Preporuka dokumentarca

poruka: 29
|
čitano: 9.954
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Preporuka dokumentarca

Evo nisam nasao ovakvu temu.,zanimaju me vasa misljenja o zadnjim dokumentarcima koje ste pogledali te neke preporuke. Bas bi pogledao jedan,a i vise, dobrih dokumentaraca. Nesto o vanprirodnom.,NLO-ima , neka fora kao predvidanja Maya, raznim stvarima koje nemaju veze sa stvarnoscu,prorocanstvima i takvih mnogo zanimljivih stvari koje su dokazane a za ne povjerovat.

 

Eto nadam se dobrim naslovima

15 godina
neaktivan
offline
Preporuka dokumentarca

Evo pogledaj malo ovdje sigurno ces naci nesto sta te zanima!

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Preporuka dokumentarca

Ja bih ti za pocetak preporucio dokumentarac Life After People. Volim dokumentarne filmove i mnostvo sam ih gledao, medutim, nema sumnje, Life After People je jedan od boljih. Ima cak i prijevoda i download linkova za doticni dokumentarac. (ako ne uspijes naci javi mi na PP pa cu ti dati download linkove i prijevod).

 

Inace, dokumentarac govori o tome kako ce izgledati svijet kad ljudi vise ne bude na njemu, i ide postepeno. Prvo kako bi izgledao jedan dan bez ljudi, onda vise dana, mjeseci, godine...

 

I stvarno ne bi vjerovao kako bi se svijet transformirao bez nas ljudi, za neprepoznati. Uglavnom, da ne duljim puno, svakako moja preporuka ako nisi pogledao.

Za sve koji prate (i vole) Prison Break: http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
15 godina
neaktivan
offline
RE: Preporuka dokumentarca
Prison Breaker kaže...

Ja bih ti za pocetak preporucio dokumentarac Life After People. Volim dokumentarne filmove i mnostvo sam ih gledao, medutim, nema sumnje, Life After People je jedan od boljih. Ima cak i prijevoda i download linkova za doticni dokumentarac. (ako ne uspijes naci javi mi na PP pa cu ti dati download linkove i prijevod).

 

Inace, dokumentarac govori o tome kako ce izgledati svijet kad ljudi vise ne bude na njemu, i ide postepeno. Prvo kako bi izgledao jedan dan bez ljudi, onda vise dana, mjeseci, godine...

 

I stvarno ne bi vjerovao kako bi se svijet transformirao bez nas ljudi, za neprepoznati. Uglavnom, da ne duljim puno, svakako moja preporuka ako nisi pogledao.

Postoji li taj Life After People ali kao dokumentarni film? Našao sam samo epizode dokumentarnih serija.

Music is my life :)
15 godina
neaktivan
offline
Preporuka dokumentarca

Pa da, ja sam i mislio na dokumentarni film. Jedan jedini dokumentarni film koji se zove Life After People. Nikakvi nastavci ni ništa.

www.prisonbreaker.bloger.hr/
15 godina
neaktivan
offline
RE: Preporuka dokumentarca
Prison Breaker kaže...

Pa da, ja sam i mislio na dokumentarni film. Jedan jedini dokumentarni film koji se zove Life After People. Nikakvi nastavci ni ništa.

posalji link torrenta i prijevod na PM

 

thnx

Proud to be adicted to WoW
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka dokumentarca

Dobar ti je dokumentarac zvan DUH VREMEN.

15 godina
offline
RE: Preporuka dokumentarca
ghost division kaže...

Dobar ti je dokumentarac zvan DUH VREMEN.

Duh vremena iliti Zeitgesit

 

rasprava ovdje

Bubamara na steroidima.
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.6.2009 0:00 (jurluk).
15 godina
neaktivan
offline
Preporuka dokumentarca

2012.Science.Or.Superstition. ono, ok je!

A ča da ti rečen...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Preporuka dokumentarca
jurluk kaže...
ghost division kaže...

Dobar ti je dokumentarac zvan DUH VREMEN.

Duh vremena iliti Zeitgesit

 

rasprava ovdje

 

Je tako je nisam se sitija orginalnog naziva

 

15 godina
offline
Preporuka dokumentarca

Meni je odlicno ono sto prikazuju sad Kako Prezivjeti, sa onim marincem koji te moze svacemu nauciti..........zelio bih to skinit s neta ali neznam pravi naziv (orginal na engleskom).......mozle li mi neko pomoc....hvala

15 godina
neaktivan
offline
RE: Preporuka dokumentarca
AmonZero kaže...

Meni je odlicno ono sto prikazuju sad Kako Prezivjeti, sa onim marincem koji te moze svacemu nauciti..........zelio bih to skinit s neta ali neznam pravi naziv (orginal na engleskom).......mozle li mi neko pomoc....hvala

Ultimate Survival- Bear Grylls ako mislis na ono sto pustaju na RTL-u.

15 godina
offline
Preporuka dokumentarca

da to je to ali skinio sam neki dan ono nest posve drugo neki everest.......ajd idem vidit sad

 

15 godina
neaktivan
offline
Preporuka dokumentarca

Dokumentarac se zove "Sicko" od redatelja M.Moore. Tek sam na pola filma i ne mogu izdržat da ne napišem kako je odličan i preporučujem ga svima a pogotovo onima koji su prilično uvjereni kako smo porobljeni sa strane moćnika koji upravljaju sa našim životima i mi ne možemo poduzet ama baš ništa u vezi toga. Dokumentarac pogotovo preporučujem gledateljima koji su pogledali zeitgeist 1 i 2 i ako vam se čini da je zeitgeist baziran na nekim pričama što ne drže vodu (meni osobno nije) ovaj dokumentarac će vas uvjerit u prljavštinu i sranje od jadnog svijeta u kojem živimo. Ne piše nam se lijepo gospodo i dame...

Oglas: kvalitetno i uvjerljivo lažem na sudu.
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka dokumentarca - Food inc.

Upravo sam pogledao jedan pre dobar dokumentarac koji čak ima i prijevod na naš jezik, a zove se Food inc. 

Tema je hrana koju svakodnevno jedemo i o tome kako velike korporacije zataškavaju i skrivaju istinu sa kakvih farma dolaze pilići i krave koje kupujemo u super marketima i u fast food-ovima. Preporučao bi svakom da pogleda ovaj dokumentarac, jer svi imamo pravo znati kakvu hranu jedemo.

Na ovoj stranici možete pogledati i druge dokumentarce: dokumentarni filmovi sa prijevodom.

16 godina
neaktivan
offline
Preporuka dokumentarca

UFOTV Presents: Alternative 4
 

 

UFOTV: DISCLOSURE NETWORK
 
https://www.youtube.com/user/UFOTVstudios

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.5.2012 16:18 (tunder).
12 godina
online
Preporuka dokumentarca

Ancient Aliens - odličan dokumentarac koji ima do sad četiri sezone. Radi se o teoriji da nas vanzemaljci posjećuju od najranije prošlosti i njihovom utjecaju na nas.

16 godina
neaktivan
offline
Preporuka dokumentarca

eztv.it

 

svakodnevno svjezi torrenti sa ripom dokumentaraca sa NGC-a, DC-a, BBC-a i Historija.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
16 godina
neaktivan
offline
Preporuka dokumentarca

UFOs: THE HIDDEN TRUTH (Full Documentary)

13 godina
protjeran
offline
Preporuka dokumentarca

Evo ja preporučujem ovaj: 

12 godina
neaktivan
offline
Preporuka dokumentarca

Ako ima neko da zna neki dobar dokumentarac o NLO-u neka napiše, živo me interesuje.

 

EDIT:
Vidim da ima gore nekih preporuka, ali svejedno, nekih novih, boljih...

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.7.2012 16:25 (royalhero).
15 godina
neaktivan
offline
Preporuka dokumentarca

Ima svako jutro na HTV 1 u 11 sati odličan serijal,mislim da se zove Prirodni svijet...preporuka {#}

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
16 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka dokumentarca
royalhero kaže...

Ako ima neko da zna neki dobar dokumentarac o NLO-u neka napiše, živo me interesuje.

 

EDIT:
Vidim da ima gore nekih preporuka, ali svejedno, nekih novih, boljih...

 UFO TV Channel

https://www.youtube.com/user/UFOTVstudios/videos

12 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka dokumentarca

Hvala, nema ih ispod 50 min. To mi se sviđa.

12 godina
neaktivan
offline
Preporuka dokumentarca

Gledao sam dokumentarac Beyond The Cosmos (National Geographic), i pravo mi se svidio. Pokušaj ga naći. Ako si se kad zapitao koji qrac nama znači  e=mc^2 i šta je vrijeme onda pogledaj ovo.

Dafuq I just read?
12 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka dokumentarca

Budem, ali sada imam materijala za gledati. UFO TV Channel je odličan.

14 godina
protjeran
offline
Re: Preporuka dokumentarca

Odlični dokumentarci o svemiru, moja preporuka:

 

The Universe

Bad Universe

Into the Universe with Stephen Hawking

How the Universe Works

Wonders of the Universe

Known Universe

A Traveler's Guide to the Planets

 

Sve to su serije dokumentaraca, možda se neće svaki svidjeti svakome,

osim The Universe, to sve definitivno mora svidjeti svima.

 

Lektira za sve koji vole znanost, svemir, teorijsku fiziku, kemiju, eksperimente itd.

 

 

From all the things I lost, I miss my mind the most...
16 godina
neaktivan
offline
Preporuka dokumentarca

Novi dokumentarac o cjepivima

The Greater Good

15 godina
offline
Re: Preporuka dokumentarca
tunder kaže...

Novi dokumentarac o cjepivima

The Greater Good

 

Taj dokumentarac je zamorno izlaganje protuznantvenih dezinformacija.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice