Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.426
|
čitano: 7.523.638
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
BlackMoon kaže...
Envy kaže...

The Unholy (2021) - IMDb Po meni ugodno iznenađenje od producenta Sam Raimija. Od mene preporuka i gledati sa slušalicama. Iskreno zaslužuje veću ocjenu.

Vučem taj film još od proljeća. Još ga nisam pogledao za dati kratku recenziju...Gledao sam sinoć Prey. Računam, njemački film, valjda se u njemu osjeti dašak Europe. Razočarenje potpuno. Radnja jeste napeta, ali toliko otrcano i već tisuću puta izgledano, a ni gluma mi nije sjela. Neke scene su potpuno nelogične, da se čovjek upita da li su njih petero retardirani! Posebno je glup kraj, jednostavno kao da redatelj nije znao kako završiti ovo...ocjena 5.5/10. Gledati samo ako vam je trenutno dosadno.

 The Unholy je i meni bio odlican film i definitivno moja preporuka za pogledati, nije wow dobar ali ima dobro izbalansiranu pricu i drzi interesovanje svo vrijeme. 

9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

12 Angry Men (1957)

 

Jedno mjesto radnje, 12 likova. Vodi se rasprava. Svaka izjava mora biti potkrijepljena i argumentirana. Traži se maksimalna objektivnost, bitne su isključivo činjenice. Film pokazuje da nije sve crno-bijelo, važan je i kontekst. Glumci su wow. Ide kamera kroz porotu, gledam hoće li netko napraviti nekakav gaf, nešto neuobičajeno, ali svi su maksimalno fokusirani. Scena pokazuje mladića, okrivljenika, a već iz njegovog pogleda vidi se patnja. Razmišljanja su jako ispravna s dozom empatije. Tko bi rekao za to vrijeme... Mislio sam da su tada ljudi bili jako principijalni, ali vidim da su postojali stavovi i razmišljanja koja vrijede i danas. U filmu je još pokazano i koliko emocije utječu na naše odluke. Sve u svemu, bezvremeski film. 

14 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
forumaš kaže...

 Malignant

 

Odličan spoj horora i komedije

 To je dobar film za one koji nisu gledali ili neznaju prepoznati dobar film, film je bezvezno sranje na kvadrat.

Zaobići u veeeeeeeeeelikom luku.

 

 

 

The Fearless Vampire Killers- 1967

https://www.imdb.com/title/tt0061655/

 

To je odličan spoj horror i komedije.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.9.2021 14:12 (Uran 11).
14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Da, ako imaš sedam godina 

14 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

A ti već imaš punih osam.

 

Neda mi se natezati, samo ti uživaj.

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.9.2021 14:22 (Uran 11).
14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Zato mi se i ne sviđaju filmovi za sedamgodišnjake kao tebi  

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.9.2021 14:19 (forumaš).
16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Rijetko u posljednje vrijeme dajem ocjenu iznad 8, ali i to se desi

 

Philomena  -  8.5/10

 

Sling Blade - 9/10

 

The Peanut Butter Falcon 9/10

15 godina
online
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
luka998 kaže...

12 Angry Men (1957)

 

Jedno mjesto radnje, 12 likova. Vodi se rasprava. Svaka izjava mora biti potkrijepljena i argumentirana. Traži se maksimalna objektivnost, bitne su isključivo činjenice. Film pokazuje da nije sve crno-bijelo, važan je i kontekst. Glumci su wow. Ide kamera kroz porotu, gledam hoće li netko napraviti nekakav gaf, nešto neuobičajeno, ali svi su maksimalno fokusirani. Scena pokazuje mladića, okrivljenika, a već iz njegovog pogleda vidi se patnja. Razmišljanja su jako ispravna s dozom empatije. Tko bi rekao za to vrijeme... Mislio sam da su tada ljudi bili jako principijalni, ali vidim da su postojali stavovi i razmišljanja koja vrijede i danas. U filmu je još pokazano i koliko emocije utječu na naše odluke. Sve u svemu, bezvremeski film. 

 Upravo dovršio film. Da, stvarno odličan film. I inače, što sam stariji sve su mi draži stariji filmovi bez puno eksplozija, frenetične jurnjave i CGI-a.

Dakako, nisam isključiv i ne tvrdim da mi se ne sviđaju i filmovi bržeg tempa, ali onako za baš se opustiti i zabaviti uz film, bolji su mi filmovi umjerenijeg tempa.

On the Internet you can be anything you want. It is strange that so many people choose to be stupid.
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Free guy

 

Sve što sam očekivao od ovoga filma dobio sam,čak i puno više!
Originalna tematika,hrpetina dobrih fora,zabave i zezancije.
Ryan Renolds i Taika Waititi su obavili baš ono odličan posao i vidi se da su uživali u snimanju filma.
Definitivno preporuka za ekipu i sve koji vole takvu vrstu filmova.

 

8 / 10

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
8 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...

Free guy

 

Sve što sam očekivao od ovoga filma dobio sam,čak i puno više!
Originalna tematika,hrpetina dobrih fora,zabave i zezancije.
Ryan Renolds i Taika Waititi su obavili baš ono odličan posao i vidi se da su uživali u snimanju filma.
Definitivno preporuka za ekipu i sve koji vole takvu vrstu filmova.

 

8 / 10

 bolji mi je bio ready player one

14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Free Guy

 

Ha ne znam upravo pogledao i slažem se s kolegom iznad da je Ready Player One bolji,ne nužno samo zato što je film po knjizi i to što je Spielberg redatelj, ali ovo mi je više kao duža reklama za neke Youtube-re koji su se pojavili(za neke nikad čuo,tj.vidio), pa recimo Alienware proizvodi, gaming stvari itd...sve upakirano u rom-com priču sa ponekim ok forama. Po meni previsoka ocjena na imdb-u, al solidna čak i nategnuta 6/10.

- - -Space may be the final frontier, but it's made in the Hollywood basement - - -
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
HowYesN0 kaže...
Milka30 kaže...

Free guy

 

Sve što sam očekivao od ovoga filma dobio sam,čak i puno više!
Originalna tematika,hrpetina dobrih fora,zabave i zezancije.
Ryan Renolds i Taika Waititi su obavili baš ono odličan posao i vidi se da su uživali u snimanju filma.
Definitivno preporuka za ekipu i sve koji vole takvu vrstu filmova.

 

8 / 10

 bolji mi je bio ready player one

 Meni je Ready player one isto odlican,ali nekako ga ne mogu svrstati u isti kos sa Free guy.

RPO je ozbiljniji film sa po meni realnom predvidanju skore buducnosti,a Free guy je bas zahebancija sa hrpetinom komicnih scena vezano za moderni gamming.

Mojoj se supruzi uopce nije svidio film,a ja i sin(inace pro gammeri),jednostavno smo se nasli u filmu,jer su nam jako dobro poznate scene/situacije iz modernoga gamminga.

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...

Mojoj se supruzi uopce nije svidio film,a ja i sin(inace pro gammeri),jednostavno smo se nasli u filmu,jer su nam jako dobro poznate scene/situacije iz modernoga gamminga.

 Nez meni je taj film oke, ništa više, onak za ubiti vrijeme 7/10, svatko tko je išta igrao će skužiti film, ali meni npr. nijedna scena nije bila smiješna kao što si ti napisao da ih je bilo. 

7 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Vikend je prošao kroz Three Days of the Condor i Blow Out kao dva odlična hladnoratovska conspiracy trilera. Oba filma mogu objedniti u sličnu radnju jer se ne bave klasičnom zavjerom sovjeta, nego zavjerom onih za koje uvijek odmahnemo glavom kako nije moguće. Redford u kondoru odličan, a Travolta kao ordinary man in extraordinary situation ugodno iznenađenje u drugom filmu. 

U oba filma se točno vidi politička atmsofera nakon Watergatea pa samim time i protivnik postaje sam američki establišment i cjelokupni sustav.

 

Tople preporuke za ove nadolezeće kišne i blačne dane! 

 

 

I want to believe
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
loky4i4 kaže...
Milka30 kaže...

Mojoj se supruzi uopce nije svidio film,a ja i sin(inace pro gammeri),jednostavno smo se nasli u filmu,jer su nam jako dobro poznate scene/situacije iz modernoga gamminga.

 Nez meni je taj film oke, ništa više, onak za ubiti vrijeme 7/10, svatko tko je išta igrao će skužiti film, ali meni npr. nijedna scena nije bila smiješna kao što si ti napisao da ih je bilo. 

Meni je epski kada se Taika Waititi pokušava podignuti u kung-fu stilu,ili zbugirani igrac u pozadini baknomat scene,pa "death dance" nad ubijenim igracem(vise se ne mogu niti sjetiti iz koje je to multiplay igre),pa priglupi nabildani guy....ma ima scena

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
12 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Nisam pogledao Free Guy, ali sad sam ga dodao u listu, pa ćemo vidjeti. Ready Player One mi je bio odličan, baš ugodno iznenađenje i svojevrsni moderni IT VR Gooniesi. 

14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...
loky4i4 kaže...
Milka30 kaže...

Mojoj se supruzi uopce nije svidio film,a ja i sin(inace pro gammeri),jednostavno smo se nasli u filmu,jer su nam jako dobro poznate scene/situacije iz modernoga gamminga.

 Nez meni je taj film oke, ništa više, onak za ubiti vrijeme 7/10, svatko tko je išta igrao će skužiti film, ali meni npr. nijedna scena nije bila smiješna kao što si ti napisao da ih je bilo. 

Meni je epski kada se Taika Waititi pokušava podignuti u kung-fu stilu,ili zbugirani igrac u pozadini baknomat scene,pa "death dance" nad ubijenim igracem(vise se ne mogu niti sjetiti iz koje je to multiplay igre),pa priglupi nabildani guy....ma ima scena

 Ajd to mi je bilo fora kad se htio podići kao lik iz igre ili ono catchphrase ali kažem meni je to više bilo kao reklama na proizvode,merch, itd sve ono što sam već spomenuo... iako je sve to game-time ipak mi nešt fali, nekako su mi previše igrali na sigurno(tipa Portal gun,Cap America shield, Star wars, Fortnite, poznati youtuberi)...uglavnom previše offtopic....next....

 

Old

 

Ovo je teško..s obzirom na obzir lik je napravio sve i svašt(morat ću pogledat njegove ponovno di je scenarist/redatelj). i stvarno lik nema neku konstantu. Ili ga krene pa ošine Šesto čulo,Neslomljivi,Zaselak iliti Village itd i onda zalomi Žena iz Vode te Događaj (odlična ideja ali..) Posljednji Airbender (animirana serija koju jako hvale ali njegov live...) pa After Earth (ovdje ima samo Muhammad Ali aka Will Smith+sin :).

I onda ga opet kao krene sa serijom Wayward Pines (ok serija...ide još jedan... Ali bespotrebna 2 sezona :) Posjeta iliti The Visit( čak jedan od boljih njegovih Ali...znao je i bolje) e onda ovdje po meni je najviše zaslužan glavni glumac Podvojen iliti Split (pa ti neš reci kontra Splita:) #moro sam.... i onda idući Glass sve u svemu da ne spoilam ništ treba pogledat,radi Reda(ne katoličkog,masonskog,šalterskog čak itd itd) Servant- e tu sam samog sebe uhvatio u zamku jer još nisam do kraj pogledo ali par epki što sam vidio sasvim dobro.

I da se vratim napokona Old...jednostavno film je loš. ponovno ideja je dobra, ok ali tolko mi je sve loše izvedeno da mi nije jasno kak je film tolko zaradio s obzirom na uloženo nekih 20 mil zarada 90 mil ukupno.

Isprike na podužem postu............ALI :)

- - -Space may be the final frontier, but it's made in the Hollywood basement - - -
10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ima li ista u posljednjih 1-2god da je izaslo da valja,a da je proslo ispod radara?

 

Ne znam vise sta gledat,skidam stare filmove sto sam nekad gledao i gledam kad mi je dosadno.

Sve ovo sto se spominje i vode rasprave sam vecinom pogledao.

Origin_Steam: hrka11
12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
ring4ping kaže...
Milka30 kaže...
loky4i4 kaže...
Milka30 kaže...

Mojoj se supruzi uopce nije svidio film,a ja i sin(inace pro gammeri),jednostavno smo se nasli u filmu,jer su nam jako dobro poznate scene/situacije iz modernoga gamminga.

 Nez meni je taj film oke, ništa više, onak za ubiti vrijeme 7/10, svatko tko je išta igrao će skužiti film, ali meni npr. nijedna scena nije bila smiješna kao što si ti napisao da ih je bilo. 

Meni je epski kada se Taika Waititi pokušava podignuti u kung-fu stilu,ili zbugirani igrac u pozadini baknomat scene,pa "death dance" nad ubijenim igracem(vise se ne mogu niti sjetiti iz koje je to multiplay igre),pa priglupi nabildani guy....ma ima scena

 Ajd to mi je bilo fora kad se htio podići kao lik iz igre ili ono catchphrase ali kažem meni je to više bilo kao reklama na proizvode,merch, itd sve ono što sam već spomenuo... iako je sve to game-time ipak mi nešt fali, nekako su mi previše igrali na sigurno(tipa Portal gun,Cap America shield, Star wars, Fortnite, poznati youtuberi)...uglavnom previše offtopic....next....

 

Old

 

Ovo je teško..s obzirom na obzir lik je napravio sve i svašt(morat ću pogledat njegove ponovno di je scenarist/redatelj). i stvarno lik nema neku konstantu. Ili ga krene pa ošine Šesto čulo,Neslomljivi,Zaselak iliti Village itd i onda zalomi Žena iz Vode te Događaj (odlična ideja ali..) Posljednji Airbender (animirana serija koju jako hvale ali njegov live...) pa After Earth (ovdje ima samo Muhammad Ali aka Will Smith+sin :).

I onda ga opet kao krene sa serijom Wayward Pines (ok serija...ide još jedan... Ali bespotrebna 2 sezona :) Posjeta iliti The Visit( čak jedan od boljih njegovih Ali...znao je i bolje) e onda ovdje po meni je najviše zaslužan glavni glumac Podvojen iliti Split (pa ti neš reci kontra Splita:) #moro sam.... i onda idući Glass sve u svemu da ne spoilam ništ treba pogledat,radi Reda(ne katoličkog,masonskog,šalterskog čak itd itd) Servant- e tu sam samog sebe uhvatio u zamku jer još nisam do kraj pogledo ali par epki što sam vidio sasvim dobro.

I da se vratim napokona Old...jednostavno film je loš. ponovno ideja je dobra, ok ali tolko mi je sve loše izvedeno da mi nije jasno kak je film tolko zaradio s obzirom na uloženo nekih 20 mil zarada 90 mil ukupno.

Isprike na podužem postu............ALI :)

 Svejedno ću ga pogledati. Old jelte. 

 

Unbreakable - Split - Glass su dio iste trilogije, za one kojima je to promaklo.

 

Ostalo se slažem s napisanim, meni je The Visit odličan. Happening isto jako dobra ideja, ali izvedba odnosno casting malo šteka, ali svejedno film ima dobru i jasnu poruku.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
hrka11 kaže...

Ima li ista u posljednjih 1-2god da je izaslo da valja,a da je proslo ispod radara?

 

Ne znam vise sta gledat,skidam stare filmove sto sam nekad gledao i gledam kad mi je dosadno.

Sve ovo sto se spominje i vode rasprave sam vecinom pogledao.

Vice

You Were Never Really Here

Spider-Man: Into the Spider-Verse

Blindspotting

BlacKkKlansman

Overlord

Game Night

 

recimo neki od ovih

 

www.youtube.com/TerabitTV
14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Mitohondri kaže...
hrka11 kaže...

Ima li ista u posljednjih 1-2god da je izaslo da valja,a da je proslo ispod radara?

 

Ne znam vise sta gledat,skidam stare filmove sto sam nekad gledao i gledam kad mi je dosadno.

Sve ovo sto se spominje i vode rasprave sam vecinom pogledao.

Vice

You Were Never Really Here

Spider-Man: Into the Spider-Verse

Blindspotting

BlacKkKlansman

Overlord

Game Night

 

recimo neki od ovih

 

 Ajd možda i pomognem..

Vice- nisam gledao al znam okome,čemu, šta je, bilo neki dan na tv-u

You Were Never Really Here- u magli ga se sjećam, ne slažem se baš sa opisom na posteru sa Imdb-a, taksist 21 st.. sam ću reći LoL. Nit smrdi nit miriše. 

Blindspotting- pogledo trailer,čini mi se jako dobar, nisam gledo film a kolko vidim i serija je u opticaju

BlacKkKlansman- nisam al isto mi se čini po svemu da je više neg dobar

Overlord- jako dobar,mozak na pašu i udri ww2 nazi vs U.S.A ukratko..

Game Night- jedna od boljih komedija u zadnje vrijeme. Odlična ideja za komediju. Usputno dobri su i obadva dijela Horrible Bosses. Prvi bolji al i drugi je sasvim O.k

 

- - -Space may be the final frontier, but it's made in the Hollywood basement - - -
10 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Mitohondri kaže...

Vice

You Were Never Really Here

Spider-Man: Into the Spider-Verse

Blindspotting

BlacKkKlansman

Overlord

Game Night

 

recimo neki od ovih

 

Hvala ti,a ovo sam pogledao sve osim Vice i Overlord tu sam zaspao.

Poceo sam izmisljat sta gledat vise,ali velika vecina upalim i zaspem,ne znam kad sam pogledao film da me zadrzao budnim zadnji put.

Origin_Steam: hrka11
16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Toma - Iako znam samo nekoliko hitova od posljednjeg boema, film me naprasto odusevio i nitko ne ostaje ravnodusan bez obzira slusali tu vrstu muzike. Za mene najbolji domaci film za probranu publiku, malo stariju. 

10 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
systemize kaže...

Toma - Iako znam samo nekoliko hitova od posljednjeg boema, film me naprasto odusevio i nitko ne ostaje ravnodusan bez obzira slusali tu vrstu muzike. Za mene najbolji domaci film za probranu publiku, malo stariju. 

 Tu treba otic s rakijom u kino...

Origin_Steam: hrka11
12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
hrka11 kaže...

Ima li ista u posljednjih 1-2god da je izaslo da valja,a da je proslo ispod radara?

 

Ne znam vise sta gledat,skidam stare filmove sto sam nekad gledao i gledam kad mi je dosadno.

Sve ovo sto se spominje i vode rasprave sam vecinom pogledao.

Ne znam koji ti žanr odgovara, ali evo nešto iz moje liste, većinu sam pogledao, neke još nisam, ali postoji razlog zašto sam ih ubacio u listu. 

 

Uncut Gems

Only the Animals

Midsommar

The Guilty

Searching

Another Round

The Father

Minari

Marriage Story

The Lighthouse

A White, White Day

Bacurau

Synonymes

The Vast of Night

Roma

Burning

Under the Silver Lake

Shoplifters

Woman at War

Cold War

Ready Player One

Upgrade

Hereditary

Isle of Dogs

Space Sweepers

Stowaway

Red Riding Trilogy

Rust Creek

 

 

Mitohondri kaže...

Vice

You Were Never Really Here

Spider-Man: Into the Spider-Verse

Blindspotting

BlacKkKlansman

Overlord

Game Night

 

recimo neki od ovih

 

 Od navedenih pogledao samo You Were Never Really Here i Game Night.

Prvi mi je odličan, dosta originalan prikaz, ne bi rekao da je Taxist 21. st., ali je u pitanju vrlo dobar film.

 

Drugi mi ima potencijala i neobičan je, ali koliko se sjećam na kraju su sve to malo pretjerali i zabrljali, podsjetio me na Kolibu u šumi i Truth or Dare.

10 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
mzopg kaže...
hrka11 kaže...

Ima li ista u posljednjih 1-2god da je izaslo da valja,a da je proslo ispod radara?

 

Ne znam vise sta gledat,skidam stare filmove sto sam nekad gledao i gledam kad mi je dosadno.

Sve ovo sto se spominje i vode rasprave sam vecinom pogledao.

Ne znam koji ti žanr odgovara, ali evo nešto iz moje liste, većinu sam pogledao, neke još nisam, ali postoji razlog zašto sam ih ubacio u listu. 

 

Uncut Gems

Only the Animals

Midsommar

The Guilty

Searching

Another Round

The Father

Minari

Marriage Story

The Lighthouse

A White, White Day

Bacurau

Synonymes

The Vast of Night

Roma

Burning

Under the Silver Lake

Shoplifters

Woman at War

Cold War

Ready Player One

Upgrade

Hereditary

Isle of Dogs

Space Sweepers

Stowaway

Red Riding Trilogy

Rust Creek

 

 

E ovde se moze stogod nac,dosta sam ih i pogledao na nekim sam odustao ili zaspao.

Iskreno nakon dana,uvecer kad se zavalim da malo mozak na pasu bacim nemam volje gledat neke drame,filmove s teskim temem ili di ja sad moram razmisljat sta i kako,jednostavno neda mi se.Nije da ih nisam pogledao,jesam ali nije mi to nikad prvi izbor.

Hvala svejedno.

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

James Bond - za mene samo rijeci pohvale, vrhunski film. Zavrsio je najbolji period 007 i Daniel Craiga. 

Real Estate Investing - Istra / Apple FRIENDLY
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

.

Real Estate Investing - Istra / Apple FRIENDLY
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.10.2021 0:48 (Bash).
14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Bash kaže...

James Bond - za mene samo rijeci pohvale, vrhunski film. Zavrsio je najbolji period 007 i Daniel Craiga. 

 Super!

 

BTW...

 

You'll Never Walk Alone!!!

 

Da mi je samo jednom otići na "kop" i doživjeti to

 

Go Reds

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.10.2021 19:31 (TiMi79).
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Cry Macho. Zadnji film od Clinta Eastwooda - samo riječi pohvale. Nema niti humora niti tipične akcije... samo linearna drama ali vuče ka dobrom filmu.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice