Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.082
|
čitano: 2.896.879
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Iako sam pokusao u vise navrata, meni je Night Sky fenomenalan jedino za zaspati....

Znaci doslovce, jednu epizodu gledam iz 3-4 puta, jednostavno ili odlutam nakon par minuta, ili zaspem.

Jer, u gledanome, nista se ne desava, apsolutno, serija je o dvoje senilnih umirovljenika, likova o kojima nemas pojma ni tko su ni sto su....mozda kasnije sve sjedne na svoje mjesto, no, nisam to docekao.

Sf-a ima u tragovima, ideja me privukla, no, realizacija....

Jednostavno nisam za to trenutno.
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.6.2022 21:20 (Damir22).
6 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Odgledah Ray Donovan. Odlična serija, jedna od rijetkih koja se nije razvodnila kroz 7 sezona. Serija je nenadano otkazana što se vidi po finalnoj epizodi, ali ima film koji navodno zatvara priču i kojeg sada planiram pogledati i dati recenziju u temi za filmove.

Moja preporuka i 9/10 ocjena.

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.6.2022 9:47 (zlaya987).
5 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

The Lincoln Lawyer - nista posebno. Moglo i bolje. Ali ok za pogledati.

Stranger Shings (kazu da je ovo posljednja sezona. madu su namjeravali da ima 5 sezona kazu da im starenje glumaca pravi problem tako da zavrsavaju) - ukratko klasican Stranger Things. Dobro za pogledati.

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
SamoPitam3 kaže...

The Lincoln Lawyer - nista posebno. Moglo i bolje. Ali ok za pogledati.

Stranger Shings (kazu da je ovo posljednja sezona. madu su namjeravali da ima 5 sezona kazu da im starenje glumaca pravi problem tako da zavrsavaju) - ukratko klasican Stranger Things. Dobro za pogledati.

 Nije ovo zadnja. Imaju još dvije epizode ove koje izlaze 01.07. (druga traje 2 sata i 19 minuta ) i onda još jedan sezona koja je zadnja.

5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
stipest kaže...
SamoPitam3 kaže...

The Lincoln Lawyer - nista posebno. Moglo i bolje. Ali ok za pogledati.

Stranger Shings (kazu da je ovo posljednja sezona. madu su namjeravali da ima 5 sezona kazu da im starenje glumaca pravi problem tako da zavrsavaju) - ukratko klasican Stranger Things. Dobro za pogledati.

 Nije ovo zadnja. Imaju još dvije epizode ove koje izlaze 01.07. (druga traje 2 sata i 19 minuta ) i onda još jedan sezona koja je zadnja.

 Da trebala je originalno biti ta jedna jos sezona, ali ona se trebala snimati zajedno sa cetvrtom sezonom, a jos je nisu ni poceli snimati. Znam samo da su rekli da uzasno kasne i da im najveci problem radi starenje glumaca. Mislim, ni sada vise nisu djeca, jel'te .Zato su kao i prolongirali dvije zadnje epizode i dobiti cemo tu posljednju toliko dugu da se zavrsi prica. Uostalom, vidjeti cemo uskoro kada je pogledamo... Ili necemo

7 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Damir22 kaže...
Iako sam pokusao u vise navrata, meni je Night Sky fenomenalan jedino za zaspati....

Znaci doslovce, jednu epizodu gledam iz 3-4 puta, jednostavno ili odlutam nakon par minuta, ili zaspem.

Jer, u gledanome, nista se ne desava, apsolutno, serija je o dvoje senilnih umirovljenika, likova o kojima nemas pojma ni tko su ni sto su....mozda kasnije sve sjedne na svoje mjesto, no, nisam to docekao.

Sf-a ima u tragovima, ideja me privukla, no, realizacija....

Jednostavno nisam za to trenutno.

Sto ljudi...

Meni je npr. ovo prva serija u zadnjih par godina uz koju baš ni u jednom trenutku nisam zaspao.

I, kao što i kolege kažu, čak SF dio nije toliko ni bitan, premda zapravo savršeno pridodaje radnji, jer kroz promatranje "ponovnog psihološkog sazrijevanja" likova i prelaska u drugi "mindset"  zapravo radnja ide u smjeru da sad sve treba preokrenuti, i to se dogodi na kraju zadnje epizode.

I da, spoiler: na kraju sjedne sve na svoje mjesto (tj. zadnje tri epizode).

Definitivno pogledaj kad skupiš snage , od mene čak i 9/10, unatoč kliše SF dijelu (premda ne znam kaj bi uopće drugo očekivali u tom aspektu, čist ok ak se mene pita).

 

Kruha i igala...
15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

The Boys - serija odlična! Lagana za gledati, superjunaci sa ljudskim osobinama

#fsb
8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Pogledat cu, kako rekoh, na prvu nije sjela, mozda su ocekivanja bila pogresna, svakako cu pokusati jos jednom.
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

koliko je dobra 4.sezona Stranger Thingsa?

 

Davno sam gledao 1.sezonu. Odlicna je bila

 

2. i 3.sezonu nisam gledo. Jel dovoljno pogledat Recap pa da mogu nastavit 4.sezonu?

 

Hvala

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.6.2022 12:18 (serlok).
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
serlok kaže...

koliko je dobra 4.sezona Stranger Thingsa?

 

Davno sam gledao 1.sezonu. Odlicna je bila

 

2. i 3.sezonu nisam gledo. Jel dovoljno pogledat Recap pa da mogu nastavit 4.sezonu?

 

Hvala

 Zašto bi preskakao 2. i 3. sezonu?

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
T-bone's kaže...
serlok kaže...

koliko je dobra 4.sezona Stranger Thingsa?

 

Davno sam gledao 1.sezonu. Odlicna je bila

 

2. i 3.sezonu nisam gledo. Jel dovoljno pogledat Recap pa da mogu nastavit 4.sezonu?

 

Hvala

 Zašto bi preskakao 2. i 3. sezonu?

 jer trenutno gledam par serija i još čekam Westworld.

 

Jesu li koliko povezane sezone kao npr. Dark?

 

 

 

6 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Jesu, mislim, možeš shvatit puno iz recapa, nije sad priča duboka, al propustit ćeš dosta. Da, dobra je, ne nije još sve izašlo. Još 2 epizode izlaze za 2 tjedna, navodno veliko finale.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
cvaja997 kaže...

Jesu, mislim, možeš shvatit puno iz recapa, nije sad priča duboka, al propustit ćeš dosta. Da, dobra je, ne nije još sve izašlo. Još 2 epizode izlaze za 2 tjedna, navodno veliko finale.

Aha. Hvala na odgovoru. Kraj serije ili?

6 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Kraj sezone, a serije ne znam, neki govore da bude i S5, sad... Nisam toliki ljubitelj da bih tražio.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ide i peta sezona, to će biti zadnja ...

12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
serlok kaže...

koliko je dobra 4.sezona Stranger Thingsa?

 

Davno sam gledao 1.sezonu. Odlicna je bila

 

2. i 3.sezonu nisam gledo. Jel dovoljno pogledat Recap pa da mogu nastavit 4.sezonu?

 

Hvala

 Ja zadnjih 2 tjedna gledam od 1 sezone. Sta da ti kazem - da mi je ova pamet ne bi pogledao ni prvu sezonu (nisam za takav tip serija) ali kad sam pogledao prvu onda sam nastavio dalje i sad sam na 4... 

U prvim epizodama 4 sezone odmah vidi da ce biti i 5 sezona.

8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Jedni kazu ide, drugi kazu ne ide, treci nista ne kazu....

Vidjet cemo, no ako ces gledati, gledaj sve i od pocetka.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Damir22 kaže...
Jedni kazu ide, drugi kazu ne ide, treci nista ne kazu....

Vidjet cemo, no ako ces gledati, gledaj sve i od pocetka.....

  pogledo taman nekoliko Recapova na YT(čini mi se da su 2. i 3.sez  bile slabije od 1.sezone)

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

ova Eleven na slici izgleda kao da je žena u 40tim hahah

8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Pa nesto slabije, da, ali i dalje zabavne
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
10 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Nitko ne spominje, pa mislim da samo još SJW pi*ke ne gledaju zadnju sezonu The Boys. Predobro, mislim sezona.

مرګ ژوبله
10 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
serlok kaže...

ova Eleven na slici izgleda kao da je žena u 40tim hahah

 

Pa izgleda ko Winona u prvoj sezoni 

 

Ja sam iz dosade pustio prvu epizodu GoT, pa je došla druga i evo me već pri kraju druge sezone 

 

Šteta da su je usrali jer je bez problema GoT mogla biti GOAT..

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

@super64  Istina, ja sam došao do 4. epizode i za sada mi je bolja treća sezona od druge.

 

 

 

Pogledao sam jošConversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes o serijskom ubojici koji je ubijao malde dečke u Americi u 70-ima.

Znači čovjek je baš čisto zlo, i samo što je bio "ugledan", skoro se je izvukao. Strašno

 

 

 

Peaky Blinders 6. sezona - slabo, trebali su još prije završiti sa serijom. Cinematografija je i dalje na nivou i ima par dobrih scena, ali što se tiče priče, previše su razvukli. Šteta

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.6.2022 11:12 (Crljo).
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
T-bone's kaže...
serlok kaže...

koliko je dobra 4.sezona Stranger Thingsa?

 

Davno sam gledao 1.sezonu. Odlicna je bila

 

2. i 3.sezonu nisam gledo. Jel dovoljno pogledat Recap pa da mogu nastavit 4.sezonu?

 

Hvala

 Zašto bi preskakao 2. i 3. sezonu?

Joj ja se ničega ne sjećam. Samo djeca da ganjaju nešto. 

10 godina
suspendiran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
cvaja997 kaže...

Kraj sezone, a serije ne znam, neki govore da bude i S5, sad... Nisam toliki ljubitelj da bih tražio.

 

Mah ... pogledao prve 3 sezone. Četvrtu mi se neda opet gledati. Razlog - prva sezona igrala je na onaj "80-s feeling / ET / trash SF / Steven Spielberg" osjećaj. I k tome je bila vrlo mistična s puno nepoznanica. Zbog toga mi je bila stvarno izuzetna i zanimljiva. Druge dve sezone su uglavnom to isto, jedino nemaju mnogo nepoznanica jer se već otkrio taj "negativac" (to čudovište ili što je već), a osjećaj 80-ih sam već prožvakao tako da su mi epizode bile čisto OK ali ništa više od toga. Novu dakle ne mislim gledati jer jednostavno nema ništa novoga da me iskreno iznenadi, a priča i nije nešto zanimljiva, tako da se okrećem drugim serijama.

6 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Super64 kaže...

Nitko ne spominje, pa mislim da samo još SJW pi*ke ne gledaju zadnju sezonu The Boys. Predobro, mislim sezona.

 A ono, gledam samo da vidim Homelandera kako pati. Barem su to moja nadanja. Glumac je top odglumio ulogu. Dobra serija s obzirom na tržište i konkurenciju.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
6 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Shining girls odlična SF misterija/drama

6 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Jao da i Severance!

15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

boysi odlicni, po meni je ova 3. sezona jos i najjaca dosad, samo da nastave u ovom tonu. vec sam pisao tu da sam nakon 1. sezone procitao sve stripove u 3 dana kolko sam se navuko, a ako serija bude drzala samo 70% atmosfere stripa ovo ce mi bit u top 10 serija ikad. 

a ovog glumca koji glumi homelandera treba nagradit svim nagradama koje se daju serijama, jer covjek je uspio toliko dobro docarat ulogu da je to nevjerojatno. dugo dugo nisam toliko mrzio negativca na ekranu. zasigurno je zasluzio titulu jednog od najboljih negativaca u tv serijama, od superherojskih mi jedino na pamet pada kilgrave iz jessice jones. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice