Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 13.917
|
čitano: 2.020.392
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
Re: Koju seriju trenutno pratite?
dadotb kaže...

moze li predlog serije za majku staru, uslov da ima na HBO i Netflix platformama, gledala Faudu, Mindhunter, Undoing, Blacklist i odusevljena...moze triler,krimi , drama...komedija neee...hvala

Jedna za majku staru od Hbo produkcije.... p.s  ništa morbidno naziv je takav kakav je

https://www.imdb.com/title/tt0248654/

6 godina
mzopg kaže...
dadotb kaže...

moze li predlog serije za majku staru, uslov da ima na HBO i Netflix platformama, gledala Faudu, Mindhunter, Undoing, Blacklist i odusevljena...moze triler,krimi , drama...komedija neee...hvala

The Crown

https://www.imdb.com/title/tt4786824/

The Queen's Gambit

https://www.imdb.com/title/tt10048342/

Hollywood

https://www.imdb.com/title/tt9827854/

Narcos

https://www.imdb.com/title/tt2707408/

How to get Away with Murder (ako nema problema sa gay likovima)

https://www.imdb.com/title/tt3205802/

hvala puno...

6 godina
Koju seriju trenutno pratite?

ako neko voli domace serije sve preporuke za srbijansko bosansku KOSTI, sumorna, teska, realna, surova, multi praktik Pejakovic opet odradio dobar posao..dajte joj sansu 2 epizode pa odlucite dalje...odlican Micanovic, dugo ga nije bilo 

2 godine

The Flight Attendant 

Iznenadujuce dobra gluma Kaley Cuoco, nema onaj problem sa glumcima koji su prepoznatljivi  po jednoj upecatljivoj ulozi, stvarno je dobro odradila ovu seriju.

Serija je pitka zabavna i intrigantna, nista spektakularno, ali vrlo dobro za pogledati

Hes Dark Materials

Ova serija mi je cudna skroz, ima dvije sezone, i ne znam sta bih rekao, ali znam da je ne mogu prestati gledati i zanima me rasplet, malo je djetinjasta u nekim trenucima, a opet dosta teska i intrigantna, cak i sa nekim filozofskim aspektima

The Mandalorian

Ovo vjerovatno svi dobro znate. Prva sezona mi nije bila nesto za pamcenje, ali ova druga je fenomenalna, u svim aspektima, prica, ugodaj, gluma, ambijent sa odlicnom muzikom i epic osjecajem. Nisam neki veliki SW fan, pa mi je ova druga sezona bolja od svih filmova zajedno. Bas sam jako jako ugodno iznenaden. Izdvojio bih epizode sa Bill Burrom, Rosario Dawson i ova zadnja epizoda.  Jon Favreauov najbolji uradak, meni osobno, uvjerljivo.

Warrior

Ovo je napravljeno na temelju nekih kratkih pricica Bruce Leea, fora serija, ako volite bande, mada je vise od toga predloska. San Francisco u doba imigracije Kineza i borbe za svoje mjesto u obecanoj zemlji, sa preplitanjem kriminala i lokalne uprave i biznisa. Zabavno, i za ljubitelje UFC-a u ovoj sezoni Michael Bisping ima ulogu u jednoj epizodi 

www.youtube.com/TerabitTV
10 godina
neaktivan
Konacno pogledao prvu sezonu Trapped, skroz dobra islandska krim serija.
10 godina
mcf kaže...

Davno sam je gledao i sad kad sam vidio da je izašla druga sezona odlučio još jednom prvu pogledati pa odmah i drugu.

Na drugo gledanje mi je prva sezona bila još bolja nego prvi put.

Jako dobra serija, izvrsna atmosfera, osjeti se ta islandska hladnoća i snijeg preko ekrana, gluma isto odlična.

Kod drugog gledanja sam više pažnju obraćao na sitnice, međusobne odnose likova i slično vjerojatno mi je zato serija bila još bolja jer sam ovaj put imao fokus na pravoj stvari.

Preporuka.

6 godina
mzopg kaže...
mcf kaže...

Davno sam je gledao i sad kad sam vidio da je izašla druga sezona odlučio još jednom prvu pogledati pa odmah i drugu.

Na drugo gledanje mi je prva sezona bila još bolja nego prvi put.

Jako dobra serija, izvrsna atmosfera, osjeti se ta islandska hladnoća i snijeg preko ekrana, gluma isto odlična.

Kod drugog gledanja sam više pažnju obraćao na sitnice, međusobne odnose likova i slično vjerojatno mi je zato serija bila još bolja jer sam ovaj put imao fokus na pravoj stvari.

Preporuka.

al zato 2. sezona truba, uzas...

6 godina
Mitohondri kaže...

The Flight Attendant 

Iznenadujuce dobra gluma Kaley Cuoco, nema onaj problem sa glumcima koji su prepoznatljivi  po jednoj upecatljivoj ulozi, stvarno je dobro odradila ovu seriju.

Serija je pitka zabavna i intrigantna, nista spektakularno, ali vrlo dobro za pogledati

Hes Dark Materials

Ova serija mi je cudna skroz, ima dvije sezone, i ne znam sta bih rekao, ali znam da je ne mogu prestati gledati i zanima me rasplet, malo je djetinjasta u nekim trenucima, a opet dosta teska i intrigantna, cak i sa nekim filozofskim aspektima

The Mandalorian

Ovo vjerovatno svi dobro znate. Prva sezona mi nije bila nesto za pamcenje, ali ova druga je fenomenalna, u svim aspektima, prica, ugodaj, gluma, ambijent sa odlicnom muzikom i epic osjecajem. Nisam neki veliki SW fan, pa mi je ova druga sezona bolja od svih filmova zajedno. Bas sam jako jako ugodno iznenaden. Izdvojio bih epizode sa Bill Burrom, Rosario Dawson i ova zadnja epizoda.  Jon Favreauov najbolji uradak, meni osobno, uvjerljivo.

Warrior

Ovo je napravljeno na temelju nekih kratkih pricica Bruce Leea, fora serija, ako volite bande, mada je vise od toga predloska. San Francisco u doba imigracije Kineza i borbe za svoje mjesto u obecanoj zemlji, sa preplitanjem kriminala i lokalne uprave i biznisa. Zabavno, i za ljubitelje UFC-a u ovoj sezoni Michael Bisping ima ulogu u jednoj epizodi 

stjuardesu si doslovce opisao kao i ja...sve od rijeci do rijeci mislim...i dodajem da je glavna glumica samo takav slatkis...naravno, ne bi bila serija nova da ne ubace gejeve, samo sam cekao od kog momenta, i to je doslovce odmah na pocetku...

11 godina
dadotb kaže...
Mitohondri kaže...

The Flight Attendant 

Hes Dark Materials

The Mandalorian

Warrior

stjuardesu si doslovce opisao kao i ja...sve od rijeci do rijeci mislim...i dodajem da je glavna glumica samo takav slatkis...naravno, ne bi bila serija nova da ne ubace gejeve, samo sam cekao od kog momenta, i to je doslovce odmah na pocetku...

naravno, ne bi bio forumaš da ne spomene gejeve u seriji, samo sam čekao taj komentar, i evo ga, doslovce odmah na početku.

Remember, remember the 5th of November, the gun powder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot.
10 godina
neaktivan
Da, krenuo sam sa drugom sezonom Trappeda, ali dosta razocaran za sad, nema ni traga atmosferi iz jedinice.
10 godina
mcf kaže...
Da, krenuo sam sa drugom sezonom Trappeda, ali dosta razocaran za sad, nema ni traga atmosferi iz jedinice.

šteta, ja je još nisam pogledao, sad se mislim ima li smisla gledati. toliko toga izbacuju da jednostavno moram birati jer nema šanse sve pogledati.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.12.2020 21:24 (mzopg).
12 godina

The Last Dance... odličan dokumentarac Jordanu i Bullsima.

6 godina

daaa..i ja dodajem ovaj Room 2806, istinita prica, ne tako davno se ovo desilo

https://www.imdb.com/title/tt13540900/?ref_=nv_sr_srsg_3

netflix, ima nas prevod, 4 epizode

6 mjeseci
protjeran

Pogledao napokon Stranger Things, moja ocjena niti manje ni vise od 10/10,

riječi su suvišne na ovo savršenstvo u svakom aspektu! Ovako se nisam osjecao jos od mladih dana trčeći doma da stignem na Dosje-x poslje škole

Najava za ST4 i "šerifa" mi uljepšalo Božić

7 godina

Cekaj, sta i trecu sezonu stranger things si pogledao ili nisi jos dosao do nje? Mi smo odlucili da dalje od 3. necemo gledati da si ne kvarimo daljnji dojam o seriji... 

Trenutno gledam queen's gambit, nisam mislila da ce mi biti zanimljiva s obzirom da je tema sah, ali ugodno me iznenadila serija, dala bih joj 8/10

10 godina
Korisnik1251 kaže...

Cekaj, sta i trecu sezonu stranger things si pogledao ili nisi jos dosao do nje? Mi smo odlucili da dalje od 3. necemo gledati da si ne kvarimo daljnji dojam o seriji... 

Trenutno gledam queen's gambit, nisam mislila da ce mi biti zanimljiva s obzirom da je tema sah, ali ugodno me iznenadila serija, dala bih joj 8/10

Ako ti dojam nije pokvarila treća sezona koja je meni baš loša onda vjerojatno neće ni četvrta. 

Ne volim biti party brejker, ali meni je ta serija čist ok, igrali su na nostalgiju i to su odlično odradili, ali serija je u biti jedan mix svega što smo gledali u osamdesetima, originalnost je na niskim granama. Uz to ova treća sa Rusima i ostalim glupostima je takav kliše da glava boli.

Queen's Gambit, odlična produkcija, solidna gluma, mada na trenutke iznimno isforsirana. Sviđa mi se što se pazilo na šah, potezi su pravi, vidi se da je grandmaster sudjelovao u izradi. Ne sviđa mi se nepotrebna patetika. Sve u svemu zabavna serija koja se brzo pogleda, ali i brzo zaboravi.

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2020 3:41 (mzopg).
6 mjeseci
protjeran
Korisnik1251 kaže...

Pogledao sam 3. Svaka sljedeca sezona mi je mi je sve bolja i bolja!

Queen's gambit svakako 9/10 takoder odusevljen skoro je pogledali u jednom dahu, nakon ove dvije serije ostalo mi sve izgleda mehhh(slom, manifest, breaking bad prestali gledati na pola postalo dosadno, monotono/ponavljajuce) m2c

7 godina

Ma nama je vec i treca sezona bila meh, tako da 4. necemo ni pokusavati. Prve dvije su bile odlicne

6 godina

Lp, jeli gledao netko slucajno gledao Defending Jacob ili Unbelievable ? Nekakvo misljenje , inace obozavam misterije

3 godine
završio sa PREACHER...6/10 i to samo radi realnog prikaza jedne od religija...koji K je ovim novim serijama...dosadnih i nepotrebnih djelova u svakoj epizodi

blažena mogućnost podešavanja brzine reprodukcije...gledao na 1.5 brzini...to mi nije palo napamet
do sada...tako da ubuduće bude išlo minimalno 1.33
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
10 godina
MaciStyle kaže...

Lp, jeli gledao netko slucajno gledao Defending Jacob ili Unbelievable ? Nekakvo misljenje , inace obozavam misterije

Unbelievable je puno kvalitetnija serija, ali i Jackob je gledljiv. Bio bi bolji da nije nepotrebno razvučen na momente.

5 godina
Shameless s11.....

Iako je serija vec pomalo izgubila onu pocetnu kvalitetu, super je vidjeti kako se u ovij sezoni izruguju s maskama, pravilima i opcenito vezano za ovu situaciju.

Dok sve ostale serije idu kao da se nista zadnjih godinu dana ne desava....
Children Shouldnt Play with Dead Things
6 godina
MaciStyle kaže...

obje ok ali ne nesto wow

6 godina

Ne volim SF serije, ali odlučih pogledati taj famozni Firefly i da vidim jel ta 9tka na imdb opravdana 

9 godina
6 mjeseci
Damir22 kaže...
Shameless s11.....

Iako je serija vec pomalo izgubila onu pocetnu kvalitetu, super je vidjeti kako se u ovij sezoni izruguju s maskama, pravilima i opcenito vezano za ovu situaciju.

Dok sve ostale serije idu kao da se nista zadnjih godinu dana ne desava....

Treća epizoda bila prošlu nedjelju pa je sad pauza do 10.1. i onda nakon toga opet pauza do 31.1. 

Uopće ne kužim te američke fore...izgleda da ću morat pričekat da sve epizode izađu pa tek onda krenut gledat jer ovo nema smisla s tim pauzama

8 godina

The Outsider

Gledao 4 epizode, dajte mi razlog da nastavim?!

Prva epizoda odlična, druga nešto slabija, a treća i četvrta fileri samo takvi...

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
10 godina
m77 kaže...

The Outsider

Gledao 4 epizode, dajte mi razlog da nastavim?!

Prva epizoda odlična, druga nešto slabija, a treća i četvrta fileri samo takvi...

Nema razloga.

Pizdarija od serije, već nakon 2-3 epizode ako poznaješ stil i pisanje Kinga možeš zaključiti kako će serija završiti. Već viđeno i prožvakano stotinu puta.

U tom stilu daleko bolja je Haunting of Hill House, mada i ona ima epizodu dvije sa drastičnim padom u kvaliteti, ali u globalu je solidna serija.

12 godina

Al zato je Your Honor za sad jako dobar :D

12 godina
Neki dan trazim po Kodiju sta da gledam i na jedno 5 stranici za tv shows uocim Primal.

Neka animirana serija i dinosaur na coveru, reko ajd idemo bacit oko. Dinosauri su mi slaba tocka. Pogledo prvu epizodu, odma se hooku. Odem na IMDB da vidim u sto se upustam kad ono ogromna ocjena. Reko znam sta cu gledat sad.

Evo sad pogledao zadnju epizodu prve sezone (10 epizoda) i moram priznat da sam odusevljen.

Od animacije, scena, glazbe i zvukova pa do same price i to sve bez iti jednog razgovora izmjedju likova ili nekog naratora.

Serija je vrh. Ogromna preporuka. Ima dosta krvoprolica tak da nedajte djeci da gledaju :)
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice