Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.429
|
čitano: 7.543.076
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
15 godina
protjeran
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali

i ja sam obadvoje gledao i zakon im je parodija...

a neda mi se pisat konfa
16 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali

Marley and Me Simpaticna obiteljska komedija vrijedna gledanja...

MORTAL, CAN YOU FEEL THE FORCE OF DARK SIDE... I ROCK YOU LIKE A HURRICANE^^
16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali

Sinoć "Australia", a danas "World Trade Center". Moja preporuka za oba!

...i tako je svizac zamotao čokoladu u omot.
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali

Inland Empire od Davida Lyncha-u njegovom stilu!

16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali

Traffic - izvrstan film! Svakako vrijedi pogledati....

Probaj Linux! - www.linuxzasve.com | Otkrij Linux! - wiki.open.hr follow us > twitter.com/linuxzasve
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali

RockNRolla, odličan film, po meni.

AMD Athlon x2 6000+ Asus M2N68 XV GeForce 9600GT 1gb sonic 4gb DDR2(800mhz) Kingmax WD 500gb
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali

blade 3

 

Quidquid id est, timeo Microsoft et dona ferentes
15 godina
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali

Sinoć je bija na tv "Taxidermia" mađarski,najbolesniji film svih vremena.

doktor za grafe i ludosti
16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali

Catch me if you can - odličan film, priča prati jednog od najvećih prevaranata svih vremena.

Probaj Linux! - www.linuxzasve.com | Otkrij Linux! - wiki.open.hr follow us > twitter.com/linuxzasve
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali

saw 4, sinoc Šutim

Made in: Neverland
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali

World Trade Centar sa Nicolasom Cageom - i nije mi se svidio.

Pocetak je ok. al nakon urusavanja Twinsa postaje dosadno, barem po meni. A i koja je ono finta kad se onaj lik nakon sto ostanu zarobljeni zeli ubiti pa slika pokaze kako puca jedanput u zrak, kadar na drugog lika, kadar opet na ovog koji je pucao i ko fol umro je. Kako je to uspio napraviti pucajuci u zrak.WTF.

16 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali

Valkyrie - Ma onako... ni dobar ni los, mislim da ovisi o ukusu, ali uglavnom nista posebno. Dobar za ubiti vrijeme...

 

Ocjena 7/10

Valkyrie Valkyrie
No matter how fantastic your latest and greatest PC is, you will be able to buy it for half the price in 12 months
16 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali

Defiance

Film mi se jako svidio, mozda jedan od najboljih s tematikom II. svjetskog rata (da, moze se mjeriti sa Spašavanjem vojnika Rayana).

 

9/10

Intel Core 2 Duo E8500 @ 3.5 GHz i SCYTHE Mine, ATi Radeon HD3870 x2, DDR2 4Gb (2x2Gb) Corsair 1066 MHz, Gigabyte EP35C-DS3R, Corsair HX 520w, Creative Labs X-Fi Xtreme Game
15 godina
neaktivan
offline
Ima ih više
  • Twilight
  • Scary movie 5
  • the unborn
  • the day the earth stood still
fiif-designs
15 godina
neaktivan
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali
axelox kaže...

World Trade Centar sa Nicolasom Cageom - i nije mi se svidio.

Pocetak je ok. al nakon urusavanja Twinsa postaje dosadno, barem po meni. A i koja je ono finta kad se onaj lik nakon sto ostanu zarobljeni zeli ubiti pa slika pokaze kako puca jedanput u zrak, kadar na drugog lika, kadar opet na ovog koji je pucao i ko fol umro je. Kako je to uspio napraviti pucajuci u zrak.WTF.

 Da baš sam i ja to skontao... vidi se kako puca u zrak... a ja mislim kad bi se pomnije pogledalo, našlo bi se još grešaka.... A sniman 2006... sramota
fiif-designs
16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali

Evo,upravo pogledao twilight,priča mi je dobra gluma također,al efekti su očajni,stvarno,ono skakanje kroz šumu po drvecima,pa trčanje koda leti....uzas.

znam da to nije bit filma i nije bila namjera snimit najbolji film sa specijalnim efektima.al ipak su to mogli bolje napraviti s tim da je film 2009 godine.

Only God will judge me tko je brži ili zec
15 godina
neaktivan
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali
tommy2103 kaže...

Evo,upravo pogledao twilight,priča mi je dobra gluma također,al efekti su očajni,stvarno,ono skakanje kroz šumu po drvecima,pa trčanje koda leti....uzas.

znam da to nije bit filma i nije bila namjera snimit najbolji film sa specijalnim efektima.al ipak su to mogli bolje napraviti s tim da je film 2009 godine.

 Slazem se potpuno s tobom. Ne sjecam se kad sam zadnji puta vidio traljavije specijalne efekte.
Ono penjanje po stabilma izgleda totalno neuvjerljivo.
"1.6 billion Chinese are angry with Jack Bauer. Sounds like a fair fight."
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali

Defiance

CPU: AMD Phenom II X4 940 BE 3.0GHZ OC 3.8GHZ CPU COOLER: THERMALTAKE MAXORB MBO: BIOSTAR TA790GX 128M, AMD790GX+SB750 VGA: Gainward Radeon HD4870 GS 1GB DDR5@ TURBO MODE RAM: 4GB(4X1) DDR 2 800MHZ HDD: WD 80GB + WD 320GB PSU: CHIEFTEC 750W TURBO SERIES
15 godina
protjeran
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali

Gospodar i ratnik, ratni, pred tjedan dana

:)

Film do boli dobar

toplo preporučam!

Q6600 , EX38-DS4, OCZ DDR2 4GB 1000MHz, HD4870 1G stoncin3@windowslive.com
16 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali

Zadnje što sam gledao je film:

Zeitgeist

http://www.imdb.com/title/tt1166827/

 

Film mi je promijenio pogled na svijet.... :)

Posjetite moju web stranicu: www.djchof.com
16 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

thick as thieves- morgan freeman i antonio banderas, ugl film o dva porofesionalna lopova, nije los, ugodno me iznenadio

 

dark knight- hebote, film je vrhunski

 

body of lies- izvrstan spijunski film

 

max payne- film je cisto solidan, pogledati

AMD Athlon64 X2 5200+ 2.71 GHz , Asus Radeon HD3650, 2 GB RAM, 320 GB, Logitech X-530
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Master&Commander

Ojla!
15 godina
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali

Čim je došel Daniel Craig sve su lošiji .

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Posljednji film je Home of the Brave koji i nije bas nesto. Neodlučan

15 godina
neaktivan
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali
Creative kaže...

Zadnje što sam gledao je film:

Zeitgeist

http://www.imdb.com/title/tt1166827/

 

Film mi je promijenio pogled na svijet.... :)

 jel ovaj film ima vise nastavaka ili???
i jel to film ili vise dokumentarac neki??
15 godina
neaktivan
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali
nemesis777 kaže...
Creative kaže...

Zadnje što sam gledao je film:

Zeitgeist

http://www.imdb.com/title/tt1166827/

 

Film mi je promijenio pogled na svijet.... :)

 jel ovaj film ima vise nastavaka ili???
i jel to film ili vise dokumentarac neki??
 da imas 2 dijela...drugi je online za pogledati mislim bas na njihovom sajtual moras instalirati vuze il tak nest...
film, tj. dokumentarac 1. dio je podjeljena na više dijelova- religija, 11/9, bankarski karteli i kontrola "uma"...ak se sjecam dobro,a drugi jos uvijek nisam stigao pogledati...
La lucha continuada...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali
nemesis777 kaže...
Creative kaže...

Zadnje što sam gledao je film:

Zeitgeist

http://www.imdb.com/title/tt1166827/

 

Film mi je promijenio pogled na svijet.... :)

  jel ovaj film ima vise nastavaka ili???
i jel to film ili vise dokumentarac neki??
  ima jedan nastavak, Zeitgeist: Addendum, i da, dokumentarnog su sadržaja ali prilično revolucionarnog, slobodno odgledaj, ima za skinut...
Intel 486DX2/66 MHz Processor, 90MB Hard Drive - no OS, 8MB Memory,5.25" & 3.5" Floppy drives, 8 ISA Slots, Speakers, Keyboard and Mouse
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2009 20:50 (markbodin).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali
markbodin kaže...
nemesis777 kaže...
  ima jedan nastavak, Zeitgeist: Addendum, i da, dokumentarnog su sadržaja ali prilično revolucionarnog, slobodno odgledaj, ima za skinut...
 koliko ja znam imaju 2 dijela...mozda se varam...
evo ti link pa pogledaj http://www.zeitgeistmovie.com/
La lucha continuada...
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2009 20:52 (eterna luchar).
16 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Zadnjih tjedan dana sam gledao Quantum of Solace- ok kao film, ali ne u rangu James Bonda

                                                     Pitch Black - vjerovatno ste ga većina već gledali, ali dobar film iako je star

                                                     Lord of War - jedan od najboljih filmova što sam ikad gledao i sigurno najbolji film sa N. Cageom u glavnoj ulozi

                                                     Zeitgeist Final - vjerovatno već svi sve znate o ovom filmu, odličan film

                                                     Role Models - dobra komedija

Kućište: Coolermaster CosmosS/ PSU: Corsair TX650W/ MB: Asus P5Q Pro/ CPU: Intel C2D E8500/ GPU: XFX Nvidia GTX 260 black edition/ Memorija: 3X 1GB KINGMAX PC6400/ Monitor: Samsung T200/ HDD 1. WD 120 GB, 2. Seagate 320 GB, 3. Samsung 1 TB
15 godina
neaktivan
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali
eterna luchar kaže...
markbodin kaže...
nemesis777 kaže...
  ima jedan nastavak, Zeitgeist: Addendum, i da, dokumentarnog su sadržaja ali prilično revolucionarnog, slobodno odgledaj, ima za skinut...
  koliko ja znam imaju 2 dijela...mozda se varam...
evo ti link pa pogledaj http://www.zeitgeistmovie.com/
  pa i rekao sam, ima 1 nastavak, nastavak znači da već postoji prvi dio, al se izgleda nisam dovoljno jasno izrazio... my bad... naravno, 2 su filma... a sad za ovaj Final kojeg spominje hellraiser prvi put čujem...
Intel 486DX2/66 MHz Processor, 90MB Hard Drive - no OS, 8MB Memory,5.25" & 3.5" Floppy drives, 8 ISA Slots, Speakers, Keyboard and Mouse
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2009 21:24 (markbodin).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice