Slušaona izdvojena tema

poruka: 23.812
|
čitano: 2.864.254
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
RE: Slusaona
Lino kaže...
poseidon6rule kaže...

ja inace slusam sve tipove glazbe (osim death metala i tih sranja)...a u zadnje vrijeme od domace glazbe preslusavam novi album connecta- "Ovo nije drugi album", a od strane glazbe novi album od pjevaca grupe SOAD Serja Tankiana (najbolja mu je pjesam Sky is over)

 

e da naravno zaboravio sam i jos nesto vazno.... slusam i cajkeNamigiva

 

"E, pa nema vise cile mile
stig'o Mile, Kitic Mile
kazi, Mile, Mile, brate
neka cuju, neka shvate, brate........"Cool


 Jel vi shvacate da su to srbi, oni koji su uništavali hrvatsku!

 I ja sam prije slusao cajke ali sad se toga sramim i potpuno se slazem sa Linom!!
Kod mene je trenutacno najpreslusaniji album od THOMPSONA-BILO JEDNOM U HRVATSKOJ!!
Taj preobrat se dogodio nakon sto sam bio na thompsonovom koncertu.
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Ja slusham narodnjake


C2DE6400@2,9Ghz, 8600GT512Mb
2GB Crucial Balistix
19" ASUS LCD
16 godina
offline
RE: Slušaona
Zippo kaže...

Ja slusham narodnjake


Yeah right!!! Get serious....Smijeh

Light travels much faster than sound, that's why some people seem bright until you hear them speak
16 godina
offline
RE: Slušaona

Westbam,Jeff Mils....i ostala ekipa

16 godina
protjeran
offline
RE: Slušaona
Zippo kaže...

Ja slusham narodnjake


 ksjdfokjsdojfoisdjfoidsjiodsfjoifjsdoifj.

 

PC Problems...
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.4.2008 9:29 (Lino).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
Lino kaže...
Zippo kaže...

Ja slusham narodnjake


 Kako se samo ne sramiš, ti, rođeni hrvat... Ja bih se sramio da sam na tvom mjestu.

Šta ti odlučuješ ko će šta slušati?! Ja ne volim narodnjake, al puno Hrvata ih voli i to ne znači da su manje Hrvati od tebe.

Uostalom, ti misliš da si Hrvatina zato što slušaš Thompsona?!

GET A LIFE!

Svi podaci su točni osim imena i prezimena...
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

jebo vas thompson,seljacina kretenska... sta me briga za njega i njegovog "didu" aj u k....

 

trenutno svira Crystal method - busy child

 

Ken leeeee
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.4.2008 14:48 (kyx).
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

zzz svima...ja se samo mogu prikljuciti Nikiju starom rockeru i ostaloj ekipi starih rockera!!!Namigiva

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.4.2008 18:24 (The_Manyak).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Slusaona
jer itko sluša Coldplay?
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

  Rock,punk,metal

 

The Cure,Ramones,Sex pistols,Black Sabbath,The 69 Eyes,Blind Guardian i sl.

 

btw. Cajke sux bigtime!

 

 

 


Do you not understand? To lose is to die! You may win a thousand fights, but you can only lose one.
16 godina
protjeran
offline
RE: Slušaona
i_rambo_plache kaže...
Lino kaže...
Zippo kaže...

Ja slusham narodnjake


 Kako se samo ne sramiš, ti, rođeni hrvat... Ja bih se sramio da sam na tvom mjestu.

Šta ti odlučuješ ko će šta slušati?! Ja ne volim narodnjake, al puno Hrvata ih voli i to ne znači da su manje Hrvati od tebe.

Uostalom, ti misliš da si Hrvatina zato što slušaš Thompsona?!

GET A LIFE!

sajaiojdoiajsdiojasoij.

 

PC Problems...
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.4.2008 9:29 (Lino).
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Lino, bez obzira što ti je nadimak dječji, slažem se s tobom

16 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
Lino kaže...
i_rambo_plache kaže...
Lino kaže...
Zippo kaže...

Ja slusham narodnjake


 Kako se samo ne sramiš, ti, rođeni hrvat... Ja bih se sramio da sam na tvom mjestu.

Šta ti odlučuješ ko će šta slušati?! Ja ne volim narodnjake, al puno Hrvata ih voli i to ne znači da su manje Hrvati od tebe.

Uostalom, ti misliš da si Hrvatina zato što slušaš Thompsona?!

GET A LIFE!

 Nisam nigdje rekao da slušam thompsona. I ne kažem da su manje hrvati nego ja, nego kažem da cajke pjevaju srbi, oni srbi koji su ubijali hrvate i uništavali nam Hrvatsku! A da ih još i neki branitelji slušaju, e to je sramota.

 Pa šta ako cajke pjevaju srbi? A šta je sa hrvatima i hrvaticama koje pjevaju cajke.
Odkad postoji pravilo da se ne sluša muzika koju neprijatelji slušaju?
Tko voli nek izvoli. Cajke su vrsta muzike (makar većina ne smatraju to muzikom-pa čak ni ja) a ne neka propaganda velike srbije (makar su bile i takve pjesme), a i sa naše strane se se muzika koristila za propagandu itd...

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't
stand one bit of competition
16 godina
protjeran
offline
RE: Slusaona
Thompson samo u umjerenim dozama, za dusu. Povece dozu znaju izazvati nekontrolirane reakcije adrenalina, te su cesto pogubne za slusateljsku okolinu.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
Lino kaže...
  Nisam nigdje rekao da slušam thompsona. I ne kažem da su manje hrvati nego ja, nego kažem da cajke pjevaju srbi, oni srbi koji su ubijali hrvate i uništavali nam Hrvatsku! A da ih još i neki branitelji slušaju, e to je sramota.
 

  Pitaj si starce sta su slusali... narodno??!? narodno je ostavstina svih onih iz doba juge i starijih,a turbofolk je nesto drugo...
 
16 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
Sivi kaže...
Lino kaže...
  Nisam nigdje rekao da slušam thompsona. I ne kažem da su manje hrvati nego ja, nego kažem da cajke pjevaju srbi, oni srbi koji su ubijali hrvate i uništavali nam Hrvatsku! A da ih još i neki branitelji slušaju, e to je sramota.
 

  Pitaj si starce sta su slusali... narodno??!? narodno je ostavstina svih onih iz doba juge i starijih,a turbofolk je nesto drugo...
 
 Evo jedna odična kolumna o narodnjacima, turbo folku i općenito o situaciji danas i u prošlosti  OVDJE

 

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't
stand one bit of competition
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.4.2008 1:46 (Paolo2612).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
iPaolo2612 kaže...
Sivi kaže...
Lino kaže...
  Nisam nigdje rekao da slušam thompsona. I ne kažem da su manje hrvati nego ja, nego kažem da cajke pjevaju srbi, oni srbi koji su ubijali hrvate i uništavali nam Hrvatsku! A da ih još i neki branitelji slušaju, e to je sramota.
 

  Pitaj si starce sta su slusali... narodno??!? narodno je ostavstina svih onih iz doba juge i starijih,a turbofolk je nesto drugo...
 
 Evo jedna odična kolumna o narodnjacima, turbo folku i općenito o situaciji danas i u prošlosti  OVDJE

 

 Bojim se da je bilić naveo neku "ljepšu" stranu narodnjaka, a mislim da ima druga strana medalje gdje nema baš doktora, već prje nekih mutnih" tipova" naravno sa nekim "alatkama" u autu ili kod sebe. Nisam slušao tu muziku niti za doba juge a, još manje ću sada ustvari teško da ću ikad.
16 godina
offline
Slušaona

Kak sam se vec izjasnio ja mrzim narodnjake i ne slusam ih,i to je moje misljenje,ak netko ima drugacije  misljenje i voli slusati narodnjake ko smo mi da mu branimo ak je to njegova volja nek izvoli,

mislim svatko ima pravo na svoje misljenje ali nema pravo vrijedati one koji su drugacijeg misljenja!!

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
tommy2103 kaže...

Kak sam se vec izjasnio ja mrzim narodnjake i ne slusam ih,i to je moje misljenje,ak netko ima drugacije  misljenje i voli slusati narodnjake ko smo mi da mu branimo ak je to njegova volja nek izvoli,

mislim svatko ima pravo na svoje misljenje ali nema pravo vrijedati one koji su drugacijeg misljenja!!

 

Tu se slažem s tobom o ukusima se ne raspravlja! Ali da je uredu za jedog hrvata da sluša cajke je netolerantno. Prvo počneš pjevat čavoglave za vrijeme rata pa onda cajke. Ali ne samo da je to ne tolerantnoveć taj zvuk i zaglušuje. To nije muzika to je ZAVIJANJE!!!
16 godina
offline
Slušaona

pustimo cajke na miru,ne zasluzuju toliku pozornost koju smo ih pridonijeli raspravljajuci o njima!!

Mi koji smo se složili da cajke nisu glazba za naše uši riješili smo problem.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.4.2008 14:45 (tommy2103).
16 godina
offline
Slušaona

Upravo slusam onu    Mutya Buena - B Boy Baby, duet sa Amy Winehouse

Kak te dvije macke imaju seksi reperske glasove, a i muzika je zakon!

Ovo macke je relativno (Amy kvari)


Amd Athlon64 X2 6400+ Black Edition, Thermaltake V1, Gigabyte GA-M56S-S3, 4GB DDR2 800 Kingmax, Powercolor Radeon 2600xt 256Mb DDR4, Forton Blue Storm 2 500W, Seagate 250GB, Samsung 205BW 20" Widescreen, Thermaltake Armor Jr., Logitech Z-2300, Logitech LX 500
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

linkin park - easier to run album meteora

16 godina
offline
Slušaona

Poslije thompsona u zadnje vrijeme slusam  Gun's and Roses.Sweet child of mine pa behind blue eyes ,whisky in a jar,knocking on a heaven's doors i slicno...

16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

a je igral tko tu Flatout 2 ? Ak da onda znate za Audioslavea, on je meni zakon, poglejte još neke nnjegove pjesme, ima ih na Youtubeu


http://www.freewebs.com/horagio/
16 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
Horagio kaže...

a je igral tko tu Flatout 2 ? Ak da onda znate za Audioslavea, on je meni zakon, poglejte još neke nnjegove pjesme, ima ih na Youtubeu


 Audioslave je isto bio u NFL Maddenu 07. Ok su mi, jedno vrijeme sam ih slušao. Zadnji album nisam čuo (samo Revelations i Original Fire) tak da ne znam kakav je, al mi se Out of Exile ne sviđa jedino Be Yourself, Doesn't Remind me i Like a Stone.

Ak ti je dobar Audioslave, poslušaj Priestess, mladi kanadski hard rock bend.

Svi podaci su točni osim imena i prezimena...
15 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Trenutno slušam 2 Nile-ova albuma: Amongst Catacombs of Nephren-Ka i Black Seeds of Vengeance.


Faithless Is He Who Says Farewell When The Road Darkens
16 godina
protjeran
offline
Slušaona

The Tree Tenors, jos zalim sto mi je promakao taj koncert...

Zlo i Naopako
16 godina
offline
Slušaona

Pink Floyd,  Bob Marley, Bruce Dickinson, The Clash, Enigma, Jimi, LET 3, Rainbow, Iggy Pop,  Led Zeppelin,  i  ponekad za odmorit mozak:  Classic, acid & deep house  (ovo novo mi se gadi,  pfuj  house je spao na komercijalu...)

 

e da  u zadnjih mjesec dana nakon 5-6 pjesama uvijek poslušam Pink Floyd - Dogs,  i prije sam čuo tu pjesmu al  u zadnje vrijeme mi je preprepredobra.....

"Um caruje, Dundo Maroje..."
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.5.2008 10:36 (zv'jer2).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona

pročekirao sam sve last.fm linkove ovdje, i nigdje nisam vidio compatibility viši od Low. :D

 

nda, u zadnje vrijeme me ponovo oduševio Miles Davis i njegov Bitches Brew. također, The Raconteursi i The Kills..

ea mel tation dignissim theophrastus. inani aperiam inciderint an pri. ut ius nulla quodsi corpora. aliquid vocibus.
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2009 17:30 (elkarrde).
15 godina
protjeran
offline
Slušaona

ma stari prastari rock i progressive rock (to se odnosi na sedamdesete): Pink Floyd, Led Zeppelin, Black Sabbath, Deep Purple, Emerson, Lake & Palmer, Jethro Tull... volim od punka Ramones i Clash, od bluesa Cream... cajke i thompsona MRZIM sam da znate, a moj last.fm je http://www.last.fm/user/Kretenos/, tamo visim non stop(samo sto necete naci puno stvari zato sto dosta i ploce slusam, na njima su vecinom progressive bendovi)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice