Limitless (Serija)

poruka: 4
|
čitano: 7.263
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Limitless (Serija)

Produkcijska kuća CBS, naručila je pilot epizodu serije koja će se bazirati na radnji filma „Limitless

 

Serija, koja će kao i film biti temeljena na romanu The Dark Fields autora Alana Glynna, bit će prilagođena televizijskim gledateljima. Radnja će se vrtiti oko Briana Fincha (Jake McDorman) koji otkrije da mu NZT poboljšava funkcije mozga. FBI odluči iskoristiti njegove mogućnosti kako bi im pomogao riješiti kompleksne slučajeve te je prisiljen surađivati sa specijalnom agenticom Rebeccom Harris (Jennifer Carpenter).

 

Producenti serije će biti Bredli Kuper, koji je tumačio glavnu ulogu u filmu iz 2011. godine, kao i reditelj filma, Nil Berger.

U filmu, Bredli Kuperglumi pisca koji dolazi u kontakt sa drogom NZT koja mu pomaže da koristi 100 odsto kapaciteta mozga.

 

Bredli Kuper će reprizirati svoju ulogu Edwarda Mora, koji je sada senator i nova predsjednička nada. On i dalje redovito koristi NZT te ima vlastite planove za svog novog štićenika - Fincha

 

IMDb

Serija će se početi emitovati od 22og Sep. 2015.

10 godina
neaktivan
offline
Limitless (Serija)
Pogledao sam prve 3 epizode, stvarno super serija, sviđaju mi se likovi, te sama prica serije.
12 godina
offline
Limitless (Serija)

Gledao sve epizode, malo prica pocinje imati smisla sad. Ali dosta odstupa od filma.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Limitless (Serija)
Luka123 kaže...

Gledao sve epizode, malo prica pocinje imati smisla sad. Ali dosta odstupa od filma.

 Što mi se i sviđa,jedina poveznica s filmom je Cooper,kojeg nazalost ima premalo,ali drzi neku misteriju...svida mi se sto je serija otisla i korak dalje,vidimo puno vise mogucnosti uporabe NZT-a,svakom epizodom serija mi je bolja,uvijek izmisle neku novu foru...dobro mi je sto se nisu samo fokusirali na rjesavanje nekih slucajeva,nego ima i ta pozadinska prica oko Coopera,zanima me sto ce se dalje dogadat,pogotovo nakon kraja 9.epizode

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.11.2015 20:16 (barcafan12).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice