Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 13.818
|
čitano: 1.972.765
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
Re: Koju seriju trenutno pratite?
AmonZero kaže...
Neki dan trazim po Kodiju sta da gledam i na jedno 5 stranici za tv shows uocim Primal.

Neka animirana serija i dinosaur na coveru, reko ajd idemo bacit oko. Dinosauri su mi slaba tocka. Pogledo prvu epizodu, odma se hooku. Odem na IMDB da vidim u sto se upustam kad ono ogromna ocjena. Reko znam sta cu gledat sad.

Evo sad pogledao zadnju epizodu prve sezone (10 epizoda) i moram priznat da sam odusevljen.

Od animacije, scena, glazbe i zvukova pa do same price i to sve bez iti jednog razgovora izmjedju likova ili nekog naratora.

Serija je vrh. Ogromna preporuka. Ima dosta krvoprolica tak da nedajte djeci da gledaju :)

ja sam nekad gledao Terra Nova.. 2011 ak se ne varam. baci oko :-)

Trenutno gledam Equinox .. zanimljiva danska serija, vrlo dobra.

Star Wars Rebels također poceo, taman završio sa Clone warsima

spika oko Darth Maula, Tano, i završetak sa order 66.. svaka čast 

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.1.2021 19:14 (GrimReaperKC).
12 godina
Gledao sam kad se emitiralo. Al prekinili su seriju tak da sam onda odusto od toga.
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
Jack Sparrow kaže...

Al zato je Your Honor za sad jako dobar :D

Upravo gledam. Čim sam vidio Bryan Cranstona u glumačkoj ekipi, morao sam započeti s gledanjem.

Osobno mi je serija ok, valjda smijem preporučiti i kolegama forumašima istu ;)

(seriju možete pronaći na Fimoviplex, da ne postavljam baš link)

Tigar Krezumica From all the things i lost, i miss my mind the most!
2 godine
joozza kaže...

Ne volim SF serije, ali odlučih pogledati taj famozni Firefly i da vidim jel ta 9tka na imdb opravdana 

I'm a leaf on the wind...

Stvarno se vidi starost serije, al i dalje zabavna i kvalitetna.

Live long and prosper.
12 godina
Filox kaže...
joozza kaže...

Ne volim SF serije, ali odlučih pogledati taj famozni Firefly i da vidim jel ta 9tka na imdb opravdana 

I'm a leaf on the wind...

Stvarno se vidi starost serije, al i dalje zabavna i kvalitetna.

https://www.serijala.com/fantastika/firefly-se-vraca-navodni-reboot-u-pripremi-za-disney/

6 godina
joozza kaže...

ne znam kako će ti biti ako inače ne voliš SF, možda i ok jer je ovo SF vestern, i po meni fantastična serija. Nathan Fillion je zakon, i baš vidiš da čovjek voli glumiti u toj seriji. Ostatak glumačke ekipe je isto super, a Gina Torres i Morena Baccarin su mi baš bile bombe, i što dobro glume i što su baš zgodne žene. Inače ne gledam serije zbog toga niti ocijenjujem po tim stvarima, ali ovdje to moram spomenuti.

Velika šteta što serija nije dovršena kako treba

11 godina
AmonZero kaže...
Neki dan trazim po Kodiju sta da gledam i na jedno 5 stranici za tv shows uocim Primal.

Neka animirana serija i dinosaur na coveru, reko ajd idemo bacit oko. Dinosauri su mi slaba tocka. Pogledo prvu epizodu, odma se hooku. Odem na IMDB da vidim u sto se upustam kad ono ogromna ocjena. Reko znam sta cu gledat sad.

Evo sad pogledao zadnju epizodu prve sezone (10 epizoda) i moram priznat da sam odusevljen.

Od animacije, scena, glazbe i zvukova pa do same price i to sve bez iti jednog razgovora izmjedju likova ili nekog naratora.

Serija je vrh. Ogromna preporuka. Ima dosta krvoprolica tak da nedajte djeci da gledaju :)

Po meni je sam to uspjeh da uspije bez razgovora prikazat i dočarat emocije i točno vidiš što želi reći a ne može..Znači vrh..iako nisam dokraja pogledo,negdi sam stao na 6 epki. sve čekam da ne završim pa da čovjek(Genndy Tartakovsky) napravi 2 sezonu..pa nastavim gledat.

- - -Space may be the final frontier, but it's made in the Hollywood basement - - -
8 godina
Koju seriju trenutno pratite?

I ja sam pogledao Primal neki dan i serija me oduševila . Kasnije sam skužio da je taj Tartakowsky imao prste i u meni nikad prezaljenoj seriji koja nije ugledala svijetlo dana "Korgoth of Barbaria" . Koliko sam skužio on je i tada radio na animaciji i vide se neke sličnost. Uglavnom Primal je stvarno odlična serija i preporuka ako niste gledali.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2021 0:18 (azzie).
12 godina

Odgledao Mindhuntere na netflixu - odlicna...

No međutim sada gledam jednu španjolsku Locked Up moram priznati da mi je serija jedna od boljih koje sam gledao u zadnje vrijeme...

Ženski zatvor u kojemu upraviteljica pokušava ženama napraviti osjecaj vlastitog doma ali kako biva u zatvorima ovdje se prikazuju sve surovosti zatvora i to ženskih + mnogo zavrzlama itd...

Jedna odluka mjenja sve više njih puno toga :)

Također je imate putem Netflixa

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2021 7:41 (toxic).
10 godina
Sličnije Orange is the new black ili Oz?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
Hexfire kaže...

Nisam gledao niti jednu od ove dvije gore :)

Bnet: mNik987#2148
10 godina
Povrijedio si me, ali opraštam ti jer je praznik.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina

Preko praznika odgledo sve epizode Černobila. Odlično.

12 godina
toxic kaže...
Hexfire kaže...

Nisam gledao niti jednu od ove dvije gore :)

Orange is the New Black je top serija.. samo ja ne znam do koje sam epizode došao.

paor kaže...

Preko praznika odgledo sve epizode Černobila. Odlično.

Preko praznika (ne znam je li to jednina ili množina). Ja ju do podne cijelu odlgedao, a poslije podne ponovo na re repeat :-D

Malo se šalim.. 5 epizoda nije puno i jedina je serija a i film koji sam odgledao više od ajmo reći 4 puta. Takvi fenomeni dolaze kao grom iz vedra neba... kad će nešto slične kvalitete - ne zna se.

8 godina

@Hexfire

Ajmo reci Oz-u ali meni je najslicnije starijoj britanskoj seriji "Bad Girls " ali malo ljudi zna za nju. Na slicnu tematiku ima isto dobra australska serija Wentworth koja je zapravo prednastavak najpoznatije "sapunice" o zenskom zatvoru Prisoner . A ako nekom ni to nije dosta ima jos jedna meksicka u HBO produkciji Capadocia. Eto tu ima oko 1000 epizoda materijala...

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2021 10:38 (azzie).
11 godina

Ekipa novi sam u temi, sad preko godišnjeg sam si uzeo netflix, pregledao sam sve sezone narcosa, što bih mi dalje preporučili?

12 godina
ERROR1911 kaže...

Ekipa novi sam u temi, sad preko godišnjeg sam si uzeo netflix, pregledao sam sve sezone narcosa, što bih mi dalje preporučili?

Banshee ako ima na netflix 

5 godina
ERROR1911 kaže...

El Chapo

12 godina
Buhaha kaže...
ERROR1911 kaže...

Banshee ako ima na netflix 

Nema na netflixu. Ima na HBO GO.

12 godina
ERROR1911 kaže...

Ozark

8 godina
Too Old to Die Young

Odlična. Ali nije za svakoga, jako spora radnja, duge i razvučene scene sa malo ili nimalo dijaloga, a vizualno i s polja soundtracka sjajna, kao uostalom i svaki drugi Refnov uradak.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
5 godina

Joj da, onda

Fauda

2 godine

Konacno da su i vikinzi zavrsili. Tko ne zna najavljen je spinoff - vikings:valhalla.

Sto reci. Nakon smrti Ragnara vise mi to nije bilo to. Izgleda da je i njima vec dosadilo pa su poprilicno sve ubrzali u drugom dijelu posljednje sezone. Mislim, mogli su to razvlaciti barem jos dvije sezone da su htjeli.

10 godina
SamoPitam3 kaže...

Konacno da su i vikinzi zavrsili. Tko ne zna najavljen je spinoff - vikings:valhalla.

Sto reci. Nakon smrti Ragnara vise mi to nije bilo to. Izgleda da je i njima vec dosadilo pa su poprilicno sve ubrzali u drugom dijelu posljednje sezone. Mislim, mogli su to razvlaciti barem jos dvije sezone da su htjeli.

Dobar spoiler za nekog tko nije gledao... 

VISCA BARCA
11 godina
Jack Black kaže...

u njegovu obranu mislim da to svi već znaju, pa i ja koji nisam gledao

10 godina
loky4i4 kaže...
Jack Black kaže...

Moguce, ali evo npr ja nisam znao i sigurno jos netko nije.

VISCA BARCA
2 godine
Jack Black kaže...
loky4i4 kaže...
Jack Black kaže...

Moguce, ali evo npr ja nisam znao i sigurno jos netko nije.

A koliko godina treba proći da se može pričat o seriji bez spoilera? Pa nije to bilo nedavno, godine su prošle od ovoga što je kolega spomenuo, točnije, više od 4 godine.

Live long and prosper.
10 godina

Zato sto su prosle 4 godine moze se pricat bez spoilera? To znaci da netko moze pisat recenziju filma koji nije 2020 i spoilat cijeli film za ostale? Nije tesko stavit recenicu dvije pod drugi format, onaj tko zeli procitat ce.

VISCA BARCA
2 godine

A zivote. Po onoj staroj kilavom q i dlaka smeta. Nemoj onda paliti ni imdb, jer odmah na prvoj stranici je spoiler gdje pise u koliko se epizoda pojavljaje i da se zadnji puta pojavio 2017.

Ali stvarno ne mogu vjerovati sto nekim ljudima smeta. Kako onda mislis da pisemo o serijama koje gledamo ? Da navedemo ime serije i cijeli tekst "sakrijemo" da se netko ne uvrijedi da spojlamo nesto, pa bilo to i prije 10 godina ?

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.1.2021 16:22 (SamoPitam3).
11 godina

Za raspravu o pojedinačnim serijama imate/napravite vlastitu temu.

U generalnim diskusijama spoileri idu pod taj format, pobogu nije to bezveze napravljeno.

Osnove forum bontona..

Remember, remember the 5th of November, the gun powder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot.
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice