Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.426
|
čitano: 7.523.634
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Oprostite, da li je netko gledao ovaj naš domaći film "Po Tamburi"?

https://www.imdb.com/title/tt11578464/?ref_=nv_sr_srsg_0



Da li se to isplati gledati uopće? Čuo sam od nekih da su rikavali od smijeha, doslovce se držali za trbuh, a onda gledam recenzije i nisu uopće naklonjene filmu. Vaša mišljenja?

14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Evo napokon pogledao Batmana, svi ga hvale a kad ono kita, srećom pa nisam išao u kino, kao misa je - jedva čekao da završi. Ono što je bilo odlično, glazba, stvarno pogođena... Sam Pattinson kao Batman nije tako loš, ali Batman kao Batman je užas, stalno je tu, priča sa svima, ko konobar, našamara neke klince, ali je toliko slab da bi Daruvarac pomeo pod snjime... Popne se na vrh zgrade, usere se i skoči padobranom, motor obični, batcave bolji ima moj komšija koji popravlja aute, batclaw nije ni bacio, koristi ga kao nož da prereže žicu. Ali najgore mi je bilo kad ga tip napuca s double barrel shotgun sa pola metra, odleti par metara, uzme nešto zeleno i poludi ( WTF), toughness mu veći od Supermena ( za metke), za šamaranje je prijemčiv. Catwomen mi je ok, čak i ima neku priču. A sama priča filma nije toliko loša, zbog zagonetki i same Riddlerove tematike, zanimalo me što će se dogoditi. Ostali zlikovci su bože sačuvaj... Nikad ga više neću ponovno gledati, a ovo trenutno što znam će mi odumrijeti u trash dijelu mozga 

Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
stiffler13 kaže...

Evo napokon pogledao Batmana, svi ga hvale a kad ono kita, srećom pa nisam išao u kino, kao misa je - jedva čekao da završi. Ono što je bilo odlično, glazba, stvarno pogođena... Sam Pattinson kao Batman nije tako loš, ali Batman kao Batman je užas, stalno je tu, priča sa svima, ko konobar, našamara neke klince, ali je toliko slab da bi Daruvarac pomeo pod snjime... Popne se na vrh zgrade, usere se i skoči padobranom, motor obični, batcave bolji ima moj komšija koji popravlja aute, batclaw nije ni bacio, koristi ga kao nož da prereže žicu. Ali najgore mi je bilo kad ga tip napuca s double barrel shotgun sa pola metra, odleti par metara, uzme nešto zeleno i poludi ( WTF), toughness mu veći od Supermena ( za metke), za šamaranje je prijemčiv. Catwomen mi je ok, čak i ima neku priču. A sama priča filma nije toliko loša, zbog zagonetki i same Riddlerove tematike, zanimalo me što će se dogoditi. Ostali zlikovci su bože sačuvaj... Nikad ga više neću ponovno gledati, a ovo trenutno što znam će mi odumrijeti u trash dijelu mozga 

 

Nisam još gledao film - ali to bi trebalo onda biti kao nešto realističniji prikaz? Mene bi moglo zainteresirati jer ne mogu smisliti ove "superhero" filmove. Gledao sam zadnje ovog "Spiderman No way home" i mogu reći da ga nisam uspio pogledati do kraja. Apsolutno ništa u filmu me nije moglo zainteresirati da ga nastavim gledati duže od 100 minuta, i to s premotavanjem.

5 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
stiffler13 kaže...

Evo napokon pogledao Batmana, svi ga hvale a kad ono kita, srećom pa nisam išao u kino, kao misa je - jedva čekao da završi. Ono što je bilo odlično, glazba, stvarno pogođena... Sam Pattinson kao Batman nije tako loš, ali Batman kao Batman je užas, stalno je tu, priča sa svima, ko konobar, našamara neke klince, ali je toliko slab da bi Daruvarac pomeo pod snjime... Popne se na vrh zgrade, usere se i skoči padobranom, motor obični, batcave bolji ima moj komšija koji popravlja aute, batclaw nije ni bacio, koristi ga kao nož da prereže žicu. Ali najgore mi je bilo kad ga tip napuca s double barrel shotgun sa pola metra, odleti par metara, uzme nešto zeleno i poludi ( WTF), toughness mu veći od Supermena ( za metke), za šamaranje je prijemčiv. Catwomen mi je ok, čak i ima neku priču. A sama priča filma nije toliko loša, zbog zagonetki i same Riddlerove tematike, zanimalo me što će se dogoditi. Ostali zlikovci su bože sačuvaj... Nikad ga više neću ponovno gledati, a ovo trenutno što znam će mi odumrijeti u trash dijelu mozga 

 

Nisam još gledao film - ali to bi trebalo onda biti kao nešto realističniji prikaz? Mene bi moglo zainteresirati jer ne mogu smisliti ove "superhero" filmove. Gledao sam zadnje ovog "Spiderman No way home" i mogu reći da ga nisam uspio pogledati do kraja. Apsolutno ništa u filmu me nije moglo zainteresirati da ga nastavim gledati duže od 100 minuta, i to s premotavanjem.

 U kontekstu batmana sta je realistican prikaz? Btw niti ja nisam zavrsio spidermana.....

Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Posmatrač kaže...

 U kontekstu batmana sta je realistican prikaz? Btw niti ja nisam zavrsio spidermana.....

 

Nadam se više nekakvom psiho trileru s dosta nasilja i realističnom glumom. Recimo film "7" ili "kad jaganjci utihnu", tako nešto recimo, ali u "gotham" svijetu. To bi mi bilo super.

5 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Posmatrač kaže...

 U kontekstu batmana sta je realistican prikaz? Btw niti ja nisam zavrsio spidermana.....

 

Nadam se više nekakvom psiho trileru s dosta nasilja i realističnom glumom. Recimo film "7" ili "kad jaganjci utihnu", tako nešto recimo, ali u "gotham" svijetu. To bi mi bilo super.

 A to...Ima i dobrih batmana. Ja mislio da si jedan od onih sto se zale na nerelanu fiziku u star traku ;) Ovaj novi cu veceras pokusati gledati ;)

Ovi filmovi sto si nabrojao su remek djela koja su tesko ponovljiva pogotovo u svijatu superjunaka....

 

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Oprostite, da li je netko gledao ovaj naš domaći film "Po Tamburi"?

https://www.imdb.com/title/tt11578464/?ref_=nv_sr_srsg_0



Da li se to isplati gledati uopće? Čuo sam od nekih da su rikavali od smijeha, doslovce se držali za trbuh, a onda gledam recenzije i nisu uopće naklonjene filmu. Vaša mišljenja?

 Gdje uopce gledati to? Propustio sam ga kad je bio u kinima

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Posmatrač kaže...

 U kontekstu batmana sta je realistican prikaz? Btw niti ja nisam zavrsio spidermana.....

 

Nadam se više nekakvom psiho trileru s dosta nasilja i realističnom glumom. Recimo film "7" ili "kad jaganjci utihnu", tako nešto recimo, ali u "gotham" svijetu. To bi mi bilo super.

Kad jaganjci utihnu ima realističnu glumu? 

Kad si ga zadnji put pogledao?

14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
mzopg kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Posmatrač kaže...

 U kontekstu batmana sta je realistican prikaz? Btw niti ja nisam zavrsio spidermana.....

 

Nadam se više nekakvom psiho trileru s dosta nasilja i realističnom glumom. Recimo film "7" ili "kad jaganjci utihnu", tako nešto recimo, ali u "gotham" svijetu. To bi mi bilo super.

Kad jaganjci utihnu ima realističnu glumu? 

Kad si ga zadnji put pogledao?

 pogledam ga svako malo

 

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Posmatrač kaže...
* * *

* * * Ima i dobrih batmana. Ja mislio da si jedan od onih sto se zale na nerelanu fiziku u star traku * * *

 

Ima dobrih Batmana dok smo bili kao klinci pa nam i najgopri Batman sa Švarcijem izgledao super.
Ali ima i Nolanovog Batmana koji je apsolutno remek djelo.
Ovaj novi - to je samo pokušaj da se reciklira nešto i uzmu pare. Ništa menje ni više kao i Spider man filmovi. 

Šteta što Aliena ne mogu tek tako da recikliraju.

9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Dobar je novi Batman. 

Bolji od većine MCU crapa. 

Pogledao ga sa sluškama i jako je atmosferičan. Kad je nešto dobro, onda i voliš kada duže traje. Sviđa mi se što Batman nije neki prorok i ne ide sve glatko, zna i Batman malo zakasniti. Sviđaju mi se i ideje u filmu, dali su si truda. Jedino bih htio malo drugačiji kasting, s nekim ozbiljnijim licima mogao je biti još malo brutalniji. I hvala Bogu što nema nekih random komičnih scena koje sada forsiraju u superheroj filmovima, to mi baš ide na živce.

7 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Bad times at El Royale - solidan film s prvom polovicom filma koja je odlična, a druga polovica se zbog pojave određenog lika mijenja na gore. Najveće oduševljenje mi je Lewis Pullman (sin američke glumačke legende Bill Pullmana) koji je sad apočeo dobivati dobre angažmane.

I want to believe
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Envy kaže...

Ima dobrih Batmana dok smo bili kao klinci pa nam i najgopri Batman sa Švarcijem izgledao super.
Ali ima i Nolanovog Batmana koji je apsolutno remek djelo.
Ovaj novi - to je samo pokušaj da se reciklira nešto i uzmu pare. Ništa menje ni više kao i Spider man filmovi. 

Šteta što Aliena ne mogu tek tako da recikliraju.

 

Istina, onaj "freezer man" s Švarcijem mi je prije djelovao kao apsolutno remekdjelo, uživao sam kao klinac gledajući to. Nedavno sam ga opet krenuo gledati i nisam uspio, morao sam ugasiti film od muke. A Švarcija obožavam, baš mi je pre, predobar u filmovima. Radi njega sam jedino i gledao filmove koji su realno govoreći bili u najbolju ruku ispodprosječni, ali on ih je skroz izvlačio.

 

Novog Batmana sam jučer navečer krenuo gledati, nažalost zaspao sam 3 puta u toku gledanja pa ću morati danas ponovno krenuti. Ono što sam za sada pogledao (cca 90 minuta) me nije oduševilo. Niti najmanje.

Vidjeti ćemo kasnije danas hoće li biti bolje.

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Envy kaže...
Posmatrač kaže...
* * *

* * * Ima i dobrih batmana. Ja mislio da si jedan od onih sto se zale na nerelanu fiziku u star traku * * *

 

Ima dobrih Batmana dok smo bili kao klinci pa nam i najgopri Batman sa Švarcijem izgledao super.
Ali ima i Nolanovog Batmana koji je apsolutno remek djelo.
Ovaj novi - to je samo pokušaj da se reciklira nešto i uzmu pare. Ništa menje ni više kao i Spider man filmovi. 

Šteta što Aliena ne mogu tek tako da recikliraju.

Kakve Batman filmove bi onda trebali snimati? Sto bi ti promijenio?

 

Ja sam zadnjih par mjeseci procitao par Batman stripova i meni se ovaj film svidio jer me jako podsjeca na stripovsku pricu. Atmosfera, glazba i gluma su mi odlicni, a prica je vise bila neki triler nego tipicna superherojska. Dosta ljudi prigovara kako im se ne svidja da je Batman slab, radi greske i ima "obican" automobil. Na pocetku filma Batman kaze kako mu je to tek 2. godina od kako je Batman, po meni bi bilo glupo ocekivati da ce vec tu biti najjaci, najiskusniji i da mu nitko ne moze nista. Zelim vidjeti kako ce se razvijati kroz trilogiju, sto ce raditi s odijelom, gadgetima i Batmobileom, a ne da ce odmah od prvog dijela biti najjaci s najjacom opremom pa da gledam 3 filma gdje Batman šamara svakog bez problema. Svi usporedjuju ovo s Nolanovom trilogijom, a iz ove tek imamo jedan film. Meni je isto Nolanova trilogija super, ali ne bih zelio da svaki Batman film bude kao da je Nolanov, zelim da isprobavaju nove stvari i da mogu gledati razlicite interpretacije Batmana.

15 godina
online
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

pa mislim nije ni prvi nastavak iz nolanove trilogije bio sad neko remek djelo, bio je dobar film isto ko sto je i ovaj. dark knight je digo sve na ljestvicu vise, vidjet cemo kako ce izgledat drugi nastavak ovog batmana, vjerujem da ce bit puno bolji od prvog. 

14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Grimizna plima
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao sam 2 filma jučer, prvi je "Batman" novi, a drugi je "Jackass".

 

Batman: 6/10
Jackass: 4/10

 

Batman mi je iskreno bio onako, zaboravljiv, i mogao sam ga završiti jedino tako da sam "premotavao", jer se nikako nisam mogao navući na radnju, a niti na glavnog glumca. Onaj prijašnji "why so serious" batman mi je bio fantastičan, pravo malo remek djelo, baš ga je užitak gledati. Ovaj tu mi je osobno dosta mlak dojam ostavio, ne znam ništa me nije impresioniralo - niti gluma, niti radnja, niti zlikovci. Ništa, sve je onako osrednje i brzo zaboravljivo. Osobno bih ga možda i preporučio za skroz laganu zabavicu da ne traje prokletih 3 sata!!

 

 

Ovaj drugi Jackass, ... ma ja sam već valjda prestar za takav humor, oprostite ali više mi ništa nije smiješno u pijenju svinjske sperme i u lupanju testisa ili stavljanju pčela na penis. Cijeli film je zapravo jedan "skeč" do "skeča", koji nisu nikako povezani. Ne znam, da je negdje na youtubeu onda ne bih ništa rekao, mislim to je takav tip sadržaja. Ovako mi je čak i žao utrošenog vremena.

 

 

Ništa, idemo dalje tražiti šta ima zanimljivog.

5 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Pogledao sam 2 filma jučer, prvi je "Batman" novi, a drugi je "Jackass".

 

Batman: 6/10
Jackass: 4/10

 

Batman mi je iskreno bio onako, zaboravljiv, i mogao sam ga završiti jedino tako da sam "premotavao", jer se nikako nisam mogao navući na radnju, a niti na glavnog glumca. Onaj prijašnji "why so serious" batman mi je bio fantastičan, pravo malo remek djelo, baš ga je užitak gledati. Ovaj tu mi je osobno dosta mlak dojam ostavio, ne znam ništa me nije impresioniralo - niti gluma, niti radnja, niti zlikovci. Ništa, sve je onako osrednje i brzo zaboravljivo. Osobno bih ga možda i preporučio za skroz laganu zabavicu da ne traje prokletih 3 sata!!

 

 

....

 Odgledah i ja Batmana i ... Legao mi je film. Film kao film je skroz ok ali jedimo mi smeta sto se odmice od stripovskog batmana.... Zasto praviti neke ozbiljne trilere od stripovskih junaka? I meni nije bio predug ali je bio dosta mlak, nedorecen kao triler, premalo akcije za akcioni film....Nesto izmedju ali svakako za pogledati. Jednom. Spderman nisam ni uspio pogledati do kraja.... Ovaj jesam. 6,5/

6 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Nemoj zezat, i ja. Tom Hardy je Tom Hardy. S tim da cesto gledam i Law abiding citizen. Tu sam uvijek salty na kraju jer, u ovom slucaju, navijao sam za zlocinca.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.4.2022 12:26 (cvaja997).
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

za čudo, Pattinson je skroz ok Batman, bolji nego sam očekivao i cijeli film mi je po guštu, doduše pola sata nepotrebno razuvčen. ovo mi je prvi herojski film nakon endgamea da nisam ugasio prije polovice filma. 4 faza mcu-a je totalni pušing.

 

ja bi mu dao nekih 7/10. 

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
emerik kaže...
Envy kaže...
Posmatrač kaže...
* * *

* * * Ima i dobrih batmana. Ja mislio da si jedan od onih sto se zale na nerelanu fiziku u star traku * * *

 

Ima dobrih Batmana dok smo bili kao klinci pa nam i najgopri Batman sa Švarcijem izgledao super.
Ali ima i Nolanovog Batmana koji je apsolutno remek djelo.
Ovaj novi - to je samo pokušaj da se reciklira nešto i uzmu pare. Ništa menje ni više kao i Spider man filmovi. 

Šteta što Aliena ne mogu tek tako da recikliraju.

Kakve Batman filmove bi onda trebali snimati? Sto bi ti promijenio?

 

Ja sam zadnjih par mjeseci procitao par Batman stripova i meni se ovaj film svidio jer me jako podsjeca na stripovsku pricu. Atmosfera, glazba i gluma su mi odlicni, a prica je vise bila neki triler nego tipicna superherojska. Dosta ljudi prigovara kako im se ne svidja da je Batman slab, radi greske i ima "obican" automobil. Na pocetku filma Batman kaze kako mu je to tek 2. godina od kako je Batman, po meni bi bilo glupo ocekivati da ce vec tu biti najjaci, najiskusniji i da mu nitko ne moze nista. Zelim vidjeti kako ce se razvijati kroz trilogiju, sto ce raditi s odijelom, gadgetima i Batmobileom, a ne da ce odmah od prvog dijela biti najjaci s najjacom opremom pa da gledam 3 filma gdje Batman šamara svakog bez problema. Svi usporedjuju ovo s Nolanovom trilogijom, a iz ove tek imamo jedan film. Meni je isto Nolanova trilogija super, ali ne bih zelio da svaki Batman film bude kao da je Nolanov, zelim da isprobavaju nove stvari i da mogu gledati razlicite interpretacije Batmana.

 Ovo žuto sve govori. Ljudi zapravo su to progledali, nisu vidjeli taj detalj na početku filma... A di je još druge stvari

 

Priča je zapravo jako složenija nego kod nolana, u nolanovom glede gadgeta i tih pizdarijica, ovom je sve bilo posluženo na dlanu, u prvom dijelu nije ga bilo godinama, alfred se brinuo skupa s onim stolom direktorčića wayne enterprisea, para i tehnologije je bilo na sve strane. U ovome filmu doslovno alfred mu govori - pokreni se oko firme, neće ti niš ostati, njega boli ćufta za firmu dok nije vidio svojim očima šta se s njegovim fondom dešava - ovo je samo jedan od detalja di nisu ni sami sve prikazali kakva je situacija.

 

Iskreno, usred tjedna sam film pogledao, nisam baš ni 100% koncentriran bio, morat ću ga još jednom pogledati.

 

Nisam imao neka očekivanja zbog glumca... Ali film mi je iskreno nekako čak i bolji nego Nolanov 1.dio. siguran sam da će nastavak biti bolji...koliko bolji? Vidit ćemo. Možda se razočaramo.

 

Ja se naginjem nekako 8/10 ocjeni.

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.4.2022 23:26 (ramzocro-HCR).
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
emerik kaže...
Envy kaže...
Posmatrač kaže...
* * *

* * * Ima i dobrih batmana. Ja mislio da si jedan od onih sto se zale na nerelanu fiziku u star traku * * *

 

Ima dobrih Batmana dok smo bili kao klinci pa nam i najgopri Batman sa Švarcijem izgledao super.
Ali ima i Nolanovog Batmana koji je apsolutno remek djelo.
Ovaj novi - to je samo pokušaj da se reciklira nešto i uzmu pare. Ništa menje ni više kao i Spider man filmovi. 

Šteta što Aliena ne mogu tek tako da recikliraju.

Kakve Batman filmove bi onda trebali snimati? Sto bi ti promijenio?

 

* * *

Nikakvi. Što se mene tiče barem poslije Nolanove triologije. Nije Batman isto što i Superman kao što ni Marvel nije isto što i DC. [za dječurliju možda neka druga pravila važe]


Eventualno neka visokobudžetna serija o Batmanu, ali od mene neće za Batmana dobiti novac za kino ulaznice. Za Spidermana, po mom mišljenju - meni trebaju platiti da gledam onaj Marvel Extended Universe gdje malo pa malo se spominju drugi likovi a sve se vrti oko Iron Man-a manje više.

Problem je što svi hoće naše pare pa prave što im je volja.

Uređivano: Nakon quadrologije Aliena, Ridley Scott se udostojio da napravio triologiju kako je Alien nastao.. Krenuo sa Prometejem, pa onda onaj drugi dio Alena i onda ni sam ne zna kako bi završio treći ili eventualno četvrti dio.

Nešto što je predobro teško da može nešto novo to nadomjestiti. Vidjeli smo XYZ filmova o nastavku Terminatora ali sve je to trla baba dlan.
Nolan je uspio sa Batmanom, drugi na žalost nisu. Vjerujem da postoje redatelji/producenti pored Nolana da bilo koju staru franšizmu ožive ali za to treba vremena i vremana. Valjda pare nisu više bitne.
Istina za volju, treba stvarno imati i produkciju i ideju da se nastave filmovi o primjerice Predatoru, Fredy Krugeru itd. itd.

Because anything Korea does, Japan does it better.
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.4.2022 0:47 (Envy).
6 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
ramzocro-HCR kaže...

 Ovo žuto sve govori. Ljudi zapravo su to progledali, nisu vidjeli taj detalj na početku filma... A di je još druge stvari

 

Priča je zapravo jako složenija nego kod nolana, u nolanovom glede gadgeta i tih pizdarijica, ovom je sve bilo posluženo na dlanu, u prvom dijelu nije ga bilo godinama, alfred se brinuo skupa s onim stolom direktorčića wayne enterprisea, para i tehnologije je bilo na sve strane. U ovome filmu doslovno alfred mu govori - pokreni se oko firme, neće ti niš ostati, njega boli ćufta za firmu dok nije vidio svojim očima šta se s njegovim fondom dešava - ovo je samo jedan od detalja di nisu ni sami sve prikazali kakva je situacija.

 

Iskreno, usred tjedna sam film pogledao, nisam baš ni 100% koncentriran bio, morat ću ga još jednom pogledati.

 

Nisam imao neka očekivanja zbog glumca... Ali film mi je iskreno nekako čak i bolji nego Nolanov 1.dio. siguran sam da će nastavak biti bolji...koliko bolji? Vidit ćemo. Možda se razočaramo.

 

Ja se naginjem nekako 8/10 ocjeni.

 meni je takoder film faking odlican, podsjeca me na Gotham seriju i taj setting, samo jos mracniji. naravno da je u nekim dijelovima nepotrebno odugovlacenje i slicno, ali u cijelosti je film tip top.

 

ima onaj neki noir stil, pa naracijom i scenografiijom, cak mi je u nekim trenucima i smetao batman kostim jer me podsjetio sa gledam batman film a ne neki krimi/drama/intriga film

 

ugodno iznenaden

9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Batman 2022

https://www.imdb.com/title/tt1877830/

 

Uživao sam, iako film traje 3 sata nije mi bio naporan za gledanje niti jedne sekunde, film je mračan ozbiljan i to tražim od ovakvog filma, od mene 8/10.

5 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
3dfx kaže...
...

 meni je takoder film faking odlican, podsjeca me na Gotham seriju i taj setting, samo jos mracniji. naravno da je u nekim dijelovima nepotrebno odugovlacenje i slicno, ali u cijelosti je film tip top.

 

ima onaj neki noir stil, pa naracijom i scenografiijom, cak mi je u nekim trenucima i smetao batman kostim jer me podsjetio sa gledam batman film a ne neki krimi/drama/intriga film

 

ugodno iznenaden

 Upravo to. Kao batman film nije nesto ali generalno kao film kad zanemarimo batmana kao lika iz stripa film je vise nego dobar.....Atmosfera je odlicna. Gledao na OLEDu sa 5.1 zvukom u zamracenoj sobi.... Uh.... Podsjeca me na recimo Španske filmove iz Baztan trilogije.....Film treba tako gledati ili u kinu... Nije za gledanje na lapu recimo....

8 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
The Adam project

Zabavno, nista spektakularno ni pamtljivo, ali sasvim ok za ubiti dosadno vece. Lajt komedijica s ozbiljnom temom, na srecu, film se uopce ne trudi biti ozbiljan, niti se upusta u neke kako-zasto-tko-zbog cega sheme.....

Ima momenata koji su razvuceni i nepotrebni malo, da sam radije gledao kroz prozor, iako je vani mrak i roletne su spustene, ali sve u svemu gledljivo i zabavno.

Spiderman: No way home

Neznam. Opcenito nisam marvel fan, niti spajder-klinca, iako mi je odlicno kako komponiraju ostale likove iz opusa, mixaju ih u filmovima i to ok funkcionira.

Film kao film, na momente zabavan, na momente dosadan, dobra fora sa ostalim spajderima, i negativcima iz multiversea.....

Za ubiti dosadu, s iskljucenim mozgom sasvim prihvatljivo....

Constantine: city of demons

Stvarno nisam fan adult crtica, no, kako je rijec o konstantinu, nisam odolio. Osim jednog osrednjeg filma, otkazane potencijalno dobre serije, i gostovanja u nekim drugim tv serijama iz dc svijeta, zapostavljen lik, pa hajde....

Crtic je korektan, doduse radnja je kopirana iz jedne epizode spomenute serije, pa je prva polovica bila dosadna i predvidljiva, kasnije prica ode u nekom drugom smijeru. Nelose, ako ste fan constantina, ako ne, nema tu nicega za vas.

Uncharted

Kaze Jozo, burekdjija, cijene bureka rapidno rastu, i nema izgleda da se zaustave uskoro.

Naravno da ova recenica nema nikakve veze s unchartedom, ali, nema ni ovaj film.

Dakle, prvo, spajder-klinac je vjerovatno najpromaseniji glumac za ovu ulogu, da je drake bio ovakav u mladosti, nebi postojao ni uncharted 1 a kamoli 4.

Ni ostatak ekipe nije nesto, nitko se ne izdvaja, neke likove gledas i nemas pojma zasto su tu..

Cak i banderaš glumi kao da je na samrti, ostario je i ofucao se, pa valjda pristaje ovako lose glumiti...

Radnja je mjesavina scena iz igri, i to samo njih par, prilagodjenih i modificiranih, gejmerima ce i neke lokacije biti poznate, film ima mozda 2-3 "uncharted" momenta, ostalo je zesca glupost.

Kad bi se ovo zvalo "neki random niskobudjetni film o izgubljenom blagu" bio bi podnosljiv, ovako...

Meni je bio zanimljiv otprilike kao kad gledam da netko igra tetris. Ima par momenata kad se trznes, ostatak vremena gledas kroz prozor.

Da, cak ponekad i zavices " X....X....X kretenu, X"..... Jer jednostavno ne vjerujes sto vidis i mislis da netko pritiska pogresnu tipku.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Odgledao sinoc novog Batmana i pozitivno se iznenadio. 

 

Meni je film odlican i dajem mu jaku 8/10. 

 

Radnja je tamna, ozbiljna sto i dolici liku Batmana kao superjunaka. Svidja mi se citav detektivski koncept i koliko vidim neki stavljaju da je negativna srana filma sto traje pola sata duze nego sto bi trebao ali po meni taj sporiji tempo radnje doprinosi ukupnom dojmu jer onda se moze bolje prikazati citava prica, a ne kao vecina danasnjih "akcionih" fimova gdje sa jednog rokanja se ide na drugo rokanje i tako do kraja. 

15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao jučer The Outfit i baš mi sjeo film. Film me podsjetio malo na Hatefull eight gdje se sve dešava praktički u jednoj sobi/kući, a dialozi i radnja uvijek zanimljivi. A glumci dobro odradili svoj posao.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.4.2022 9:13 (Jack Sparrow).
9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Pianist 2002

https://www.imdb.com/title/tt0253474/

 

Ne znam zašto ovo prije nisam pogledao, bio mi je na listi već dugo. Fantastičan film koji prikazuje užase rata iz perspektive židovskog pianiste u Poljskoj. 8.5/10

2 godine
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Last Duel (2021)

 

Ima dosta parametara koji ukazuju da bi trebao biti dobar film. Redatelj je Ridley Scott, radnja filma je iz 14. stoljeća, Scott je u takvim filmovima već provjeren, skriptu potpisjuju Affleck i Damon, kao u dobra stara vremena, ima tu dosta talentiranih glumaca, nekoliko epskih scena, definitivno se isplati pogledati, ali nažalost da je vrhunski - nije.

 

 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice