Mentalist

poruka: 72
|
čitano: 30.782
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Mentalist

Bas to, to je neka organizacija..

Pogledaj ovo

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.11.2013 17:14 (oo7).
12 godina
offline
Re: Mentalist

ufff izgleda odlicno, nemogu docekat

15 godina
offline
Mentalist

Red John mora biti jedna osoba i glavna, naravno da smo vidjeli njegove pomocnike kroz ovih proteklih 5 sezona, ali sad da bude nekakva organizacija, s tolikom moći i da se dosad nisu otkrili, niti ih netko izdao, to je toliko nerealno, ne znaju vise sta bi izmislili, najradije bi scenarij da je Patridge rezirao svoju smrt i da stoji iza svega.

11 godina
neaktivan
offline
Mentalist

počeo gledat 6 sezonu - dobra je...

i dalje im je Chevy sponzor al nitko ne vozi  Camaro Z1!!! 

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.11.2013 12:19 (zlatkor).
15 godina
offline
Re: Mentalist

Leakana je osma epizoda.

AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mentalist

Kako? Gdje?

15 godina
offline
Re: Mentalist

Piratski zaljev.Spoiler neka gledaju oni koji su pogledali 8. epizodu.

Izgleda da je otkriven Red John,vrlo vjerojatno je to  Sheriff Thomas McAllister.Baš me zanima što će biti u slijedećim epizodama.

AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.11.2013 15:04 (emerik).
15 godina
offline
Mentalist
Da, u 8. se doznaje tko je ustvari Red John. Ako i to nije kao na kraju 4. sezone
11 godina
neaktivan
offline
Mentalist

evo upravo odgledo E08 i vrlo je glupo što na kraju kad dolaze oni iz FBI Austin, Lisbon nije tražila da skinu košulje da se vidi da i oni nisu iz te organizacije...s obzirom ne sve što se događalo, lako je moguće da su i oni uključeni u sve to...

14 godina
neaktivan
offline
Mentalist

RJ može puno trčat sa ranom od metka atleta čovjek :)
jk možda se slažem sa PJ da sam poslije svega malo razočaran al vidjet čemo šta će se odvijat u sljedećim epizodama
EDIT:
http://www.red-john.info/ netko je jako jako ljut 

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.11.2013 6:36 (mobitel).
14 godina
offline
Mentalist

kakav epic fail {#}

 

ovo je gore od Losta..

 

doduše ovo nije kraj serije, al za mnoge kao da je

One ring to bring them all and in the darkness bind them
11 godina
neaktivan
offline
Re: Mentalist
The Unforgiven kaže...

kakav epic fail {#}

 

ovo je gore od Losta..

 

doduše ovo nije kraj serije, al za mnoge kao da je

a šta si ti to vidio....

14 godina
neaktivan
offline
Mentalist

Sljedeći negativac će biti vjerojatno šef grupe "The Blake Association"-on je vjerojatno  pravi Red John-a ovaj kojeg je Jane ubio je ubijao u njegovo ime.

14 godina
protjeran
offline
Re: Mentalist
alexspalato kaže...

Sljedeći negativac će biti vjerojatno šef grupe "The Blake Association"-on je vjerojatno  pravi Red John-a ovaj kojeg je Jane ubio je ubijao u njegovo ime.

Tako i ja mislim. Jer prelako je Jane ovog riješio.

B-A-R-C-A
15 godina
offline
Mentalist

Neka smisle nesto novo jer ovo bi bilo tko od nas bolje smislio, epizoda koja je trebala biti vrh vrhova oni to naprave, što znači da su mijenjali scenarij 50 puta upravo zbog nagađanja fanova pa su usrali motku, sad ocekujemo prvo novo Red John ubojstvo :D, iskopajte se kako znate, ima da bude epic.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.11.2013 22:58 (milanji).
14 godina
protjeran
offline
Re: Mentalist
milanji kaže...

Neka smisle nesto novo jer ovo bi bilo tko od nas bolje smislio, epizoda koja je trebala biti vrh vrhova oni to naprave, što znači da su mijenjali scenarij 50 puta upravo zbog nagađanja fanova pa su usrali motku, sad ocekujemo prvo novo Red John ubojstvo :D, iskopajte se kako znate, ima da bude epic.

Nemaš razloga markirati, kad je ovo tema o seriji.

B-A-R-C-A
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mentalist

Najgora epizoda u povijesti mentalista.

15 godina
offline
Re: Mentalist
Defa.psd kaže...

Najgora epizoda u povijesti mentalista.

Ti si lud .. 

GL&HF
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mentalist

Ne znam kako vam, pored toliko nelogičnosti, epizoda bude dobra. 

 

1. Najjvažnija epizoda u serijalu je bila leakana.

 

2. Serijskog ubojicu sredi golub, dobro to, ali kako ga je Patrick prokriumčario pored onog lika?

 

3. PJ je postao Chuck Norris, kako samo barata pištoljem i drugim hladnim oružjima.

 

4. Šerif trči 2km s metkom u trbuhu, ta scena me podsjetila na Cobru11.

 

5. Nismo dobili ama baš nikakve odgovore, nikakve motive, kako je RJ znao za popis i mnogo drugih stvari.

 

 

Usporedite ovaj susret s RJ, i onaj na kraju 3. sezone s onim lažnim RJ, e to je bila savršena epizoda.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.11.2013 18:09 (Defa.psd).
15 godina
neaktivan
offline
Mentalist

meni je čudno kako su izvukli random lika iz 2. epizode da bude na listi za red johna.

onaj na kraju 3. sezone je bio super i tu je trebala završit serija. serija se vukla 4. i 5. sezonu, a onda se počela brzo razrješavati u 6. i onda vrhunac serije postane nikakav.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
13 godina
offline
Mentalist

Pa još nije gotova serija, svašta se još može zakomplicirat.

Zdravi i veseli bili :)
14 godina
neaktivan
offline
Mentalist

Ja sam se pomirio da je gotovo usrali su i to je to čito sam interview sa Brunom Hellerom i reko je da je poglavlje sa Red Johnom gotovo sad ili je troll što ne vjerujem ili je stvarno dao mentalno zaostalima da rade epizodu.
Samo ne razumijem kako je povećavo hype 6 godina i onda ništa. 

13 godina
offline
Mentalist

I još jedna nelogičnost, kako je PJ znao na koji će broj zvati Bertrama nakon što je uzeo mobitel od onog biciklista?? A ovo otkrivanje RJ je očajno nadam se da to nije kraj...

...The South Will Rise Again... White -h- boys
11 godina
neaktivan
offline
Re: Mentalist
Coder256 kaže...

I još jedna nelogičnost, kako je PJ znao na koji će broj zvati Bertrama nakon što je uzeo mobitel od onog biciklista?? A ovo otkrivanje RJ je očajno nadam se da to nije kraj...

pa nije, pojavila se ona žena niotkuda!!! eto tek toliko da još malo razvuku...

 

iako, po meni RJ bi trebo bit možda neki tip iz Patrikove prošlosti koji ima veze s njim još iz mladosti...koja je logika da to bude neko iz FBI kad Patrik nije ima veze sa policijom dok mu nije ubio ženu i kćer...

13 godina
offline
Mentalist

pošto je 99% epizoda imalo u nazivu "RED" rekao bi da je to stvarno gotovo jer sljedeće tri nemaju "RED" što se nije nikada do sada dogodilo...kraj serije je takva sprdnja da to nije za vjerovati...a mislim i da je ova sezona zadnja pošto uskoro seriju napuštaju Rigsby i Grace ( potvrđeno ).

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.11.2013 16:08 (Cojonero).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mentalist
Cojonero kaže...

pošto je 99% epizoda imalo u nazivu "RED" rekao bi da je to stvarno gotovo jer sljedeće tri nemaju "RED" što se nije nikada do sada dogodilo...kraj serije je takva sprdnja da to nije za vjerovati...a mislim i da je ova sezona zadnja pošto uskoro seriju napuštaju Rigsby i Grace ( potvrđeno ).

najbolji scenarij bi bio da kad već odlaze da ih ubije pravi RJ iako su tu kartu već iskoristili al uzet ću sve kaj daju sam da nebude ovakav sranjski kraj RJ-a

11 godina
neaktivan
offline
Mentalist

pa ak su htjeli napravit pravi kraj - trebali su ić na opciju da pravi RJ  (netko iz sjene ko vuče konce i plaća nekom da ubije, jer ta osoba ne može prljati ruke sa time) osobno ubije Patrika i recimo rani Lisabon i tako...da kraj bude realan, a ne holivudski hapy end...ja bi tako režirao... moćžda se nebi svidjelo široj publici, ali bi bio realan... 

 

 

al kad pogledam cijelu seriju najbolji lik je Čo!!!{#}

Onako hladan i blago teleći pogleg na situacije ukojoj se nalazi - to mogu samo japanci (ne znam jel on japanac il kinez...)

15 godina
offline
Re: Mentalist
zlatkor kaže...

al kad pogledam cijelu seriju najbolji lik je Čo!!!{#}

Onako hladan i blago teleći pogleg na situacije ukojoj se nalazi - to mogu samo japanci (ne znam jel on japanac il kinez...)

Amerikanac je :) ali znam na što si mislio a on je korejskog podrijetla.

 

A što se tiče RJ epizode, a da je neka i nije baš al' da je baš tak loša i nije. Da su ga pretjerali s tim metkom, golubom i uzimanjem mobitela tj. pozivom na govornicu malo i jesu :)  ali ajde, Jane ipak pamti sve živo, vidio broj na svom mobu, zapamtio(nije toliko nemoguće) i nazvao, golub, pa to je prava magija kao da ga je iz šešira izvadio :) a trčanje s metkom, nije da sam baš probao ali možda je through and through, nije ozljedio organe, nije jako krvario a i tu je kondicija ipak je šerif a da ne kažem RJ :) 

 

Ne branim ih ali ajde nije najgora u povijesti kao što je netko spomenuo :)

 

Radije bih da su još malo ova dvojica popričali o popisu tj. kak je RJ došao do liste, koji trik je tu samo iskoristio al' dobro, ima onaj kriptiran fajl pa se možda tu još objasni nešto iako su rekli da se baš neće vraćati na RJ arc. Evo link na intervju Simon Bakera i Brune Hellera ako netko nije vidio. 

 

Ima još stvari koje bih da su dotaknuli al' nije da će naše kukanje pomoći jer su rekli da je to kraj. Nema više RJa, Jane je sretniji, ovi žive zajedno, bla bla a da će gledatelji odlučiti sviđa li im se ili ne. Iako mi je malo čudno u kojem će se smjeru sve razvijati nakon što odu Grace i Rigsby. Grace je potvrdila odlazak :(

Ash nazg durbatuluk, Ash nazg gimbatul, Ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul.
14 godina
neaktivan
offline
Mentalist

to s golubom je epic imo ga je kod sebe dok je trčo,vozio auto onda ga onaj frajer nije našo dok je tražio pištolj.taj golub je svašta prošo

15 godina
offline
Re: Mentalist
mobitel kaže...

to s golubom je epic imo ga je kod sebe dok je trčo,vozio auto onda ga onaj frajer nije našo dok je tražio pištolj.taj golub je svašta prošo

Mislim da je prošao neki FBI trening ili nešto {#} Možda je to novi član ekipe umjesto Rigsbya {#}

Ash nazg durbatuluk, Ash nazg gimbatul, Ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice