Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.074
|
čitano: 2.888.839
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Zna netko kad cemo moci gledati The Last of Us , vidim da je premijera danas ali je još nema..

8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Ja kad izadje cijela sezona ;)
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Možda i najbolja opcija
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
nixonstyle kaže...

Zna netko kad cemo moci gledati The Last of Us , vidim da je premijera danas ali je još nema..

U US je 9 pm eastern premijera, to je po našem vremenu 3 ujutro ponedjeljak.

Ako se ne bude moglo kod nas prije ponedjeljka navečer gledati, znam da ide na HBO u 20.00 ja budem pogledao preko VPN-a sutra ujutro.

 

 

BE HAPPY 要開心 : )
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Damir22 kaže...
Ja kad izadje cijela sezona ;)

 Ja isto ne podnosim gledanje tjedan za tjednom pa pauze preko praznika i slično.

Sačekam cijelu sezonu i bok.

Jedino što me u zadnje vrijeme zeznulo da sam čekao seriju po seriju je bio HALO, iYellowstone peta sezona.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
nixonstyle kaže...

Zna netko kad cemo moci gledati The Last of Us , vidim da je premijera danas ali je još nema..

Piše od 16.01., tada kreće kod nas. Navodno je serija odlična. 

13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ima je već na torrentima, pa ćemo pogledat navečer :)

9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

The last of us, prehajpovano, upravo joj dao 7 na IMBD...solidno i za zaborav u moru serija 

8 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Samo se nadam, iskreno, da necete sada ispojlati living shit iz serije, i ukakati svima onima koji ce cekati da se nakupi epizoda ;)

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
15 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
dadotb kaže...

The last of us, prehajpovano, upravo joj dao 7 na IMBD...solidno i za zaborav u moru serija 

 ja recimo slusam sa svih strana da je serija teski vrh. a imdb kaze 9,6/10 na 10k glasova, isto vrlo obecavajuce(tesko je govorit da je ocjena napuhana radi hypea jer vjerujem da bi ju ljudi odma ispljuvali da je losa ko sa lotr serijom). 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
dadotb kaže...

The last of us, prehajpovano, upravo joj dao 7 na IMBD...solidno i za zaborav u moru serija 

 Pa tek je prva epizoda izašla i ti si već sve zaključio o seriji? 

9 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
dadotb kaže...

The last of us, prehajpovano, upravo joj dao 7 na IMBD...solidno i za zaborav u moru serija 

 Ajd ne prdi 

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Odgledao Peaky Blindere, sad gledam daRk. To je jedna od onih serija koje nemaš pojma zašto gledaš jer je serija ostavlja dojam da je o ničemu prvih nekoliko epizoda. Doslovno sam se silio da gledam jer sam čuo da je odlična. Sad sam pred kraj prve sezone i taman se kreće polako zakuhavati i zapetljavati. Konačni sud kada sve pregledam. Pinky Binderi su mi bili top premda mi se nije svidjelo jer je bilo pjavanja u početku.. uglavnom 8/10 od mene.

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
David87 kaže...

Ima je već na torrentima, pa ćemo pogledat navečer :)

 Ima i na HBO Max od jutros 3:00

BE HAPPY 要開心 : )
13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Joe Cooker kaže...
David87 kaže...

Ima je već na torrentima, pa ćemo pogledat navečer :)

 Ima i na HBO Max od jutros 3:00

 Vidim biti će i na HBO danas u 20h i na HBO 3 u 21h

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.1.2023 17:47 (David87).
17 mjeseci
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Dragon Age: Absolution

Radnja se odvija u Tevinteru, gdje će biti smješten i Dragon Age 4. 
6/10, jako prosječno, samo za hardcore fanove lore, kakav sam ja. Ajd, 6 epizoda po 23 min, brzo se odgleda.
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Evo opet.....

Vidio na Disney+ Willow seriju i odlucim pogledat originalni film prije serije posto se radnja nastavlja.Dojmove za film sam vec napisao u temi za filmove,skroz mi je ok.

Krenem gledat seriju i vec u prvoj epizodi jedan od glavnih likova mora bit homoseksualne orijentacije i ljubit drugu zensku koja je takodjer jedan od glavnih likova.....zasto.

Vec sam napisao da mi to ne smeta kad ima smisao unutar radnje,naprimjer u Games of Thrones gdje je seksualnost bila dio likova i svijeta i gdje je to savrseno pasalo.

Ali u ovim trash serijicama ispada da je homoseksualnost nit vodilja u koju se moraju utkat likovi pod bilo koju cijenu.

Kao da mi svaka ta serija nabija homoseksualnost na nos vec u prvoj epizodi a sve ostalo je sporedno i tu tek reda radi,postaje lagano degutantno.

 

12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

The last of us

 

Pogledao prvu epizodu i za onoga koji nije igrao igru(ali tu i tamo nacuo preko YT sta ce biti),serija obecava!

Cini mi se da su sa prvom epizodom krenuli pod predpostavkom da je gledatelj odigrao igru,jer ima dosta toga sto nije objasnjeno.Nadam se da ce u sljedecim epizodama biti sve objasnjeno.

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne rješavaju nasiljem!
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

The Last of Us

 

Pridružujem se pohvalama prvoj epizodi. Isto nisam igrao igru ali sam ponukan svime što sam vidio i pratio povodom pohvalama igri..pogledao cut scene iz igre na youtube pa mi 

je ispalo kao film. Uglavnom serija je jako dobro počela, Pedro Pascal(aka Mandalorian) je pogođen kao glumac i još je čak i sličan liku iz igre..u biti ne smeta me za sada ništa iako i ovdje ima one

političke korektnosti(Joel i brat Tommy-a latino glumci), Joel-ova kćerka Sarah(glumi ju kćerka glumice Thandie Newton) koja je bila odlična i čak bi više volio da se pojavi još koji put

makar u flashback scenama.. Možda će biti još toga ali slažem se kao i ostatak foruma da je sve ok ako ima nekog smisla i da nije tako nešto ubačeno samo reda radi.

Ukratko sve preporuke od mene 8/10 čak i malo više samo zbog odlične scene dok mala Sarah kod susjeda pregledava dvd a u pozadini baba u kolicima pokazuje simptome bolesti.

 

 

- - -Space may be the final frontier, but it's made in the Hollywood basement - - -
11 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Viking Vahalla druga sezona ogledana i mogu reći da sam razočaran jer mi ne nekako ovo samo priprema za 3 sezonu..

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
MEGATAMA kaže...

Evo opet.....

Vidio na Disney+ Willow seriju i odlucim pogledat originalni film prije serije posto se radnja nastavlja.Dojmove za film sam vec napisao u temi za filmove,skroz mi je ok.

Krenem gledat seriju i vec u prvoj epizodi jedan od glavnih likova mora bit homoseksualne orijentacije i ljubit drugu zensku koja je takodjer jedan od glavnih likova.....zasto.

Vec sam napisao da mi to ne smeta kad ima smisao unutar radnje,naprimjer u Games of Thrones gdje je seksualnost bila dio likova i svijeta i gdje je to savrseno pasalo.

Ali u ovim trash serijicama ispada da je homoseksualnost nit vodilja u koju se moraju utkat likovi pod bilo koju cijenu.

Kao da mi svaka ta serija nabija homoseksualnost na nos vec u prvoj epizodi a sve ostalo je sporedno i tu tek reda radi,postaje lagano degutantno.

 

 ajd sad probaj napisat neki osvrt a da ne spominješ to.

 

evo u filmu su baš forsirali hetero par, baš bezveze jel? kako te to nije smetalo?

 

 

Remember, remember the 5th of November, the gun powder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Milka30 kaže...

The last of us

 

Pogledao prvu epizodu i za onoga koji nije igrao igru(ali tu i tamo nacuo preko YT sta ce biti),serija obecava!

Cini mi se da su sa prvom epizodom krenuli pod predpostavkom da je gledatelj odigrao igru,jer ima dosta toga sto nije objasnjeno.Nadam se da ce u sljedecim epizodama biti sve objasnjeno.

 

ring4ping kaže...

The Last of Us

 

Pridružujem se pohvalama prvoj epizodi. Isto nisam igrao igru ali sam ponukan svime što sam vidio i pratio povodom pohvalama igri..pogledao cut scene iz igre na youtube pa mi 

je ispalo kao film. Uglavnom serija je jako dobro počela, Pedro Pascal(aka Mandalorian) je pogođen kao glumac i još je čak i sličan liku iz igre..u biti ne smeta me za sada ništa iako i ovdje ima one

političke korektnosti(Joel i brat Tommy-a latino glumci), Joel-ova kćerka Sarah(glumi ju kćerka glumice Thandie Newton) koja je bila odlična i čak bi više volio da se pojavi još koji put

makar u flashback scenama.. Možda će biti još toga ali slažem se kao i ostatak foruma da je sve ok ako ima nekog smisla i da nije tako nešto ubačeno samo reda radi.

Ukratko sve preporuke od mene 8/10 čak i malo više samo zbog odlične scene dok mala Sarah kod susjeda pregledava dvd a u pozadini baba u kolicima pokazuje simptome bolesti.

 

 

 Šteta vam je sad ne odigrati i igru dok se čeka sljedeća epizoda.  Odlična igra, zanimljiva je i ekipi koja ne igra i samo gleda.

2 godine
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
MEGATAMA kaže...

Evo opet.....

Vidio na Disney+ Willow seriju i odlucim pogledat originalni film prije serije posto se radnja nastavlja.Dojmove za film sam vec napisao u temi za filmove,skroz mi je ok.

Krenem gledat seriju i vec u prvoj epizodi jedan od glavnih likova mora bit homoseksualne orijentacije i ljubit drugu zensku koja je takodjer jedan od glavnih likova.....zasto.

Vec sam napisao da mi to ne smeta kad ima smisao unutar radnje,naprimjer u Games of Thrones gdje je seksualnost bila dio likova i svijeta i gdje je to savrseno pasalo.

Ali u ovim trash serijicama ispada da je homoseksualnost nit vodilja u koju se moraju utkat likovi pod bilo koju cijenu.

Kao da mi svaka ta serija nabija homoseksualnost na nos vec u prvoj epizodi a sve ostalo je sporedno i tu tek reda radi,postaje lagano degutantno.

 

 Slijedeća serija koju bi trebao pogledati je "The Sandman" 

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Sarevok kaže...
MEGATAMA kaže...

Evo opet.....

Vidio na Disney+ Willow seriju i odlucim pogledat originalni film prije serije posto se radnja nastavlja.Dojmove za film sam vec napisao u temi za filmove,skroz mi je ok.

Krenem gledat seriju i vec u prvoj epizodi jedan od glavnih likova mora bit homoseksualne orijentacije i ljubit drugu zensku koja je takodjer jedan od glavnih likova.....zasto.

Vec sam napisao da mi to ne smeta kad ima smisao unutar radnje,naprimjer u Games of Thrones gdje je seksualnost bila dio likova i svijeta i gdje je to savrseno pasalo.

Ali u ovim trash serijicama ispada da je homoseksualnost nit vodilja u koju se moraju utkat likovi pod bilo koju cijenu.

Kao da mi svaka ta serija nabija homoseksualnost na nos vec u prvoj epizodi a sve ostalo je sporedno i tu tek reda radi,postaje lagano degutantno.

 

 Slijedeća serija koju bi trebao pogledati je "The Sandman" 

Jesam kad je izasla i nisam nista prigovarao tada.

Razumijes zasto komentiram kako komentiram,ne kazem ja da homoseksualnost ne smije bit dio serija,filmova itd ali ne smije bit glavna tocka neke serije ili filma pa ostalo kako bude.

Ovako sam dojma da gledam promo poruku koja je kamuflirana u seriju koju sam pogledao a ne da gledam seriju koja ima razne vidove seksualnosti u sebi.

 

Sto se tice zamjerke ovog clana koji mi je prigovorio zasto se ne zalim na heteroseksualne parove u serijama......sta zelis da ti odgovorim na ovo,sta ce te ucinit sretnim?....

12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Upravo poceo gledat Generation Kill..ocekivao Americku ratnu propagandu,herojstvo i slicna sranja a upravo dobio totalno suprotno!
Top serija sa totalno drugim pogledom!
AUDIOFIL
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pise se da se sinoc srusio HBO Max radi navale na TLOU seriju,jedva cekam to gledat kad dodje na neki od servisa na koje sam pretplacen.

17 mjeseci
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
MEGATAMA kaže...

Pise se da se sinoc srusio HBO Max radi navale na TLOU seriju,jedva cekam to gledat kad dodje na neki od servisa na koje sam pretplacen.

 Neće ti doći na niti jedan drugi legalni servis. 

9 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
MEGATAMA kaže...

Pise se da se sinoc srusio HBO Max radi navale na TLOU seriju,jedva cekam to gledat kad dodje na neki od servisa na koje sam pretplacen.

 

misliš da postoje šanse da se to dogodi u nekom doglednom vremenu?

 

inače pridružujem se pohvalama za seriju, odlična prva epizoda, i žena i ja smo zadovoljni. A inače moja žena mora odmah saznati sve što će se dogoditi, od A do Ž, tako da sam joj jučer ispričao sve, i kraj, zna sve spoilere i sad gleda i uživa, pa da mi je to shvatiti majke mu mile.

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Cansee kaže...
MEGATAMA kaže...

Pise se da se sinoc srusio HBO Max radi navale na TLOU seriju,jedva cekam to gledat kad dodje na neki od servisa na koje sam pretplacen.

 

misliš da postoje šanse da se to dogodi u nekom doglednom vremenu?

 

inače pridružujem se pohvalama za seriju, odlična prva epizoda, i žena i ja smo zadovoljni. A inače moja žena mora odmah saznati sve što će se dogoditi, od A do Ž, tako da sam joj jučer ispričao sve, i kraj, zna sve spoilere i sad gleda i uživa, pa da mi je to shvatiti majke mu mile.

Nadam se da hoce,nemam namjeru placat i sedmu pretplatu 🤣

17 mjeseci
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

??

Gdje će doći, pa to je HBO serija, rađena za HBO kanal. Gdje sada možeš gledati recimo Game of Thrones? Nigdje, osim na HBOu...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice