Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.429
|
čitano: 7.540.769
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
11 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Brki1994 kaže...

Van Helsing - zašto je pokupio loše ocjene neznam, ali toliko toga strpati u kakvu takvu smislenu cijelinu nije malo pothvat. U djetinjstvu sam ga se nagledao sto puta pa ajde da ga pogledam opet. Na momente trashy, na momente kvalitetno, ali generalno zabavno 

 Da bude stvar još zanimljivija, CGI za to godište je ispred svog vremena.

I u 2022.g. se dobro drži, čak bolji od Justice League.

15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

uh, o kakvim se filmovima priča u zadnjih par postova, tako da i nemam komentara, a niti volje dijeliti TD-ove. Samo ću se nadovezati na izgled Ane De Armas. Baš suprotno. Nikad u gori look i nikad manje jebozovna! Totalni promašaj stila.

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Crni, žuti, zeleni vragovi, ne da se nude, nego bi i prodali Hrvatsku za Judine škude!
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

CODA

 

  Teenagersko obiteljski film s elementima komedije koji govori o životu djevojke iz gluhonijeme obitelji.
Sama radnja filma je manje-više već viđena,ali film jednostavno odiše nekakvom pozitivnom atmosferom,zanimljiv je od prve do zadnje sekunde,odlično prikazuje život jedne gluhonijeme osobe/ba.
Elementi komedije su originalni i odlični,gluma odlična,glazbena podloga odlična...profesionalno odrađen posao od strane redatelja.
Definitivno preporuka!

 

8 / 10

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Jarvan kaže...
Brki1994 kaže...

Van Helsing - zašto je pokupio loše ocjene neznam, ali toliko toga strpati u kakvu takvu smislenu cijelinu nije malo pothvat. U djetinjstvu sam ga se nagledao sto puta pa ajde da ga pogledam opet. Na momente trashy, na momente kvalitetno, ali generalno zabavno 

 Da bude stvar još zanimljivija, CGI za to godište je ispred svog vremena.

I u 2022.g. se dobro drži, čak bolji od Justice League.

Na vašu sam preporuku jucer pogledao taj film.

Nakon filma provjerio sam dali mozda postoji drugi dio,jer ovo sto sam ja gledao je zaosta lose!Gluma je losa,CGI omg(ok stari je film,ali ako se ne varam Jurrasic park je jos stariji),no ok😶.Od svega toga najlosija je prica koja je nepovezana i u vecini slucaja cisti trash.

Jedino je Kate sexi,sve ostalo je ravno katastrofi!

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

U sjećanju mi je da sam jednom davno taj film pokušao gledati, na jednoj ne baš najboljoj VHS traci i da sam na prvoj trećini odustao zbog kvalitete. I filma i trake!

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Crni, žuti, zeleni vragovi, ne da se nude, nego bi i prodali Hrvatsku za Judine škude!
9 godina
online
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Od mene preporuke za Drive my car...dobitnik oskara za najj strani film...japanski film je u pitanju, radjen po prici Murakamija, jeste da traje 3 sata, ali je vrijedno gledanja...od mene 8/10

15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Na dodjeli Oscara prvi put je uvedeno glasovanje za Best Picture preko Twittera. Korisnici ove društvene mreže za najbolji film izabrali su Army of Dead? Šta reći? Ja nemam komentara na ovo!

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Crni, žuti, zeleni vragovi, ne da se nude, nego bi i prodali Hrvatsku za Judine škude!
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.4.2022 14:04 (BlackMoon).
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
....

 Vidim da nema smisla s populacijom 2x, kojoj je Van Helsing dostignuće filmskih ostvarenja uopće raspravljati o filmovima!

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Crni, žuti, zeleni vragovi, ne da se nude, nego bi i prodali Hrvatsku za Judine škude!
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.4.2022 13:59 (BlackMoon).
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
BlackMoon kaže...

Na dodjeli Oscara prvi put je uvedeno glasovanje za Best Picture preko Twittera. Korisnici ove društvene mreže za najbolji film izabrali su Army of Dead? Šta reći? Ja nemam komentara na ovo!

Ma hajde još bih i prozvakao tu nagradu za best picture,jer hajmo reci da je vizalno dobro napravljen Army of dead.

No nije mi jasno sta je to toliko dobro u Van Helsingu?

Prica kao prica je zaista bezvezna,utrpali su vjestice,vukodlake,vampire,aveti,Frankenstajna IT-jeve...ma ono sve i idu sa pricom kako taj vampir mora pobiti svu obitelj kako bi on bio....neki...who cares!

Debilan je prvi napad onih letecih vjestica na selo:Kate bjezi pravocrtno jedno pet puta i to bez ikakvoga cilja,ona bijezi tamo/vamo,mislis kako ce ona time nesto postici-no mahuna,nista,ona samo trci.

Hugh Jackman iz onoga samostrena opali preko 10000 strijela i sve pogada,samo vjestice ne(dobro,ok,mozda je to humoristicni element?).

Onda oni pomagaci(goblini?) vampiru WTF?pojave se u filmu,tek tako-eto oni tu moraju biti-došli valjda?!

 

Ne znam,meni je film glup i ima jako loše efekteza 2004 godinu!

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Army of dead vizualno dobro napravljen? Kamera je toliko fokusirana na lika a pozadina strasno mutna. Govorim o svakoj sceni u filmu, toliko mutno da mi je bilo muka gledati.
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
HercVt kaže...

Preporuka za The Outfit (2022). Tako jednostavan, a inteligentan film. Znači jedino mjesto radnje cijelog filma je krojačnica, ali te priča uvuče da ga pogledaš u jednom dahu. Ocjena 9/10.

 Vrlo dobar film i još jednom izvrstan Marc Rylance...7.5/10

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Crni, žuti, zeleni vragovi, ne da se nude, nego bi i prodali Hrvatsku za Judine škude!
9 godina
online
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
HercVt kaže...

Preporuka za The Outfit (2022). Tako jednostavan, a inteligentan film. Znači jedino mjesto radnje cijelog filma je krojačnica, ali te priča uvuče da ga pogledaš u jednom dahu. Ocjena 9/10.

 jesi gledao BiH film ŽABA...radnja smjestena u brijacnici, odlican....pogledaj i srbijanski SMRT coveka na Balkanu, ja ga znam napamet, sve snimano u 1 sobi sa 1 fiksiranom kamerom....sjajno... 

9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Gogy7 kaže...
Army of dead vizualno dobro napravljen? Kamera je toliko fokusirana na lika a pozadina strasno mutna. Govorim o svakoj sceni u filmu, toliko mutno da mi je bilo muka gledati.

 Ne gledam puno filmova u zadnje vrijeme, ali definitivno želim natrag vrijeme koje sam potrošio na gledanje toga filma.

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. Non bene pro toto libertas venditur auro. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Morbius
https://m.imdb.com/title/tt5108870/
Plitko, prazno, bezlično.
Predvidljiv je pre blaga riječ, film je toliko linearan da ne postoji druga mogućnost, nema kompleksnosti, nema onaj neki puls, radnja je bezlična ravna linija.
Film nije vrijedan spomena, izaci cete iz kina s osjecajem da ste gledali boju kako se suši na zidu.
Ne vrijedi ni pisati o njemu, ne mogu mu naći ni jednu svjetlu točku.
3/10 izbjegavajte ovaj anemicni film.
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Da li će netko više ukloniti ovog idiota, ako ne s Foruma, bar iz ovog topica?

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Crni, žuti, zeleni vragovi, ne da se nude, nego bi i prodali Hrvatsku za Judine škude!
14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
BlackMoon kaže...

Da li će netko više ukloniti ovog idiota, ako ne s Foruma, bar iz ovog topica?

 Neće niko, on je ikona ovog foruma. Ako ti da palac dolje znači da nešto krivo radiš. 

 

 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
HercVt kaže...

Preporuka za The Outfit (2022). Tako jednostavan, a inteligentan film. Znači jedino mjesto radnje cijelog filma je krojačnica, ali te priča uvuče da ga pogledaš u jednom dahu. Ocjena 9/10.

 Taj film, mogu rec da par godina nisam pogledao tako jednostavan i zanimljiv film.

 Ekranizacija uz koju mozes zapalit cigaru, natocit rum i uzivat.  9.5/10

Truth in engineering.
5 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
x18x05x kaže...
BlackMoon kaže...

Da li će netko više ukloniti ovog idiota, ako ne s Foruma, bar iz ovog topica?

 Neće niko, on je ikona ovog foruma. Ako ti da palac dolje znači da nešto krivo radiš. 

 

 

 Jel' on ikada dao palac gore ?!!?! Steta sto se vise ne moze pratiti kako je tko prstom zadovoljavao anus. Buduci da su to makli, mogu slobodno maknuti i te glasove.

9 godina
online
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
HercVt kaže...

Hvala ti na prijedlozima. Nisam gledao niti jedan od spomenutih filmova, ali ću ih danas potražiti.

 siguran sam da ce ti se dopasti oba...

12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Preporuka dva filma ratne tematike:

 

Mosul

Grupa bivših policajaca koja se bori protiv ISISa, ja bih rekao vrlo dobro stanje prikazano o ratu u Iraku.

 

1917

Prvi svjetski rat, prati priču dvojice vojnika koji imaju zadatak da prenesu poruku kroz okupirano područije, mnogo dobra drama koja drži pažnju čitavo vrijeme.

9 godina
online
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Sta se dogodilo s Britani Marfi, odlican 2 dijelni dokumentarac HBO MAX... tuzna prica o talentovanoj glumici, gledao sam je u 2 filma

5 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Furioza

 

ako trazite osvjezenje od americkih politicko koretnih filmova, preporucujem ovaj poljski 

 

vrlo dobar film, sa odlicnom rezijom i glumom, prica je manje vise poznata sa par iznenadenja

 

huligani, policija, tucnjava, ubojstva, ljubav i sve ostalo sto vole mladi

 

nekakav miks akcijsko kriminalisticke drame

 

 

www.youtube.com/TerabitTV
8 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Kad nemam sto gledati, kao sada.... 

 

Ja pogledam The Warriors....

Children Shouldnt Play with Dead Things
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore 

Dosadan film, totalno nezanimljiva i predvidiva radnja, jedini lik koji je ovaj film napravio malo manje losim je Kowalski. Re-cast Johnny Deppa isto nije bas pomogao filmu.

Film cak krene obecavajuce i imao je potencijala da bude zanimljiv. Iz jedne od prvih scena ima naznaka da bi prica mogla biti jako zanimljiva i uzbudljiva, ali nista od toga se zapravo ne dogodi, nego se dogodi ono sto je najocekivanije. Bilo je ocito kako ce film zavrsiti i nije se dogodilo bas nikakvo iznenadjenje. Film traje 2 sata, a imao sam osjecaj da traje 3 kolko je dosadan. Recimo Batman mi je proletio, a ovo traje i traje i traje.

Ovaj film bi eventualno mogao biti ok ogromnim fanovima HP svijeta, svima drugima preporucam da zaobidjete film. Jedina dobra stvar u filmu je CGI, ali to mi vise nije dovoljno da bi mi povisilo ocjenu filmu. Meni opcenito nije jasno kak su uspjeli uz cijeli HP lore, svijet magije i tih cudesnih bica napraviti tako lose filmove, jedini film iz ove trilogije koji je prolazan je 1. dio, ova dva posljednja su cista katastrofa. 

Mali spoiler: napravili su da je Dumbledore gay i da je bio zaljubljen u Grindenwalda. To je sve ok i meni je apsolutno svejedno je li Dumbledore straight, gay ili gender fluid, ali mi se ne svidja da su taj dio izrezali u kineskoj verziji. Da im je zbilja to bilo bitno, ostavili bi to u filmu. Takvo postupanje mi se uopce ne svidja jer ocito rade takve stvari da bi dobili jeftine poene od svake demografije, umjesto da se drze nekih nacela i da rade pricu u kojoj su zbilja iskreni, bljuv. Da sam znao, nebi isao gledati film.

 

Ocjena: 4/10

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.4.2022 15:51 (emerik).
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Umma, da je trajao možda nekihg 5 ili 6 sati možda bi i bilo nekog horrora. Totalno gubljenje vremena.

All the Old Knives, ovdje se ne zna što bi reklo ni tko pije a ni tko plaća. Nekakvi flashbackovi iz nekog restorana na neku akciju.. Oh my lord... preskočite oba filma ako imalo cijenite svoje vrijeme.

11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Deep Watter - dva sata života koja ne mogu vratiti... 2/10

 

The Adam Project - zanimljiva glumačka postava, film tako tako, dobar za ubiti dosadu, Ryan mi je odličan glumac međutim uvijek imam osjećaj da stallno igra istu ulogu. 6/10

 

 

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Iamdanny kaže...

Deep Watter - dva sata života koja ne mogu vratiti... 2/10

 

The Adam Project - zanimljiva glumačka postava, film tako tako, dobar za ubiti dosadu, Ryan mi je odličan glumac međutim uvijek imam osjećaj da stallno igra istu ulogu. 6/10

 

 

Što me nisi slušao za prvi film. Pisao sam o njemu. Inače volim davati kratke recenzije tipa "ima moju preporuku ili nema" iz nekakvog kratko objašnjenje.

Deep Watter je tako glup film da na kraju preporučujem kakvu drvenu olovku da možete što zagristi zubima.

Drugi film si opisao. Ryan najplaćeniji glumac u Hollywoodu i vješto to unovčava dok još može. Mada iskreno ne znam ni ja što se radilo u tom Adam Projectu.

Because anything Korea does, Japan does it better.
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Batman

 

Jako teško dati obrazloženje o novome Batmanu,jer je film sam po sebi jako velika prekretnica u cjelokupnoj franšizi Batman filmova.
Thrillerski je jako dobro odrađen,radnja napeta s pomalo predvidivom pričom,no postoji ali...
Kao obični gledatelj koji o Batmanu zna samo onoliko koliko je vidio u svim filmovima,ovo je definitivno najslabiji Batman od svih.
Često biva u cnock downu,jako malo gadgetsa koristi,Batmobile je WTF?,motor običan...dakle,sve ono što nisam navikao gledati u Batmanu.
Isto tako nema nekakve mističnosti,on se šeta sa policijom,rješava slučajeve,stalno je tu!
Pattinson definitivno nema facu za Batmana i gluma mu je očaj,Cat woman-Bože sačuvaj!
No s druge strane ako odbacimo sve stereotipe koji se vežu za Batmana,film kao film,možda predugačak,ali je vrlo dobar!
Imam osjećaj da će opet podijeliti publiku na one kojima je fantastičan i na one kojima se ne sviđa.
Ja ću biti blaga sredina.


7 / 10

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Prije svega, iako će uskoro ovaj dan proći, sretan Uskrs svima.

 

The Outfit (2022)

 

Ovdje sam pronašao preporuku. I meni je dobar, zanimljiv je, gluma je odlična, ima dosta preokreta, ali za moj ukus ima previše situacija u kojima se glavni glumac sretno izvukao, a vrlo lako je mogao nastradati. To baš ne volim. Taman mi je za neku sedmicu. 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.4.2022 23:48 (luka998).
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Envy kaže...



All the Old Knives, ovdje se ne zna što bi reklo ni tko pije a ni tko plaća. Nekakvi flashbackovi iz nekog restorana na neku akciju.. Oh my lord... preskočite oba filma ako imalo cijenite svoje vrijeme.

 Baš sam noćas pogledao ovaj film. U stvari, radnja je jako jednostavna, ali sam dojma da su se namjerno trudili što više zakomplicirati film, kako bi se stekla impresija dobrog špijunskog djela. Nisam ni ja ljubitelj teroriziranja flash backovima u filmu, ali ovdje ih je stvarno malo previše. Gledati samo ako trenutno nemate ništa drugo...6/10

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Crni, žuti, zeleni vragovi, ne da se nude, nego bi i prodali Hrvatsku za Judine škude!
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice