Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.426
|
čitano: 7.524.028
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
roby27 kaže...
ccc2002 kaže...
Ovi Marvel, DC filmovi mi nisu baš nešto, nemam ja živaca za to.

Superljudi s paranormalnim sposobnostima me ne interesiraju.

Ako ima neka realna SF distopija. To bi bilo dobro.
Nije bitno gdje.

 Neki dan je bio na mislim Novoj tv Wonder Woman 1 dio, koje li nerealne bedastoće od filma ali nazalost i zena je gledala i njoj je Gal Gadot prekrasna pa sam negdje do pola uspio biti prisutan a kasnije završio u kuhinji na prežderavanju dok film ne završi.

 

 

 Gledao si film o superjunacima, a očekivao Šindlerovu listu.

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Nisam niti namjeravao gledati takav film ali nije bio neki izbor na programu pa reko usput da bacim pogled.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
encoding kaže...

Po preporuikama u ovoj temi:

 

Druk

8/10

 

 

Tko nije  pogledao, svakako Jagten (The Hunt), po meni cak i bolji film od Druka

 Druk dodan u watch listu, a Jagten sam odavno pogledao, izvrstan film, sve preporuke.

12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Godzilla vs Kong

 

Nema razmišljanja,nema logike,samo maljkaža uz hrpetinu specijalnih efekata....no,sta ocekivati od filma koji se tako zove?

Jedina zamjerka filmu je to sto su Kongu dali previše ljudskih osobina i to je to!

Oskarovski filmofili obavezno zaobiđite,a Sharkando ekipa pogledajte!

 6 / 10

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Father

 

Službeno se radi o drami, ali moram priznati da je ovo jedan od najstrašnijih filmova koje sam ikad pogledao.

Ne bih tako tešku sudbinu poželio niti najmrskijem neprijatelju.

 

Hopkins... što reći osim da je praktički institucija za sebe, dragulj. Ovdje se stvarno maksimalno iskazao.

Ostat će ogromna praznina jednom kada ovaj čovjek "otputuje", jedan od pripadnika (i predvodnika) stare garde koja je obilježila cijelu jednu eru.

Polako, jedan za drugim, nažalost nestaju.

 

9/10

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.3.2021 0:22 (pr0n_addict).
5 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...

Godzilla vs Kong

 

Nema razmišljanja,nema logike,samo maljkaža uz hrpetinu specijalnih efekata....no,sta ocekivati od filma koji se tako zove?

Jedina zamjerka filmu je to sto su Kongu dali previše ljudskih osobina i to je to!

Oskarovski filmofili obavezno zaobiđite,a Sharkando ekipa pogledajte!

 6 / 10

 Volim ja oboje, i oscare i sharknesto. Nego jel' taj film obican remake istog iz '60tih godina ili je prica drugacija ?

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
SamoPitam3 kaže...
Milka30 kaže...

Godzilla vs Kong

 

Nema razmišljanja,nema logike,samo maljkaža uz hrpetinu specijalnih efekata....no,sta ocekivati od filma koji se tako zove?

Jedina zamjerka filmu je to sto su Kongu dali previše ljudskih osobina i to je to!

Oskarovski filmofili obavezno zaobiđite,a Sharkando ekipa pogledajte!

 6 / 10

 Volim ja oboje, i oscare i sharknesto. Nego jel' taj film obican remake istog iz '60tih godina ili je prica drugacija ?

 Nisam gledao taj iz 60-tih,ali sa obzirom da nastavlja pricu Godzille nakon King of the monsters i nastavlja Skull island,sumnjam da je remake u pitanju.

 

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
SamoPitam3 kaže...
Milka30 kaže...

Godzilla vs Kong

 

Nema razmišljanja,nema logike,samo maljkaža uz hrpetinu specijalnih efekata....no,sta ocekivati od filma koji se tako zove?

Jedina zamjerka filmu je to sto su Kongu dali previše ljudskih osobina i to je to!

Oskarovski filmofili obavezno zaobiđite,a Sharkando ekipa pogledajte!

 6 / 10

 Volim ja oboje, i oscare i sharknesto. Nego jel' taj film obican remake istog iz '60tih godina ili je prica drugacija ?

 Ovo je 4. film u tzv MonterVerse-u (nakon godzille, kong skull island i godzilla: king of monsters).

 

Ja nisam gledao sharknado ali ovo nije nikakav trash film. Meni bolji od svih ovih dosad filmova, nekako je sve brže i dobiješ točno ono po što si došao. godzilla vs kong. Baš je bila užvancija za gledat 8/10

Remember, remember the 5th of November, the gun powder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot.
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
prorok kaže...

Ma ono,nisam mislio da je totalni trash,Sharkando sam naveo kao primjer,jer sam ga se prvoga sjetio.
Sa s obzirom na to da ovdje ima istinskih filmofila-onih koji na sami spomen Marvela ili Konga,te gledatelje svrstavaju u primitivce koji ne znaju što je pravi film...Spomenuo sam Sharkando.
.....Inače,ja sam jedan od tih primitivaca

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

A ne, Sharknado je trash klasik, grehota je uspoređivati ga sa Marvelovim pizdarijama. 

9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Godzila vs kong
Smece od filma, radnja prezvakana milijun puta, kraj sam znao sredinom filma, likovi su glupi i smjesni do bola, ciste karikature. Svaka druga scena cringe klisej na razini fast and Furious.
Prica bezveze, svi su neki znanstvenici i stručnjaci a idu iz glupe ideje u gluplju. Ogromna postrojenja, top secret, bez ijednog stražara, klinac ide hakirati glavno super racunalo jer je bio na tecaju HTMLa. Znate ono kad u crtiću zec probusi rupu u zemlji pa završio u kini? E, netko se sjetio da bi to bilo super za dodati u film. Film je takav cringe-fest. Radnja iz fast and Furious a borba iz Power Rangersa.
King Kong Skull Island mi je bio dobar i zanimljiv, ovo je užas.
Ako pustite mozak na pašu, mozda vam se svidi. 5/10
9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

pogledao sinoć The Invisible Guest (2016) na preporuku ekipe ovdje, stvarno odličan film, od mene 9/10, ako netko ima neku sličnu preporuku samo bacajte

4 godine
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao sinoć The Fourth Protocol zanimljiv film, vrijedi ga pogledati

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Cansee kaže...

pogledao sinoć The Invisible Guest (2016) na preporuku ekipe ovdje, stvarno odličan film, od mene 9/10, ako netko ima neku sličnu preporuku samo bacajte

 El Cuerpo (The Body)  od istog redatelja. Malo lošiji od Contratiempa ali vrijedan gledanja.

14 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Preporuka. Francuski animirani film, Ernest & Celestine, 2012.god. - https://www.imdb.com/title/tt1816518/ Najbolje gledati s klincima, ali preporuka i za odrasle. Gledao sam s kćerkom, zabava samo takva, odličan. moja ocijena 8.5/10

5 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Upozorenje!!!

Pogledao sinoć Godzilla vs Kong na temelju ponekih pozitivnih kritika na forumu, ljudi, zaobilazite ovo smeće od filma.

Mislio sam odustati nakon 10 min, no prisilio sam se da pogledam do kraja - za ovaj film bi bila uvreda za filmove b-produkcije nazvati ga tako , ovo je žnj produkcija, jednostavno ne mogu vjerovati da neko uloži ozbiljnu lovu

u snimanje ovog fijaska. 

9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Neko za preporucit neku dobru triler misteriju tipa Prisoners, Se7en, Invisible Guest, Shutter Island itd.

14 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Krule246 kaže...

Upozorenje!!!

Pogledao sinoć Godzilla vs Kong na temelju ponekih pozitivnih kritika na forumu, ljudi, zaobilazite ovo smeće od filma.

 Ja nisam ni pogledao, pa tko normalan može i pomisliti da to može biti dobar film.

Što slijedi, Tarzan vs Mowgly-a, Čita vs Bagire, Miki Maus vs Đeria, Alien vs Predatora....:)

 

 

 

6 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Krule246 kaže...

Upozorenje!!!

Pogledao sinoć Godzilla vs Kong na temelju ponekih pozitivnih kritika na forumu, ljudi, zaobilazite ovo smeće od filma.

Mislio sam odustati nakon 10 min, no prisilio sam se da pogledam do kraja - za ovaj film bi bila uvreda za filmove b-produkcije nazvati ga tako , ovo je žnj produkcija, jednostavno ne mogu vjerovati da neko uloži ozbiljnu lovu

u snimanje ovog fijaska. 

 Hahahaha.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Krule246 kaže...

Upozorenje!!!

Pogledao sinoć Godzilla vs Kong na temelju ponekih pozitivnih kritika na forumu, ljudi, zaobilazite ovo smeće od filma.

Mislio sam odustati nakon 10 min, no prisilio sam se da pogledam do kraja - za ovaj film bi bila uvreda za filmove b-produkcije nazvati ga tako , ovo je žnj produkcija, jednostavno ne mogu vjerovati da neko uloži ozbiljnu lovu

u snimanje ovog fijaska. 

 Možda bi te ljudi ozbiljnije shvaćali kad bi napisao razloge neke :D

 

A i sam si si kriv što si to išao gledat a očekivao ne znam šta (likove, radnju, duboke dijaloge..)

Remember, remember the 5th of November, the gun powder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot.
11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
tajo1960 kaže...
Uran 11 kaže...

 Ja nisam ni pogledao, pa tko normalan može i pomisliti da to može biti dobar film.

Što slijedi, Tarzan vs Mowgly-a, Čita vs Bagire, Miki Maus vs Đeria, Alien vs Predatora....:)

Alien vs Predator postoji od 2004. ~ 2007.

 

https://www.imdb.com/title/tt0370263/

 

https://www.imdb.com/title/tt0758730/

Odlični filmovi  

 Ma mislim da kolega @Uran 11 zna za te filmove, ali se malo zajebava na račun (ne)kvalitete  tih vs filmova 

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.4.2021 8:36 (geronimo4661).
14 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Sorry Tajo, nisam mislio da ćeš baš ti pasti na foru.:)

Hehe, vidim da si medveda dobil na svoju stranu, ipak neke dobroga izišlo iz toga,;)

11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Večeras u 21h na HRT2 HD po tko zna koji put pogledao mjuzikl The Greatest Showman sa maestralnim Hugh Jackmanom u glavnoj ulozi, film od prve do zadnje minute oduševljava likovima, radnjom i odličnom glazbom, za one sa srcem i dušom te životnom energijom ovo je film visoko za preporučiti. 

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?


Ruska verzija Gospodara prstenova
morrisoN
12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
roby27 kaže...

Večeras u 21h na HRT2 HD po tko zna koji put pogledao mjuzikl The Greatest Showman sa maestralnim Hugh Jackmanom u glavnoj ulozi, film od prve do zadnje minute oduševljava likovima, radnjom i odličnom glazbom, za one sa srcem i dušom te životnom energijom ovo je film visoko za preporučiti. 

 Kod mene potpuno suprotni dojam, barem po pitanju glazbe. Nisam pogledao cijeli film, nakon one pjesme kad se otvara "cirkus" i pop pjesmuljka koji apsolutno nema nikakve veze sa ostatkom filma sam ugasio TV. Hugh Jackman odličan, ali kakva je ono glazba? Možda su druge pjesme bile bolje, ali ova koju sam čuo mi je bila horror.

11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

 Uf, kad se sjetim Linde Fiorentino u tom odlicnom filmu. Bas je zla

14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Training Day

 

Vrhunski Denzel u "corrupt cop" ulozi.

 

8/10

9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
morrisoN kaže...


Ruska verzija Gospodara prstenova

 

Slaveni generalno baš imaju dara za integrirati depresiju i očaj u svaku priču 

12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Postoje li još kakvi filmovi u stilu Monty Pythona iz 70, 80tih?

Pogledao Life of Brian i Holy grail pa bi još nešto takvo.

 

Aha, pregledao sam sve njihove filmove prije nekog vremena, ne trebate njih preporučiti, tražim ako još netko ima takav humor :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice