Longplejke, vinilke i stara glazba

poruka: 6
|
čitano: 2.373
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Longplejke, vinilke i stara glazba

Planiram uskoro kupit neki dobar gramofon, a uz dobar gramofon dolaze i dobre longplejke, iliti ploče? imate kakve prekoruke za albume i mjesto di se može nabavit "roba" za povoljnu cijenu

twitter @IvanBandic
14 godina
neaktivan
offline
Longplejke, vinilke i stara glazba

Vidio sam ti u Dallas Recordsu da se to dosta prodaje. Dosta starijih bendova sada izdaje nove ploče. U zadnje vrijeme im je dosta porasla prodaja, koliko sam čuo

Open source is collective power in action. The power of a worldwide community of highly skilled experts that build, share and improve the very latest software together - then make it available to all
14 godina
neaktivan
offline
Re: Longplejke, vinilke i stara glazba

a gledam cijenu svega ovoga, i nije baš jeftino, ali ništa nemože zamjeniti vinil, a to da se sve više prodaju istina, ali opet čovjek mora imat neke klasike

twitter @IvanBandic
14 godina
odjavljen
offline
Longplejke, vinilke i stara glazba

Ja bih samo rekao da ploče ne znače nužno stara glazba. Dosta novih bendova izdaje ploče, uglavnom post (rock, metal) žanrovi.

13 godina
neaktivan
offline
Longplejke, vinilke i stara glazba

probaj na njuskalu...

14 godina
offline
Longplejke, vinilke i stara glazba

imaš free bird shop ali ti se tamo ne isplati jer ploče stare preko 20 godina znaju biti skuplje od najnovijih izdanja ili original cd-a,imaš još amzon uk,njuškalo i dallas cd shopove cijene su od 150-250 i više kuna,moj savjet je da kupuješ cd-e preko amazona uk ili mp3 ploče su preskup luksuz

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice