Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.076
|
čitano: 2.889.518
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Filox kaže...
ludizao kaže...
mrkac666 kaže...

Lucifer ostatak 5 sezone izaso 

 

Neke nove epizode nisu loše. Dijelovi barem. Serija je u cjelini dosadnjikava, ali ima svijetlih momenata.

 Ja sam prestao gledat na pola sezone, kad mu se mater iz pakla pojavi. Mislim da je to bila polovica treće sezone. Znači isplati se nastavit dalje? 

 Meni je dobra tu ti je ocjena pa ti vidi

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
22.3. sam ovdje stavio da sam počeo gledati House MD ispočetka. Upravo završio.

Hehe, koje kraljevsko finale.

Malo je TV likova koji mogu stati na crtu sa Gregory Houseom. Možda samo Tony Soprano i Walter White. Iako mi je Žica najbolja serija ikad na TV-uy ona nije koncipirana da se vrti oko jednog lika, tako da u njoj ne nalazim pojedinca koji je dovoljno karizmatičan da bih ga poredio sa najpoznatijim cinikom na svijetu - Houseom.

Svi koji nisu odgledali Housea, ili su samo bacili oko na neke epizode, trebali bi odgledati ovo u komadu, jer je ipak sve dobro zaokružena karakterizacija genijalnog lika koja se nazire samo u tragovima ukoliko se serija gledala samo kao niz pojedinačnih epizoda, gdje je radnja (barem ona medicinska) posebna za svaku epizodu.
morrisoN
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mrkac666 kaže...
Filox kaže...
ludizao kaže...
mrkac666 kaže...

Lucifer ostatak 5 sezone izaso 

 

Neke nove epizode nisu loše. Dijelovi barem. Serija je u cjelini dosadnjikava, ali ima svijetlih momenata.

 Ja sam prestao gledat na pola sezone, kad mu se mater iz pakla pojavi. Mislim da je to bila polovica treće sezone. Znači isplati se nastavit dalje? 

 Meni je dobra tu ti je ocjena pa ti vidi

Kakva je serija, gledao sam nekada možda samo 1. sezonu ili dio iste, ali ovo sa 92 epizode mi je čista sapunica.

Inače pratim The Originals. Na trenutak je sapunica a na trenutak dosta emotivna i dobra serija... ako ništa dobra za gubiti vrijeme.

15 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Envy kaže...
mrkac666 kaže...
Filox kaže...
ludizao kaže...
mrkac666 kaže...

Lucifer ostatak 5 sezone izaso 

 

Neke nove epizode nisu loše. Dijelovi barem. Serija je u cjelini dosadnjikava, ali ima svijetlih momenata.

 Ja sam prestao gledat na pola sezone, kad mu se mater iz pakla pojavi. Mislim da je to bila polovica treće sezone. Znači isplati se nastavit dalje? 

 Meni je dobra tu ti je ocjena pa ti vidi

Kakva je serija, gledao sam nekada možda samo 1. sezonu ili dio iste, ali ovo sa 92 epizode mi je čista sapunica.

Inače pratim The Originals. Na trenutak je sapunica a na trenutak dosta emotivna i dobra serija... ako ništa dobra za gubiti vrijeme.

pa kolega daj procitaj do kraja postove na prosloj stranici, lijepo sam objasnio sve za lucifera. 

 

nhf, al prije nego vas 5 postavi isto pitanje procitajte do kraja. 

 

originalsi su mi isto bili dobri, na pocetku malo vise nego kasnije. ovo govno legacies(spinoff) nemojte ni pocinjat gledat, takvo sranje nas 5 tu s foruma napise i snimi nakon 10 popijenih piva. 

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mar123 kaže...
Envy kaže...
mrkac666 kaže...
Filox kaže...
ludizao kaže...
mrkac666 kaže...

Lucifer ostatak 5 sezone izaso 

 

Neke nove epizode nisu loše. Dijelovi barem. Serija je u cjelini dosadnjikava, ali ima svijetlih momenata.

 Ja sam prestao gledat na pola sezone, kad mu se mater iz pakla pojavi. Mislim da je to bila polovica treće sezone. Znači isplati se nastavit dalje? 

 Meni je dobra tu ti je ocjena pa ti vidi

Kakva je serija, gledao sam nekada možda samo 1. sezonu ili dio iste, ali ovo sa 92 epizode mi je čista sapunica.

Inače pratim The Originals. Na trenutak je sapunica a na trenutak dosta emotivna i dobra serija... ako ništa dobra za gubiti vrijeme.

pa kolega daj procitaj do kraja postove na prosloj stranici, lijepo sam objasnio sve za lucifera. 

 

nhf, al prije nego vas 5 postavi isto pitanje procitajte do kraja. 

 

originalsi su mi isto bili dobri, na pocetku malo vise nego kasnije. ovo govno legacies(spinoff) nemojte ni pocinjat gledat, takvo sranje nas 5 tu s foruma napise i snimi nakon 10 popijenih piva. 

Dobro da mi reče za Legacies, baš sam htio nju da gledam. :-D Spasio si mi vremena. Ostalo mi je još samo 5 epizoda sadnje sezone The Originials. Moram vidjeti ili ako tko zna vrijedi li još šta od CW.. The 100 mi se pretvorila u čistu sapunicu tako da to ne namjeravam gledati.

A sve što je trenutno dobro morma po godinu dana čekati ili na sledeću sezonu ili kao novu seriju npe: True Detective 5 (ako ikada bude ju bilo) ili Mandalorian.

Ne znam više šta da gledam.. sve što je dobro mi je "na čekanju". 

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Da, House je genijalan, meni cak toliko da sam se trudio naci neku drugu seriju sa tako vrhunskim glavnim likom(tematika nebitna), al ne postoji tako nesto
13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Ne bih baš išao tako daleko da ga proglasim najboljim u svemiru, ali da je highlight serije, je.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Daj baci neki popis dobrih serija sa “slicnim” glavnim likom, da vidim nesto sto nisam pogledao, taman trazim novu seriju za gledanje
13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Pezer kaže...
Daj baci neki popis dobrih serija sa “slicnim” glavnim likom, da vidim nesto sto nisam pogledao, taman trazim novu seriju za gledanje

 Uf, ne znam baš kako krenuti. Napisati ću onako iz glave neke serije gdje su mi muške uloge bilo glavne ili sporednije ostale u sjećanju, jer pronaći čistu 1 on 1 usporedbu sa Housom je nemoguće.

 

Evo pomalo od svih žanrova bez nekog posebnog reda:

Monk, Dexter, Hanibbal, Misfits (lik Nathana Younga), Psych, House of Cards, Homeland, Band of Brothers, Americans, Boardwalk Empire, Billions, Black Books, OZ, Brooklyn 99,  Deadwood (Al Swearengen je možda i najbliže Housu).

 

Plus naravno one češće spominjane tipa Breaking Bad, Mad Men, Suits, Sopranos, The Boys, True Detective, Ozark, Better Call Saul, The Wire.

 

 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.6.2021 20:48 (Hexfire).
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

E odlicno, da, dosta tog se i pogledalo, al ima par zanimljivih koje cu provjeriti

5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Hexfire kaže...

 Uf, ne znam baš kako krenuti. Napisati ću onako iz glave neke serije gdje su mi muške uloge bilo glavne ili sporednije ostale u sjećanju, jer pronaći čistu 1 on 1 usporedbu sa Housom je nemoguće.

 

Evo pomalo od svih žanrova bez nekog posebnog reda:

Monk, Dexter, Hanibbal, Misfits (lik Nathana Younga), Psych, House of Cards, Homeland, Band of Brothers, Americans, Boardwalk Empire, Billions, Black Books, OZ, Brooklyn 99,  Deadwood (Al Swearengen je možda i najbliže Housu).

 

Plus naravno one češće spominjane tipa Breaking Bad, Mad Men, Suits, Sopranos, The Boys, True Detective, Ozark, Better Call Saul, The Wire.

 

 

 Band of brothers, ako netko voli ratne, najbolja.

OZ, jednostavno vrhunska, originalna i ne baš za svakoga serija.

Deadwood, obavezno štivo, Al Swearengen Cocksucer je najbolji lik.

Live long and prosper.
9 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Filox kaže...
Hexfire kaže...

 Uf, ne znam baš kako krenuti. Napisati ću onako iz glave neke serije gdje su mi muške uloge bilo glavne ili sporednije ostale u sjećanju, jer pronaći čistu 1 on 1 usporedbu sa Housom je nemoguće.

 

Evo pomalo od svih žanrova bez nekog posebnog reda:

Monk, Dexter, Hanibbal, Misfits (lik Nathana Younga), Psych, House of Cards, Homeland, Band of Brothers, Americans, Boardwalk Empire, Billions, Black Books, OZ, Brooklyn 99,  Deadwood (Al Swearengen je možda i najbliže Housu).

 

Plus naravno one češće spominjane tipa Breaking Bad, Mad Men, Suits, Sopranos, The Boys, True Detective, Ozark, Better Call Saul, The Wire.

 

 

 Band of brothers, ako netko voli ratne, najbolja.

OZ, jednostavno vrhunska, originalna i ne baš za svakoga serija.

Deadwood, obavezno štivo, Al Swearengen Cocksucer je najbolji lik.

 

uvjerljivo najbolja ratna serija, bez premca. Super je i Pacific, ali je Band za klasu bolji od svega

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mar123 kaže...
Envy kaže...
mrkac666 kaže...
Filox kaže...
ludizao kaže...
mrkac666 kaže...

Lucifer ostatak 5 sezone izaso 

 

Neke nove epizode nisu loše. Dijelovi barem. Serija je u cjelini dosadnjikava, ali ima svijetlih momenata.

 Ja sam prestao gledat na pola sezone, kad mu se mater iz pakla pojavi. Mislim da je to bila polovica treće sezone. Znači isplati se nastavit dalje? 

 Meni je dobra tu ti je ocjena pa ti vidi

Kakva je serija, gledao sam nekada možda samo 1. sezonu ili dio iste, ali ovo sa 92 epizode mi je čista sapunica.

Inače pratim The Originals. Na trenutak je sapunica a na trenutak dosta emotivna i dobra serija... ako ništa dobra za gubiti vrijeme.

pa kolega daj procitaj do kraja postove na prosloj stranici, lijepo sam objasnio sve za lucifera. 

 

nhf, al prije nego vas 5 postavi isto pitanje procitajte do kraja. 

 

originalsi su mi isto bili dobri, na pocetku malo vise nego kasnije. ovo govno legacies(spinoff) nemojte ni pocinjat gledat, takvo sranje nas 5 tu s foruma napise i snimi nakon 10 popijenih piva. 

Pa ja ovdje skočim kao iz padobrana i napišem koju seriju pratim i zbog čega, stoga se ispričavam što nisam pratio ranije postove.

Upravo završio The Originals, trenutno mi treba tih Fatasy gluposti kao što je ova (moja preporuka) The Shannara Chronicles, mnogo bolja serija od The Originals. U The Originals jednu priču su znali razvući na cijelih 23 epizode. Šanara Hronike su ispričale sve u 20 epizoda a manji broj likova time i hot-plotova. Budući da serija više nije MTV-jeva niti SpikeTV nije se duže znalo što će se desiti sa serijom osim glasina da je seriju kupio Amazon Prime Video i da je službeno otkazana. Šteta.. bila je lijepa za oko.
Prije ovih vampira ivještica završio sam Shadow and Bone... ali kvragu.. opet moram čekati.

Dakle ljudi - dajte kakvu fantasy preporuku.

5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
ludizao kaže...
Envy kaže...
Dakle ljudi - dajte kakvu fantasy preporuku.

 

Loki

Danas došlo! Nisam još pogledao, ali ne vjerujem da može biti lošije od Shannara kronika 

 Ajme koji potencijal je bio u Šanarama, ali sve ispalo tako dječje i bezveze. Šteta.

Live long and prosper.
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Cansee kaže...
Filox kaže...
Hexfire kaže...

 Uf, ne znam baš kako krenuti. Napisati ću onako iz glave neke serije gdje su mi muške uloge bilo glavne ili sporednije ostale u sjećanju, jer pronaći čistu 1 on 1 usporedbu sa Housom je nemoguće.

 

Evo pomalo od svih žanrova bez nekog posebnog reda:

Monk, Dexter, Hanibbal, Misfits (lik Nathana Younga), Psych, House of Cards, Homeland, Band of Brothers, Americans, Boardwalk Empire, Billions, Black Books, OZ, Brooklyn 99,  Deadwood (Al Swearengen je možda i najbliže Housu).

 

Plus naravno one češće spominjane tipa Breaking Bad, Mad Men, Suits, Sopranos, The Boys, True Detective, Ozark, Better Call Saul, The Wire.

 

 

 Band of brothers, ako netko voli ratne, najbolja.

OZ, jednostavno vrhunska, originalna i ne baš za svakoga serija.

Deadwood, obavezno štivo, Al Swearengen Cocksucer je najbolji lik.

 

uvjerljivo najbolja ratna serija, bez premca. Super je i Pacific, ali je Band za klasu bolji od svega

 Odgledao 3 puta. Mozda cak i cetiri....Spielberg u najboljem izdanju......

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
ludizao kaže...
Envy kaže...
Dakle ljudi - dajte kakvu fantasy preporuku.

 

Loki

Danas došlo! Nisam još pogledao, ali ne vjerujem da može biti lošije od Shannara kronika 

A nije meni Shanara toliko loša. Zapravo ona mala sva u kožnim bordo hlačama utegnuta kao naše cure u subotu uvečer, lično meni je bilo fancy za gledati.

 

Loki je tek počeo, treba mi serija gotova.. nemam ja to kad gledati kroz cijelo ljeto ali isto tako kada vidim Netflix nekako... hm.. nit miriše niti smrdi. Tamo u rubrici Netflixa postavio sam link za sve serije koje će Netflix produžiti a i one koje su otkazane. Ogroman broj serija je otkazano.

Posmatrač kaže...
* * *

 Odgledao 3 puta. Mozda cak i cetiri....Spielberg u najboljem izdanju......

I Tom Hanksa ne zaboravi. Njih dvojica su zapravo glavni koji su zasluženi za ovu seriju.

A da ne bi samo "čavrljali" evo da i ja preporučim The Grand Tour.

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Cansee kaže...

 

uvjerljivo najbolja ratna serija, bez premca. Super je i Pacific, ali je Band za klasu bolji od svega

Generation Kill

ova je isto tu negdje, meni osobno puno bolja od Pacifica

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.6.2021 13:03 (loky4i4).
15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Last resort. Gledljiva, ništa manje ništa više. Možda je jedino kraj požuren.

9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Planiram krenuti gledati Taboo , vidim na IMDB da ce biti 2.sezone , zna li se kada bi se mogla ocekivati i jeli to finalna 

2 godine
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

završio predzadnju sezonu fear the walking dead...

sviđao mi se the blacklist, sad je već njesra... i tako to...svega sam se nagledao. 

Dooolje kriptovalutaška mafijo !! Vratite nam grafičke kartice, bando !!
15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Skinuo KatlaBlack Summer (dvije sezone), te Sweet Tooth i ne'am blage šta da gledam. Ova Potonija mi se čini da će biti ok, a ovaj vulkan Katla gledao sam dvije epizode i sada se već malo kao zakuhtava.

Nikada u životu nisam geldao realitye ali To Hot To Handle sam progutao u jedan ili dva dana. serija ili reality show u 8 epizoda baš je gledljiv. Jedino što na Netflixu ima prevdo za 1. epizodu, ali je kao pojednostavljeni engleski.

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Sweet Tooth sam odgledao, može proći, ali su je mnooogo zasladili u odnosu na strip koji je odličan, mračan i težak.

I naravno moralo je biti promjena u odabiru glumaca za likove da bi bilo dovoljno crnaca, žena i ostalih tratinčica koje bi se mogle uvrijediti...

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ekipa, nemogu vjerovati da svi stalno preporučate iste serije, a nitko ne govori o seriji See

Uskoro izlazi druga sezona

15 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Diablo86 kaže...

Ekipa, nemogu vjerovati da svi stalno preporučate iste serije, a nitko ne govori o seriji See

Uskoro izlazi druga sezona

 mozda zato sto je serija uzasno ocijenjena od strane publike i kritike? 

kad su je najavili izgledalo mi je ko fora koncept, al nakon sto sam cuo samo lose stvari nisam ni probo gledat. 

eto napisi koju rijec o seriji ako pratis pa cemo vidit, jer napisat samo da izlati druga sezona mi osobno ne znaci nista.

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mar123 kaže...

 mozda zato sto je serija uzasno ocijenjena od strane publike i kritike? 

kad su je najavili izgledalo mi je ko fora koncept, al nakon sto sam cuo samo lose stvari nisam ni probo gledat. 

eto napisi koju rijec o seriji ako pratis pa cemo vidit, jer napisat samo da izlati druga sezona mi osobno ne znaci nista.

 Serija je bila pravo osvježenje, neznam koje si to kritike vidio, koliko ja vidim ima dosta dobre ocjene.

Serija jako podsjeća na igru Horizon zero down.

CGI izgleda dosta loše, ali nema ga puno. Većina je snimljena u prirodi i izgleda predivno

15 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Diablo86 kaže...
mar123 kaže...

 mozda zato sto je serija uzasno ocijenjena od strane publike i kritike? 

kad su je najavili izgledalo mi je ko fora koncept, al nakon sto sam cuo samo lose stvari nisam ni probo gledat. 

eto napisi koju rijec o seriji ako pratis pa cemo vidit, jer napisat samo da izlati druga sezona mi osobno ne znaci nista.

 Serija je bila pravo osvježenje, neznam koje si to kritike vidio, koliko ja vidim ima dosta dobre ocjene.

Serija jako podsjeća na igru Horizon zero down.

CGI izgleda dosta loše, ali nema ga puno. Većina je snimljena u prirodi i izgleda predivno

ja ne znam di si ti vidio dobre kritike i osvrte. eto na imdbu je uzasno ocjenjena(7,6/10) i po ocjeni i medu osvrtima korisnika, a evo i kolega gore nije zadovoljan. 

velim, sjecam se davno kad su ju najavljivali da mi se ucinila interesantnom, pa mozda i bacim pogled jednom kad ulovim vremena. 

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Čisto usput, 7.6 loša ocjena?

Ok.

3 godine
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Ne bi trebala biti, ali na imdb-u nisu isto ocijenjeni filmovi i serije.

Tipa nađi film s ocjenom 7,6 i vjerojatno će bit vrhunski, dok serija neće. Vrhunske serije se vrte od 8,5 na više.

https://imdb.to/2U5i6WX

Dotična serija vjerojatno nije ni među prvih 500

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.6.2021 11:12 (foofajter).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mar123 kaže...

ja ne znam di si ti vidio dobre kritike i osvrte. eto na imdbu je uzasno ocjenjena(7,6/10) i po ocjeni i medu osvrtima korisnika, a evo i kolega gore nije zadovoljan. 

velim, sjecam se davno kad su ju najavljivali da mi se ucinila interesantnom, pa mozda i bacim pogled jednom kad ulovim vremena. 

 Najbolje ti je probati gledati, ne bi se ja previše zamarao tim ocjenama. Znao sam pogledati odlične serije i filmove sa užasnim ocjenama, nije to nekakvo mjerilo, u većini slučajeva ocjenu ostavlja prosječan gledatelj ili tinejdžer.

5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mzopg kaže...
mar123 kaže...

ja ne znam di si ti vidio dobre kritike i osvrte. eto na imdbu je uzasno ocjenjena(7,6/10) i po ocjeni i medu osvrtima korisnika, a evo i kolega gore nije zadovoljan. 

velim, sjecam se davno kad su ju najavljivali da mi se ucinila interesantnom, pa mozda i bacim pogled jednom kad ulovim vremena. 

 Najbolje ti je probati gledati, ne bi se ja previše zamarao tim ocjenama. Znao sam pogledati odlične serije i filmove sa užasnim ocjenama, nije to nekakvo mjerilo, u većini slučajeva ocjenu ostavlja prosječan gledatelj ili tinejdžer.

 A ovdje su sve skolovani kriticari?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice