Psihološki horori

poruka: 28
|
čitano: 45.998
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Phihološki Horori
pitanje

Bok svima. Trebam jednu pomoć. Trebam skupiti što više PSIHOLOŠKIH HORORA. Znaci ne one sa puno krvi i akcije nego isključivo psihološki, stari, novi svejedno. Hvala svima unaprijed!

15 godina
neaktivan
offline
Phihološki Horori

uljez sa nicole kidman

90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Phihološki Horori
autorov komentar

Hvala ...samo nabrajajte što više to bolje! :)

15 godina
neaktivan
offline
Phihološki Horori

Ghotic, čujen da je dobar, al nisan gleda.

Isijavanje sa Nichlesonon je genijalan film

ako se sitin još kojega postat ću

 

Život je spolno prenosiva bolest koja uvijek završi smrću
15 godina
offline
Psihološki horori

Jacob's Ladder (Džejkobova ljestvica) će te sj**bat gadno....obavezno pogledaj, jako malo ljudi zna za taj film,

a meni je jedan od najboljih ikada =) pošalji mišljenje na privat kada ga pogledaš....

jedino neznam koliko je dostupan, ja sam ga gledao na VHS-u kod frenda...

Mudar ko čovjek-jesetra!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Phihološki Horori
warhed kaže...

uljez sa nicole kidman

 Ko mene zove?
Evo jedan predlog Psycho.
METALLICA
15 godina
protjeran
offline
Psihološki horori

Hehe ne bi bas rekao da je Jacobs Ladder nepoznat film

Uglavnom:

 

Hitchcock-ovi filmovi (vec navedeni Psiho, Ptice, Vertigo etc)

Šesto čulo

Rosemary's Baby

 

Azijske produkcije(ko nije gledao ne zna sta je propustio hehe):

Grudge(ne americka verzija)

The Ring(moze i americka verzija)

Dark Water(niposto americka verzija)

Tale of two sisters

One missed call

Shutter(2004)

 

 

uf ima toga josh

Intel C2Q q8200 @3 GHz/Gigabyte EP35-DS3/ Sapphire HD 4870 512 Mb/ 4GB OCZ Platinum @ 1000MHz/ HDD Seagate 500 GB,7200.10, 32Mb /OCZ StealthXStream 500W/ Chieftec midi tower BH-02B-B-B/ Samsung SM2233BW
15 godina
offline
Psihološki horori

Slaught Time

 

Pojma nemam tko glumi, sta se radi u filmu, ali sam ga gledao i ono, tjera te da budes do kasno u noc budan i razmisljas, ne plasis se, ali imas jako ruzan osjecaj, ne brini proci ce za cca. 10-15 dana...

 

Ajd nemoj se "upsihozit"

EP45-DS4 Core 2 Quad Q6600 GeForce GTX 260 Corsair TWIN 2x2 GB 500.GB Seagate Disk
16 godina
neaktivan
offline
Psihološki horori

općenito ekranizacije Kingovih stvari...  npr. room 1408...i ostali njegovi.

Krvava romansa (haute tension) je meni jedan od boljih. -franc. horor

Only God (& mod) can judge me
15 godina
offline
RE: Psihološki horori
The uninvited,Grudge, svi japanski horrori su psiholoski :)..ovaj mjesec sam pogledao najmanje 30 psiholoskih horrora al da me je**** nemogu da se sjetim :D
15 godina
neaktivan
offline
Psihološki horori

Grudge 1,2...Ringu 1,2(japanski origigi)...Isijavanje,Zlo,The Teksas chainsaw massacre (2003. god)

Intel Celeron 2.40 Ghz, 768 mb DDR,Evga GeForce FX 5200 128MB,40gb HDD
15 godina
neaktivan
offline
Psihološki horori

...Egzorcizam Emily Rose

Moj Komp>> CPU: Intel Core 2 Duo E6600 2400 MHz MBO:Asus P5B GPU:Nvidia GeForce GTX 260 RAM:2X 2gb Kingmax(800MHz) Monitor:LG TV Kuciste:Chieftec Medium tower
15 godina
neaktivan
offline
Psihološki horori
autorov komentar

Hvala svima! Samo nastavite ....i btw ako netko zna ima jedan film koji se zove nekako an.ant.any nesta tako dali netko kojim slučajem zna nije bitno nego samo onako usputno?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Psihološki horori
autorov komentar

Exorcism by Emily Rose je savršen film

16 godina
offline
Psihološki horori

Deveta vrata je to kaj tražiš...

"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." -Mihail Talj
15 godina
neaktivan
offline
Psihološki horori
autorov komentar

Ah evo našao sam nešto konkretno tražim nešto poput ovoga https://www.youtube.com/watch?v=pJ-ptYjksxU  THE UNINVITED. Ako neko zna nešto slično slobodno pišite ili nešto poput Čovjek od pruća.

15 godina
neaktivan
offline
Psihološki horori

evo jedan link za tebe:

http://www.horrorhr.com i odi pod  filmovi po temama->Azijski element...tu ćeš nać ono što tebi treba

Intel Celeron 2.40 Ghz, 768 mb DDR,Evga GeForce FX 5200 128MB,40gb HDD
16 godina
neaktivan
offline
Psihološki horori

HIDE AND SEEK po meni naj jači psihološki horor.

Jako malo krvi još manje glumaca....Robert De Niro....

Obavezno pogledati...Do kraja nemaš pojma šta se uopće dešava....

Drugs and alcohol are not the only addictions.Gaming is one of them too.My God i am an addict.
15 godina
protjeran
offline
Psihološki horori

Slagalica strave

HD 2400pro 256mb,1.81GHz,768mb of ram. http://www.youtube.com/user/UKURR
15 godina
neaktivan
offline
RE: Psihološki horori
Dinjo kaže...

Slagalica strave

 To i nije bas horor, i nije nesto psiholoski (bar meni), kad san to gleda prvi put pocea san se smijat (neznan zasto).
Je, je, aha...
15 godina
neaktivan
offline
Psihološki horori
autorov komentar

:) Hvala na linki horrorhr.

 

 

Što se tice HIDE AND SEEK (Igra skrivača) jer super film, ali to nije ni blizu horrora. To je obični triler, ali zapisat cu i to jer je super film svejedno hvala!

15 godina
protjeran
offline
Psihološki horori

krug japanski

amd6000 3.1ghz,seagate 320gb,ati4850 512ddr3
15 godina
offline
Psihološki horori

Ma kakva japanska njesra. Pravi ljubitelji horora znaju sto valja.

Event Horizon (1997)

http://www.imdb.com/title/tt0119081/

15 godina
neaktivan
offline
Psihološki horori
prihvaćeno rješenje

a cujes ima jako malo dobrih psiholoskih horrora ali onih sta ima su hebeni

izdvojia bi sljedece:

 

* Rosemary's Baby

* The Sixth Sense

* Let The Right One In

* The Others

* The Shining

* The Ring

* The Orphanage

* The Thing

15 godina
neaktivan
offline
Psihološki horori
autorov komentar

Hvala svima na filmovima i linkovima našao sam šta sam tražio! Hvala puno. Ova tema je zatvorena. :)

16 godina
neaktivan
offline
Psihološki horori

U nazad dvije godine sam pogledao jako puno horora (americkih, britanskih, francuskih, japanskih, korejskih) i ako trazis neki dobar psiholoski moja najtoplija preporuka je korejski film, remek-djelo straha i stila Janghwa, Hongryeon (A Tale of Two Sisters). Radi se veoma kriptiranom filmu vrlo slozene strukture i depresvne, tuzne price koji, ako se dovoljno uzivis(obavezno gledati u kasne sate i u mraku!) izaziva takvu jezu da se to ne moze opisati rijecima. Postoji i hollywoodski remake imena The Uninvited i definitivno ga NEMOJ pogledat prije originala. Sam film nije los ali radjen je za prosjecnu zapadnjacku publiku koja jos uvijek pada na simplificirane i isprazne price, plosnu karakterizaciju, te jeftine strahove(efekt iznenadne buke). Ako ti se A Tale of Two Sisters svidi svako pogledaj i tajlanski horor Shutter koji doslovno ledi krv u zilama od straha kojeg izaziva. Takodjer postoji jedan fenomenalan psiholoski horor od famoznog jap. redatelja Takashi Miikea, a zove se Oodishon (Audition). Od americkih spomenuo bih mozda Jacob's Ladder koji mnogi smatraju i pionirom ovog podzanra. (fantasticni The Sixth Sense je vecina vec pogledala tako da ga nema smisla puno spominjat...)

 

 

evo i link na blog s (p)opisom dobrih/odlicnih horora, do sada me nijedan s popisa nije razocarao...

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.4.2009 20:34 (r3d3f1n3).
14 godina
protjeran
offline
Psihološki horori

ovako neznam dal je bilo ali film !Orphan!

to je najopakiji film koj sam ikada gledao.

prezakon.

ps.

sta ti to treba?

9 godina
neaktivan
offline
Da li neko zna film da mi kaze kako se zove?

Da li neko zna film da mi kaze kako se zove? U pitanju je horor, radi se u filmu o jednom liku koji je skrenuo bio je u zatvoru zbog ubistva i kada je izasao iz zatvora on i dalje pocicnje da ubija ali on nije svestan da to on radi sve misli da neki serif ubija i tako dalje... Hvala puno u napred :) :)

SM
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice