Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.429
|
čitano: 7.540.648
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Problem kod Batmana je to sto svi pokusavaju napraviti reset ili remake jedne te iste stvari. Ne postuje se kanon i gradi na njemu vec ga se bezobzirno gazi i prekraja.

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
KIKI3ooo kaže...

 Problem kod pokušaja pravljena "realinih" Betmena je što sam Betmen u filmu onda izgleda kao zamaskirani duševni bolesnik u tajicama i onda moraš stavit neprijatelje koji su baš potpuno poremećeni, da ovaj uopće može proć, i neko opravdanje za kostim, u ćemu je Nolan uspio, jel...

Ali drago mi je da su se žena i kćer zabavile.

 

Da. Nirvana - Something In The Way je baš sjela u atmosferu filma. Kako sve pjesme nekako zvuče puno bolje u filmovima :)

 

 Nisam gledao film, ali ne sumnjam da paše. Kao što je pasao Smells like teen spirit u Black Widow

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Idem ga sutra gledat..po svemu opisanom novi Batman je bas po mom gustu..jedino sto Pattisona bas ne gotivim..dok mala Kravitz je melem za oci 😁

Mali dodatak..jos ne mogu pregrmit Nolanovu triologiju kad su svi policajci Gotmana otisli u podzemlje ko ovce i ovaj ih zatvorio🤦
AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.3.2022 9:01 (volegradele).
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The wekeend away ma netflixu. Sniman u Hr sa ponešto naših glumaca. Film nije loš, zanimljiviji je radi Splita i ponešto naših glumaca. Dobar za pogledati sa curom/ženom.

 

6,5/10

#fsb
11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledan novi Batman u kinu. Odličan film, od radnje, atmosfere, glazbe, a posebice kod glume. Pattison, Wright i Dano genijalno odradili svoje uloge. Sviđa mi se taj detektivski pristup filmu. Uvod u film uz onaj pozadinski govor Batmana je genijalan, čim sam to vidio, znao sam da će film rasturiti.

 

 

9/10

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.3.2022 13:17 (mmafan).
11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Scream 2022

 

Traljavo odrađeno. Gluma neuvjerljiva, priča loša ( nakon 10 min filma znao sam tko je ubojica) što je u ovakvim filmova poražavajuće. Vrisak iz 90ih mi je bio odličan, e sad moguće da sam i ja ostario.. . Očekivao sam više, posebice zbog ocjene na imdb koja je dugo vremena bila oko sedmice. 

 

5/10

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
mmafan kaže...

Scream 2022

 

Traljavo odrađeno. Gluma neuvjerljiva, priča loša ( nakon 10 min filma znao sam tko je ubojica) što je u ovakvim filmova poražavajuće. Vrisak iz 90ih mi je bio odličan, e sad moguće da sam i ja ostario.. . Očekivao sam više, posebice zbog ocjene na imdb koja je dugo vremena bila oko sedmice. 

 

5/10

 Da. I ja sam ga najviše pogledao zbog relativno visoko ocjene i odmah požalio...3/10

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Takvi i slični njima, brzo bi prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao sinoć Respect. Biografski film o djetinjstvu, odrastanju i karijeri Arethe Franklin. Scenaristički potpuno promašen, ali izvrsna izvedba Jenifer Hudson. Ne znam zašto ovaj put nije nominirana, valjda zbog filma. 5.5/10

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Takvi i slični njima, brzo bi prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
13 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Jackass Forever

 

Meni kao i svaki nastavak, odličan! Nasmiješ se i dalje nemožeš vjerovat koja sranja ovi ljudi rade samo da snime film. Ovaj put mi nekako došlo razmišljanje o upozorenju na početku i kraju filma: stunts are done by professional stuntmen, do not try this at home. Kad malo razmisliš, šta je bitno jesu li oni profi ili ne, kad te npr. bik opizdi možeš ti bit profi ili amater, jednako će te sjebat na kraju :D

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
snake44 kaže...

Jackass Forever

 

Meni kao i svaki nastavak, odličan! Nasmiješ se i dalje nemožeš vjerovat koja sranja ovi ljudi rade samo da snime film. Ovaj put mi nekako došlo razmišljanje o upozorenju na početku i kraju filma: stunts are done by professional stuntmen, do not try this at home. Kad malo razmisliš, šta je bitno jesu li oni profi ili ne, kad te npr. bik opizdi možeš ti bit profi ili amater, jednako će te sjebat na kraju :D

 Meni opet,uvjerljivo najlosiji nastavak!

Bas se ono vidi da su ostarili i da ovaj puta,ciljano izvode "stuntove",jako dobro paze...vise nego inace.Ostatak nove ekipe se trudi biti kao stari Jackass,ali nekako mi nema ono nesta.

Ostalo mi 15-tak minuta za pogledati,nije mi se dalo pogledati sve.

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Poštivam tuđe ukuse, ali sorry, ja to ne mogu gledati!

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Takvi i slični njima, brzo bi prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
13 godina
online
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
snake44 kaže...

Jackass Forever

 

Meni kao i svaki nastavak, odličan! Nasmiješ se i dalje nemožeš vjerovat koja sranja ovi ljudi rade samo da snime film. Ovaj put mi nekako došlo razmišljanje o upozorenju na početku i kraju filma: stunts are done by professional stuntmen, do not try this at home. Kad malo razmisliš, šta je bitno jesu li oni profi ili ne, kad te npr. bik opizdi možeš ti bit profi ili amater, jednako će te sjebat na kraju :D

 vec sam ga skinuo i ceka red za pogledati :D 

 

ali jedina razlika je sto su oni profi pa imaju oko sebe tim koji ce reagirati ako nesto krene po zlu... 

14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

e jebaj ga, kad je zadnji koji me ponukao da ga odgledam do kraja i budem budan do 00:30...

 

film iz 1974.... gladao ga x-puta, pa ću i x+1 pogledati...

 

Kineska četvrt

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Spiderman No Way Home

 

Jedan od zabavnijih superheroj filmova, nisam imao pozitivna sjećanja na Garfielda kao Spidermana, ali u ovom filmu je bio super.

 

Shang-Chi

 

Dok sam gledao scene makljaže, htio sam ugasiti i ići gledati filmove Jackie Chana. Vidi se da nisu znali što bi sa Benom Kinglsyem, u drugoj polovici filma u potpunosti zaboravili na njega, a jedan od boljih likova u MCU. Uglavnom, film je pokazao koliko su stariji makljaža filmovi bili zabavni, dok je ovaj cijeli superheroj-fentezi dio u potpunosti dosadan i nepotreban, i krajnje zaboravljiv.

 

Eternals

 

 

Sve loše, osim ako zamislite da na kraju filma onaj postaje Jon Snow, onda je fora.

 

Death on the Nile

 

Često se desi da kod ovakvih ansambl filmova sa puno zvijezda da ekipa ne shvati i ne usuglasi ton filma, pa nekad bude preozbiljano iako je ton namjerno teatralan, ili obratno. U svakom slučaju Gal Gadot ne zna glumiti.

Mislim da ni Kenneth Brannagh nije nao u kojem će smjeru voditi ovog lika, hoće li biti campy i kič, hoće li biti malo apsurdan, hoće li preglumljavanje biti dio draži. Čini mi se da su klasici Poirota iz 80ih bili bolje osmišljeni.

Također - za mega blockbuster ekipe mega zvijezda, jedan od najlošijih CGIa u povijesti filma. Prva polovica filma je bezveze, druga je okej.

 

Nightmare Alley

 

Bradley Cooper mi nikad nije sjeo kao glumac, ali je zato Cate Blanchett stvorena za ovakve uloge. Uglavnom solidan film sa super ulogama velikih glumca, odličan ako volite taj žanr američke cirkus gotike - a znamo da del Toro voli uprizoriti i dati svoje viđenje horor-triler-žanrovima koje je volio kroz život.

 

Adam Project

 

Eh, Reynolds je prirodno zabavan, pa ajde okej je.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Moonfall

 

Inače ne bih niti pisao o ovakvome filmu,da nisam pod dojmom koliko je ovo fantazija svih fantazija.
Film je toliko nakrcan bezveznim SF fantazijama da se baš jasno vidi da su se totalno pogubili u tome.
Definitivno preporučujem čisto da se uvjerite koliko bezvezan ovaj visokobudžetni film može biti.


3 / 10

 

Moon knight

 

Ok,serija je,ali kada več govorimo o mjesecima...

Ovo za prvu epizodu izgleda močno i dobro izrežirano.

Preporuka!

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Deep Water nema moju preporuku. nema u filmu nikakve erotike niti seksipila, samo nerviranje na kraju zašto ste ostavili skoro 2 sata vremena na ovu glupost od filma.

Moonfall, nema moju preporuku ali se može gledati ali ako baš baš ništa nemate za gledati. Nema uvoda tipičnog za filmove katastrofe poslije toga sve na vrat - na nos.
Očekujem da će sledeći film katastrofe  Roland Emmerich u gl. ulozi imati dvije lezbejke i dva homo tipa koji se pored padajuće galaksije bore i za ljubav nekog djeteta.

The Power of the Dog - nema moju preporuku. Mogu i ja cijepati drva i nešto pričati sa starcima i snimiti film. Mrtva drama koja ne vodi nigdje.

Žali bože vremena za sva tri gore filma koje sam odgledao.


 

9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Pogledao sam King Richard.
Ne vidim po cemu je poseban film i zasto je gluma Will Smitha za Oscara. Btw. Nitko ne priča koliki je SJW trash bila ova dodjela oscara. Prva zena koja je osvojila ovo, prva gey latina koja je osvojila ovo, a tek 3 voditeljice.... Užas.
Nemam nista protiv nikog ali zar nam trebaju takve titule? Kad mozemo ocekivati titule poput prva bulimicna osoba, prva pretila osoba koja je osvojila oskara? Ili je to rezervirano za rase, i spolnu pripadnost.
5 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Gogy7 kaže...
Pogledao sam King Richard.
Ne vidim po cemu je poseban film i zasto je gluma Will Smitha za Oscara. Btw. Nitko ne priča koliki je SJW trash bila ova dodjela oscara. Prva zena koja je osvojila ovo, prva gey latina koja je osvojila ovo, a tek 3 voditeljice.... Užas.
Nemam nista protiv nikog ali zar nam trebaju takve titule? Kad mozemo ocekivati titule poput prva bulimicna osoba, prva pretila osoba koja je osvojila oskara? Ili je to rezervirano za rase, i spolnu pripadnost.

 Meni licno je film poseban zbog teme ali da je oskarovski materijal? Ni pod razno....

12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Envy kaže...

Deep Water nema moju preporuku. nema u filmu nikakve erotike niti seksipila, samo nerviranje na kraju zašto ste ostavili skoro 2 sata vremena na ovu glupost od filma.

Deep Water je jako loš film, nikakvog smisla i originalnosti. Mislim da sam mu dao 5/10.

Druga dva nisam još pogledao, ovaj Moonfall ni neću jer vidim da je to režirao Emmerich tako da mogu misliti što je to, a Power of the Dog gledam obavezno, ali već znam da to nije film za bilo kad.

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.3.2022 19:46 (mzopg).
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Na kraju, ipak je Best picture odnio najbolji film. CODA je ok film snimljen i u dosta teškim okolnostima jer je trebalo raditi sa stvarno gluhonijemim akterima. Eto, jedino mi je malo zasmetalo što je film remake francuskog Famille Belier iz 2014. Nekako mu uz rame ide Belfast, Kenetha Branagh-a koji je ovis filmom opisao svoje djetinjstvo u nemirnom Belfastu 1969. godine. I to je to...Deep Water je suvišno i komentirati. Loš film, prepun mana i ogromnih grešaka u scenariju. Daleko od bilo kakvog erotskog trilera (gledao sam i ljepšu Annu De Armas). Čudno za Adrian Lyne-a. Čovjek je režirao dosta dobrih filmova i erotskih trilera, ali izgleda da su ga godine pregazile i da je počeo bluniti kao Ridley Scott, koji zadnjih 20 godina nije snimio ništa hvale vrijedno. Pod hitno oba u penziju!

Za The Power of Dog ne znam šta bi rekao. Nikad ovako čudan film nisam gledao. Radnja smještena u 1925 godinu, nezanimljivu za Srednji zapad jer je to vrijeme kad se tamo već nije puškaralo ni ubijalo, westernom se može nazvati samo po lokaciji, prije bi ga nazvao nekom verzijom "western psihološke ljubavne drame". Definitivno film nije za svakoga, ili ga voliš ili ne. Ja bi mu dao 6.5/10, a definitivno je najveći gubitnik dodjele Oscara jer je od mnogo nominacija ugrabio samo kipić za režiju!

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Takvi i slični njima, brzo bi prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Jel gledao itko Morbius ili Sonic 2.
Vidim da je Morbius dobio očajne kritike. Mišljenja?
16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Meni osobno, Morbius dosta loš. isprekidana priča sa mnogo rupa... Ne bih ga preporučio

15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Decline (2020), solidan akcijski triler za preporuku, može se streamati sa Netflixa.

One - You lock the target Two - You bait the line Three- You slowly spread the net And four - You catch the man
14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Hidden figures

7 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Death on the Nile - duboko razočaranje. Branagh kao da je bio bez volje za ovakvim nečime, a ostatak glumaca što dobri, što loši nema snagu nositi film. Osrednji CGI, priča koje tek sredinom filma uzme zamah, forsiranje modernih političkih poruka i povijesne netočnosti jednostvano čine ovaj film zaboravnim uratkom za jedno popodne.

 

Van Helsing - zašto je pokupio loše ocjene neznam, ali toliko toga strpati u kakvu takvu smislenu cijelinu nije malo pothvat. U djetinjstvu sam ga se nagledao sto puta pa ajde da ga pogledam opet. Na momente trashy, na momente kvalitetno, ali generalno zabavno 

I want to believe
16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Brki1994 kaže...

Death on the Nile - duboko razočaranje. Branagh kao da je bio bez volje za ovakvim nečime, a ostatak glumaca što dobri, što loši nema snagu nositi film. Osrednji CGI, priča koje tek sredinom filma uzme zamah, forsiranje modernih političkih poruka i povijesne netočnosti jednostvano čine ovaj film zaboravnim uratkom za jedno popodne.

 

Van Helsing - zašto je pokupio loše ocjene neznam, ali toliko toga strpati u kakvu takvu smislenu cijelinu nije malo pothvat. U djetinjstvu sam ga se nagledao sto puta pa ajde da ga pogledam opet. Na momente trashy, na momente kvalitetno, ali generalno zabavno 

 Van Helsing - meni osobno 8/10.

 Obozavam tu tematiku, Kate Beckinsale u svom najboljem izdanju... 

Truth in engineering.
7 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Batista kaže...
Brki1994 kaže...

Death on the Nile - duboko razočaranje. Branagh kao da je bio bez volje za ovakvim nečime, a ostatak glumaca što dobri, što loši nema snagu nositi film. Osrednji CGI, priča koje tek sredinom filma uzme zamah, forsiranje modernih političkih poruka i povijesne netočnosti jednostvano čine ovaj film zaboravnim uratkom za jedno popodne.

 

Van Helsing - zašto je pokupio loše ocjene neznam, ali toliko toga strpati u kakvu takvu smislenu cijelinu nije malo pothvat. U djetinjstvu sam ga se nagledao sto puta pa ajde da ga pogledam opet. Na momente trashy, na momente kvalitetno, ali generalno zabavno 

 Van Helsing - meni osobno 8/10.

 Obozavam tu tematiku, Kate Beckinsale u svom najboljem izdanju... 

 

+ sexy istočno europski naglasak  (a niti one vampirice nisu loše).

I want to believe
9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Vikend je bio filmski pa da i napišem neki komentar

 

Die Hard: With a Vengeance

https://www.imdb.com/title/tt0112864/

 

Nevjerovatno ali jedna od rjetkih franšiza koje sam propustio, i tek sad sam se uhvatio gledanja Die Hard franšize i super mi je, 3 dio je bio na rasporedu ovaj vikend i jako jako dobar akcijski film osjeti se taj štih devedesetih

 

Death on the Nile

https://www.imdb.com/title/tt7657566/

Predvidljiv film od samog početka, Ubojstvo u Orient Expresu je zanimljiviji film na tu temu. Ugl ništa specijalno okej za ubiti vrijeme za vikend.

 

Deep Water

https://www.imdb.com/title/tt2180339/

Znao sam da je film smeće iz prijašnjih komentara ali eto pogledao ga zbog Ane de Armas koja je baš jebozovna u filmu, pa eto isplati se nju gledati tih 2 sata a film je čisti promašaj.

7 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
BeLLicus kaže...

Vikend je bio filmski pa da i napišem neki komentar

 

Die Hard: With a Vengeance

https://www.imdb.com/title/tt0112864/

 

Nevjerovatno ali jedna od rjetkih franšiza koje sam propustio, i tek sad sam se uhvatio gledanja Die Hard franšize i super mi je, 3 dio je bio na rasporedu ovaj vikend i jako jako dobar akcijski film osjeti se taj štih devedesetih

 

Death on the Nile

https://www.imdb.com/title/tt7657566/

Predvidljiv film od samog početka, Ubojstvo u Orient Expresu je zanimljiviji film na tu temu. Ugl ništa specijalno okej za ubiti vrijeme za vikend.

 

Deep Water

https://www.imdb.com/title/tt2180339/

Znao sam da je film smeće iz prijašnjih komentara ali eto pogledao ga zbog Ane de Armas koja je baš jebozovna u filmu, pa eto isplati se nju gledati tih 2 sata a film je čisti promašaj.

 

Die Hard i Yugo su tandem  (meni je trojka bolje nego dvojka).

I want to believe
9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Brki1994 kaže...
BeLLicus kaže...

Vikend je bio filmski pa da i napišem neki komentar

 

Die Hard: With a Vengeance

https://www.imdb.com/title/tt0112864/

 

Nevjerovatno ali jedna od rjetkih franšiza koje sam propustio, i tek sad sam se uhvatio gledanja Die Hard franšize i super mi je, 3 dio je bio na rasporedu ovaj vikend i jako jako dobar akcijski film osjeti se taj štih devedesetih

 

Death on the Nile

https://www.imdb.com/title/tt7657566/

Predvidljiv film od samog početka, Ubojstvo u Orient Expresu je zanimljiviji film na tu temu. Ugl ništa specijalno okej za ubiti vrijeme za vikend.

 

Deep Water

https://www.imdb.com/title/tt2180339/

Znao sam da je film smeće iz prijašnjih komentara ali eto pogledao ga zbog Ane de Armas koja je baš jebozovna u filmu, pa eto isplati se nju gledati tih 2 sata a film je čisti promašaj.

 

Die Hard i Yugo su tandem  (meni je trojka bolje nego dvojka).

 Slažem se, dvojka počme odlično ali onda se razvodni sredinom filma. Trojka je super cijelo vrijeme. 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice