Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.426
|
čitano: 7.524.409
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
13 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

IMDb publishes weighted vote averages rather than raw data averages. The simplest way to explain it is that although we accept and consider all votes received by users, not all votes have the same impact (or 'weight') on the final rating. 

When unusual voting activity is detected, an different weighting calculation may be applied in order to preserve the reliability of our system. To ensure our rating mechanism remains effective, we don't disclose the exact method used to generate the rating. 

 

Dakle, uzima u obzir ove specijalce koji glasaju 1 ili 10 i daje im manju težinu, kak i treba. Za primjer John Wick je Imdb score 7.8, a unweighted score (čisti prosjek) 8.0. S druge strane Barbie ima 7.4 a unweighted score je 6.9.

Mene zanima na kojem postotku jedinica čovjeku počne "nešto smrditi", s obizrom da je za John Wicka broj jedinica 1.3%, potpuno identično kao i Oppenheimer

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.8.2023 11:57 (Chronosus).
10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pa opet WTF? Dakle, kako od matematike napravit sprdačinu. Ovi su gori od naših kladionica. Ocjena od 1 - 10 je ocjena od 1 - 10, ajmo ubacit algoritam da ne bude ocjena 1 - 10, ak ima previše kulja ili 10. Nemoj me.... kad netko ili nešto "magijom" odluči da su ocjene "realne" algoritam se ne primjenjuje? Možeš sve onda ocjene na IMDBu bacit u koš, ono, bez beda.

Your mind is like a parachute! Useless unless its open
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Chronosus kaže...

IMDb publishes weighted vote averages rather than raw data averages. The simplest way to explain it is that although we accept and consider all votes received by users, not all votes have the same impact (or 'weight') on the final rating. 

When unusual voting activity is detected, an different weighting calculation may be applied in order to preserve the reliability of our system. To ensure our rating mechanism remains effective, we don't disclose the exact method used to generate the rating. 

 

Dakle, uzima u obzir ove specijalce koji glasaju 1 ili 10 i daje im manju težinu, kak i treba. Za primjer John Wick je Imdb score 7.8, a unweighted score (čisti prosjek) 8.0. S druge strane Barbie ima 7.4 a unweighted score je 6.9.

Mene zanima na kojem postotku jedinica čovjeku počne "nešto smrditi", s obizrom da je za John Wicka broj jedinica 1.3%, potpuno identično kao i Oppenheimer

 Prvo mislim da svako za sebe je najbolji krtičar ako ti film se ne sviđa onda je to tako i nikakav rejting te ne može ubjediti drugačije.

 

Valja preko 1% bude sumnjivo 

13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Super64 kaže...

Pa opet WTF? Dakle, kako od matematike napravit sprdačinu. Ovi su gori od naših kladionica. Ocjena od 1 - 10 je ocjena od 1 - 10, ajmo ubacit algoritam da ne bude ocjena 1 - 10, ak ima previše kulja ili 10. Nemoj me.... kad netko ili nešto "magijom" odluči da su ocjene "realne" algoritam se ne primjenjuje? Možeš sve onda ocjene na IMDBu bacit u koš, ono, bez beda.

 

Ne slažem se, takvim sustavom bi se prelako dalo manipulirati. Spammeri bi vrlo lako samo kreirali nove accounte i snizili ili digli score kolko im odgovara. Ovak se daje više prostora normalnim korisnicima koji redovito ocijenjuju.

Recimo Little Mermaid ima 33% jedinica, svi znamo zašto. Jel to realno? To bi spustilo prosjek na 4.9.

 

Baš sam išao pogledati, imam account 17 godina i 1378 ocjenjenih filmova. Nije li logično da takav acc dobije više glasa nego netko tko je upravo otvorio acc ili netko tko redovito daje jedinice inače dobro ocijenjenim filmovima jer on ima neki svoj sustav?

Btw, u tih 1378 filmova i serija samo 3 su mi zavrijedila ocjenu 1 - Rubber, 47 Ronina i Epic Movie.

 

5 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Chronosus kaže...
Super64 kaže...

Pa opet WTF? Dakle, kako od matematike napravit sprdačinu. Ovi su gori od naših kladionica. Ocjena od 1 - 10 je ocjena od 1 - 10, ajmo ubacit algoritam da ne bude ocjena 1 - 10, ak ima previše kulja ili 10. Nemoj me.... kad netko ili nešto "magijom" odluči da su ocjene "realne" algoritam se ne primjenjuje? Možeš sve onda ocjene na IMDBu bacit u koš, ono, bez beda.

 

Ne slažem se, takvim sustavom bi se prelako dalo manipulirati. Spammeri bi vrlo lako samo kreirali nove accounte i snizili ili digli score kolko im odgovara. Ovak se daje više prostora normalnim korisnicima koji redovito ocijenjuju.

Recimo Little Mermaid ima 33% jedinica, svi znamo zašto. Jel to realno? To bi spustilo prosjek na 4.9.

 

Baš sam išao pogledati, imam account 17 godina i 1378 ocjenjenih filmova. Nije li logično da takav acc dobije više glasa nego netko tko je upravo otvorio acc ili netko tko redovito daje jedinice inače dobro ocijenjenim filmovima jer on ima neki svoj sustav?

Btw, u tih 1378 filmova i serija samo 3 su mi zavrijedila ocjenu 1 - Rubber, 47 Ronina i Epic Movie.

 

 Zasto bi tvoje misljenje imalo vecu tezinu nego necije drugo? Zato sto imas vise vremena i volje ocjenjivati filmove? 

10 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Posmatrač kaže... 

 

.

Your mind is like a parachute! Useless unless its open
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.8.2023 20:12 (Super64).
5 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Super64 kaže...
Posmatrač kaže... 

 Zasto bi tvoje misljenje imalo vecu tezinu nego necije drugo? Zato sto imas vise vremena i volje ocjenjivati filmove? 

 Kao što misliš za svoje? Kakvo mišljenje, obično pikanje ocjena? I nemam imdb acc, tak da....

 Nisam tebi ni odgovarao ;)

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Posmatrač kaže...
Chronosus kaže...
Super64 kaže...

Pa opet WTF? Dakle, kako od matematike napravit sprdačinu. Ovi su gori od naših kladionica. Ocjena od 1 - 10 je ocjena od 1 - 10, ajmo ubacit algoritam da ne bude ocjena 1 - 10, ak ima previše kulja ili 10. Nemoj me.... kad netko ili nešto "magijom" odluči da su ocjene "realne" algoritam se ne primjenjuje? Možeš sve onda ocjene na IMDBu bacit u koš, ono, bez beda.

 

Ne slažem se, takvim sustavom bi se prelako dalo manipulirati. Spammeri bi vrlo lako samo kreirali nove accounte i snizili ili digli score kolko im odgovara. Ovak se daje više prostora normalnim korisnicima koji redovito ocijenjuju.

Recimo Little Mermaid ima 33% jedinica, svi znamo zašto. Jel to realno? To bi spustilo prosjek na 4.9.

 

Baš sam išao pogledati, imam account 17 godina i 1378 ocjenjenih filmova. Nije li logično da takav acc dobije više glasa nego netko tko je upravo otvorio acc ili netko tko redovito daje jedinice inače dobro ocijenjenim filmovima jer on ima neki svoj sustav?

Btw, u tih 1378 filmova i serija samo 3 su mi zavrijedila ocjenu 1 - Rubber, 47 Ronina i Epic Movie.

 

 Zasto bi tvoje misljenje imalo vecu tezinu nego necije drugo? Zato sto imas vise vremena i volje ocjenjivati filmove? 

 Mislim da se tu radi o validnosti podataka kako bi se smanjio uticaj botova, ciljano boostanje ili smanjivanje ocjena.

13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Chronosus  kaže ...

 imam account 17 godina i 1378 ocjenjenih filmova. 

 

Dugo imaš acc, koliki ti je prosjek ocjena, koja brojka dominira u ocjenjivanju?

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.8.2023 21:32 (HOME123456).
6 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Artem kaže...

  ciljano boostanje 

 Sve točno, ali ovo najviše bode i zato ocjena nema nekog smisla, barem meni. Iako svi dobri filmovi, prema mišljenju publike, imaju ocjenu 7 i više. Ali opet je sve to subjektivno. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Super64 kaže...
luka998 kaže...

John Wick: Chapter 4

 

Ja sam mu na IMDB-u dao jedinicu, ne da mu srušim prosjek, to tako ne funkcionira, nego da povećam postotak ljudi koji su dali jedinicu. Ja volim uzeti u obzir taj parametar prije gledanja. Često mi to zna reći da kod filma nešto "smrdi".

 WTF??????????????????????????????????  

 

Ne kužim što je smiješno. Da si izračunao prosjek bilo kojeg filma, vidio bi da se ne podudara s konačnom ocjenom na IMDB-u. Vjerojatno ti je to teško. Ljudi su lijepo naveli da je tajna metoda prema kojoj stavljaju ocjenu kako ne bi bilo potencijalnih manipulacija. Ja mogu reći da su im ocjene dosta vjerodostojne, barem za loše filmove, jer velika većina filmova koja imaju manju ocjenu od 6 mi se ne sviđaju.

 

Zašto volim pogledati postotak jedinica? Jer postoje neki artistični filmovi koji su od kritičara vrlo dobro prihvaćeni, ali kod običnog čovjeka baš i nisu. Primjerice, nisam pogledao film The Tree of Life, ima sasvim solidnu ocjenu, ali pogledajte distribuciju tih ocjena... Jedinica kao u priči... Jednostavno sumnjam da bi mi se svidio. 

 

Da ne spamam, kao većina ljudi ovdje, pogledao sam korejsku dramu Past Lives (2023).

Meni je taj film bio, što bi ljudi rekli, borefest. Baš dosadan. 

Mutavi su mi dijalozi, ljudi previše šute. Kao da se radi o nekim teškim introvertima koji ne znaju komunicirati.

Nedostaju mi pozadinske priče likova. Tijekom filma, čovjek dosta malo sazna o likovima pa se onda i teže s njima poveže. 

Nije mi se dopao.

Evo jedne mizoginističke izjave, al' boli me briga... Vidi se da je redatelj žena. Ta romantiku vidi nekim mutavim očima, čim je dobila ideju za priču koju je koristila u filmu. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.8.2023 1:09 (luka998).
13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Posmatrač kaže...

 

 Zasto bi tvoje misljenje imalo vecu tezinu nego necije drugo? Zato sto imas vise vremena i volje ocjenjivati filmove? 

 

Misliš da ocjena "normalnog" regularnog korisnika koji koristi sustav ocijenjivanja kako je zamišljen nije vrijednije od "mišljenja" botova i trollova?

Nemamo pojma kako funkcionira algoritam tak da je sve to ionako nagađanje, al pretpostavka je da je to cilj.

 

HOME123456 kaže...

Dugo imaš acc, koliki ti je prosjek ocjena, koja brojka dominira u ocjenjivanju?

Rekao bih oko 7 odokativno.

5 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Posmatrač kaže...
...

 

Baš sam išao pogledati, imam account 17 godina i 1378 ocjenjenih filmova. Nije li logično da takav acc dobije više glasa nego netko tko je upravo otvorio acc ili netko tko redovito daje jedinice inače dobro ocijenjenim filmovima jer on ima neki svoj sustav?

Btw, u tih 1378 filmova i serija samo 3 su mi zavrijedila ocjenu 1 - Rubber, 47 Ronina i Epic Movie.

 

....

 

Chronosus kaže...
Posmatrač kaže...

 

 Zasto bi tvoje misljenje imalo vecu tezinu nego necije drugo? Zato sto imas vise vremena i volje ocjenjivati filmove? 

 

Misliš da ocjena "normalnog" regularnog korisnika koji koristi sustav ocijenjivanja kako je zamišljen nije vrijednije od "mišljenja" botova i trollova?

Nemamo pojma kako funkcionira algoritam tak da je sve to ionako nagađanje, al pretpostavka je da je to cilj.

 

...

 Tek otvoren racun je odmah automatski troll ili boot koje btw uopste nisi spominjao u poruci na koju sam ti dogovorio.  Ja danas otvorim nalog na IMDB da bi jednom filmu dao ocjenu automatski sam tj moja ocjena je manje vrijedna od tovje koji nalog imas 17 godina? To sam ja pitao...... Pa vise na trola ili boota lici nalog koji je ocijenuo preko 1000 filmova nego onaj koji je ocijenio 1....

 

Btw sad provjerih imam nalog od decembra 2012 godine i dao 2 ocjene......

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.8.2023 12:15 (Posmatrač).
10 mjeseci
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Je li tko gledao ovo?

 

https://www.imdb.com/title/tt21276878/

 

Film ima 4 Sandlera. Po traileru se čini da bi moglo biti teško smeće.

13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Jelash13 kaže...

Je li tko gledao ovo?

 

https://www.imdb.com/title/tt21276878/

 

Film ima 4 Sandlera. Po traileru se čini da bi moglo biti teško smeće.

 Vjerojatno četiri puta veće nego samo sa jednim Sandlerom.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Mozda malo offtopic, pa se izvinjavam, elem sutra idem sa kcerkom u kino gledati taj famozni barbie, sudeci po vasim komentarimamogu ocekivati samo jedno ta ko da me zanima sta preporucujete za slusanje tokom projekcije --samo rock balade ili  sve od rocka (sam vucem na balade), naravno od 1970-1986? Hvala lijepa i pozdrav.....

14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Barbarian 2022

 

Iznenađujuće dobar horror film. Jako puno napetih scena bez previše jump scareova. 8,5/10

 

 

http://trakt.tv/user/MjezZza
16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
marionezi82 kaže...

Mozda malo offtopic, pa se izvinjavam, elem sutra idem sa kcerkom u kino gledati taj famozni barbie, sudeci po vasim komentarimamogu ocekivati samo jedno ta ko da me zanima sta preporucujete za slusanje tokom projekcije --samo rock balade ili  sve od rocka (sam vucem na balade), naravno od 1970-1986? Hvala lijepa i pozdrav.....

 

Kolko je stara kćer? Jer pripremi se da ima vagina i dick šala, možda želiš promisliti tu odluku. Dosta takvih s kćerima se neugodno vrpoljilo tijekom projekcije tijekom tih dijelova.

8 mjeseci
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
maxy0 kaže...

Barbarian 2022

 

Iznenađujuće dobar horror film. Jako puno napetih scena bez previše jump scareova. 8,5/10

 

 

 volio bi biti u stanju shvatiti što je u tom filmu dobro, osim početka koji je djelovao obećavajuće.

 

Wiz3m4n kaže...

 odličan. 

14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
millennial kaže...
maxy0 kaže...

Barbarian 2022

 

Iznenađujuće dobar horror film. Jako puno napetih scena bez previše jump scareova. 8,5/10

 

 

 volio bi biti u stanju shvatiti što je u tom filmu dobro, osim početka koji je djelovao obećavajuće.

 

Wiz3m4n kaže...

 odličan. 

 Pa šta je za tebe dobar film? Za mene je kad mi drži pažnju cijelo vrijeme, kad mi je napet, kad ne znam kakav će biti kraj nakon 5 odgledanih minuta, kad ima neke misterije... A ovaj za mene to sve jest. 

http://trakt.tv/user/MjezZza
16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao Barbariana, slažem se, početak obečavajuć, kasnije razočarenje, ukupan dojam 5.5/10 od mene.....bacite oko na Infinity pool 

8 mjeseci
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
maxy0 kaže...
millennial kaže...
maxy0 kaže...

Barbarian 2022

 

Iznenađujuće dobar horror film. Jako puno napetih scena bez previše jump scareova. 8,5/10

 

 

 volio bi biti u stanju shvatiti što je u tom filmu dobro, osim početka koji je djelovao obećavajuće.

 

Wiz3m4n kaže...

 odličan. 

 Pa šta je za tebe dobar film? Za mene je kad mi drži pažnju cijelo vrijeme, kad mi je napet, kad ne znam kakav će biti kraj nakon 5 odgledanih minuta, kad ima neke misterije... A ovaj za mene to sve jest. 

 pa nekako očekujem barem malo logike i originalnosti, ovaj šteka i kod jednog i drugog. te incestoidne fore su već viđene puno puta pa mi je to već dosadno. recimo Hitchcock to odlično odradi, stvori dobru atmosferu, kamera mu je specifična i to popračeno dobrim odabirom glumaca je obično dobitna kombinacija. ima i on svojih promašaja, ali kad me pitaš što mi je dobar film u ovom stilu mogu spomenuti njega kao primjer i Vertigo, Marnie, sjever sjeverozapad, prozor u dvorište...

 

od novijih isto ima dobrih primjera, Vivarium, Vast of night, Us, Nope, Get Out, Midsommar itd.

12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Oppenheimer

 

Hajde da sada zaradim hrpetinu TD, jer sudeći po toliko toga lijepoga napisano o ovome filmu, ja ću biti jedini kojem se film nije svidio.
Obožavam takav žanr filmova, ali Oppenheimer me po ničime nije očarao, štoviše film me je baš zamorio svojom dosadnom i rastegnutom radnjom.
Previše se izgubilo vremena opasivajući se Američka zaluđenost komunizmom, te dosadne radnje prije samoga Los Alamosa.
Ok, jasno mi je da se mora i opisati taj period prije, no to je rastegnuto nevažnim činjenicama koje su se realno mogle staviti u 15 minuta filma.
Mislim da bi film puno bio zanimljiviji da se glavnina filma dešavala u samom Los Alamosu, čime ne bi film toliko zamarao!
Film nisam pogledao do kraja, jer me uspavao svojom "dosadnošću"

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne rješavaju nasiljem!
8 mjeseci
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...

Oppenheimer

 

Hajde da sada zaradim hrpetinu TD, jer sudeći po toliko toga lijepoga napisano o ovome filmu, ja ću biti jedini kojem se film nije svidio.
Obožavam takav žanr filmova, ali Oppenheimer me po ničime nije očarao, štoviše film me je baš zamorio svojom dosadnom i rastegnutom radnjom.
Previše se izgubilo vremena opasivajući se Američka zaluđenost komunizmom, te dosadne radnje prije samoga Los Alamosa.
Ok, jasno mi je da se mora i opisati taj period prije, no to je rastegnuto nevažnim činjenicama koje su se realno mogle staviti u 15 minuta filma.
Mislim da bi film puno bio zanimljiviji da se glavnina filma dešavala u samom Los Alamosu, čime ne bi film toliko zamarao!
Film nisam pogledao do kraja, jer me uspavao svojom "dosadnošću"

 potpuno očekivano 

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
millennial kaže...
Milka30 kaže...

Oppenheimer

 

Hajde da sada zaradim hrpetinu TD, jer sudeći po toliko toga lijepoga napisano o ovome filmu, ja ću biti jedini kojem se film nije svidio.
Obožavam takav žanr filmova, ali Oppenheimer me po ničime nije očarao, štoviše film me je baš zamorio svojom dosadnom i rastegnutom radnjom.
Previše se izgubilo vremena opasivajući se Američka zaluđenost komunizmom, te dosadne radnje prije samoga Los Alamosa.
Ok, jasno mi je da se mora i opisati taj period prije, no to je rastegnuto nevažnim činjenicama koje su se realno mogle staviti u 15 minuta filma.
Mislim da bi film puno bio zanimljiviji da se glavnina filma dešavala u samom Los Alamosu, čime ne bi film toliko zamarao!
Film nisam pogledao do kraja, jer me uspavao svojom "dosadnošću"

 potpuno očekivano 

 Kako???🤔🤔🤔

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne rješavaju nasiljem!
8 mjeseci
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...
millennial kaže...
Milka30 kaže...

Oppenheimer

 

Hajde da sada zaradim hrpetinu TD, jer sudeći po toliko toga lijepoga napisano o ovome filmu, ja ću biti jedini kojem se film nije svidio.
Obožavam takav žanr filmova, ali Oppenheimer me po ničime nije očarao, štoviše film me je baš zamorio svojom dosadnom i rastegnutom radnjom.
Previše se izgubilo vremena opasivajući se Američka zaluđenost komunizmom, te dosadne radnje prije samoga Los Alamosa.
Ok, jasno mi je da se mora i opisati taj period prije, no to je rastegnuto nevažnim činjenicama koje su se realno mogle staviti u 15 minuta filma.
Mislim da bi film puno bio zanimljiviji da se glavnina filma dešavala u samom Los Alamosu, čime ne bi film toliko zamarao!
Film nisam pogledao do kraja, jer me uspavao svojom "dosadnošću"

 potpuno očekivano 

 Kako???🤔🤔🤔

 pa kad vidim što ti se sviđa odmah znam da ono što je meni dobro tebi neće odgovarati.  ali poštujem tvoj stav jer za razliku od mnogih nisi napisao "film je sranje" već si iznio svoj osobni dojam i to je ok. 

11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
luka998 kaže...

 

Da ne spamam, kao većina ljudi ovdje, pogledao sam korejsku dramu Past Lives (2023).

Mutavi su mi dijalozi, ljudi previše šute. Kao da se radi o nekim teškim introvertima koji ne znaju komunicirati.

Nedostaju mi pozadinske priče likova. Tijekom filma, čovjek dosta malo sazna o likovima pa se onda i teže s njima poveže. 

 

Manje je više u ovakvom tipu filma, a to očito zna i redateljica pa nas srećom nije opterećivala sa previše detalja. Meni za sada najbolji film ove godine.

17 mjeseci
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
geronimo4661 kaže...
luka998 kaže...

 

Da ne spamam, kao većina ljudi ovdje, pogledao sam korejsku dramu Past Lives (2023).

Mutavi su mi dijalozi, ljudi previše šute. Kao da se radi o nekim teškim introvertima koji ne znaju komunicirati.

Nedostaju mi pozadinske priče likova. Tijekom filma, čovjek dosta malo sazna o likovima pa se onda i teže s njima poveže. 

 

Manje je više u ovakvom tipu filma, a to očito zna i redateljica pa nas srećom nije opterećivala sa previše detalja. Meni za sada najbolji film ove godine.

 Dodano na listu, tvoja preporuka ovdje ima snagu, za razliku od nekih milka čokolada.

8 mjeseci
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
geronimo4661 kaže...
luka998 kaže...

 

Da ne spamam, kao većina ljudi ovdje, pogledao sam korejsku dramu Past Lives (2023).

Mutavi su mi dijalozi, ljudi previše šute. Kao da se radi o nekim teškim introvertima koji ne znaju komunicirati.

Nedostaju mi pozadinske priče likova. Tijekom filma, čovjek dosta malo sazna o likovima pa se onda i teže s njima poveže. 

 

Manje je više u ovakvom tipu filma, a to očito zna i redateljica pa nas srećom nije opterećivala sa previše detalja. Meni za sada najbolji film ove godine.

 jedva ga čekam pogledati.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice