto tako mi se sviđa trend da konačno vanzemaljcima

engleski nije materinji jezik kao što je to običaj u mliječnoj stazi i pegasus galaksiji, ovo je nešto što mi je uvijek smetalo kod SG1 i SGA.

 

Predpostavljam da ćemo dobiti neki bezvezan požureni kraj kao što je to bilo i sa Star Trek Enterprise, samo se

nadam da će ostaviti mogućnost da se možda kasnije snimi neki SGU film koji bi donio neki pravi završetak.

Ako ikada dobijemo neku novu SG seriju nakon ove nadam se da će nastaviti stopama Universe-a i također biti van 

uobičajenog SG1 kalupa.

 

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
13 godina
offline
Stargate Universe

SG1 se npr emitovao prve 2 sezone na showtime televiziji, ukinut je ali ga je onda sci fi odkupio i nastavio dalje. Možda će i ovu neko drugi odkupiti pa urade nešto bolje sa njom. SG1 prva sezona je baš bila loša ako se poredi sa ostalim, a ni druga ne bi bila nešto da nisu tokra-e ubacili. od treće je baš krenulo

Slažem se da je imbecilno da Alieni pričaju na engleskom, ajd Goauldi imaju svoj jezik ali im je injgliš nekako draži :D

16 godina
neaktivan
offline
RE: Stargate Universe
DowlaBoy kaže...

SG1 se npr emitovao prve 2 sezone na showtime televiziji, ukinut je ali ga je onda sci fi odkupio i nastavio dalje.

Prvih 5 sezona

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
14 godina
neaktivan
offline
Stargate Universe

Bogme kad te SyFy ukine, nema te više.

Može se bilo kakav otkup zaboraviti.

Kadir beneath Mo Moteh
15 godina
neaktivan
offline
RE: Stargate Universe
Kada TNT i SyFy ukinu nesto nema sanse više da se nastavi...


Meni je najžalje što su firefly ukinuli... :(

TAKO dobra ekipa (glumačka) i još bolja priča...
In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Stargate Universe
blacko kaže...

Bogme kad te SyFy ukine, nema te više.

Može se bilo kakav otkup zaboraviti.

Stargate franšiza je u potpunom vlasništvu MGM-a i uz to njihova 2 najjača franšiza (iza James Bond filmova). MGM neće dopustiti da ona propadne, a nemoj ni zanemariti da je syfy platio masne pare za licence i da će sigurno probati iskorištavati ju što dulje može.

 

Vidjet ćemo mi još pun k.... i još toliko stargate-ova

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.12.2010 22:36 (Paolo2612).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Stargate Universe

Riječi ti se pozlatile.

Samo mislim da je nakon druge sezone SGU gotov zauvijek.

Kadir beneath Mo Moteh
16 godina
neaktivan
offline
RE: Stargate Universe
blacko kaže...

Riječi ti se pozlatile.

Samo mislim da je nakon druge sezone SGU gotov zauvijek.

Naravno da je.

 

SyFy je najgora stvar što se može dogoditi bilo kojem SF-u. Stargate SG-1 je imao različite i velike lokacije, a nakon što je syfy potpuno preuzeo stvar s Atlantisom počelo je biti najgore smeće. Volim atlantis, ali svaki planet uvijek jedna te ista j.bena šuma (british columbia točnije - tamo je bio filmski studio) - čak sam naučio i drva napamet. Ajde da nemate para kao star trek koji je gotovo svaku epizodu imao potpuno različiti planet, ali barem prošećite 200 metara dalje da ne vidim u svakoj epizodi svake sezone isto drvo.

 

SG:U je bila još genijalnija ideja. Nemamo para za lokacije pa ćemo sve potrpati na jedan brod koji kruži po svemiru i zacrni još to malo da dobijemo kvazi-BSG dok ne smislimo još 5 novih BSG serija jer nam je to bila najveća uspješnica pa moramo izvući pare iz nje.

 

 

Neka naprave kao Star trek - seriju ne raditi ni s jednom tv kućom koja će dobiti kontrolu nad njom i pravima prikazivanja nego ju radi sam i prodaj kojoj god tv kući možeš u kojoj god zemlji možeš (tkz. Broadcast syndication)

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
16 godina
neaktivan
offline
Stargate Universe

dupli post, ali morao sam.

 

 

Samo zadnje smeće i govno od mreže otkaže seriju prije toga ne obavijesti glumce. Sramota je da ne mogu ni reći glumcima da se serija otkazuje nego oni moraju saznati iz novina ili s interneta da su dobili otkaz

 

 

http://twitter.com/DavidBlue/status/15516862624305152

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Stargate Universe

SG 1 je neponovljiv...sve ostalo mu nije ni do koljena...

14 godina
offline
RE: Stargate Universe

Znači neće se više snimat stargate U...kako to pa serija nije loša a nije završena do kraja...hebiga nije fer{#}{#}

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice