Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.426
|
čitano: 7.517.006
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali

Maloprije pogledao matrix 3, pogledao sam ga evo iz treceg puta, dosad sam svaki put zaspo i nikad sazno kako zavrsava  Cool

Dobro jutro radni narode, 12 je sati !
15 godina
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali
angel of fire kaže...

zadnji sam gledo "operacija Valkirie"

meni je film odličan, sam kaj je kratak i to kaj znas da atentat nije uspio, pa jebiga....

 meni predzadnji. napisao sam par postova iznad. film mi je super. traje malo manje od 2 sata. meni je cijelo vrijeme bilo napeto. kao da ne znam što će se dogoditi, kao da o tome ovisi cijela budućnost... mama mi se smijala
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali

zadnji je bio The.Hurt.Locker. i poprilicno sam zadovoljan filmom, srdacno ga preporucujem

I can't remember anything Can't tell if this is true or dream
16 godina
neaktivan
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali
jurluk kaže...
angel of fire kaže...

zadnji sam gledo "operacija Valkirie"

meni je film odličan, sam kaj je kratak i to kaj znas da atentat nije uspio, pa jebiga....

 meni predzadnji. napisao sam par postova iznad. film mi je super. traje malo manje od 2 sata. meni je cijelo vrijeme bilo napeto. kao da ne znam što će se dogoditi, kao da o tome ovisi cijela budućnost... mama mi se smijala
 ma gledo sam i onaj dokumentarac o hitleru pa je bilo tam sve opisano,
kak se to đubre izvuklo , i onaj hrastov stol ga je spasio, sam je u filmu pretanak, inače je to bio stolčina i pol od 10 cm plajnke
Psssssst Zecovi spavaju 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali
angel of fire kaže...
jurluk kaže...
angel of fire kaže...

zadnji sam gledo "operacija Valkirie"

meni je film odličan, sam kaj je kratak i to kaj znas da atentat nije uspio, pa jebiga....

 meni predzadnji. napisao sam par postova iznad. film mi je super. traje malo manje od 2 sata. meni je cijelo vrijeme bilo napeto. kao da ne znam što će se dogoditi, kao da o tome ovisi cijela budućnost... mama mi se smijala
 ma gledo sam i onaj dokumentarac o hitleru pa je bilo tam sve opisano,
kak se to đubre izvuklo , i onaj hrastov stol ga je spasio, sam je u filmu pretanak, inače je to bio stolčina i pol od 10 cm plajnke
 a pa to je i meni bilo čudno. u filmu je pretanak, da je taki stvarno bio, nebi se izvukao
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali

the school of rock

16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali

Evo posljednji film, koji sam gledal prekjučer je Twilight.

Film je jednostavno fantastičan, već dugo nisam gledal film sa tako dobrom pričom i izvedbom.

Svaka čast

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
15 godina
neaktivan
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali
Armor kaže...

Evo posljednji film, koji sam gledal prekjučer je Twilight.

Film je jednostavno fantastičan, već dugo nisam gledal film sa tako dobrom pričom i izvedbom.

Svaka čast

  mislim, znam da se o ukusima ne raspravlja, ali po meni je Twilight zbilja onak, jedva prosječan film... ali čak i kao takav, bolji je od mnogih koji su npr. najgledaniji u američkim kinima...
Gateway P-7807u 17" WXGA+ / Intel Core 2 Duo P8600 2.4GHz / 4GB DDR3 RAM / 320GB 7200RPM HD / GeForce 9800M GTS
15 godina
neaktivan
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali
markbodin kaže...
Armor kaže...

Evo posljednji film, koji sam gledal prekjučer je Twilight.

Film je jednostavno fantastičan, već dugo nisam gledal film sa tako dobrom pričom i izvedbom.

Svaka čast

  mislim, znam da se o ukusima ne raspravlja, ali po meni je Twilight zbilja onak, jedva prosječan film... ali čak i kao takav, bolji je od mnogih koji su npr. najgledaniji u američkim kinima...
 danas ga pogledao, srednje, mislio sam da ce biti malo više akcije Smijeh
15 godina
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali

Ne dao bog većeg zla.

 

Prejak film, makar nije za svakog.

15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali

I ja sam pogledao prije par dana Twilight.

Nije los zbog price, ali akcije fali.

Najbolje mi je bilo kad vampiri igraju baseball po oluji.

Uglavnom, prosjecan film, po meni.

"1.6 billion Chinese are angry with Jack Bauer. Sounds like a fair fight."
16 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali

Valkire (ne znam kako se piše...), Krvavo Valentinovo, Underworld 2, Superman Returns, The Incredible Hulk... Ima dobrih filmova u zadnje vrijeme.

Mount Vision Pro
16 godina
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali
labrovic kaže...

zadnji je bio The.Hurt.Locker. i poprilicno sam zadovoljan filmom, srdacno ga preporucujem

 off topic, baš me zanima zašto imaš točke umjesto razmaka u nazivu filma

How To Lose Friends & Alienate People nije loš ako nemate neki pametniji način da potratite sat i pol života
I have a dream! I have a dream that one day I'll be able to see white girls and black girls, playing with each other!
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali

Povratak Pink Pantera.

 

Dobre stare komedije, ovakvi filmovi me najviše nasmiju.

Moja kanta: Intel Pentium DualCore E2180 2.00 GHz o/c 2.50 GHz, 2 GB rama, Gainward GeForce 8500GT
16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali

Zadnji film koji sam gledao je The Curious Case of Benjamin Button i mogu reći da mi je film jako dobar, no na kraju sam bio tako tužan i ogorčen zbog prolaznosti života, tako da sam već cijeli tjedan u depri.

15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali

Gang Related sa Tupacom (2Pac) Shakurom i James Belushiem

Olympus E-3, ZD 12-60, Sigma 30 f1.4, FL-50R, HLD-4
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali

Na rtl-u 28 dana kasnije- odlican film, mi je cak mi je bolji od dvojke ili ti 28 tjedana kasnije!

 

Jedvam cekam "28 mjeseci kasnije"LOL.

Konfa: Phenom II x3 720BE@3,4GHz 1,35V/HD4870 512MB/ 2x2GB kingmax 800MHz / corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Gigabyte MA 770-ds3 rev2.0/ logitech x-530, Samsung T220(s-panel) LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd) MSN- drazen016@net.hr
15 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali

Transporter 3

AMD Athlon X2 7750BE 3.2Ghz, XFX HD4850, 4GB Crucial 800Mhz, Creative Labs Audigy4, ASRock 780GM, Tagan SuperRock 400W
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali

Cloverfield - po treći puta.

Inače ne gledam filmove više od jedan puta.

Samo one (meni) baš dobre filmove gledam više puta.

 

Šta reći, po meni dosta dobar film. Nadam se da će biti nastavak.

Nešto se pričalo o tome ali zasada nema nekih posebnih naznaka.

"1.6 billion Chinese are angry with Jack Bauer. Sounds like a fair fight."
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali

prljavi ples 2 upravo je završio

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.3.2009 22:46 (gamer2400).
16 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali

Watchmen... nažalost. Baš i nije nešto, a i trebao bi se zvati Watch - Men.

Nisam neka konzerva, ali toliko ki*e ne pokažu ni u prosječnom xxx filmu :D :D

 

A posljednji DOBAR film koji sam gledao je Gran Torino, Clint Eastwood - legenda.

15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali

Soba Panike sa Jodie Foster. Film je ok.

 

Ona je razvedena, kupuje kucu i useljava se sa kcerkom. Kuca ima sobu panike (metalna sobica, sa tv kamerama kojima se vidi kuca, hrana, voda....) i usred noci upadaju trojica lopova koji se zele docepati sefa koji je u toj sobi.

Cure se uplase ulete u sobu i evo ti zanimljivog filma. U biti svih 2 sata filma fokus je na kucu i sobu panike.

15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali

Milijunas s ulice

16 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali

Dr. Jekyll and Mr. Hyde

 

Razočarao sam se. Mislio sam da ce biti puno bolji, al eto...

Ocjena 3/10

 

ECS A780GM-A; AMD Athlon 64 X2 5000+; 4096 MB DDR2; NVIDIA GeForce 7600 GS (512 MB); Hitachi HDT725032VLA360 320 GB; WDC WD800BB-00JHC0 74 GB
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.3.2009 2:10 (Kezo).
15 godina
odjavljen
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali

Nedaj Boze nastavku... Podsjeca me na TBWP... Uzas... Izvikano, glupo i vuce na epilepsiju...

Je da se o ukusima ne raspravlja, ali sam morao to napisati.

15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali

Sada gledam Watchmen, nije loš, u najavama nije davao nikakve logike o čemu če se raditi u filmu, ali sada sve ide.

AMD 6000+ 3,1 GHz ATI Club 3D3850 512 ddr3 WD 640 GB , Maxtor 80 GB Chieftec 400 W 4 GB DDR2 1000GHz Muskin red line monitor LG FLATRON ez T710BH 17" (crt)
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali

seven pounds (Will Smithom u glavnoj ulozi), odlican film, svakako pogledati!

15 godina
neaktivan
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali

Lord of the Rings = Return of the King po 6 put :D

15 godina
neaktivan
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali
DAXINHO146 kaže...

Lord of the Rings = Return of the King po 6 put :D

 i ja sam ga gledo masu puta predobro.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali
axelox kaže...

Soba Panike sa Jodie Foster. Film je ok.

 

Ona je razvedena, kupuje kucu i useljava se sa kcerkom. Kuca ima sobu panike (metalna sobica, sa tv kamerama kojima se vidi kuca, hrana, voda....) i usred noci upadaju trojica lopova koji se zele docepati sefa koji je u toj sobi.

Cure se uplase ulete u sobu i evo ti zanimljivog filma. U biti svih 2 sata filma fokus je na kucu i sobu panike.

 i ja san isto to juce pogleda na RTL-u iako slabo gledam filmove na TV-u zbog rijetko kada dobrih filmova sta emitiraju ..ali film je sasvim ok...nista posebno ali dobro

Prekjuce pogledah Tropic Thunder i nakon svih onih najava, i svih onih poznatih glumaca u filmu nisam moga virovati da se moze snimit tako los film...
Uostalom to je komedija jel? pa ja nisan tjekom cilog filma vidija ama bas nista smisno...osim mozda ako se moze reci za onih uvodnih 5-10 min filma..ostalo je katastrofa (nisam jos spa na tu vrstu humora da su mi smisne stvari poput pravljenja grimasa i prdenja)..
neznan sta su neki vidili dobroga u ovom filmu ali ja sam prerazocaran...obavezno zaobici i nikad ne pogledati....

al pogleda sam juce da isperem taj gorak okus horror The Others i iako nisam nista posebno ocekiva jer danasnji horori su rijetko koji dobri i upecatčjivi ovaj je bas takav..Bas zato sto nije kao ostali tipicni horori koji se svode na to da te prestrase i prenu samo iznenadnim scenama popracenim zvukom sta je 90% ostalih horrora ovaj je psiholoski bas kao i moj najdrazi horror ikad (isijavanje).. prica i atmosfera tjekom cilog filma su odlicni i svaka pohvala za film..ljubitelji trilera i horrora obavezno pogledati
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice